Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Tonis.Kādu labumu tu vēlies,biezu maku.Man tāda nav:)bet copēt patīk un zivis līdz neņemšu visas atlaidīšu lai vairojas.Dzert ar nedzeru,bet saliet varu,kaut visu diennakti:))joks.
9.janvāris 2013, 19:22 | links
 
Ledus tur turās līdz pat maija vidum...:)
9.janvāris 2013, 19:20 | links
 
Tonis, kā tev tur zviedrijas ziemeļos ar marta vidu un vai ledus vēl būs apriļa vidū.
9.janvāris 2013, 19:16 | links
 
abloms,
uzsaukt nesolos ,vēl neesi man ko labu darījis ,bet patstāvīgiem klientiem un foruma aktīvistiem atlaides iedodu...:)
9.janvāris 2013, 19:11 | links
 
Tonis,uzsauc arī mani uz copi,vienīgais kas man nepatiktu,ja apsoli tad arī izdari,savādāk tā ticība pazūd.....
9.janvāris 2013, 19:05 | links
 
Seedo, zinu to kad vakar viņi bija pirms LIU 5 km
9.janvāris 2013, 19:02 | links
 
seedoo,
zviedros ar sniedzinieku visur virsū laiž bez problēmām,kā atpakaļ tikt ,tā jau katra paša problēma...:)
Bumsis Zviedriju laikam būs iepazinis gana labi,(cilvēkus gan ne visai),kā nekā, gandrīz nedēļu no audzētavas pamukušās foreles dabūja patrenkāt...:)
9.janvāris 2013, 19:01 | links
 
Nu ņikas- tāpat laikam galva būs jāizvēdina:))) Pamēģināšu kur pirms gadiem 12:)))
Ne asakas!!!
9.janvāris 2013, 19:00 | links
 
Seedo, ledus ir sniegs arī no rīta 5 cm, zivis arī, kur labāk nesaka, savilkushi esot.
9.janvāris 2013, 18:56 | links
 
Zviedrija pazinēji- labāk būtu ēduši!!! Cik var ņemties!
Jautājums zinātājiem, vai ar sniedzinieku laiž virsū uz ledus, un vai vispār ir ledus??? Kamēr MO mājās uz vienu dienu varētu aizšaut, nostaļģija par šo vietu katru gadu par sevi atgādina:)))
Ne asakas!
9.janvāris 2013, 18:49 | links
 
Lai te nesārņotos aisūtīju tev PM vari pat neatbildēt :DD
9.janvāris 2013, 18:44 | links
 
Saproti, aizbraukt vienu reizi na haļavu un mētāt ekspertu, tas nav tas labākais. Labāk reklamē uzreiz Raivo, kā to dara Normunds G.
9.janvāris 2013, 18:33 | links
 
Es neesmu pazinējs ,bet apķērigs cilvēks Un cope tur man patika
9.janvāris 2013, 18:17 | links
 
Bums cik man ir info tu zviedrijā esi bijis vienu reizi un jau saucies par pazinēju, es šai zemē esmu makšķerējis 11 reizes un visu nezinu
9.janvāris 2013, 18:11 | links
 
Asaris tur vismaz ir lielāks, tad lai latvju bāleliņi atpelna par samaksātām igauņu kartēm.
9.janvāris 2013, 18:09 | links
 
Pēc visām šīm "batālījām" vairāk 1/2 pārmetīsies no Peipusa uz līci un topā būs "cirvītis"!:)
9.janvāris 2013, 17:47 | links
 
Es vakarā ielikšu bildes kādai cirīši ir pie Ginta dabūnami Bildes būs manā topikā Līdz vakaram :DD un ne par 8,90 Tāda cena ir sudrabam Muldu Sudrabam par 1.10 ls dārgāk Atgadinu vēlreiz es visu Pēnavas šņagu saucu par cirīt -kaut tas būtu āmurs,cirvis kalts,balons Viss kas sastās ar luča imitāciju saucu par cirvi Atgādinu vēlreic cirīši nav mani bet D.T. un visiem cena ir 6 ls ja procesā nav iejaukts sudrabs
ES būvēju tikai pēc pasūtījuma :)) Ja pats cīnītos Peipusā tad noteikti uzbūvētu kpiju no Pirāta meisterdarba 1:1
9.janvāris 2013, 17:12 | links
 
Ūja, ūja Vovik cirīšiem ir gan nozīme. Ka ta 20 gadu laikā Pērnavā tev neviens par to pat nav ieminējies..?!
Ta sanāk - galā liec jebko, bet, ja cilā uzparikti meistars, tad tāpat ņems. Biku auzās!

Un tu, Mārīt, beidz piesieties Bumam. Viņam labs PR un mārketings strādā krietni labāk nekā tev;) Es paņemšu no Buma kādu pārīti Pusbumbieru Pērnavai!! Ja neņems došu atpaļ!
9.janvāris 2013, 15:20 | links
 
Vai kāds nevar iedot koordinātes akvaparkam? Varbūt ir vēl kāda info par vietām? Paldies.
9.janvāris 2013, 14:23 | links
 
to vovik
Kvalitāte kāda? man tie nšpadsmit kg nav kur likt un nevajag, man vajag baudu;)
9.janvāris 2013, 14:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager