Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Normund,
tā viņš ir ,-draugus ne jau pie pilna galda iepazīst...
9.janvāris 2013, 21:50 | links
 
Nu internetaa striidus var uztvert ar smaidu, emocijas, kaa putas alum noseezas, abet patiesiibaa jau visi seam biki citi, kaa seit...
Pietam..., nekad jau nav jaadala :):):)
9.janvāris 2013, 21:45 | links
 
:))
Tas bij bez nekādas ironijas .Gribētos arī pie nākošās tikšanās reizes atklāti sniegt tev roku ,bez kaut kādas liekulības...
9.janvāris 2013, 21:33 | links
 
Paldies, domaaju, ka to dzirdeet patiikami ir jebkuram :):):):).
9.janvāris 2013, 21:26 | links
 
Normund,
netaisos ar tevīm ne par ko strīdēties,atkārtoju ,ka Tu manās acīs joprojām esi labsirdīgs lāga puika...
9.janvāris 2013, 21:23 | links
 
NG -tik noteikti padod ziņ, kad varēs sākt skatīt jūsu raidījumus.
9.janvāris 2013, 21:18 | links
 
:):):):):) Toni, ir teema Zviedrija, pamēģini tur man uzbraukt :):):):):)
Es gan to nedarītu Tava vietaa, tas ne pie kaa laba nenovediis, nemiers posta, pietam... Mani dzīve ir iemāciijusi nesaakt striidu, ja neesmu nodrošinājies ar dažiem trumpjiem, taapeec ierosinu izbeigt teemu.
Karpa - zivis LAtvijaa ir, labas un daudz, bet ... Man makšķerēšana ir ne tikai sports un ne tikai hobijs, bet gan arī darbs, mees Zviedrijaa filmēsim 7 raidījumus prieks kanāla Ohota i RIbalka, nu un paariiti arī LAtvijai. KRievu kanaalam buus arī 13 raidījumi par copi BAltijas valstiis, MN raidījumi arī no taa ieguus, gribu parādīt gan igauņu, talliniesu, spiningosanu jūraa iebrienot, masveida pasākums,
Ir brīdis, kad ķer līdakas, bet tad saakas jūras foreles, jeb mūsu taimiņi, citi maanekli, cits stils, pašam jau man GAuja un VAnta dikti patīk :):):).
9.janvāris 2013, 21:12 | links
 
Normund,
tu man patīc pat ļoti...:))...,joprojām uzskatu ka tu esi godīgs lāga puika,bet tavi nepārprotamie iepriekšējie uzpraucieni mani nedaudz aizvainoja...
9.janvāris 2013, 20:53 | links
 
Normund,
tu man patīc pat ļoti...:))...,joprojām uzskatu ka tu esi godīgs lāga puika,bet tavi nepārprotamie iepriekšējie uzpraucieni mani nedaudz aizvainoja...
9.janvāris 2013, 20:53 | links
 
LASU UN BRĪNOS,VISI TĀDI PROFI-DIST GRIBĀS.Lai piedod veči par kuriem tiešām var cepuri nost.
9.janvāris 2013, 20:47 | links
 
NG nesaspringsti, tā ir normāla parādība latviešu valodā esošos forumos ka viens otru grauž. Pat slāvu forumos ir mierīgāk :D Tā teikt latviešu nacionālās īpatnības :D
9.janvāris 2013, 20:43 | links
 
Vai tad Normund šeit vairs zivju nav?
9.janvāris 2013, 20:42 | links
 
Toni, kas Tev nepatīk.....?
Jaa braucu pie Raivo, esmu tur bijis jau reizes piecas un šajā gadaa būšu veel piecas reizes, datumus esmu jau pieteicis, man tur loooooooooti patīk, arī sadzīve.
negribu palikt rupjss, bet silti iesaku nejauc mani savaas intrigaas un komentāros, vari uzskatiit, ka man nav humora izjuutas :):):).

Nu apnikusi normāliem cilvēkiem taa jūsu grauzsanaas , ja neesat ievērojusi, tad no foruma ir pazudusi ļoti daudzi normāli veci, var minēt kaapeec.....
9.janvāris 2013, 20:38 | links
 
beidzat vienreiz muldeet. kad juus saksiet mekleet savu zivi. agraak bija copmani liicii,tagad praktiski tikkai padrakisti.
9.janvāris 2013, 20:13 | links
 
:)))
9.janvāris 2013, 19:49 | links
 
Toni-ceturto! :))
9.janvāris 2013, 19:46 | links
 
Piemēram,- Urmaas,jau trešo reizi savu cūciņu krata ārā,un ko,vai tad tāpēc bez biksām ira palicis?...:)))
9.janvāris 2013, 19:46 | links
 
Veči ko jūs perās.Katru mēnesi noliekat cūciņā pa 20-25Ls un kad sakrājās tad .......
:))
9.janvāris 2013, 19:26 | links
 
Tonis.Paldies.:))
9.janvāris 2013, 19:26 | links
 
ablom,
ta jau labāk ar NG,un pie Raivo....:)
9.janvāris 2013, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager