Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Esmu ar mieru Lūdzu pieteikties pieredzējušu copmani Faktiski man tāds ir Janka-A Rīt šo cirvīti paņemsi Bruņiniekos Aiziet ;DD
8.janvāris 2013, 21:34 | links
 
Karoče lai nebūtu abiem jāstrīdas, iedodiet katrs pa cirvītim diviem copmaņiem kuri māk ar cirvīšiem strādāt un lai viņi nocopē kopā, plecu pie pleca, vienu dienu, un iesniedz atskaiti kā ar kuru cirvīti ir gājis. Un būs ļoti objektīvs novērtējums, kura cirvītis ir pareizais un kura ir kreisais.
8.janvāris 2013, 21:32 | links
 
Arī aknmens galā ar āķi no buma Ir jāstrādā. Ja nestrādā nemāki makšķerēt.
8.janvāris 2013, 21:27 | links
 
Noķerto asaru attiecība Muša -cirītis ir 10/1 Cirītis var būt pat bez āķa Esi tādus redzējis ?:DD kaut mūža vienu esi uzbūvējis :DD
8.janvāris 2013, 21:27 | links
 
Nestreso lasi punkts Nr 8 iTas visu izšķirs Es ar viņām neandalēju es viņas būvēju -ja cilvēki pateiks Bums neiet viņa Es par viņām aizmirsīšu kā par iesnām ;DDD Kā teicu visus pazīstu kuriem viņas esmu būvējis :DD
8.janvāris 2013, 21:24 | links
 
Tu vēl tur bez pērlītēm sievasmāti uzkarini, tu tiešām no pērnavas bļitkām neko nesaproti, tad netēlo, es visu māku es visu varu.
8.janvāris 2013, 21:21 | links
 
Redz akan ūkstā :DD āki atstāju nedaudz garāku tāpēc ka uz tā vēl nāks PĒRLĪTE Kad krāsa nožūs to uzvēršu :))
8.janvāris 2013, 21:17 | links
 
Bums, tu pat āķi pareizi nemāki ielodēt, kur nu vēl par kaut ko runāt tālāk.
8.janvāris 2013, 21:13 | links
 
Man laikam te kā soģim jāuzdarbojas
tātad Godātais copes nams es no tevis atšķiros tikai arto ka es
1. neesmu nūģis
2.Pērnavas cirīšus par 8,90 ls netirgoju un netaisos to darīt Nav svarīgi viņa cena 3 vai 10 ls svarīgi lai viņš stādā
3. es varu atļauties tos dāvināt
4.Cirīšus andeļmaņiem nedodu būvēju TIKAI uz pasūtījuma ja kāds viņus sadomā tirgot tālāk tā jau nav mana dziesma :DD
5.Manu cirīšu ieguvējus pazīstu personīgi vai virtuāli ar CL starpniecību
6.100% zinu ka tev viņu nav un nebūs
7 Besī tā pieeja -tirgoņu-pie manis ir tikai riktīgie par 8,90 ls un būs sudraba par 20 /manis pielikts cipars/ kaut no zelta būvē -širpotrebs ir širpotrebs bez meistera auras -bez ticības māneklim
8 .tāpēc lai noskaidrotu īsteno patiesību ,jo pats jau Pēnavā ar cirīti neesmu darbojies 27 gadus/Lūdzu tos copmaņus uz kuru cirīšiem ir iniciāļi Bums dot atskaites par to trūkumiem vai labajām īpašībām Kāds kuram Cl lietotājam būvēts es zinu man ir piefiksēti visi svari un frekfences /rezonanses /rādītāji .Ja kāds no cirīšiem jūs kaujas laukā pievils -BEZ AIZĶERŠANĀS nomainīšu uz citu
Nu, ko Nūģiģi vai tu to vari izdarīt ? Paņemt bodē atpakaļ cerību zaudējušas lietas ......

Pirmā bezdelīga atlidoja Janka-A paldies par atskaiti Rīt savu vieglo 12 gr vari samainīt pret 25 gr cirīti Grims un vibrēs kā pienākās Uzkacinātais asaris prom neies


8.janvāris 2013, 20:52 | links
 
Nukji/Zuljik- tu te netaisi teaatri, bet uzriiko chomiem kaadu tuuri, peedeejo reizi tak bijaam gadus 10-12 atpaklaj :( galiigi jau ahrenjel!!!!
8.janvāris 2013, 20:00 | links
 
Uldēn, es ēdu asarus un brālītis noteikti arī.:)
8.janvāris 2013, 19:42 | links
 
Māri man likās,ka tu karpinieks! Izrādās100gr asarīšus bendē.

karpa, 8.janvāris 2013, 19:29

Māri saprati:)))))
8.janvāris 2013, 19:40 | links
 
Janks, bet tas asarītis ir tik garšīgs.
8.janvāris 2013, 19:40 | links
 
Urmas, es arī nebiju bijis pērnavā 7-9 gadus, bet kādraiz braucu katru dienu, kā uz darbu.
8.janvāris 2013, 19:39 | links
 
Māri man likās,ka tu karpinieks! Izrādās100gr asarīšus bendē.
8.janvāris 2013, 19:29 | links
 
Va vells.Jāapskatās savas vecās (90-to sākumā eestipois ražotās) ,vai tik āķi nav jāpārlodē.:))
8.janvāris 2013, 19:28 | links
 
Letiņiem jauns ,,seriāls"sācies vai jaunā,,sezona"...!!!:)))
8.janvāris 2013, 19:24 | links
 
Šams jau vairs 'nenoliek',savas kļūdas izprot un mēģina laboties...
8.janvāris 2013, 19:21 | links
 
toni, bums tevi noliek un tu vēl neejošas bļitkas ar atlaidi gribi dabūt:(
8.janvāris 2013, 19:17 | links
 
Normi, pareizi tu saki sakasīt jau var, bet ne savilkt es arī sestdien pusdienu mēģināju spītīgi kaut ko salasīt uz mormeni tiku pie pieciem 150 gr. Pēctam nospļos paņēmu peršingu un pusstundā 5 kg smukus asarus līdz 350 gr.
8.janvāris 2013, 19:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager