Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Tur Tev taisnība,...vakar ar tā bija.Laba zivs tikai sildās seklumos un pa ēšanu nedomā!
7.maijs 2013, 15:16 | links
 
Abavā šodien galīgs klusums...Pilnīga necope!
7.maijs 2013, 14:49 | links
 
Vakar cope vāja-raudas,asari baigi reti.Cits asaris ir iznārstojis,cits vēl ar ikriem un tā pat raudas!Meženes mazos dzenā,un citas zivis bez asariem ,raudām netrāpījās!Ūdens līmenis jau tuvu normālam.Šodien jau kātu vicinātāju būs pa pilnam!
4.maijs 2013, 07:00 | links
 
Baigi sen Irlavā nav būts. Kādreiz ķēru pie pasta un pie vakarskolas. Upe katru gadu pamainās, tā, ka jāpēta pašam.
2.maijs 2013, 21:33 | links
 
Pāris sapalus dabūju Pitraga upē pagājušo gadu ap jūliju, ķēru uz parasto grunts sistēmiņu ar barotavu un zvaniņu, pie Irlavas ir laba vieta kur iemest ja uz grunti grip pacopēt?

Paldies.
2.maijs 2013, 21:00 | links
 
Pie Irlavas labi sapali dabūti. No Sātiem līdz Jaunsātiem kādreiz ir ķēries. Tāpat kā pie Pūres.
2.maijs 2013, 20:20 | links
 
Nu tad uz kuru pusi būtu jābrauc, lai būtu normāla Abavas upe, ne grāvis un cik tālu? Kautkur pie Sātiem?
2.maijs 2013, 19:29 | links
 
Vaski! Tautā sauc "Krievu Irlava",un tur upe ir tikai tāds labs novada grāvis!Nekad nav dzirdēts pa vimbu lomiem.Zem Irlavas vēl tām vimbām būtu hesam jātiek pāri.Es saku ka tā ir "pīle",ka tur vimbas ķer!
2.maijs 2013, 15:01 | links
 
Laba diena Abavnieki.

Sakiet lūdzu, varbūt kādam ir zināšana par Abavas pusi, kur ir Vaski, nu braucot uz Jaunpili un Viesatēm.
Dzirdēju, ka vimba labi iet, vai ir vēl kāda?

Neesmu sēdējis uz vimbu, kādie ieteikumi, uz pludu iemetīšu, bet tā biju domājis uz grunti.

Paldies.
2.maijs 2013, 11:44 | links
 
Ja tu runā par Rumbas plateni tad vīri pie upes teica ka pašvaldībnieki braukājot un baudot. Bet visiem jau pa policistam nepieliksi.
1.maijs 2013, 10:47 | links
 
Uz "plateni" vajadzētu inspektorus. Par tādiem vārdiem, kā vaļā laišanu, ja norma saķerta, neviens nav pat dzirdējis. Ķert ar 4 kātiem dažiem ir norma, dzirdēju, ka vilkuši pa 20 un 30 vimbām, šogad jau brīžiem nāk. :(
1.maijs 2013, 10:43 | links
 
tad jau tev patiktu arii zem Rendas, zem "platenes" :)
es pa to pusi vairak.

Abavnieks, 30.aprīlis 2013, 17:29

Zinu tos rajonus arī,tāpat virs Rendas,ap Māras kambariem utt. Tur patīk vairāk ziemā! Parasti ir tā-jo tālāk dzenies-jo mazāk kaifa,lielāks aplauziens.
Teiksim aizbrauc uz "plateni",bet tur jau bariņš veču ar gruntenēm priekšā!Nu nepatīk man tur pa starpu līst,meklē atkal kaut kur klusāku vietu.Pusdienu nobraukā,un pāriet viss azarts uz copi!!D
1.maijs 2013, 01:13 | links
 
Re; es jau teicu ka zivju nav!Labāk būtu laidis uz Mūsu vai Mēmeli!!DD

aakkis, 30.aprīlis 2013, 16:03

Nu beidz Ventā Klondaika a tu Mūsa ,Mēmele...
30.aprīlis 2013, 21:14 | links
 
Nu es jau pa to rajonu ņemos, virs ietekas ventā!
30.aprīlis 2013, 17:30 | links
 
tad jau tev patiktu arii zem Rendas, zem "platenes" :)
es pa to pusi vairak.
30.aprīlis 2013, 17:29 | links
 
Zivis jau ir, tik jāatrod vieta un piegājiens!Nejau 3 vimbas tur peldēja...
30.aprīlis 2013, 17:10 | links
 
Pārsvarā starp Imulu un Kandavu!Man patīk kad upe ātri mainās....brasls,bedrīte utt.!
30.aprīlis 2013, 17:05 | links
 
aptuveni kur copee?
30.aprīlis 2013, 17:01 | links
 
Nezinu kā šodienas vējā,bet vakar pat raudas tik minimāli/prātīgi knibināja,un prom nevelk.Es gan ar pludu tikai ,pat slieku labāk kā baltos gribēja.Redzēs rīt,...vai tad kādu bonusu neizdosies piemānīt!
30.aprīlis 2013, 16:55 | links
 
aakkis kaa nav?? :D zivis ir. laba daudz nevajag!
30.aprīlis 2013, 16:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager