Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Brālīt, jāciena otra veikums, Tavs, Copesnama, Buma, pārējo, tas arī viss. Kā mežā sauc, tā atskan....
8.janvāris 2013, 22:42 | links
 
Braaliit, jā man arī tika vesels viens :DD caur sakostiem zobiem piešķīra :D Ceturtdien iespējams man arī spīd pirmā tūre uz līci, pagaidām priekš manis tā škiet eksotiska cope, raustīt tur kaut kādu cirvīti, uz kuru ticība pagaidām nekāda :D
Vot būtu kaifs iekabināt ar bļitku :D
8.janvāris 2013, 22:41 | links
 
A es vispār Pērnavas līci neesmu copējis ,tāpēc man var batonus sabāzt ausīs kurš grib :)))
8.janvāris 2013, 22:34 | links
 
Es pats pa Pērnavu jau sen neesmu ņēmies, bet bija kādreiz forumā tāds Pirāts - viņš to lietu bija izkodis līdz niansēm un parādīja man ar kādiem verķiem jāstrādā. Viņš vienam meistaram bija izstāstījis ko tieši vajag un tas tad arī uztaisīja sudraba "cirvīti", tikai tas viņa "cirvītis" pēc formas galīgi nebija līdzīgs jūsu apspriestajiem. Viņam bija nenosakāmas formas sudraba klucis ar apaļām un noapaļotām malām, kas cēlienā uz augšu taisīja vajadzīgo skaņu. Un viss! Nekādi āķi, nekādi nošķeltie pusbumbieri! Tam verķim ir jātaisa skaņa un tikai!, visu pārējo (zivs ķeršanu) izdara divas mākslīgās mušas. Var jau mērīties ar čibrikiem, kuram smukāks kuram resnāks, bet ja čibriks nepilda galveno funkciju, tad stilam nav nozīmes...
8.janvāris 2013, 22:26 | links
 
Jūs vecie āži esat slimi. Ko var pērties es piemēram esmu daudz bļitkas iegādājies pie Buma un uz viņām nēesmu noķēris tik tiešām ne viena asarīša. Bet tāpēc es nebļauju, ka viņš tirgo mēslus un ļoti dārgi. Pirmkārt man neviens piespiedu kārtā nelika tos iegādāties un otrkārt, laikam ar tiem ir jāmāk rīkoties. Vienkārši sāk besīt tā riešana viens uz otru. Laikam šis gads būs ļoti zivīgs :))))
8.janvāris 2013, 22:26 | links
 
Kamēr es te strādā - atkal tusiņu esmu palaidis garām :))))
Tas ka šis portāls ir Buma mārketinga portāls - tas ir skaidrs pats pa sevi .Un nekā slikta tur neredzu. Arī es to daru .Dzīvojam tak kapitālismā ,jo tikai kapitāls dara mūs apmierinātus un paēdušus .... bet ne laimīgus. Par profesionalitāti un saprašanu nav ko šķēpus lauzt.Iet uz placi un copē .Tad redz kurš krutāks . Katrā gadījienā par c-nams profesionalitāti un pieredzi absolūti nav ko šaubīties.
C- nams aizvakar labi saķēra ašukus .Ne jau 5 kg kā te viens " gudrītis " izteicās . 5 kg no viņa loma apēdu es !!! Vēl + viņa ģimene + viņa bračkas ģimene + draugiem vēl tika :))) Tagad variet rēķināt ...:))) Kādi tie ašuki izskatījās varēs redzēt apm.pēc stundiņas .Jūtubē lādējas.
8.janvāris 2013, 22:23 | links
 
kurmis12, ir daudzi labi cirvji, pat tādi kas neizskatās pēc ne kā, bet no sudraba tomēr esot viss labākie.
8.janvāris 2013, 22:16 | links
 
Micuk ejam pie manis :DD
8.janvāris 2013, 22:16 | links
 
Aha tas meistars ir riktīgs oldskools ja tā var teikt, vislabākajā tā nozīmē. Pie tam pie mums viņa izstrādājumi maksā pa lēto. Parādīju čomam, viņam acis iemirdzējās un uzreiz gribēja pārpirkt, jo Krievijā tādi paši izstrādājumi maksā 2-3x dārgāk.
8.janvāris 2013, 22:14 | links
 
Tiešām tie ir ļoti labi Nostrādāti filigrāni -Tā maistera izstrādājumi ir ļoti patīkami :)) Esmu daudzas izpildījuma lietas no viņa noskatījies -varu teikt viennozīmīgi _CEPURI NOST viņa priekšā
8.janvāris 2013, 22:11 | links
 
bums te nipričom, cilvēks taisa, lai taisa, gan uztaisīs un cik lasu, neba viņš te balagānu pasāka.
8.janvāris 2013, 22:11 | links
 
Palasīju jaunās "hameleonu rotaļas".
Ir man kas sakāms. Kādu laiciņu atpakaļ nopirku no Ginta (Gints gg) pārīti cirvīšus Pērnavai. Starp citu, par 6 lati gabalā. Tie gan nebija Buma ražojumi (visu cieņu meistaram, ir man arī dažas viņa lietas). Cirvīši no melhiora, bija arī bimetāla, nekur agrāk tādus nebiju redzējis. Ļoti kvalitatīvs izpildījums, svars- nedaudz virs 20 gr. Nerakstīšu gari, pateikšu tā- esmu atradis to, ko ilgi biju meklējis un par kvalitātei neticamu cenu.
8.janvāris 2013, 22:07 | links
 
kadmij, tad ņem dzelzi aiz rokas un bumam nopakaļ, uz sadaļu "viss no buma"
8.janvāris 2013, 22:06 | links
 
copesnam, man nevajag medallu, man vajag labus cilveekus rinnkkiii, kas necell degunu gaisaa....
8.janvāris 2013, 22:04 | links
 
Vispār jau interneta niks "www.copesnams.lv" izskatās pēc tāda lēta mārketinga.
8.janvāris 2013, 22:02 | links
 
kadmijs labprāt iedošu cirīti un gaidīšu PATIESU atskaiti Kaut negatīvu -būs viela pārdomām un meklējumiem :))
8.janvāris 2013, 21:59 | links
 
skutans, jā arī svētdien večiem kas tur strādā bija no 20-35 kg
8.janvāris 2013, 21:59 | links
 
kadmij, man vismaz viena medeļa pasaules čempī ir, bet kas ir tev......
8.janvāris 2013, 21:58 | links
 
Graudi paliek pelavas atkrīt :DD Veiksmi Pērnavas vagotājiem Noruna paliek spēkā Eju uz māju pusi :DD
8.janvāris 2013, 21:57 | links
 
Bums labāk parcelies uz savu sadaļu, un runā par lietām kuras tu saproti un vari cilvēkiem palīdzēt, bet zinu kad daudzi tevī ir vīlušies. Un atļauj runāt par copi Pērnavā.
8.janvāris 2013, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager