Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
limenis zems. mazliet tumsaks gan ir palicis
26.septembris 2014, 19:40 | links
 
ok. vakara uzrakstisu. pats ar uz brivdienam copet
26.septembris 2014, 10:26 | links
 
Veči ,kāds līmenis Abavā?

jamikus, 26.septembris 2014, 08:39

Patiesībā Renda arī interesē.
26.septembris 2014, 10:18 | links
 
pagajusajas brivdienas vel bija loti mazs un dzidrs.
sovakar ja interese varu pateikt kads ir Rendaa ;)
26.septembris 2014, 09:37 | links
 
Veči ,kāds līmenis Abavā?
26.septembris 2014, 08:39 | links
 
kadam varbut nav gruti iemest kadu info pr pedejam copem Abava?!
kas ar udenslimeni.krasu?
paldies!
9.septembris 2014, 08:06 | links
 
bus bus vakarpuse. pagaidam vel pa laukiem.
10.augusts 2014, 14:31 | links
 
8 sapali meraa. lielakais 2.5kg 54cm


Abavnieks, 10.augusts 2014, 11:42


Nu baig smuks loms, apsveicu, rādi bildi, jebšu tik mazus nebildē? :))
10.augusts 2014, 13:49 | links
 
piekritu, asaris kulinari vertigaks. bet ne izmers ne velme tirit galigi soreiz nebija.
doma uzreiz bija nokert ko tadu lai uz grilla var likt. nezinu kas visiem pret sapalu, garsigi uztaisu un aiziet pa pirmo.
citreiz kupinu, ja ir kada vimba, mezene klat. zoreiz tikai sapali. nav velmes kurt kupinatavu del 4 zivim.
asarus jau daudz vajag, edaji daudz :)
a asari man sogad kaut ka ne ipasi nem. uz mikro vispad loti svaki, salidzinot ar pagajuso gadu. sogad ja gadas kads, tad uz garlapinas rotinu.to domaju par asari nevis zirgzobu.
fakts jau ari ka kraces neesmu bijis, varbut tut spurainie nem.
alants vispar man mistiska zivs :(
biezi dzird ka kads abava dabu. bet es pat redzejis neesmu. pat nav ponja kur vins varetu but.
gibetos jau tadu ari pidmanit kadreiz
10.augusts 2014, 13:17 | links
 
Labs.....asarus atlaid un ēd sapalus ar alu! Es gan dodu priekšroku asariem uz galda.Ja nopietni,...tad sapals ir sporta zivs,tāpat kā vimba.Ālants,asaris manā ģimenē vienmēr tiek vērtēts augstāk!!!
10.augusts 2014, 13:07 | links
 
abavaa sodien pa skaisto. vieglais spinings rulle.
8 sapali meraa. lielakais 2.5kg 54cm
parejie ap kg. panemti 4. kopa vareja but ap 20 galvam. 2 mezenes zem mera.asari ari pulka. visi atlaisti. stradaja klasiskie vizuli. lielais uz manu lidervobleri :))
uz mini poperiti copes traki skaistas :))
viss kruti. nakamais merkis beidzot to mezeni izcelt. 4 reizes jau man ir atradijusies.
vakara gatavojam zivis, tagad auksts alens. labi padarita darba sajuta :D

ne asakas!
10.augusts 2014, 11:42 | links
 
3 mera lidakas. 9 asari lidz 300g
viena loti nepieklajiga izmera mezene...43cm.. :))
tas viss uz vobleri un rotinu. mierigajos udenos. ri meginasu kaut kur straujak, manis ka bus.
9.augusts 2014, 15:20 | links
 
brīvdienas pa Abavu, cerībā noķert lielo līdaku :)))
he he

pagājušajās arī biju,paākstījos ar spiningu, 3 zemmēra sapali, zemmēra mežene, kāds asars, kāds līdaks (zemmēra, kā jau pierasts), nekas ievērojams. tik viena skaista mežene svarā uz 3kg uznāca vizulim līdzi, bet h...

pēc brīvdienām iemetīšu kādu atskaiti.
gribētos jau biežāk te kaut ko par Abavu palasīt, nav jau jāraksta atskaites tikai ja kaut kas noķerts :) tas tā..

ne asakas!
8.augusts 2014, 13:16 | links
 
Ir meginats. Kad man ir lidz spinis, tad ar likumu vinas neleka. :D
Bet ari necelas rokas vairs pec 10h sedesanas sakt staigat ar spini.
27.jūlijs 2014, 13:55 | links
 
Abavniek, tāpēc līdzi spinis jāpaņem, kad fīdero...
27.jūlijs 2014, 13:41 | links
 
No nakts copes.
Fideris.
3 breksi kilograma svara katrs. Visi ka nomeriti vienadi. Kaudze ar raudam. Ari dazas 300gramigas. Zemmera sapalens. Kisi nenormali daudz. Katra metiena uz slieku gala kisis.
Aktivi saka nemt ap pus 3 no rita.
Bet tas kaa plesejas dzenaja vispar ir vajprats. Nakamaid brauciens uz spiningu.
Zivis ir! Ne asakas
27.jūlijs 2014, 12:41 | links
 
sūdīga situācija... mošk tiešām vajag rīkoties?! sarunāt vairākus ccopmaņus, vai aktīvus dabas draugus un rīkoties! es par un piedalīšos!

bet vispār,pats sen neesmu bijis upē, sencītis pagājušajās un šajās brīvdienās labi sapalus pavilcis, arī mēra līdaka un forelis, tas viss ko tagad zinu...
13.jūlijs 2014, 19:30 | links
 
Nu nezinu,man jaui liekas,ka ir vērts traci celt. "Atbildīgajām iestādēm" nav tiesību nereaģēt uz šādiem iesniegumiem,protestiem,utt. Tā kas uz priekšu,veči!
13.jūlijs 2014, 17:45 | links
 
Uz kakām?.....Grūti jau salīdzināt mazu upi ar Daugavu piem.. Var jau sameklēt kam ziņot un noziņot.Tikai ticības maz,ka tiks pieņemti konkrēti mēri.Naudas nav,viss nolietojies utt.. kur tad liks tās kakas? Uz Daugavu jau nevedīs!,...kā pie mums no Pūres.Pūre maksā naudu Kandavai,a tolka? Varētu Pūre pati laist tajā pašā Abavā..---vienīgais labums- pasargā ~12+km upes augšteci virs Kandavas.
13.jūlijs 2014, 17:35 | links
 
Visi skumst,bet kaut vai uzzvanīt kādai institūcijai,vai kādu rakstisku protestu iesniegt?
Tepat Rīgā ar-pārrauj pilsētas kanalizāciju,bet veči ne tik vien kā neziņo,bet pat priecājas-zivis uz kakām labi nāk!
13.jūlijs 2014, 17:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager