Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Ieciklēšanās parasti noved pie sūdīga rezultāta .Frekvences ,frekvences . kaut ko tas dod bet ne galveno. Pareiza kustība manuprāt dod pašu galveno rezultātu un protams ..... sudraba krāsa. Sudrabs ir un paliek vienīgais metāls kas zem ūdens ir dabīgas zives krāsā .Vēl parasti visi atkal pievēršas frekvencēm BET viena no sudraba unikālajām īpašībām ir smaržu un baktēriju neitralizēšana.Kā sudrabs tiek ūdenī -viņš paliek ar pilnīgi neitrālu smaržu ,bet pārējie bleķi smird . Bet zivīm oža ir 17x spēcīgāka kā suņiem ! ja jau tik būtiski būtu frekvence tad tie amerikāņu zivju pievilinātāji būtu mūsu ikdiena. kad viņi tiko parādījās ,nopirku. Būtībā tas arī ir frekvenču ģenerators. Nestrādāja man,manam čomam un viņa čomam un vēl tiem kam tika pārdāvināts:) Pareiza cirīša spēle ,pareizs metāls , pareizas formas mušas. Strādā protams pilnīgi viss - tikai rezultāti atšķirsies jo ašuks ir dumjšs .
11.janvāris 2013, 08:54 | links
 
http://www.pelikan.ee/forum/viewtopic.php?f=16&t=178
Varbūt kādam noderēs, raksts par Pērnavas kombainu krievu valodā.
11.janvāris 2013, 08:11 | links
 
vimbistnieks lai viš šodien būtu Bruņiniekos :DD/cirītis/
11.janvāris 2013, 07:50 | links
 
Neesi Nūģis, bildi studijā...
11.janvāris 2013, 02:13 | links
 
Ko jemās uzrakstiet piraatam draudziņos un viņš visu pastāstīs. Tos cirīšus viņam kāds vecmeistars čiņīja...tur jau arī pareiz sistēma jāsien;) Man viņš vienu ieprezentēja pirms braukšanas prom...tur ar sava fīča ir;)
10.janvāris 2013, 23:52 | links
 
Bums, nosapņo novitāti kā savā laikā silikona mānekļi un nopatentē! UHHHH
Laikam jāiet sapņot.
10.janvāris 2013, 23:49 | links
 
Reiz dropēju ar vienu alūksnieti uz pirmā ledus. Toreiz tavs korišs NG ar bija (Baigi zem viņa ledus krakšķeja:)). Nu ja un tas vieteējais man iedāvināja smukas horizontālās bļitkinas 2-2,5 cm. Rīt parādīšu. Smuks
10.janvāris 2013, 23:46 | links
 
Bums, nāks tuvāk samu sezona mošk kāds vecais labais kvoks jānorezonē.
Bet sami tagad arī vairs lāgā uz kvoka neejot. Eh bija laiki!!
10.janvāris 2013, 23:43 | links
 
Es jau traks uz to funktierēšanu akan uguns pakulās :DDDD Parasti tas kas man neizdodas uzminēt strādājot ,tā atrisinājumu nosapņoju -jocīgi.Laikam tās smadzenes rukā nonstopā :DDD
10.janvāris 2013, 23:41 | links
 
Bet tas ir apm kā stāsts par boilām sen apakaļ - ņem tur mums te neņem. Zives.lv karpu mačos daži ampelējās un nekā nedabūja.
Bet skat tagad mums te starptautisko karpu sacīkšu čempioni ar'...
10.janvāris 2013, 23:39 | links
 
Zamutim :DD tur jau tā lieta ,ka jāredz lieta vai kalta Kalta būs blīvāka ,kā saka nostīgota Lieta dobjāka /tas ir ja ņem pēc skaņas/Vibrācijas ziņā redzēsim nomērīšu
10.janvāris 2013, 23:39 | links
 
=>Dainis7
Nu ar kvokiem protams daudz sarežģītāk. Leņķi kā ielaist un kā izcelt ātrums. Tur meistarību kudi vairāk vajag.
10.janvāris 2013, 23:36 | links
 
=>Bums
To terminoloģiju nepārzinu, bet lieta skaidra. Domāju, ka vajag liet vai vēl labāk presformu taisīt, lai produkts 1:1. Man viņas bez āķiem (orģinālā) tā kā āķa lodējuma vietas nedos nekādas novirzes no pareizās frekvences.
10.janvāris 2013, 23:34 | links
 
Tur jau tā lieta Te vismaz leģenda Pirāts kura cirīša parametri ir noņemami Kā tam kvokam jāstabulē hren viņu zin .Paraugu ta nav Viss ir na buj duj šodien strādā rīt jau nē.Padavai citu ....:DD
10.janvāris 2013, 23:32 | links
 
apelsins
Un frekvenču ģeneratora vada galus ūdenī- visi sami Tavi :DDD. Ja tā būtu- par samiem jau būtu aizmirsusi sarkanā grāmata.
10.janvāris 2013, 23:26 | links
 
Visam var Lieta vienkārša devējs un oscilogrāfs Uzrauj cirīti/mucā /un parādās skaista diagramma Es gribu palaist caur kompi ar diagrammu izdrukām Pašlaik meklēju programmu lai visu izdarītu uz kompi bez vecā osīša :DD Osītim ir labi ,bet tikai vizuāli ar aci Veikt salīdzinājumu ir grūti .Tā uzreiz var atsijāt cirīšus -der neder un nemaz uz Pjarnu nav jābrauc Kā teicu jau 27 gadus nebraucu un diez vai tos gaisa gabalus vairs pievarēšu Krika tai labajā celī dod par sevi ziņu :DD
10.janvāris 2013, 23:24 | links
 
=>RedBull
Ja tu liec sistēmā ar mušām,tad kaut kas jau būs. Ir provēts, bet pavāji.
Uz parsto bļitku var raustīt, bet ej tālāk no cirvju raustītājiem, jo tie parasti aizvelk zivi.
10.janvāris 2013, 23:22 | links
 
=>Bums
Frekvences štelle - tas jau paliek zinātniski;)
Klau, Bum, kvokam rezonansi (vai kā to sauc) arī var noteikt? Savā laikā daudz kvokoju un ir šāda tāda sajēga par kvokiem un ejošajām skaņām.
Es no pārējiem korišiem ķerstīgos cirīšus testam dabūšu. To rezonanses lietu vajadzētu papētīt tuvāk...
10.janvāris 2013, 23:18 | links
 
rīt 5 braucu un mani vislaik tirda jautājums vai uz parasto bļitku līcī ir jēga provēt vai nav :DD
10.janvāris 2013, 23:14 | links
 
Kad senam pētīju to lietu un mēģināju saprast kāpēc 10/1 muša pret cirīti Nonācu pie secinājuma Cirītim ir jāatgādina lucis /vai nu vizuāli vai akustiski ,vai ar vibrāciju/.Lucim, kā dzīvdzemdētājam puncis ir pilns Asari sitot pa luci izsit mazos ņurņikus ārā un pēc tam salasa Uz cirīša uzsēžās tikai tie asari kuri sit luci pārējie jau ir gatavībā ķert šmariņus Lieta ir vienkārša un ļoti sarežģīta .Jāpiefiksē ar oscilogrammu Pirāta cirīša frekvence un viss Pareiza izspēle ir tieši tās frekvences iegūšana
10.janvāris 2013, 23:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager