Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Atkarībā uz ko, varbūt dabīgo ēsmu ēd ar.
3.jūnijs 2015, 12:54 | links
 
Nedeļas nogāle laidīšu uz Abavu!Redzēsim vai situācija ir tāda, kā sakat!Parasti kur braucu ir zināmas vietas, kur šamos - sapalus meklēt!Ir ir, nav - ejam tālāk!Nevar būt ka tāds klusums un nav!
3.jūnijs 2015, 11:38 | links
 
Kur aiz Rendas ir Platene???

harlamovs, 3.jūnijs 2015, 10:58


Platene
3.jūnijs 2015, 11:17 | links
 
Kur aiz Rendas ir Platene???
3.jūnijs 2015, 10:58 | links
 
Jā,-tādu riebīgu ūdeni pie tik zema ūdens līmeņa neatceros.Ja braslā kur dziļums~0.5m nevar redzēt kārtīgi dibenu?! Uz lēpeņu lapām smilšu/māla kārta stāv. Upe kā izmirusi-"bēdu ieleja".!

aakkis, 3.jūnijs 2015, 07:53


nu dikt žēl ka ar šo smuko upi tā noticies :/ man labi vēl atmiņā 2dienu braucieni 90tajos maija beigās un jūnijā, upe no rītiem vārījās, asari medī visās malās, sapali plunkšķinās..
3.jūnijs 2015, 10:23 | links
 
Ūdens krāsa kaut kāda pretīga, mans domāt, ka vajag konkrētu gāzienu un tad varbūt kas mainīsies
Abavnieks, 2.jūnijs 2015, 14:40

Jā,-tādu riebīgu ūdeni pie tik zema ūdens līmeņa neatceros.Ja braslā kur dziļums~0.5m nevar redzēt kārtīgi dibenu?! Uz lēpeņu lapām smilšu/māla kārta stāv. Upe kā izmirusi-"bēdu ieleja".! Vienīgais kādu raudu un nosauļojušos vimbu pa retam izdodas piemānīt.Ļoti daudz parādījušies mazie pliči/plēsēji-agrāk tādu nebija.Mērķa zivis noķert ir ļoti grūti!!
3.jūnijs 2015, 07:53 | links
 
Jā, tas posms (Renda-Platene) nožēlojami tukšs palicis. Es arī tur biju tieši piektdienas vakarā. Iznākums nožēlojams- 1 asarīts ap 300g. Nebiju tur bijis 2 gadus, diemžēl atkalredzēšanās sanāca tāda ne visai.
3.jūnijs 2015, 07:39 | links
 
Man ari svētdien pie Sabiles pilnīgs tukšums
3.jūnijs 2015, 00:45 | links
 
Ūdens krāsa kaut kāda pretīga, mans domāt, ka vajag konkrētu gāzienu un tad varbūt kas mainīsies
2.jūnijs 2015, 14:40 | links
 
Tieši tā. Piektdien nolaidos ar laivu no Rendas lidz Platenei. Tādu izmirumu pirmo reizi piedzīvoju. 3 asareļi, maza meža vimba un mazs sapals. Miniatūra lidaka uz velci, kas gan vairak bija aizķerta aiz galvas. Ne lēkā, ne piesit. Klusums. Divus vakarus nosēdēju iebarotā vietā uz fīderiem. Klusums. Dažas raudas un viss. Svētdien 5 līdakas poie Rendas tilta. Visas konkrēti zemmēri. Daži asari.
Sencis nobraucis esot pirms nedēļas uz pērkoniem. Tur arī klusums.
Satiku vienu vietējo, tas arī nobraucis Renda-Platene divas reizes, ne piesitiena
2.jūnijs 2015, 14:38 | links
 
Biju svētdien pie Pūres, viens asaris, upe kā izmirusi. Un straume drausmīga, kaut arī līmenis OK.
2.jūnijs 2015, 14:30 | links
 
Vienu reizi tur biju, bet praktiski visūr sekls, straume, nekā īpaši nav.
14.maijs 2015, 11:37 | links
 
Kas Abavā ap Veģiem ir noķerams?!Tur kur brauc lejā, pāri tiltam!Doma uz spini kko!
14.maijs 2015, 09:55 | links
 
Šodien ašuks 400g un kaudze ar zemmēra līdaciņām+norāvies sapals. Draudzenei 1 mēra līdaka pamanījās pie pašas laivas aiziet, 1 atbrauca mājās.
13.maijs 2015, 20:58 | links
 
Ūdens līmenis labs/vasaras,nav duļķains. Jaunās lēpenes jau krietni izlīdušas. Brauc droši,viss atkarīgs kā atradīsi zivi un vai līdakas jau nebūs pierijušās.Kāds jau kaut ko noķer ,tā nav ka pavisam nav!
13.maijs 2015, 16:15 | links
 
Kas Abavā jauns?!
Doma nolaisties ar laivu, un atklāt beidzot sezonu spinim.
Kas ar ūdeni, līmenis, duļķis ir?
Kādi lomi?
13.maijs 2015, 15:15 | links
 
Tagad varēs turpināt vimbot uz nebēdu! Ilgi gaidītais maijs būs klāt,un ūdens līmenis jau pļavās un turpinās kāpt. Droši var doties uz stāvošiem ūdeņiem atklāt līdaku sezonu.Tā jau ir-... daudzi jo daudzi jau mēnesi asarus dzenā ar padsmit cm mānekļiem kāta galā un ~30l mugursomām plecos:))) Tagad duļķainajā varēs lielākus siet!!
29.aprīlis 2015, 18:20 | links
 
Vakar biju ar apskatīties leca bet nejau kā jums visiem ir paveicies!Man 1min laikā maks bija 4gab!:((
Šodien cope švaka 8 gab un viena aizgāja pie krasta vimba!:(
Citiem večiem vēl švakāk vienam opim 1vimba un vienam vecim 2vimbas!Tas viss zrm rumbas!
24.aprīlis 2015, 20:33 | links
 
Divus vidjikus ar klausuli iefilmeju. Viens minuti garš ar vienu uzlekušo, otrs 18 sek garš ar 6 lēcieniem tuvplānā. Jātrāpa jau mirklis :))) źēl ka nesanāca nofilmēt kad uzleca 7-9 vienlaicīgi. Tas mirklis vispār bija kā "simhronā Abavas vimba"
24.aprīlis 2015, 00:14 | links
 
obana jābrauc filmēt, jo Ventā tām tik tuvu nepiekļūt!
23.aprīlis 2015, 23:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager