Gauja

irseejs [30.12.19]: Nav Gaujā nekādu nirēju, tie ir slima sunīša murgi. Viņi vienu nirēju ir noķēruši pēdejos piecos gados. Kaut kādu amatieri. Man ir vesela varza nirēji pazīstami, viņi savu mūžu Gaujā nav līduši un to nedarīs, jo redzamība tur ir nekāda.

Tāda Daugava nirējam ir 10x iekārojamāka par Gauju, pietam tur tas ir legāli.
Tu ironizee vai nopietni?
30.decembris 2019, 21:51 | links
 
Vai tad neesat sapratuši, ka VVD tiek apzināti degradēts un veicināta kontroles mazspēja. Ne cilvēkresursu, ne tehniskais nodrošinājums.
30.decembris 2019, 21:48 | links
 
Nav Gaujā nekādu nirēju, tie ir slima sunīša murgi. Viņi vienu nirēju ir noķēruši pēdejos piecos gados. Kaut kādu amatieri. Man ir vesela varza nirēji pazīstami, viņi savu mūžu Gaujā nav līduši un to nedarīs, jo redzamība tur ir nekāda.

Tāda Daugava nirējam ir 10x iekārojamāka par Gauju, pietam tur tas ir legāli.
30.decembris 2019, 21:47 | links
 
Svens
Ļoti līdzīgs gadījums. Rudens pusē pāris čomi atbrauca ciemos pacopēt. Tā kā elektroniski licenzes nopirkt nav varējuši, tad vienojāmies ar ezera apsaimniekotāju ka šāmie licenzi nopirks kad mājaslapa darbosies. Viss bij čikiniekā. Čomi laimīgi pacopēja. Pēčāk apsaimniekotājs pārbaudīja vai šamie nav aizmirsuši solījumu. Viss tak ir redzams, kurš kad un par ko ir maksājis. Čomi atkal taisās braukt ciemos! :)
30.decembris 2019, 21:47 | links
 
raihs [30.12.19]: apelsins [9m]: Kaut kaa neesmu dzirdeejis, ka Salacaa katru rudeni masveidaa nireeji shauj lashus, 10 15 gb nav probleema.
Mosk shitaa stelle Gauhu sakaartos..Kādā veidā sakārtos? Giabisti nakts reidus taisīs? Nesmīdini. Es jau sen šiem biju iemetis vienīgo variantu, kā tikt galā ar šo likstu- aizliegts peldēties no 1.septembra diennakts tumšajā laikā vai vispār! Sods 1000€. Klusums... Tur nevienu tas neinteresē.
P. S. Salacā nešauj, jo ūdens caurredzamība daudz sliktāka.
Ventaa arii, vismaz ventspilnieki, ne shauj, ne cemmeree. Gan jau kaads to dara, bet nenoziimiigi
Kas jums tur ar Gauju? Nireeji tachu kaut kaa ir jaaizskauzj.
30.decembris 2019, 21:43 | links
 
Savukārt špargalkas licences pie apģērba - lai ar binokli var paskatīties drāzt vai nedrāzt. Lai nav no mašīnas jāizkāpj.

Loma un makšķerēšanas kartes kontrole - pajāt!
30.decembris 2019, 21:41 | links
 
GIAB statūtus palasiet. Nekādu kontroli viņi nenodrošinās. Viņi pienaglos pie kokiem zīmes, kur rakstīts, šeit notiek LM un viņi tirgos licences. Tas arī viss.

Kontroli kā līdz šim veiks VVD un policija.

Īsāk sakot - pienesums apaļa nulle.
30.decembris 2019, 21:39 | links
 
apelsins [30.12.19]: Kaut kaa neesmu dzirdeejis, ka Salacaa katru rudeni masveidaa nireeji shauj lashus, 10 15 gb nav probleema.
Mosk shitaa stelle Gauhu sakaartos..
Kādā veidā sakārtos? Giabisti nakts reidus taisīs? Nesmīdini. Es jau sen šiem biju iemetis vienīgo variantu, kā tikt galā ar šo likstu- aizliegts peldēties no 1.septembra diennakts tumšajā laikā vai vispār! Sods 1000€. Klusums... Tur nevienu tas neinteresē.
P. S. Salacā nešauj, jo ūdens caurredzamība daudz sliktāka.
30.decembris 2019, 21:37 | links
 
apelsins [30.12.19]: Kaut kaa neesmu dzirdeejis, ka Salacaa katru rudeni masveidaa nireeji shauj lashus, 10 15 gb nav probleema.
Mosk shitaa stelle Gauhu sakaartos..
Kontroli vajag. Par to šaubu nav. Bet biedrība likuma ietvaros to nodrošināt nevar. Pārkāpēju drīkst aizturēt tikai Valsts Vides Dienesta inspektors, vai Valsts policijas darbinieks. Par pārkāpumiem drīkst ziņot jebkurš pilsonis.
30.decembris 2019, 21:36 | links
 
Kuha [30.12.19]: Te visi anonīmie tik lielīgi un kareivīgi, likumu nebaidās pārkāpt. Sak' man pie kājas, ko gribu, to daru. Diemžēl, lielākā daļa šeit tādu. Komunisti jūs par tādiem izaudzinājuši, esat cienīgi viņu mantinieki. Visu par velti, bez kārtības, bez likuma. Tikai ņemt un grābt, neko nedodot pretī. Kādas licences? Labāk zaglīgi, pa krūmiem, slēpjoties pašiem un slēpjot zivis. Pretīgi!
Esmu n-tās reizes bijis Zviedrijā un Somijā, dažas arī Novēģijā. Tur praktiski katrā upē un ezerā vajadzīga licence, un visi tās pērk, pat nedomājot, ka iespēja satikt inspektoru ir mazāka, nekā satikt lāci. Jāpērk, un viss. Zivju tur ir nesalīdzināmi vairāk, nekā pie mums. Jo tur ir kārtība un likums. Bet jūs, komunisti un viņu pēcteči, esat nožēlojami, ktm!
Esmu abām rokām par licencētu makšķerēšanu ne tikai Gaujā, bet arī citās upēs un ezeros Latvijā.
Laimīgu Jauno gadu godīgiem makšķerniekiem!
Zviedrijā cilvēki ļoti uzticas. Vairākus gadus atpakaļ, vienā no saviem pirmajiem copes braucieniem uz Zviedriju,iegājām copes veikalā Storumanā. Gribējām nopirkt licenzes, bet līdz bija tikai eiro, kronu nebija. Bijām 5ci copmaņi. Pārdevējs bez problēmām iedeva piecas nedēļas licenzes un teica lai naudu atvedam vēlāk. Mēs teicām, ka pie mums tā diez vai ietu cauri. Šis tikai labsirdīgi pasmaidīja. Nākamā dienā iebraucām un visu nokārtojām.
30.decembris 2019, 21:36 | links
 
Kuha, arī es, ar abām rokām, par! Bet gan par pārdomātu, zinātniski izstrādātu valstiski pragmātisku, visu valsts publisko ūdenstilpju aptverošu projektu! Ne tikai lašveidīgajiem, bet visai ihtiofaunai!
30.decembris 2019, 21:34 | links
 
Nruno
Un tai pat laikā izmantos tikai LVC pakalpojumus. Uz Valsts budžeta rēķina! :)
30.decembris 2019, 21:32 | links
 
Kaut kaa neesmu dzirdeejis, ka Salacaa katru rudeni masveidaa nireeji shauj lashus, 10 15 gb nav probleema.
Mosk shitaa stelle Gauhu sakaartos..
30.decembris 2019, 21:30 | links
 
Darbs ar sabiedriibu, ieguvumu-zaudejumu skaidrojums, kur tiks izlietota licenchu nauda, ievieshanas vienlaicigums, savu neizdariibu novelshana uz citiem, neiespeja nopirkt licences 2 dienas pirms saakuma
Un iespejams galvenais- kur copmanji liks savus auto? Apkart ir GNP...
30.decembris 2019, 20:51 | citēt | ziņot | links

Ato parkings!!! Kur gadiem lika, tur liks! Necerat, nebūs kā uz Gaujas kausu!
Tik viens vienīgs jautājums:
Kāds ieguvums sabiedrībai un dabas resursiem no šī pasākuma?
Uzskatu, ka dažu cilvēku grupa(biedrība) nav tiesīga lemt un mainīt Publisku ūdenstilpju izmantošanas statusu bez visas valsts sabiedrības publiskas apspriešanas. Tikpat labi izveidosim Valsts ceļu glābsanas biedrību, kura tirgos licences braukšanai pa Valsts nozīmes ceļiem, pamatojot, ka tie netiek pienācīgi uzturēti!
30.decembris 2019, 21:25 | links
 
Pareizi pieminēji par zivju daudzumu Skandināvijā! Tikai piemirsi piebilst cik tur makšķernieku uz kvadrātkilometru ūdeņu spoguļlaukuma. Šeit to kvantumu zivju nevar nodrošināt pat maksas dīķī! Par ūdeņiem kuri savienoti ar jūru nemaz nerunāsim. Tos pat LM neglābs!
30.decembris 2019, 21:23 | links
 
Te visi anonīmie tik lielīgi un kareivīgi, likumu nebaidās pārkāpt. Sak' man pie kājas, ko gribu, to daru. Diemžēl, lielākā daļa šeit tādu. Komunisti jūs par tādiem izaudzinājuši, esat cienīgi viņu mantinieki. Visu par velti, bez kārtības, bez likuma. Tikai ņemt un grābt, neko nedodot pretī. Kādas licences? Labāk zaglīgi, pa krūmiem, slēpjoties pašiem un slēpjot zivis. Pretīgi!
Esmu n-tās reizes bijis Zviedrijā un Somijā, dažas arī Novēģijā. Tur praktiski katrā upē un ezerā vajadzīga licence, un visi tās pērk, pat nedomājot, ka iespēja satikt inspektoru ir mazāka, nekā satikt lāci. Jāpērk, un viss. Zivju tur ir nesalīdzināmi vairāk, nekā pie mums. Jo tur ir kārtība un likums. Bet jūs, komunisti un viņu pēcteči, esat nožēlojami, ktm!
Esmu abām rokām par licencētu makšķerēšanu ne tikai Gaujā, bet arī citās upēs un ezeros Latvijā.
Laimīgu Jauno gadu godīgiem makšķerniekiem!
30.decembris 2019, 21:13 | links
 
Principu atbalstu, pašreizējo ieviešanas modeli.....

No šī izteikuma es izdarīju secinājumu!
30.decembris 2019, 21:12 | links
 
apelsins [30.12.19]: urmaas [16m]: apelsins, 30.decembris 2019, 20:25
Principu atbalstu, pašreizējo ieviešanas modeli- ir atstāta ļoti liela vieta izaugsmeiTātad jūs atbalstāt nepamatotu liegumu makšķerniekiem, kurus neinteresē lašveidīgās? Es pareizi sapratu?Urmas, nekā tu nesaprati..
No šīs vietas lūdzu precīzāk?
30.decembris 2019, 21:10 | links
 
urmaas [30.12.19]: apelsins, 30.decembris 2019, 20:25
Principu atbalstu, pašreizējo ieviešanas modeli- ir atstāta ļoti liela vieta izaugsmeiTātad jūs atbalstāt nepamatotu liegumu makšķerniekiem, kurus neinteresē lašveidīgās? Es pareizi sapratu?
Urmas, nekā tu nesaprati..
30.decembris 2019, 21:06 | links
 
parazutis [30.12.19]: Parazuti, tu kā Valmieras aborigēns, ko pats domā par licencēto copi Gaujā?

apelsins, 30.decembris 2019, 20:25
Principu atbalstu, pašreizējo ieviešanas modeli- ir atstāta ļoti liela vieta izaugsmei
Tātad jūs atbalstāt nepamatotu liegumu makšķerniekiem, kurus neinteresē lašveidīgās? Es pareizi sapratu?
30.decembris 2019, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager