Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Šodien tik divas vimbas piecas teibas trīs raudas!
Kolēģim divas vimbas trīs raudas!
Un vēlvienam kolēģim viena vimba trīs teibas trīs raudas!
1.marts 2015, 18:48 | links
 
Šodien Četras vimbas un viena rauda vēl bija trīs copes kuras nerealizēju!:(Laiks labs cope švaka!:))))
28.februāris 2015, 20:32 | links
 
antonsb! Kas Tev lika tēmā ar saviem fīderiem reklamēties?
Šodien pie "Laipām" izskatās ka visa varkaļu banda sabraukusi! Mazai upītei neliek mieru,nedrīkst ne vienu vārdu ierakstīt-tūlīt presings būs mežonīgs!

aakkis, 28.februāris 2015, 15:33

Labi ka Abava ir īsa upīte es jau neesmu rakstījis tieši kur ķeru!:))))
28.februāris 2015, 20:31 | links
 
Šodien starp Abavas rumbu un Rendu 2stundu laikā viena cope. Līmens labs..zāle naw un vimbas arī nebija.
28.februāris 2015, 20:07 | links
 
antonsb! Kas Tev lika tēmā ar saviem fīderiem reklamēties?
Šodien pie "Laipām" izskatās ka visa varkaļu banda sabraukusi! Mazai upītei neliek mieru,nedrīkst ne vienu vārdu ierakstīt-tūlīt presings būs mežonīgs!

aakkis, 28.februāris 2015, 15:33

Vārdu tiešām nevienu lieku rakstīt nevar, bet varkaļu banda sabrauc ar meršiem un bumeriem, rausta cietus kātus un spļauda semuškas. Domāju,ka liela daļa no šiem šo forumu var izlasīt tikai caur Google translite :) Tie pie Abavas noteikti ir Letiņi parastie,vienkārši pavasaris, visi mostās :)
28.februāris 2015, 15:49 | links
 
Apmēram tādi,...tikai teltis nemanīju!!
Kāds izvelk pāris vimbeles,un trakie domā ka tur viņas ir vairāk kā Ventā,vai Lielupē!
28.februāris 2015, 15:44 | links
 
Aakkis. Vai šie?

:D
28.februāris 2015, 15:41 | links
 
antonsb! Kas Tev lika tēmā ar saviem fīderiem reklamēties?
Šodien pie "Laipām" izskatās ka visa varkaļu banda sabraukusi! Mazai upītei neliek mieru,nedrīkst ne vienu vārdu ierakstīt-tūlīt presings būs mežonīgs!
28.februāris 2015, 15:33 | links
 
Jā,tā viņam ir jābūt. Ūdens līmenis nokrities pa kādiem ~8cm augšpusē.Bet visumā nevar sūdzēties,tikai nevar raudu noķert ko līdakai rīklē iegrūst. Pilnīgi tāda sajūta.ka atnāk uz baroto vietu un pārējās zivis aizlaižas! Šodien vairāki lielījās,ka vakar labi caurmērā savilkuši.
27.februāris 2015, 20:00 | links
 
Šodien Abavā 4vimbas un divas raudas!Uz fīderi!Copju skaits šodien uz pusi mazāks bija apmēram nekā vakar!
27.februāris 2015, 19:49 | links
 
Pludu jau tur kur fīderi Tu nepeldināji!!!Vinbām pat daži metri attāluma tagad var būt ar lielu atšķirību.Es pavasaros un rudeņos copēju ar mormišku,katru pieskārienu pluds momentā parāda.Ja ir pavada ar āķi kaut vai 20.....80cm ar to nekad tādu jūtību ne uz viena rīka nepanākt!
27.februāris 2015, 00:11 | links
 
Šodien Fīdera sezona atklāta Divas vimbas divas raudas un ap 20 nerealizētu coju!:(Labi laiks pavadīts!
antonsb, 26.februāris 2015, 20:19
Tās nerealizētās copes,... ir pārsvarā vimbas grābstās.Es nezinu ar kādu ēsmu Tu strādāji,bet balto tārpu pušķi izteikti vimbas grābstīja.Es jau ar pludu un mormišku galā,un tad retā tikai novelk zem ūdens.Pārējās vimbas cilāja uz augšu,paceļ mazliet,atlaiž.Un pluds arī iesvarots tā,lai jūt pat ka mormiška grunti aizķer. Sapali gan paņem kā pienākas!

aakkis, 26.februāris 2015, 20:45


Mēģināju uz pludu 0 copes! copēju baltais plus motilis garneli ar pāris reizes uzliku bija cope viena un viss spiedu uz baltajiem un motili pliku balto negribēja viens divi baltie strādāja un tikpat motiļu!
26.februāris 2015, 23:45 | links
 
Tencinu, 7dien laikam jābrauc izlūkos...
26.februāris 2015, 21:17 | links
 
Nevienu reizi manos 20 gados neviens nav sedejis manās vietās :D
26.februāris 2015, 21:05 | links
 
Līmenis ir augsts samērā un duļķis arī,...kā jau pie tāda līmeņa. Es jau ar pludu copēju tikai zināmās vietās,kur straume lēna. Jā,un zivis vēl ilgi nepametīs ziemošanas vietas. Ar vimbām tas ir mazliet savādāk,tās ceļo kā līmenis paceļas.Lejtecē jau ir vieglāk,tur vietu daudz vairāk.Mizgraužus sen neesmu vācis,uzskatu ka baltie tārpi ir labāki.Ir jau gadījumi ka grib sapali lielu kumosu.
26.februāris 2015, 21:04 | links
 
Āķa kungs...vai līmenis un duļķis netraucēja garo kātu mērcēt? Vai uz mizgraužiem nemēģināji?
26.februāris 2015, 20:48 | links
 
Es ar sestdien klāšu vaļā fīdersezonu. Kaut kur ap Sabili...
26.februāris 2015, 20:48 | links
 
Šodien Fīdera sezona atklāta Divas vimbas divas raudas un ap 20 nerealizētu coju!:(Labi laiks pavadīts!
antonsb, 26.februāris 2015, 20:19

Tās nerealizētās copes,... ir pārsvarā vimbas grābstās.Es nezinu ar kādu ēsmu Tu strādāji,bet balto tārpu pušķi izteikti vimbas grābstīja.Es jau ar pludu un mormišku galā,un tad retā tikai novelk zem ūdens.Pārējās vimbas cilāja uz augšu,paceļ mazliet,atlaiž.Un pluds arī iesvarots tā,lai jūt pat ka mormiška grunti aizķer. Sapali gan paņem kā pienākas!
26.februāris 2015, 20:45 | links
 
Super! Labs loms. Kurā rajonā biji?
Arī atklāšu sestdien sezonu

Abavnieks, 26.februāris 2015, 20:25

Un Brīvdienās tur būs oi nebūs vietas kur apstāties!!!!
26.februāris 2015, 20:28 | links
 
Super! Labs loms. Kurā rajonā biji?
Arī atklāšu sestdien sezonu
26.februāris 2015, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager