Tosmares kanāls.

Skiper es vakar saķēru asarus,re Bums Zviedrijā maisiem vien velk ... tā nu nav ka neviens neko nesaka :))
Jā bet to kanālu atceros gan. Gar krastu robežsargi ar suņiem,pa vidu kuģi ,ūdens eļļā ,bet zivis gan bij daudz un lielas .
30.decembris 2012, 21:33 | links
 
Asari ir, zandarti ir, vimba ir, brekši ir. Badakāši arī ir, pie tam biezā slānī.

Bet nu - trīs mājas tālāk to kanālu. Nezinu, eļļas plankumi āliņģos, viss ledus ar eļļas punktiņiem. Vienu reizi gadā aizbraukt var, bet nu - es labāk aizbraucu uz upi un noķeru dažus asarus, nekā piesitu normu tajā pakaļas caurumā.
30.decembris 2012, 21:29 | links
 
Jā, gudri parunāt mēs protam: Toosmare, Tosmāre, Karosta, Karaostas kanāls utt., bet runa jau iet par copes atskaitēm. Puse Latvijas copē un klusē, ka tikai Jūsu zivtiņas neizvelk. Sk. video ribak.lv. Malači puiši, vismaz kautkāda informācija, nevis letiņu skaudība...
30.decembris 2012, 21:26 | links
 
Te jau jūtamas vēl vācu jūga sekas ne krievu pēc tā nosaukuma :)))
Ablom, ko ta kanāls !! Vo, ja mans dīvāns mācētu runāt !!!! :)))
30.decembris 2012, 21:09 | links
 
:D
Tās ir sekas no krievu okupācijas jūga: liepājnieki pieradināti runāt šifrēti, vo! :D
30.decembris 2012, 21:06 | links
 
Jā:) ja vēl tas kanāls mācētu runāt,tad vispār pipec:)))
30.decembris 2012, 21:05 | links
 
Karaosta !! Tad vajag lietas saukt īstajos vārdos Tosmare ar dubulto o un vēl visādas kurzemnieku gudrības :)) . Tur bij labi ašuki :))
30.decembris 2012, 21:01 | links
 
Tere, Brālīti! Tosmare ir tā vieta uz pasaules, kur mēs reiz' viens otru pirmo reizi vaigā ieraudzījām, ja. :)
30.decembris 2012, 20:49 | links
 
Alibek man tagad skaidrs ,spriežot pēc tava nika tu mani varētu pakonsultēt arī Uzbeku valodā :))
30.decembris 2012, 20:03 | links
 
p.s. uzmanaties, ledus strauji sarūk, viļņi no malas sit nost ar gabaliem... šī vakara lietus arī būs no virsas pakausējis. jau šodien vietām ejot krakšķēja ledus.
30.decembris 2012, 19:38 | links
 
Brālīti
Nav mums Tosmāre, mums ir Tosmare, kur "o" izrunā kā divskani un "a" ir īsais(tas arī citiem iz iekšzemes), ka neaizbraucat nepareizā virzienā :))
30.decembris 2012, 19:35 | links
 
Aizbraukšu principa pēc uz to jūsu Tosmāri ..ta redzēsiet vellu :)))
30.decembris 2012, 19:28 | links
 
pilsētā kurā piedzimst vējš, piedzimst vējš, tosmares kanālā copmaņi šēž.... t.i. es dziedu. Ko lai dara , cepums
30.decembris 2012, 19:23 | links
 
tosmārē bračkiņ...
30.decembris 2012, 19:16 | links
 
It kā stulbs jautājums bet... man piedodams : kur tas Tosmāres kanāls i ??
30.decembris 2012, 19:10 | links
 
Pirmās atskaites par Tosmāri!! Vēl vakar vīri skaldījuši kastēm asarus, brekšus, vimbas, zanderus. Ka tikai kāds neizvelk Jūsu zivtiņu!!! Ribak.lv pat video ielicis. LAIMĪGU JAUNO GADU!!
30.decembris 2012, 18:24 | links
 
mēs vēl šodien tur pat uz ledus sēdējām, neņem vairs ašuks, tā kā citas dienas...
30.decembris 2012, 17:19 | links
 
Ilgi lauzīju galvu,kur būs tā vieta ar kuru noslēgt šā gada copi.Paliku pie Tosmares kanāla,kur pasēdēju krastā ar vieglām gruntenītēm.Rezultātā tiku pie savām 2 pirmajām sīgām.Abas kā dvīņu māsas 36-37cm.Uzkabinājās arī plaukstas lieluma plekstīte un bija vēl dažas vārgas copītes.Ar to arī noslēdzu šo copes gadu.
Novēlu visiem copmaņiem LAIMĪGU JAUNO GADU un nākamajā gadā tikt pie savas sapņu zivs!
30.decembris 2012, 17:09 | links
 
Šodien nāca brekšuki. Izmērs dažāds, sasniedzot arī kilogramu (kopējie novērojumi). Pa retam arī asaris un pa kādam zanderam.
10.marts 2012, 20:27 | links
 
400-500gr.,citiem pēc skata arī tādi paši.
9.marts 2012, 21:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager