Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
=>seedoo
Bet tas ir paradokss-igauņu peršingisti necieš mormiškotājus, jo esot tada šaize, ka dzīvā ēsma čakarē copi uz mākslīgo ēsmu. Nu tā viņi tur runā..
Bet nu mormiška vienmēr ir interesanta. Bet Igaunijā sikuha. Visi mēs kādi 10 zēni, kas agrāk ampelējāmies ar mormiškām, tur pārgājām uz cirvjiem. Asums cits, bet pirkt uz dullo sistēmas un cirvjus toč aplauziens. Meklējiet kādu savējo paziņu, kas stāstīs, rādīs.
10.janvāris 2013, 22:43 | links
 
Vot vot apelsīns, tāmdēļ es ar no šiem muku lai manu auru nečakarē:)))
10.janvāris 2013, 22:34 | links
 
Es gribu darīt ieši to ko apelsīns saka . Man nevajag tos kilogramus ,man vajag ko apēst.Man garšo ašuks un patīk viņu ķert :))
10.janvāris 2013, 22:30 | links
 
Seedo gribu piedalīties,bet pieredzes nekādas .Pagaidām viruāli mācos :)) Skatos ,taustu,klausos,izdaru secinājumus:) Saprotu vienu - mušām ir jāatdarina luču mazuļus,cirvītim jābūt kas piesaista uzmanību. Vai tur daudz ko dod ka tas ir sudrabs vai nē ,nezinu.Vairāk sliecos domāt ka ašukam ir funktieris tīri aiz skaudības kādam to mušu neatdot, bet pirmajam ieraut nāsī .Domāju ka cira svaram un mušai ir liela nozīme .bet redz Igaunim cirīts bij kā vizulis un vēl uzlīmējis hologrammas virsū lai ņirb zem ūdens - tātad lai piesaista ašuka uzmanību . Ašuks ir stulba un skaudīga zivs .
10.janvāris 2013, 22:28 | links
 
=>Bums
Tieši tā savākt zem sevis baru un noturēt! Bieži esmu redzējis, ka vīri velk, bet pieslido klāt meistars (pat ne pārāk tuvu 15 - 20 m) un pārējiem cope sāk klibot, bet Viņš sāk vilkt. Pamatā ir cirvis un māka ar to spēlēt!
Un var jau to asari laist vaļā (ja krupis nežņaudz) un paturēt trofejniekus pannai - gaļenieku būšana izpaliks..
10.janvāris 2013, 22:28 | links
 
Falck labi -poņal , ar plaisām esmu pazīstams un pret to lietu pievēršu īpaši lielu uzmanību, ir plāns nākāmnedēļ uz viendienīti aizlaist, ja kāds zin ko īpašu varu ievest un izvest, varam ko kopīgu sarunāt, rakstiet uz PM!!!
Sola bargāku salu, tad ar visam vajadzētu būt OK!!!
10.janvāris 2013, 22:21 | links
 
Veči viss ir subjektīvi, katram savs!!! CERAMS KA ZIVIS NEPIEŅEM!!!
P.S. Zinātājiem ,vai pa ledu sniega tehnika braukā???

seedoo, 10.janvāris 2013, 21:33

vienu sniega mocis lidz plaisai bij atbraucis
10.janvāris 2013, 22:08 | links
 
Pilnīgi pareizi smagums ir vajadzīgs ,lai uzkacināto asari noturētu zem sevis Lielā spole 0.3 aukla Ja ciris grims lēni ,bars jau būs pie Vaņas vai Heino :DDD
10.janvāris 2013, 22:07 | links
 
Brālīt, vieni no labākajiem kapātājiem ir krievu brigāde (Pirāta skolotāji), kas tur jau gadiem pa ziemām dzīvo. Lielākā daļa letiņu, kas zināja, viņiem agrāk nodeva zivis. Nezinu kā tagad, bet 2 gadi atpakaļ šie vēl šeptēja. Zēniem asaru cope bija darbs. Principā pēc mūsu gradācijas - gaļenieki!
Man viens no tiem velliem stāstīja, ka liekot volframa cirvi, lai ātrāk krīt lejā un vairāk tie kg.
10.janvāris 2013, 22:01 | links
 
brāļīt> vai tad pats nepiedalīsies??? Vai tu tāpat kā es- pagaidām virtuāli copē??? Man pilnīgi pie kājas visi cirviji ar visām mušām, man sava štelle prātā ko zinu tikai ES:))) Kas ar ledu? Vai tehnika braukā, cik var prasīt jebio....tj!!!
10.janvāris 2013, 21:48 | links
 
Viss sedoo tiešām ir subjektīvi .Pie mums Latvijā un ar Latviešīem tiešām viss ir subjektīvi kamēr nepaver acis platāk un ieskaties vietējo -Igauņu meistardarbos un viņu cirvīšos :)) Skatīties visiem un uzmanīgi :
Es pat pieļauju iespēju ja kāds piekārs sudraba vizuli horizontāli,vai to pašu šķērseni bez spārniņiem un ja uzliks pareizas mušas -būs rezultāti.Es tomēr vairāk ticu Igauņiem - Jo tas ir viņu asars un tikai tā gadu miljoniem - tikai viņi ķer:)
10.janvāris 2013, 21:42 | links
 
Veči viss ir subjektīvi, katram savs!!! CERAMS KA ZIVIS NEPIEŅEM!!!
P.S. Zinātājiem ,vai pa ledu sniega tehnika braukā???
10.janvāris 2013, 21:33 | links
 
Robčik, Sīkaliņu Bende, tu nekad neesi pavilcis uz peršinga, tapē tā skaudība;)
10.janvāris 2013, 21:29 | links
 
Nu nez man ar preshings liekas kaut kas pa vidu starp dinamiitu un flyfishingu, kaads kaifs ar tra ta taa spoli un cimdien shtepseleet araa to "standartu"?Apelsiins kaa ju agraak sheit atdziits galjinieks kaifu tur atrod!
10.janvāris 2013, 21:16 | links
 
=>seedoo
Muļķības! Es tapat agrāk domāju. Pirms 12 gadiem ķērām tikai uz morenēm. Bija lomi pa 40 kg uz mormišku. Bet ar sikuhu ir kriiieetni interesantāk - daudz vairāk nianšu un azarta.
Aukla protams nestrinkšķ..
10.janvāris 2013, 21:01 | links
 
Divtūkstošo sākumā paziņu-copmani darbā saīsināja.Darbu atrast nevarēja,tāpēc aizbraucot uz copi Pērnavas līcī un apskatoties što-kčimu sāka pelnīt tur uz asariem!:)Reizēm uzzvanīju viņam apjautāties kā ķeras...atbildē skanēja:,,kā kuro reizi...citreiz uz Ls.30,citreiz40!:)"Citreiz bija lomi par vēl lielākām naudām!Priekš tiem laikiem neslikta alga apvienojot hobiju ar naudas pelnīšanu!!!:)))
10.janvāris 2013, 20:59 | links
 
sodien tiem kas mak +-15kg, bet lielakai dalai ko redzeja svaki, visi skraidija. pie akvaparka atkal dezureja spekta.
10.janvāris 2013, 20:50 | links
 
Vēl jūs ar tiem cirvīšiem ņematies, no copes sportiskās intereses pilnīgs sūds(pašam ir vēl vesala kaudze absūbējušu HVZ kā ražojumi)!!! Kur tad paliek viss copes kaifs-smalkā aukliņā džinkstēšana pirkstos utt....!!! Savā laikā drāzu arā visus cirvistus(protams varbūt tie bija kaut kādi badmiras kuriem maisi acīs rēgojās, rausta to štruntu un groza rīņķi savu ķobi lai varētu kādu apcirst) ar parasto mormeni!!! Tā kā nečakarējiet sev prātu un brauciet ar rīkiem, kas jums ir arsenālā neko tur īpašu nivajag, un viss būs bumbās!!!
P.S. Es gaidīju lai visi aiziet un tad pats sāku meklēt(klusiņām, pa drusciņai) , lai šie man zivis nebiedē-tad iznākot ārā šie brīnās kā tā un uz kā!
Ne asakas!!!
10.janvāris 2013, 20:43 | links
 
Re ku video kam juu-tjuuubs ir sveshvaards.
vieteejais darbojas!
http://www.youtube.com/watch?v=TN4N1Kum9ZY
10.janvāris 2013, 19:51 | links
 
=>Matains
Diezgan bezcerīgi.. Jums vajag kādu, kas kaut ko no tā sajēdz līdzi.
Pat tie, kas sajēdz uz pirmo dienu lielas cerības neliek, jo kā te kāds minēja vajag atrast baru, labāk savu.
Pat, ja galā supercirvis un pareizi sasieta sistēma nekas nebūs līdzēts. 50% no veiksmīga rezultāta ir teorija (labāk prakse) - kur raustīt, kā raustīt, kad mainīt cirvi vai mušas, 2 mušas vai 1, kā neapborēt, lai tevi nenolamātu, cik ilgi sēdēt pie āliņga, cik ātri strādāt, kad tīties no āliņģa utt utt
Un vispār tos āķus nafig lauzt nost no cirvja - biedē tramīgus asarus un ātri strādājot ķeras āliņģmalā..
10.janvāris 2013, 16:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager