Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
letiņam tas tak saldais ēdiens-ieknābt ,apskaust, aprunāt otru letiņu. parasti jau gudrākais paklusē... kārtīgs cirīts(labs), no 30-80kg pa dienu slāna, tā bija izgāšgad vīriem, kas ar to pelna iztikai.
8.janvāris 2013, 21:54 | links
 
Copesnam, pagaidām šķiet ka zvaigžņu slimība ir tev pašam...

Ja tik ļoti saproti to Pērnavu, tad kautkā pašvaki ar to pēdējo lomu 5 kg, bet nu, protams, 30 min , kas visticamāk ir ta viegli piepušķots, nu tas tā no tautiešu runām...

Pats braukāju uz Pērnavu un nav sveša man tā padarīšana...

Neķer kreņķi un par to zvaigžņu slīmību ar padomā, jo ja nemaldos, pag vai aizp gad kad kautko tur pasaulē dabūjāt karpās, tad nu deguns bija gaisā, bet kur tad medālis pēdējā startā ?
Kautkā nedzirdēju.
8.janvāris 2013, 21:53 | links
 
No manis pirkt nevajag es iedošu tā pat :DD
Uz bildes akcents ir uz mazbērna apmācīšanu copes mākslā Ja esi dunduks un to nesaproti tad sory :DD
8.janvāris 2013, 21:51 | links
 
Diemžēl nemāku ar cirvīti copēt, hmm bet varbūt tas pat ir labāk :D Bet vispār man cope tuvākā mēneša laikā nespīd, tā ka gribēdams nevaru šādā pasākumā piedalīties. Varu vienīgi nopirkt 2 vienādus komplektus ar dažādiem cirvīšiem un kādam izsniegt uz testu.
8.janvāris 2013, 21:49 | links
 
Nu vot arī izlīda ārā īstais bumssss, varens un liels, bildē pat dibenu pret visiem pagriezis.
8.janvāris 2013, 21:48 | links
 
Laiks un vieta ? man jāsaskaņo ar tiiem kuri ir pieteikušies :DD
8.janvāris 2013, 21:48 | links
 
Zēni , zēni, paskatieties labāk kādu erotisku filmu...
8.janvāris 2013, 21:47 | links
 
micuk,uz priekšu
8.janvāris 2013, 21:46 | links
 
Nav man viņas un nekad nav bijis Vienkārši dirst uz galvas NEĻAUJU Tā lūk Nūģi :DDDDDDDDD
8.janvāris 2013, 21:45 | links
 
Copesnams, cepiens taču bija par cirvīti. Tātad sataisa 2 vienādus komplektus, katram galā tikai savs cirvītis un uz priekšu. Kas ir slabo mazas sacensības sarīkot?
8.janvāris 2013, 21:44 | links
 
Intresanti ko tu tad dari ja netirgo, ar labdarību nodarbojies, to visu ko tu šeit dari, to sauc par mārketingu.
8.janvāris 2013, 21:43 | links
 
mjā žēl ka es nevaru padiskutēt par tiem cirvīšiem, jo nekad neesmu ar tiem strādājis, nu nekas man vēl viss priekšā.
8.janvāris 2013, 21:42 | links
 
Labi bums slimo tālāk ar savu zvaigžu slimību.
8.janvāris 2013, 21:42 | links
 
Es neesmu gudrāks Cirīšus NETIRGOJU tu to apjēdz vai par muļķi izliecies :??Tu viņus tirgo
8.janvāris 2013, 21:41 | links
 
redzēju gan, un jokupēterim nelīdzinies.
8.janvāris 2013, 21:40 | links
 
micuk, tur bez cirvīti vēl ir vismaz 5-7 faktori labai copei.
8.janvāris 2013, 21:39 | links
 
Pickers Tu mani šodien redzēji vai es izskatos pēc jokupētera :DD
8.janvāris 2013, 21:39 | links
 
Šoreiz ir jo no Pērnavas bļitkām es daudzko saprotu, un man ļoti nepatīk kad kāds uzskata sevi par gudrāku nekā ir.
8.janvāris 2013, 21:38 | links
 
Ja ir vēl kāds Rakstiet PM vai arī manā topikā Patīka man tās štelles Bez razborkām kā bez gaisa Ak skaistā jaunība .....
8.janvāris 2013, 21:36 | links
 
tāda sajūta ka otrā galā nav māris pie pults!?
8.janvāris 2013, 21:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager