Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Pēc vēja prognozes vajadzēja šodien atraut plaisu,pieieslēdzos web kamerai,tā arī ir,pat tuvāk krastam izskatās,laikam dēļ skaidrā laika.
http://romantic.spa.ee/hd.html
15.februāris 2015, 11:34 | links
 
Pirms copes uz baznīcu svētīgi būtu aiziet...:)

Tonis, 12.februāris 2015, 19:24

Vēl iesaku noskatīties filmu "Titāniks".Šodien 14.02. TV bija iespēja to atkal redzēt.Sevišķi pamācoši bija kadri filmas beigās, kad tika dalītas vieta glābšanas laivās...Ne asakas!
14.februāris 2015, 21:01 | links
 
P.S. visas cukas veselas skraida lidz bridim talak
14.februāris 2015, 19:19 | links
 
sodien biju copet,tevs bij medibas,vienu ruksi nomushijushi-liesa sudiga,laikam ACM atnacis ari lidz mums:))))joks
14.februāris 2015, 19:18 | links
 
Uzrakstat labāk kaut ko par tēmu, nevis kuram kāda liesa:)
14.februāris 2015, 19:13 | links
 
man sodien labs garigais:) vinja sakas no sirds lidz pakaljai:),nenjem ljauna
14.februāris 2015, 18:55 | links
 
es ar nerunaju par taukiem tikai,un saku ko redzu pats,jo esmu mednieks,no 6-iem nosautajiem ruksiem viena diena teiksu ka ir-katram dazada liesa,svars,tauku slanis,visi no viena bara-gjimenes,laikam kadam gribas vairak est:))bet ziemas nebija un nebus sogad,kautgan mums ir i sniegs i ljadus,kurzemniekiem ta cabigak:)

sushnjaks, 13.februāris 2015, 23:35


Par liesas izmēru un biezumu sakarību ar ziemu esmu dzirdējis, bet tā neesmu iedziļinājies kur tad tai liesai ir sākums un beigas.
Nu labi, labi - zinu, ka te par Pērnavas tēmu.
14.februāris 2015, 18:52 | links
 
es ar nerunaju par taukiem tikai,un saku ko redzu pats,jo esmu mednieks,no 6-iem nosautajiem ruksiem viena diena teiksu ka ir-katram dazada liesa,svars,tauku slanis,visi no viena bara-gjimenes,laikam kadam gribas vairak est:))bet ziemas nebija un nebus sogad,kautgan mums ir i sniegs i ljadus,kurzemniekiem ta cabigak:)
13.februāris 2015, 23:35 | links
 
par mezhacukam runajot-muljkjibas tas viss ir,ja par liesu un taukiem runajiet,vismaz gadus 5-7 pedejos,laba baribas baze shim visapkart,mums visur apkart kukuruzas lauki,kur vinjas mielojas un dzivo vasaru un pus rudeni,spekjis tikpat liels ka majas cukai un kur tad tas ziemas???

sushnjaks, 13.februāris 2015, 23:23


Neiet runa par taukiem , runa iet par liesu , bet strīdēties netaisos , redzēsim .
13.februāris 2015, 23:30 | links
 
par mezhacukam runajot-muljkjibas tas viss ir,ja par liesu un taukiem runajiet,vismaz gadus 5-7 pedejos,laba baribas baze shim visapkart,mums visur apkart kukuruzas lauki,kur vinjas mielojas un dzivo vasaru un pus rudeni,spekjis tikpat liels ka majas cukai un kur tad tas ziemas???
13.februāris 2015, 23:23 | links
 
Māte Daba šoziem rāda ka neliels vēsums būs pašās ziemas beigās. to saka mežacūkas liesa. tā ir vispārbaudītākā laika prognoze.



AivarsTukums, 13.februāris 2015, 18:52



Tas gan , precīzākas laika prognozes nav par mežacūkas liesu . Netālu pie Klaipēdas nomušītās mežacūkas liesa rādīja to pašu .
13.februāris 2015, 23:14 | links
 
nja nau ko jokot ar to
vejeli mes jau palikam tai pus plaisai pagajuso svedien..........viss jau beidzas labi esti glabeji ar laivinu parcela bet vai tas isti vajadigs??
13.februāris 2015, 20:30 | links
 
Māte Daba šoziem rāda ka neliels vēsums būs pašās ziemas beigās. to saka mežacūkas liesa. tā ir vispārbaudītākā laika prognoze.
13.februāris 2015, 18:52 | links
 
Un ja vējš pretēji prognozēm nogriežās, domā ko prasi!!! Ja būtu Peipuss robi vispār liegumu uzliktu.
13.februāris 2015, 18:15 | links
 
Vai es prasu kādam uzņemties atbildību, es prasu tiem, kas šodien tur ir bijuši. Ja neesi bijis tad ludzu nekomente un nemoralizee.
13.februāris 2015, 17:43 | links
 
Makais, vienīgais profiņš tevi uzpasē no augšas, tam ar prasi. Ne asakas!!!
P.S. Kurš uzņemsies atbildību , ka var rīt vai parīt droši līst pāri plaisai, kurš.....
13.februāris 2015, 16:25 | links
 
Vai pareizaak sakot Kur Šodien Plaisa ir ciet., jo Riit ir taads pats vējš.
13.februāris 2015, 13:39 | links
 
Jautaajums profiniem. No kuras puses Riit vareetu Liist uz ledus, lai tiktu pari plaisai. ??!!!!
13.februāris 2015, 13:38 | links
 
Brīva viena vieta uz līci 14, 15 (ja eesti māte daba ļaus) februarī. Izbraucam no Dobeles. 26622655
13.februāris 2015, 13:19 | links
 
nav kompasa- striķis un smagums - uz krastu seklāks.

VANEMS, 12.februāris 2015, 17:58

Iz dzīves.Laiks,kad GPS nepazinām un izcils braucamais bija Buran.
Peipus.Vakars.Putenis.Redzamība,varbūt,10-20 metri,līdz krastam,aptuveni,17km .Paņemts azimuts un zirgā,ik pēc brīža pārliecinos,vai virziens pareizs.Kas tad nu?Kompas rāda nepareizi! Kratu,grozu,nekas nemainās.Sanāca,ka kādu brīdi braucis atpakaļ.
13.februāris 2015, 11:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager