Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Vai kāds zina, kas notiek Pērnavā upē, tiek virsū?
27.februāris 2012, 11:41 | links
 
a......sM
26.februāris 2012, 20:52 | links
 
Sestdien bijām līcī - aiz upes ap 3.5 km no krasta, dziļums ap 3 - 4 metriem, no rīta vel kaut kas ņēma, priecēja izmērs 200,300 trāpījās arī lielāki. ejot krastā man 5.kg,jo biju sākumā aizskrējis patālu, kolēģiem 10.kg un 8.kg. Krastā pieņēmēji, kā arī tie kuri dzīvo uz vietas teica, kā piektdien ņēma ka no ložmetēja un ļoti smuks asaris, labākie lomi līdz 40.kg. Iešana pa ledu normāla ar a/m virsū netikt, kā arī daudz plaisu.
26.februāris 2012, 08:43 | links
 
Ar tiem "milzu lomiem" man arī bijis atgadījums gadus 7 atpakaļ 42. km. Piebraucu agri no rīta, stāvlaukumā jau stāvēja 2 a/m ar LV numuriem. Sāku riktēties, lai dotos uz ledus un klausos, ko šie savā starpā vāvuļo... Vieni, kas atbrauca ar vecu žiku, sacījās, ka peļņā atbraukuši un jau nedēļu copē šajā rajonā. Vakar šiem pa labi ejot, katram pa 70-100 kg bijuši (tipa super vietu atraduši). Bet iepriekšējās dienās šie gājuši pa kreisi (uz Liu pusi) un esot bijis sūdīgi - 40-50kg dienā uz kaklu... Tie kam tos makaronus kāra uz ausīm, pa fikso aizskrēja uz labo pusi, bet dižie ķērāji vairs negāja uz supervietu, bet gan uz to slikto, kur tikai 40-50kg. Vakarā šos satiku pie auto, un ko Jūs domājat? Tāpat kā visiem 5-6 kg... Ir vienkārši kategorija copmaņu, kas regulāri ziemā asarus maisiem ķer un vasarā katreiz līdakas virs 8 kg/ gab dabū. Tikai, kad tādu satiec krastā, tā nav ko īsti parādīt.... Mans secinājums - nav jēgas klausīties šos Minhauzenus, var tikai pasmieties.
25.februāris 2012, 10:58 | links
 
Izskataas ka driz buus tirsaa, uudens pie krasta jau liidz celim. A asars ta mormeni jau saak jemt.
24.februāris 2012, 22:03 | links
 
kapteinis333>< ŠvakaTev tā cope bijusi, jo ar tādiem asariem tie kilogrami jāvelk max. 3h. ka veči velk pa 30-40kg taisnība, bet izmērs ta kāds.....
22.februāris 2012, 16:11 | links
 
es arii gribu redzeet vismaz 30 kg kaudzi! :D
21.februāris 2012, 23:11 | links
 
paziņas bija 5dien vai 6dien, īsti neatceros. katram 5 - 8kg un tādi cilvēki, kuri agrāk ir pelnījuši naudiņu, ķerot asarus līcī.
21.februāris 2012, 22:54 | links
 
apmēram tā izklausās, jo palasot Estiņu saitos, vietējie uz cirvjiem vairāk pa 5-7kg nevelk, turklāt, katru dienu zivju inspektori pa līci klīst......
21.februāris 2012, 21:24 | links
 
Puikām laikam komats aiz nullītes ne tur ielikās...D
21.februāris 2012, 19:28 | links
 
Klau lielie vilcēji, ielieciet tak vienreiz kāds kādu bildi ar tiem puskilo asariem , kas sasviesti 50kg kaudzē!
21.februāris 2012, 19:02 | links
 
Vix 22 - tu vienkārši laikam nemāki un ir skaudiens. Palasi kā veči dod vaļā Pērnavā - andix1982
Haa, tiko no 42km, laikam ka trapiju uz sadali. Taada cope sen nebija bijusi, 53kg ar 300-500g asari. Deva ka no puljimjota :) Smaids pa visu gjiimi.
16.februāris 2012, 19:18 | links
21.februāris 2012, 18:54 | links
 
gribetos redzet to cilveeku kas 45km vilka asarus jo pulksten 14.00 tur nebija nevienas dziivas dveeseles un ja jau tik aukstu jaabrauc tas jau ir 52km.
21.februāris 2012, 13:29 | links
 
pele mele.par tādiem asariem kā raksti līcī uz cirvi vari aizmirst.... tāka beidz d....... un netracini tautu. šotdien Liu ap 20kg, izmērs kā jau Pērnavā
20.februāris 2012, 21:02 | links
 
Braucām (pareizāk būtu teikt mūs veda)iekšā pāris kilometri taisni un tad pa labi diezgan lielu gabalu,precīzi nevaru pateikt kur tas ir,bet kurrats teica ka te būs lai tik urbjot blakus tīkliem.Un bija ar,tik laiciņš pagāja kamēr atradām to baru.
20.februāris 2012, 12:51 | links
 
Pele. cik dziļi bijāt iebraukuši ?
20.februāris 2012, 12:01 | links
 
Sestdien 45 kilometrs neviena cilvēka kas traucētu mūsu mazai kompānijai copēt,laiks superīgakais un lomi arī.Pirmās 3 stundas pagāja nepārtrauktā borēšanā,meklēšanā,un tad atvērās pleķītis 50x50 metros,asars nebija liels no 250 līdz 400 gr.,bet tas vilkšanas prieks tika visiem.Labākais loms mūsu kompānijā 36 kg,tad 32 kg.,30kg.,un man kā iesācējai 26kg.(kautkā neiet man ar to cirvi)un ģīmis nosauļots riktīgi brūns.Bija arī bonusiņi uz visu kompāniju 2 setiņsimtnieki.Nu prieks pa visu ģīmi,un labi pavadīta diena.
20.februāris 2012, 11:41 | links
 
Dzymmy, Pernavas upe vimbas nav kā Lielupē,kad skatos copes raidijumus un tur veči velk smukas ap 800gr vimbas.Cik tur esmu bijis,tad tadas kas tur mēru man liekas tur ir ļoti maz,mazas var pieskaldit martā pat pa 10kg ja ir velme.Nezinu kapec tā bet nu izmers tur viņām vienkārši tads ir :( Reti kad var dabūt pat 500gr smagu vimbu.
19.februāris 2012, 11:10 | links
 
Bijam mes vakar pie baznicas OTSOSALI!Vienam 2.5kg,otram5kg.tresam 7kg.Vairak par 100gr nebij.A veci sedei no mums 500metriem 30-40-50kg katrs!Vot ne poperlo ka sakas.Ta ka vot tak.
19.februāris 2012, 10:31 | links
 
Šodien ar diviem kolēģiem bijām Liu. Pirmo reizi. Forši, ka veiksmīgi atradām. Bet...Labs stienis. 5 aliņģī uzrāvu uz akmeņiem. Raplai galva jāasina - danco pa ledus virsu tik. 5 zemmēra asari. Pietrūka zinošu cilvēku kur meklēt, jo cilvēku tur redzes lokā nebija. Tik ap 9:30 kādi 4 sniega moči aizlaida dziļumā. Bijām diezgan izstaigājuši, bet tikai līdz kādiem 3,5 metru dziļumam aizgājām. Domājām pārmesties uz Uulu. Palikām Pērnavas upē. Tur kādi 300 vīri uz ledus - vimba ejot. Un trakākais ka kādi 70 % veču CEMMERĒJA ar balansieriem. Zemmēra vimbas nāca ārā aiz vēdera, muguras žaunām un astēm tā, ka griezās vien. Bija arī tādi, kas cītīgi uz to sēdēja ar mormišku un barināšanu, bet tāpat viss aizgāja pārtikas programmas īstenošanai . Vismaz prieks, ka noķēru arī savu pirmo vimbu, kas vēl tagad peld tālāk. Tāds pirmais rezumē ;)
18.februāris 2012, 23:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager