Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Un kā ar zivīm?!
17.marts 2015, 09:31 | links
 
Ūdens līmenis,tuvs vasaras līmenim.

Tikai zāles nav,tāpēc izskatās vēl seklāks!! Ūdens dzidrs,zāli nenes....Labi,asari grib ēst-jāiet atpūsties..
17.marts 2015, 09:28 | links
 
Kā ar līmeni un duļķi Abavā?!Doma aizlaist nedeļas nogalē starp Rendu un Abavas ieteku Ventā...Pagajušo gadu labi vimbas bija!Pat raibo dabuju uz grunteni!
17.marts 2015, 09:15 | links
 
Ta es tai rajonā pēdējā laikā bieži esmu. Ir jau citas vietas bez Platenes. Smuku raudu ar attiecīgiem rīkiem ir vēl foršāk vilkt nekā Bauskas asakainās vimbas. Šodien 2 reiz braucu garām Plostiem, Sabilē neviena copmaņa.
16.marts 2015, 22:24 | links
 
Rauda ir Platenē pa dienu var saķert vairākus kg!!!
Tas pa visu garo dienu?! Bebrs pat taisās braukt uz Plateni raudās.Neticu ka "Bauskā"
raudu nav!
Es jau brauktu zem Rendas,zem naftas vada uz to Plateni ja raudas tā interesē.Bebram savi 20km. tuvāk,vispār man tāds pats gabals ~40km.Nē,es labāk neizķertos asarus padzenāju netāli no mājām.Noķer kādus padsmit un pietiek-nav daudz jātīra.... Tās raudas man tikai priekš dzīvo ēsmu interesē rudeņos un pavasaros.
16.marts 2015, 22:14 | links
 
Nu ta tiekamies :D rauda rupja?
16.marts 2015, 21:41 | links
 
Nav jau upē tik lieli vimbu bari kā "Bauskā"!!Vēl vairāku apstākļu virkne,....ūdens līmenis strauji krītas,atm.spiediens ļoti augsts utt.,ka baltās zivis nav aktīvas. Vēl tikai marta vidus,un visi kā traki jau divas+ nedēļas dzenā vimbas.Tautas daudz,katrā perspektīvā vietā kāds sēž.Būtībā jau tā īsti nav ko citu ķert.Pat raudas pazudušas kā no 2013g. rudens! Bet atpūta laba,un pāris pannas ar asariem jau var salasīt,ja vimba klusē!

aakkis, 16.marts 2015, 07:18


Rauda ir Platenē pa dienu var saķert vairākus kg!!!!Vimbas nav platenē!
16.marts 2015, 21:36 | links
 
Līdz Sabilei šodien vimbas vēl nav tikušas

jussit, 15.marts 2015, 18:35


Bet vimba ķeras tik jāmāk noķert viņu!Normu var salasīt!!!
16.marts 2015, 21:35 | links
 
Nav jau upē tik lieli vimbu bari kā "Bauskā"!!Vēl vairāku apstākļu virkne,....ūdens līmenis strauji krītas,atm.spiediens ļoti augsts utt.,ka baltās zivis nav aktīvas. Vēl tikai marta vidus,un visi kā traki jau divas+ nedēļas dzenā vimbas.Tautas daudz,katrā perspektīvā vietā kāds sēž.Būtībā jau tā īsti nav ko citu ķert.Pat raudas pazudušas kā no 2013g. rudens! Bet atpūta laba,un pāris pannas ar asariem jau var salasīt,ja vimba klusē!
16.marts 2015, 07:18 | links
 
Līdz Sabilei šodien vimbas vēl nav tikušas
15.marts 2015, 18:35 | links
 
Uz Bausku Jums jābrauc,apskatieties bildēs-kā bebrs ar runci velk!Vai uz Irbi! Abavā jau vimbas vēl nav ienākušas,tās visas ziemoja upē kuras tiek noķertas.Fakts ir tas,ja vimba ir tai vietā-tad viņa ņem,...pārbaudīts neskaitāmas reizes!!Teiksim,9iņos nav,...atnāc atpakaļ 13itos ir!
9.marts 2015, 08:10 | links
 
sezdien cetru cilveku kompanija bija x vieta viena rauda viena teiba un viens sapals tas uz cetriem cilvekiem!!!!
veturtdien divi cilbeki nija tiesi taja pasa x vieta katram pa divam vimbam!!
SORRY ka bez garumzimem un kludam rakstu no telefona!:(
8.marts 2015, 21:06 | links
 
Nu kā ar vimbām šajās brīvdienās bija Abavā!?
Ir kāds k-ko savilcis vai nē!?
8.marts 2015, 20:51 | links
 
Skaidrs... paldies par info.. Rīt vēl iepauzēšu, bet nu svētdien sola kolosālu laiku, tad arī došos uz turieni,galvu izvēdināt un galu galā sezonu atklāt tak gribās :)
6.marts 2015, 23:25 | links
 
Zivis jau visas tagad virs Irlavas pa pļavām ganās!Lai Rīdziniekiem nav jādzenas lejā aiz Sabiles,budžeta variants,degviela un laiks ietaupās!!
6.marts 2015, 19:55 | links
 
bišku jau krīt tas ūdens. temperatūru 2,7 rāda.
svētdien pie saules jāprovē kādu vimbu iekārdināt.
6.marts 2015, 19:12 | links
 
Sveiki vīri!
Rīga piegriezusies, rīt plānā izbraukt uz abavu, sabiles apkārtni, kā ar līmeni, vimbas izrāda kādu aktivitāti??

janks25, 6.marts 2015, 17:16


Dzirdēju ka Abava ir ārā no krastiem, dēļ lietus ūdeņiem, domāju ka tur nav ko darīt pie šāda līmeņa...
6.marts 2015, 19:09 | links
 
Sveiki vīri!
Rīga piegriezusies, rīt plānā izbraukt uz abavu, sabiles apkārtni, kā ar līmeni, vimbas izrāda kādu aktivitāti??
6.marts 2015, 17:16 | links
 
Ko es vairs pa pasauli apkārt skraidīšu meklēdams. Man domātās zivis tā pat neviens neizķers! Ja tā padomā,tad neesmu pat citus gadus aprīlī tik daudz ar pātagām redzējis krastos gribētājus. Uznāks lietus,pacels līmeni uz augšu un tad zivis varēs atpūsties! Tagad jau(pēdējos 20gadus) nokrišņi baigi ietekmē ūdens līmeņa kāpšanu. Tā upe ir palikusi daudz seklāka,un pa kādu 1/3 daļu m³ mazāk nes ūdeni pie tā paša līmeņa.Tas process ir neatgriezenisks,krasti nobrūk,aizaug. Ziemas arī vairs nav,kad visa krasta līnija bija kapitālā ledū iesalusi un kad kusa,...tad ar visām saknēm zāles ledus izrāva un aiznesa. Tagad tīru grunti,bez vecām zālēm atrast ir liela problēma. Un tās zivis nemeklē ne ēsmu,ne barību tajās vecajās zāļu atliekās. Dažus metrus blakus,zivis iet pie grunts un tur tā veiksmes atslēga.
1.marts 2015, 21:15 | links
 
Aakkis
Meklē vien citu copesvietu. ;)
1.marts 2015, 18:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager