Gauja

2.sērija?
29.decembris 2019, 18:26 | links
 
Cop73
Man ir pabeigts bakalaurs. Par izglītību nesūdzos.

A tev kazas jāiet slaukt, pietiks internetos taisnību meklēt, skaties ka nenorauj pienu. :)
29.decembris 2019, 18:25 | links
 
irseejs [29.12.19]: Cope73,

Diez vai ka tu lauķi no kurzemes būsi tas kurš man kaut ko spēs paskaidrot. :) Ej nu ka pie savām kazām uz kūtspakaļu un beidz šeit gaisu smirdināt, šeit čaļi lielas lietas dara. :)
No kura laika es esmu jau Kurzemē, irseej?:)))
Tu tā kā klauns mētājies minējumos. Tad Piņķi, tad īrija, tad Kandavas tornis, tg Kurzeme! Tik daudz gan es vakar neizdzēru, lai es atmistos Kurzemē! :)
Un beidz lamāties. Sen laikam sists nesi, šmurguli!:)
Viss, at.sipies, mudak! Ej pamācies kādā vakarskolā! Pabeidz vis maz 9.klasi!
29.decembris 2019, 18:24 | links
 
ivars61 [29.12.19]: Tad cik tālu drīkst mest vizuli Gaujā?
Līdz vidum. Ja pārmetīsi un nebūsi Šteinam 10 EUR samaksājis, tad tā skaitīsies zagšana. :)
29.decembris 2019, 18:22 | links
 
Tad cik tālu drīkst mest vizuli Gaujā?
29.decembris 2019, 18:19 | links
 
Cope73,

Diez vai ka tu lauķi no kurzemes būsi tas kurš man kaut ko spēs paskaidrot. :) Ej nu ka pie savām kazām uz kūtspakaļu un beidz šeit gaisu smirdināt, šeit čaļi lielas lietas dara. :)
29.decembris 2019, 18:16 | links
 
BrunoL [29.12.19]: Cope, tas attiecas vienīgi uz pašvaldībām un tām piederošiem īpašumiem. Tad pietiek ar vietējo pļāpu lapeli. Šei cits stāsts. Gauja nav pašvaldības, vai pašvaldību īpašums! Gauja ir Publiska ūdenstilpe, kurā zvejas tiesības pieder valstij.
Skatot pēc hierarhijas, augstāki ir Ministru kabineta izstrādāti Makšķerēšanas noteikumi, kuri paredz, ka ar 01.01. beidzas liegums makšķerēšanai ar mākslīgo ēsmu. Ja ko tādu grib ieviest, jāveic izmaiņas MN.
Saskaņā ar mk nr.799 licenceto makšķerēšanu var ieviest arī pašvaldība, savas teritorijas kādā ūdenstilpnes daļā.
Par MN piekrītu.
29.decembris 2019, 18:16 | links
 
irseejs [29.12.19]: Cope73
Nē nu tādu dalbajobu kā tevi vēl ir jāpameklē, par to nav šaubu.
Aizbrauc varbūt uz Līgatni 1. janvārī, aizved Šteinam ceptus nēģīšus, neredzi ka cilvēks badā? Jums būs par ko parunāt pie virpas, vienam palīgskolas izglītība, otram arodenes, viss kā vajag :D
Irseej,
Es priecatos, ja man nebutu tavi murgi vairs jālasa. Esi tik laipns! Un es arī pacentīšos atturēties no komunikācijas ar tevi. Man besī nolaisties lidz tavam līmenim, lai tikai tev saprotamā valodā mēģinatu ko skaidrot!
Paldies!
29.decembris 2019, 18:12 | links
 
Cope73
Nē nu tādu dalbajobu kā tevi vēl ir jāpameklē, par to nav šaubu.
Aizbrauc varbūt uz Līgatni 1. janvārī, aizved Šteinam ceptus nēģīšus, neredzi ka cilvēks badā? Jums būs par ko parunāt pie virpas, vienam palīgskolas izglītība, otram arodenes, viss kā vajag :D
29.decembris 2019, 18:08 | links
 
Cope, tas attiecas vienīgi uz pašvaldībām un tām piederošiem īpašumiem. Tad pietiek ar vietējo pļāpu lapeli. Šei cits stāsts. Gauja nav pašvaldības, vai pašvaldību īpašums! Gauja ir Publiska ūdenstilpe, kurā zvejas tiesības pieder valstij.
Skatot pēc hierarhijas, augstāki ir Ministru kabineta izstrādāti Makšķerēšanas noteikumi, kuri paredz, ka ar 01.01. beidzas liegums makšķerēšanai ar mākslīgo ēsmu. Ja ko tādu grib ieviest, jāveic izmaiņas MN.
29.decembris 2019, 18:07 | links
 
irseejs [29.12.19]: Cope73.

Tas, ka esi nedaudz dīvains, būtu maigi teikts.

Es tev vēlreiz skaidroju.

Satversme
Likums
MK noteikumi
Pagastveču slimās fantāzijas augļi.

Satversmes 90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Tikai Latvijas Vēstnesis ir LR oficiālais laikraksts un tikai publikācijai Latvijas Vēstnesī ir tiesisks spēks.

Tak beidz vienreiz sevi par muļķi publiski pataisīt.
Tavas tiesības ir paklusēt ja esi dārzenis!:)
29.decembris 2019, 18:07 | links
 
irseejs [29.12.19]: Cope73.

Tas, ka esi nedaudz dīvains, būtu maigi teikts.

Es tev vēlreiz skaidroju.

Satversme
Likums
MK noteikumi
Pagastveču slimās fantāzijas augļi.

Satversmes 90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Tikai Latvijas Vēstnesis ir LR oficiālais laikraksts un tikai publikācijai Latvijas Vēstnesī ir tiesisks spēks.

Tak beidz vienreiz sevi par muļķi publiski pataisīt.
Ej tak tu gulēt muļķi! Ja esi dārzenis un nespēj saprast elementari rakstīto spēkā esošos normatīvos aktos, tad nevaukšķi te un nemulsini citus!
Ar tevi vispar nav jegas ne diskutet ne vispar ņemt par pilnu visu tavu rakstīto! Viens vienīgs "vau...vau...vau"!:)))
29.decembris 2019, 18:05 | links
 
Ligatnei ir bijusi publikācija (18.12.2019.). Ta tad ir spēkā. Lai gan par licencēm un kartēm ne kas nav dzirdēts. Arī nevaru atrast.

Cope73, 29.decembris 2019, 17:51[/quote]

Ok. Tad gaidam 1.janvāri un skatamies ko Jaunais gads un GIABs, mums būs nesis:):):)
29.decembris 2019, 18:01 | links
 
Cope73.

Tas, ka esi nedaudz dīvains, būtu maigi teikts.

Es tev vēlreiz skaidroju.

Satversme
Likums
MK noteikumi
Pagastveču slimās fantāzijas augļi.

Satversmes 90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Tikai Latvijas Vēstnesis ir LR oficiālais laikraksts un tikai publikācijai Latvijas Vēstnesī ir tiesisks spēks.

Tak beidz vienreiz sevi par muļķi publiski pataisīt.
29.decembris 2019, 17:59 | links
 
Raimis202 [29.12.19]: Tātad
Vai pašvaldības saistošie noteikumi ir spēkā?
Līdz 1.janvārim atlikušas vien 2 dienas.

Raimis202, 29.decembris 2019, 17:45


Biju domājis Krimuldas novadu[/quote]Krimuldai NĒ
29.decembris 2019, 17:52 | links
 
Raimis202 [29.12.19]: Par to vai ir spēkā vai ne, droši vien jāskatās attiecīgās pašvaldības mājaslapā un laikrakstos!

Cope73, 29.decembris 2019, 17:36


Tur jau ir tas joks, ka neko vairāk man mājaslapā neizdevās atrast.

Tātad
Vai pašvaldības saistošie noteikumi ir spēkā?
Līdz 1.janvārim atlikušas vien 2 dienas.[/quote]Ligatnei ir bijusi publikācija (18.12.2019.). Ta tad ir spēkā. Lai gan par licencēm un kartēm ne kas nav dzirdēts. Arī nevaru atrast.
29.decembris 2019, 17:51 | links
 
Tātad
Vai pašvaldības saistošie noteikumi ir spēkā?
Līdz 1.janvārim atlikušas vien 2 dienas.

Raimis202, 29.decembris 2019, 17:45[/quote]

Biju domājis Krimuldas novadu
29.decembris 2019, 17:48 | links
 
Tātad, teorētiski, ar 1.janvāri, Līgatnes novadā, Gaujā vajadzīga licence, bet no pretējā krasta (Pārgaujas novads) licence nav vajadzīga (vismaz man neizdevās atrast atbilstošus Pārgaujas novada saistošos noteikumus).

Un tas, saudzīgi sakot, ir sviests...

Raimis202, 29.decembris 2019, 17:41

Tieši tā arī sanāk. GIAB solīja karti, kur sāksies ar 1. janvāri, kur ar 1. februāri. Pagaidām tādu karti neesmu redzējis
29.decembris 2019, 17:47 | links
 
Par to vai ir spēkā vai ne, droši vien jāskatās attiecīgās pašvaldības mājaslapā un laikrakstos!

Cope73, 29.decembris 2019, 17:36[/quote]

Tur jau ir tas joks, ka neko vairāk man mājaslapā neizdevās atrast.

Tātad
Vai pašvaldības saistošie noteikumi ir spēkā?
Līdz 1.janvārim atlikušas vien 2 dienas.
29.decembris 2019, 17:45 | links
 
Raimis202 [29.12.19]: Paliek atklāts jautājums. Vai nepieciešama publikācija Latvijas Vēstnesī?
Neesmu jurists un neesmu tik tālu rakājies likumos :)
Šo es jau izskaidroju! NAV nepieciešams publicēt Latvijas vēstnesī, ja pašvaldība pati to nav noteikusi! Pietiek ar vietējo avizi!
29.decembris 2019, 17:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager