Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Re; es jau teicu ka zivju nav!Labāk būtu laidis uz Mūsu vai Mēmeli!!DD

aakkis, 30.aprīlis 2013, 16:03

Nu beidz Ventā Klondaika a tu Mūsa ,Mēmele...
30.aprīlis 2013, 21:14 | links
 
tad jau tev patiktu arii zem Rendas, zem "platenes" :)
es pa to pusi vairak.

Abavnieks, 30.aprīlis 2013, 17:29

Zinu tos rajonus arī,tāpat virs Rendas,ap Māras kambariem utt. Tur patīk vairāk ziemā! Parasti ir tā-jo tālāk dzenies-jo mazāk kaifa,lielāks aplauziens.
Teiksim aizbrauc uz "plateni",bet tur jau bariņš veču ar gruntenēm priekšā!Nu nepatīk man tur pa starpu līst,meklē atkal kaut kur klusāku vietu.Pusdienu nobraukā,un pāriet viss azarts uz copi!!D
1.maijs 2013, 01:13 | links
 
Uz "plateni" vajadzētu inspektorus. Par tādiem vārdiem, kā vaļā laišanu, ja norma saķerta, neviens nav pat dzirdējis. Ķert ar 4 kātiem dažiem ir norma, dzirdēju, ka vilkuši pa 20 un 30 vimbām, šogad jau brīžiem nāk. :(
1.maijs 2013, 10:43 | links
 
Ja tu runā par Rumbas plateni tad vīri pie upes teica ka pašvaldībnieki braukājot un baudot. Bet visiem jau pa policistam nepieliksi.
1.maijs 2013, 10:47 | links
 
Laba diena Abavnieki.

Sakiet lūdzu, varbūt kādam ir zināšana par Abavas pusi, kur ir Vaski, nu braucot uz Jaunpili un Viesatēm.
Dzirdēju, ka vimba labi iet, vai ir vēl kāda?

Neesmu sēdējis uz vimbu, kādie ieteikumi, uz pludu iemetīšu, bet tā biju domājis uz grunti.

Paldies.
2.maijs 2013, 11:44 | links
 
Vaski! Tautā sauc "Krievu Irlava",un tur upe ir tikai tāds labs novada grāvis!Nekad nav dzirdēts pa vimbu lomiem.Zem Irlavas vēl tām vimbām būtu hesam jātiek pāri.Es saku ka tā ir "pīle",ka tur vimbas ķer!
2.maijs 2013, 15:01 | links
 
Nu tad uz kuru pusi būtu jābrauc, lai būtu normāla Abavas upe, ne grāvis un cik tālu? Kautkur pie Sātiem?
2.maijs 2013, 19:29 | links
 
Pie Irlavas labi sapali dabūti. No Sātiem līdz Jaunsātiem kādreiz ir ķēries. Tāpat kā pie Pūres.
2.maijs 2013, 20:20 | links
 
Pāris sapalus dabūju Pitraga upē pagājušo gadu ap jūliju, ķēru uz parasto grunts sistēmiņu ar barotavu un zvaniņu, pie Irlavas ir laba vieta kur iemest ja uz grunti grip pacopēt?

Paldies.
2.maijs 2013, 21:00 | links
 
Baigi sen Irlavā nav būts. Kādreiz ķēru pie pasta un pie vakarskolas. Upe katru gadu pamainās, tā, ka jāpēta pašam.
2.maijs 2013, 21:33 | links
 
Vakar cope vāja-raudas,asari baigi reti.Cits asaris ir iznārstojis,cits vēl ar ikriem un tā pat raudas!Meženes mazos dzenā,un citas zivis bez asariem ,raudām netrāpījās!Ūdens līmenis jau tuvu normālam.Šodien jau kātu vicinātāju būs pa pilnam!
4.maijs 2013, 07:00 | links
 
Abavā šodien galīgs klusums...Pilnīga necope!
7.maijs 2013, 14:49 | links
 
Tur Tev taisnība,...vakar ar tā bija.Laba zivs tikai sildās seklumos un pa ēšanu nedomā!
7.maijs 2013, 15:16 | links
 
Bij sajūta, ka zivis vispār nav, ne kas izlec, nu nekā...Nezin kas i tur!
7.maijs 2013, 17:58 | links
 
Lēkāt nelēkāja bet ķērās varētu teikt labi. Aizvakar trīs vimbas apmēram 4,5 stundās. Savukārt vakar četras vimbas un viens ašuks ap 250gr trīs stundās. Tas starp Kandavu un Sabili.
8.maijs 2013, 13:06 | links
 
Šodien apmēram 6 stundas pa tukšo. Kad gāja bars garām-kādās 6-7 minūtēs 4gab, pie tam 1 duplets. Iskatās, ka vimbas beigušās.
8.maijs 2013, 22:16 | links
 
Vimbas nav beigušās!Visu laiku vilka vietējās(upē dzīvojošās) vimbas.Tagad viņas tikai nāk augšā.Kāpēc tad viņas jūlijā ir pilna upe?Un zivju aktivitāte pati pa sevi ir vāja.Ūdens līmenis jau vasaras,zāles nav saaugušas,tas pavasaris vēlais utt.Vēl tikai knapi alkšņiem lapu pumpuri sāk vērties vaļā.Citus gadus jau ķirši ziedēja! Šodien vēl pērkona negaisu sola!..-plikos kokos!! Kā teica vecie cilvēki:"Bada gads,ja plikos kokos iesper!"
9.maijs 2013, 07:29 | links
 
Aakki, a nav ticējuma, kas ir ja sper, kad vēl sniegs ir? :D
Man te vēl mazliet mežmalās aizķēries.
9.maijs 2013, 08:32 | links
 
Vimbas nav beigušās!Visu laiku vilka vietējās(upē dzīvojošās) vimbas.Tagad viņas tikai nāk augšā.Kāpēc tad viņas jūlijā ir pilna upe?Un zivju aktivitāte pati pa sevi ir vāja.Ūdens līmenis jau vasaras,zāles nav saaugušas,tas pavasaris vēlais utt.Vēl tikai knapi alkšņiem lapu pumpuri sāk vērties vaļā.Citus gadus jau ķirši ziedēja! Šodien vēl pērkona negaisu sola!..-plikos kokos!! Kā teica vecie cilvēki:"Bada gads,ja plikos kokos iesper!"

aakkis, 9.maijs 2013, 07:29



Nu nu man te šur tur ķirši,plūmes uzziedējuši :)
9.maijs 2013, 08:36 | links
 
andzus69; Nezinu pa mežmalu sniegu...-bet koki tāpat bez lapām.Trakās dzeguzes kū-ko.Zaļākie ir kārkla krūmi un ievām pa kādam zaļumam sāk parādīties.Dārzos augļu kokiem ziedus neesmu vēl šogad redzējis!Redzi Alūksnē vēl sniegs,bet dārzos ziedi būs agrāk-kā man Kurzemē!Tā ir tajā vidū....starp līci un jūru!
9.maijs 2013, 08:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager