Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Lai atspēkotu Lbruno tēzi ka tajs laikpos cirīšu nebija un es par savu 27 gadīgo cirīti muldu citāts no šā veida pamatlicēja :DDDDDD
Avotu neteikšu Jo tad Te saradīsies gudrinieki mez jēgas :DDDDD
В далёком 1975-ом году впервые вступил я на лёд славного пярнусского залива, и с тех пор только две зимы (служба в СА) мои блёсны не бороздили его просторы в поисках окуня.
Когда-то давно моя статья о ловле на «комбайн» была опубликована в журнале Рыболов, сейчас же с благословения основоположника и изобретателя этой снасти и многих других «приблуд» для ловли окуня на заливе Voblermana я решил описать весь процесс заново, с вершин своего тридцатипятилетнего опыта, своего видения этого вопроса и опыта моих друзей.
Опишу свой опыт в изготовлении снасти в целом и по отдельности всех её элементов, расскажу своё видение тактики и стратегии ловли окуня на заливе, рыбацкой этики.
Добавлю ещё, что эту ловлю я считаю самой интересной, вдумчивой, сложной, добычливой и, если хотите, хитрой.
:DDDDDDDDDD
Es negad nemuldu un vienmēr pierādu savu taisnību .......Ja alojos tad to arī atzīstu Tā lūk
Viss gan par nūģī gan visu pārējo Vienkārši RIEBJAS
12.janvāris 2013, 18:51 | links
 
es jums varu pateikt vienu.lielos asarus velk pirmie kam nav slinkums mekleet. nevis tie kas pienaak kaa salshnjas no pakaljas.tad vini saak boreeties apkaart bet skataas uz manu makskeri ne jau uz savu. tizli smaida un domaa kad viss ir normaali. shogad es precizeeshu mees trijataa essam uztaisiijushi visuss barus kas atrodaas riigas pusee. varu pateikt vienu asari ir lieli. ja tos nesaak trobeleet. ja kaads man pateiks ka tas neiespaido.tas cilveeks vispaar nesaprot neko no peernavas. ne asakas un domaajiet ar galvu.vieni brauc atpuusties citi pelnjaa.
12.janvāris 2013, 18:04 | links
 
Man, no puikas ir tā kā tev līdz mēnesim, un bums tak visu taisa ar garantiju, pat biksēs

www.copesnams.lv, 12.janvāris 2013, 15:09

Bratiņu /tavu kompanjonu jau brīdināju /ka 3 reizes nebūs
1. tas uzbraucuiens par to sačakarēto Rapalas galvu un ka cilvēks negrib man viņu dot asināt TAVI VĀRDI ?
Es biju ar ZariņValdi sarunājis lai viņš apskatās kas to asinājumu ir veicis Mēs atšķirībā no tevis varam uz aci noteikt kurš mantai ir ķēries klāt
Tad atbildu CL lietotājiem ,ka ne gavla ne sakarīgas skaidrojums lietas būtībā nav saņemts Ir tikai mēģinājums Valdim sakārt makaronus uz ausīm To tavu atrunu tu varētu ierakstīt anekdošu sadaļā vai arī manā topikā /Vismaz CL publikai būs uzjautrinājums :DDD
Vēl viena lieta ja tu tā turpināsi savas pisnesas štelles tad Lai Bratiņš ar joni traucas prom no tavām skavām
Visus savus darbus apzinos un par viņiem GARANTĒJU
Biju iegājis tavā bodē daudz ko no Sandra Valdlaučos var nopirkt 3x lētāk un bez mozgu pūderēšanas :DDDDDDDDDDDDDD
Atvainojos par Tēmas izmantošanu seviai aizstāvībai
Vēlreiz paldies un veiksmi Pērnavas plašumos :))
12.janvāris 2013, 17:57 | links
 
tad jau sodien bus bijis nemiens
12.janvāris 2013, 16:33 | links
 
Viņi dodās krastā, roka salstot. Vēlāk zināšu sīkāk cik, kur ar ko, par ko!
12.janvāris 2013, 16:31 | links
 
Šodien, Pērnāvā esot gājis jautrāk.

www.copesnams.lv, 12.janvāris 2013, 16:22

paskaidro sikak
12.janvāris 2013, 16:26 | links
 
Šodien, Pērnāvā esot gājis jautrāk.
12.janvāris 2013, 16:22 | links
 
Jā vakar Pērnavā bija skumīgi, ja uz pieciem viens asarītis, tad nav ko teikt. Igauņi jau no ledus pazuduši pusdienslaikā, tas pie akvaparka.
12.janvāris 2013, 15:21 | links
 
Ir jauna informacija no Pernavas SAŠAS-Voblermans. pirmdien vins sak taisit cirisus - no sudraba. Maksas apmeram no 15 - 22eur. Vina nummurs +37255543275
12.janvāris 2013, 15:19 | links
 
Pickers, būtu labi kad tu ievestu jaunnedēļ.
12.janvāris 2013, 15:19 | links
 
Par Pērnavu, nezinu, kurā vietā bija, bet komanda liela un savas lietas lietpratēji, gan ar cirvīšiem gan uz ko citu, ne vienas copes, pārvācās uz Peipusu!!! Kādam ir kas cits sakāms šaij lietā???
12.janvāris 2013, 15:18 | links
 
Man, no puikas ir tā kā tev līdz mēnesim, un bums tak visu taisa ar garantiju, pat biksēs
12.janvāris 2013, 15:09 | links
 
Bum , ja nav nsoslēpums, padalies ar info par tiem pareizajiem pavadu garumiem, jo ir doma rīt aizbraukt....
12.janvāris 2013, 14:47 | links
 
Lbruno man ir visi pareizie pavadu garumi un attālumi star mušām Senks ,bet es ar vairs uz turieni ņea .:))
12.janvāris 2013, 14:22 | links
 
Vot tas ir ļoti labi ,ka samainīsi Visiem bodniekiem tā vajadzētu darīt :)))
12.janvāris 2013, 14:10 | links
 
Lbruno Ar cirīti Pērnavā rukāj jau 1986 gadā Es pavicāšu Igauņiem lai nebūtu bez dokozateļno
:D Nūģi :DDD priecīgas lieldienas :DDDDD Tu pukam to spoli vismaz salabo Es klāt viņai neķeršos Tev taču vis labākie loriņi :DDDDDDDDD
Tu pareizi pateici Bums ir Bums Ar visām GARANTIJĀM :)))
12.janvāris 2013, 14:10 | links
 
paldies! griezīšos pie jums miera ielā.
12.janvāris 2013, 14:08 | links
 
Protams, ved sataisīsim vai samainīsim
12.janvāris 2013, 14:03 | links
 
labdien māri! iegādājos pie jums 3 spoles, LARUS WILD CARP II 6000, 17-06-2011 gadā, 1 no spolēm nešancē kā vajag, nav līdzena gaita, pie slodzes grūti tīt, sajūta ka nav kautkas ar zobratiem.
vai ir, vai nav kāda iespēja kautko darīt?
12.janvāris 2013, 12:17 | links
 
Lbruno, tas ir bums
12.janvāris 2013, 11:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager