Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
kur tas copes nams ir?

Gint es uzvanīšu noteikti, ir arī pakārtots jautājums
10.janvāris 2013, 11:23 | links
 
Mušas ir dažādas, un ar tām jāeksperementē. Nemāku ielikt bildi, tad parādītu kādus piecus variantus, bet ja kas COPES NAMS mušas un pat gatavas sistēmas ir nopērkamas.
10.janvāris 2013, 11:21 | links
 
Andzy zinu ka agrāk veči lika arī plasmasas mormiškas mušu vietā.Tādas spilgti dzeltenzaļas,nu laikam fosforizetas un galā sarkanu vilnas diegu.Un ar vilka ne sliktāk kā ar mušām.
10.janvāris 2013, 11:11 | links
 
Andzy35 , piezvani man vakaraa ap 19:00 , domaaju ka man buus dazhas .
10.janvāris 2013, 11:07 | links
 
Jautājums....
Kur var nopirkt mušas priekš pērnavas ašukiem?

Andzy35, 10.janvāris 2013, 10:44


Nepaslinko un uztaisi pats, vakarā, pie TV sēžot kādas pārdesmit uzsiet nav grūti...
10.janvāris 2013, 11:06 | links
 
Jautājums....
Kur var nopirkt mušas priekš pērnavas ašukiem?

Andzy35, 10.janvāris 2013, 10:44


Kādreiz diezgan izvēle bija juglā apendiksa galā veikals āķis-vai shamais vēl funkcionē nemāku teikt.
10.janvāris 2013, 10:58 | links
 
Par to , ka Pērnavā bodē, man nav nekādu šaubu, par vēlu tas būs.... jo nedomāju, ka būs vaļā ātrāk pa kadiem 10:00.
mani iteresē vai Rīgā var iegādāties?
10.janvāris 2013, 10:55 | links
 
Andzy, domaju ka jabrauc Pernava un copes veikala,tas tai krustojuma kur pagriežas uz Tallinu.Agrak tur bija.
10.janvāris 2013, 10:50 | links
 
Tos cirviishus ir mjeemushi daudzi , taapeec nespeeju iedomaaties kursh ir kurmis12 , bet paldies vinjam par labiem vaardiem . Micuks un Bums arii pirms 5 minuuteem uzradaas ?
fish , tevi no moderni orenteeto puishu klubinja izmeta ?
10.janvāris 2013, 10:49 | links
 
Jautājums....
Kur var nopirkt mušas priekš pērnavas ašukiem?
10.janvāris 2013, 10:44 | links
 
šitas ar man patika:
gintsgg "...Protams tagad vari no viltus profiliem vari rakstiit slavas dziesmas saviem cirvjiem un luugt lai favi draugi to dara ..."

tas jau nekas, ka tas kurmis12 profils uzradās 5 minūtes pirms slavinošā posta ierakstīšanas, vai ne? :DD
un tieši pie gintagg aicina pēc super-cirvjiem :DD
10.janvāris 2013, 10:27 | links
 
Gints pie kompi veselu ned nebija :DDDD Tiešām tagad par Temu Pēnava kur kad kas ?
10.janvāris 2013, 10:16 | links
 
A par tēmu kautko pateikt, "žaba dušit"........
10.janvāris 2013, 09:44 | links
 
Nu tad turpmāk par tēmu?
10.janvāris 2013, 09:34 | links
 
Cik labi ka man tehnisku iemeslu deelj nebija iespeejams piedaliities shajaa poleemikaa .
Copesnams , tu pat neredzeejis kas man ir , apliki mani staastot ka tas nekam neder , bet tev ir tie iistie , tie labie . par maniem ir viss maz kaadas atsauksmes

6 | citēt | links

micuks
Aha tas meistars ir riktīgs oldskools ja tā var teikt, vislabākajā tā nozīmē. Pie tam pie mums viņa izstrādājumi maksā pa lēto. Parādīju čomam, viņam acis iemirdzējās un uzreiz gribēja pārpirkt, jo Krievijā tādi paši izstrādājumi maksā 2-3x dārgāk.
8.janvāris 2013, 22:14 | citēt | links

bums
Tiešām tie ir ļoti labi Nostrādāti filigrāni -Tā maistera izstrādājumi ir ļoti patīkami :)) Esmu daudzas izpildījuma lietas no viņa noskatījies -varu teikt viennozīmīgi _CEPURI NOST viņa priekšā
8.janvāris 2013, 22:11 | citēt

kurmis12
Palasīju jaunās "hameleonu rotaļas".
Ir man kas sakāms. Kādu laiciņu atpakaļ nopirku no Ginta (Gints gg) pārīti cirvīšus Pērnavai. Starp citu, par 6 lati gabalā. Tie gan nebija Buma ražojumi (visu cieņu meistaram, ir man arī dažas viņa lietas). Cirvīši no melhiora, bija arī bimetāla, nekur agrāk tādus nebiju redzējis. Ļoti kvalitatīvs izpildījums, svars- nedaudz virs 20 gr. Nerakstīšu gari, pateikšu tā- esmu atradis to, ko ilgi biju meklējis un par kvalitātei neticamu cenu.
8.janvāris 2013, 22:07 | citēt | links

par taveejiem nav nekaa , no taa var secinaat ka taveejie ir tie daargaakie , bet vai labaakie ? Protams tagad vari no viltus profiliem vari rakstiit slavas dziesmas saviem cirvjiem un luugt lai favi draugi to dara .
Vai tu tieshaam esi mulkjis un nesaproti ka aplikdams citu un leeti sevi slaveedams , tu taisi sev antireklaamu un atbaidi savus potenciaalos klientus ? Taa vietaa lai aprunaatos , padomaatu varbuut ir iespeejama sadarbiiba , tu uzsaaki stulbu kashkji , kuru jau esi zudeejis . Normaali viiri taa nedara .
10.janvāris 2013, 09:15 | links
 
Eh...vīri..vīri...nu nevar beigt ņemties:):):) Ja godīgi apnicis lasīt õš ņemšanos...entuzazisms ko rakstīt zūd ar katru reizi ko ielienu šeit....kādreiz Sienāzis labi informēja par Lielupi...es pats pārsvarā pa Lielupi ņemos..bet lasot šõ jezgu neceļās roka rakstīt ko....
Un vēļ...mans tīri subjektīvais viedoklis....Tādus vīrus kā Bums..NormundsG...un citus kas kaut ko dara ar nevis tikai gudri....irš....nevajag aiztikt...viņu tā jau ir maz...un ja kādreiz arī kāds kļūdās....tad teikšū senu patiesību...ka nekļūdās tikai tas..kas neko nedara:):):)
P.S. Man ar ir daudz Buma darinājumu...un nez kapēc visi strāda..un vecais ļeņingradietis ar Buma nažīem kabina fātera MORAI iekšā:):):)...un tie kas te ņemās..pamēģina pašī ko uzmeistarot.....un tad runā:):):)
Visiem ne asakas...un....za poņimaņije....priekā:):):)
Un manam vārdabrālim NG..turpinat tik tādā pašā garā...lai tiem kas copē ar kāds prieks tiek:):):Lai veicās:):):)
10.janvāris 2013, 08:57 | links
 
Sveiki visi copētgribētāji un runātāji.
Viens nav nav saprotams - kāpēc vajag piesārņot tēmas par ūdenskrātuvju atskaitēm, kur it kā vajadzētu dalīties , kā gāja copē - nevis runāt par visu kas ienāk galvā. Var taču uztaisīt atsevišķu sadaļu - RUNĀJAM PAR VISU KAS IENĀK GALVĀ un tur ļarkstēt, bet sadaļās par ūdenskrātuvēm rakstīt tiešām tikai atskaites, kā notiek visur!!!!! :)
Nevienu negribēju aizvainot - esam visi pieauguši cilvēki!

A....sM, 10.janvāris 2013, 05:47


Tāpēc, ka ziemā ir gari vakari un .... :))) tā LV tāda nacionālā īpatnība, grauzt kādu, čakarēt, aizdomu sēklu sēt pa labi un pa kreisi. Ir ļauži, kuri bez tā nevar. Tā veidojas visādas sektas utt...

Bet Pērnavas topiks un cirvīšu tēma, iespējams, atrisināja brivdienu jautājumu - kurp doties :)Atraku, ka man pat 12 dažadi cirvīsi ir palikuši no HVZ cik seniem laikeim :) Būs svētdien jāatjauno iemaņas :)))) Upē arī nav slikti pasportot ar vimbelēm un pličiem :)
10.janvāris 2013, 08:02 | links
 
Piekrītu
10.janvāris 2013, 07:19 | links
 
Sveiki visi copētgribētāji un runātāji.
Viens nav nav saprotams - kāpēc vajag piesārņot tēmas par ūdenskrātuvju atskaitēm, kur it kā vajadzētu dalīties , kā gāja copē - nevis runāt par visu kas ienāk galvā. Var taču uztaisīt atsevišķu sadaļu - RUNĀJAM PAR VISU KAS IENĀK GALVĀ un tur ļarkstēt, bet sadaļās par ūdenskrātuvēm rakstīt tiešām tikai atskaites, kā notiek visur!!!!! :)
Nevienu negribēju aizvainot - esam visi pieauguši cilvēki!
10.janvāris 2013, 05:47 | links
 
es jau pa tiem rupajiem :D
10.janvāris 2013, 00:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager