Gauja

raihs [13.12.18]: Šai sakarā ir divi aspekti-likums un morāle. Likums-līdz 1.01. ķert nedrīkst. Stulbs likums, jāatzīst, jo ar 1.decembrī tāpat sen visas zivis nonārstojušas. Saudzēt nonārstojušus ķeltus, kuri nekad atpakaļ tāpat nenāks? (pēc statistikas otrreiz nārstot atgriežas nulle komats cik tur procenti lašu/taimiņu). Kāda jēga? Tātad vismaz es no sirdsapziņas pārdzīvojumiem neciestu.
Un otra lieta-morāle. Ja tu ķer un ēd pirmsnārsta zivi, lūk tad gan viss ir slikti- zivs nebūs, ikru nebūs, mazuļu nebūs, un nākotnē būs mazāk ko ķert... Personiski mani interesē tikai morāles puse-tātad pirmsnarsta periods, bet ķert pumpainos decembrī ir tikai formāls pārkāpums, ne lielāks par ātruma pārsniegšanu, braucot 90km/h vietā ar 100km/h.
P.S. Pats sen vairs neķeru, man riebjas baidīties no inspektoriem. Nav nekāda kaifa.
Nu man tieši tas kaifs patīk ...bet tu gribi teikt kad 10 kilogramnieks pirmo gadu atnācis nolaist ikru...ja jau saki ka otrreiz nenāks
13.decembris 2018, 21:45 | links
 
Smuki forumu iekustināju. :D :D
13.decembris 2018, 21:44 | links
 
Jo tiek apspriesta mērķtiecīga taimiņu valkāšana uz grunteni, ne jau pecnārsta spiningošana/mušosana. Taimis Gaujā nav zivs kas pēc nārsta nobeidzas.
13.decembris 2018, 21:44 | links
 
Esmu saticis šitādu gudrinieku pie upes lieguma laikā :D Pa gabalu redzu - spiningo. Kamēr aizgājām caur krūmiem, varonis stāv ar tukšu auklu un acis blisinādams saka,ka pludiņš norāvies :D Un arī copes vēlme pārgājusi un jau taisās prom, galīgi draudzēties negribēja :D
Ar sveicieniem no Carnikavas, ja lasi šito, "draudziņ"
13.decembris 2018, 21:42 | links
 
Karlis_K [13.12.18]: Jāni gandrīz visi uz tārpiem/gruntenēm ķertie ir taimiņi, laši nu ļoti reti. Pilnīgi piekrītu tavam viedoklim, bet nu netēmā šoreiz.
Netēmā jo?
13.decembris 2018, 21:41 | links
 
Bet Likums atļauj! Tātad, neko nepārkāpju!

kristers24@inbox.lv, 13.decembris 2018, 21:19

Maldies, MN liedz ķert lašveidīgās uz dabisko ēsmu. Ja uz vietas izliecies ka ķer balto šņagu, bet pats mērķtiecīgi ceri uz raibo un visdrīzāk ka stūķē arī to somā, tad nu vecīt esi vienā rindā liekams ar brakariem.

Karlis_K, 13.decembris 2018, 21:29


To ka MN ir rakstīts, ka uz dabīgo ir aizliegts, es zinu. (Ja uz vietas izliecies ka ķer balto šņagu, bet pats mērķtiecīgi ceri uz raibo) tam es piekrītu, jo vismaz 85% saucamie , vimbinieki , to vien gaida. :D Bet par somā likšanu es neesmu minējis ne vārda, un to tu diemžēl nevari zināt, un teikt.
13.decembris 2018, 21:39 | links
 
Jāni gandrīz visi uz tārpiem/gruntenēm ķertie ir taimiņi, laši nu ļoti reti. Pilnīgi piekrītu tavam viedoklim, bet nu netēmā šoreiz.
13.decembris 2018, 21:37 | links
 
Šai sakarā ir divi aspekti-likums un morāle. Likums-līdz 1.01. ķert nedrīkst. Stulbs likums, jāatzīst, jo ar 1.decembrī tāpat sen visas zivis nonārstojušas. Saudzēt nonārstojušus ķeltus, kuri nekad atpakaļ tāpat nenāks? (pēc statistikas otrreiz nārstot atgriežas nulle komats cik tur procenti lašu/taimiņu). Kāda jēga? Tātad vismaz es no sirdsapziņas pārdzīvojumiem neciestu.
Un otra lieta-morāle. Ja tu ķer un ēd pirmsnārsta zivi, lūk tad gan viss ir slikti- zivs nebūs, ikru nebūs, mazuļu nebūs, un nākotnē būs mazāk ko ķert... Personiski mani interesē tikai morāles puse-tātad pirmsnarsta periods, bet ķert pumpainos decembrī ir tikai formāls pārkāpums, ne lielāks par ātruma pārsniegšanu, braucot 90km/h vietā ar 100km/h.
P.S. Pats sen vairs neķeru, man riebjas baidīties no inspektoriem. Nav nekāda kaifa.
13.decembris 2018, 21:35 | links
 
Karlis_K [13.12.18]: Bet Likums atļauj! Tātad, neko nepārkāpju!

kristers24@inbox.lv, 13.decembris 2018, 21:19

Maldies, MN liedz ķert lašveidīgās uz dabisko ēsmu. Ja uz vietas izliecies ka ķer balto šņagu, bet pats mērķtiecīgi ceri uz raibo un visdrīzāk ka stūķē arī to somā, tad nu vecīt esi vienā rindā liekams ar brakariem.
Viņš uz vedzeli sēž ...zin cik taiminus tā esmu apēdis
13.decembris 2018, 21:32 | links
 
Bet Likums atļauj! Tātad, neko nepārkāpju!

kristers24@inbox.lv, 13.decembris 2018, 21:19


Maldies, MN liedz ķert lašveidīgās uz dabisko ēsmu. Ja uz vietas izliecies ka ķer balto šņagu, bet pats mērķtiecīgi ceri uz raibo un visdrīzāk ka stūķē arī to somā, tad nu vecīt esi vienā rindā liekams ar brakariem.
13.decembris 2018, 21:29 | links
 
Kas tas ir likums ..ja zivis ir jaker ar visiem iespējamiem rīkiem..azarts adrenalīns lielāks tak slēpt un slēpties :))
13.decembris 2018, 21:28 | links
 
Krister, bet ko nu padomāt par tevi ja atzinies ka liegumā ar grunteni ej uz raibajiem? ;) Saprotu tādi alkaši entās reizes te banotie marģerīši kuri savāc visu kas kust, tiem jau uz visu nospļauties.

Karlis_K, 13.decembris 2018, 21:16


Bet Likums atļauj! Tātad, neko nepārkāpju!
13.decembris 2018, 21:19 | links
 
Krister, bet ko nu padomāt par tevi ja atzinies ka liegumā ar grunteni ej uz raibajiem? ;) Saprotu tādi alkaši entās reizes te banotie marģerīši kuri savāc visu kas kust, tiem jau uz visu nospļauties.
13.decembris 2018, 21:16 | links
 
kristers24@inbox.lv [18:31]: Es nerunāju par Spiningošanu. Uz grunteni arī var veiksmīgi ķert. Bet Paldies. :DVar gan uz pavadinjas fīderim peldošo vobleriti un Aīda,neviens neredz

Jurasasaris, 13.decembris 2018, 19:47


Nevajag pārspīlēt. Un tā es neesmu mēģinājis. Un ja tu neesi uz Gruntenes liegumā ķēris skaistas zivis, nu tad jau tā ir tava problēma. Atliek kautko uzrakstīt forumā, un liekēži ir klāt, ja nemāki normāli atbildēt, tad turi savu viedokli pie sevis. Diezgan skumji.
13.decembris 2018, 21:04 | links
 
BAigars [13.12.18]: kristers24@inbox.lv [18:31]: Es nerunāju par Spiningošanu. Uz grunteni arī var veiksmīgi ķert. Bet Paldies. :DNuja, pa durvīm nelaiž, jāpamēģina pa logu ielīst. Pajoļu loģika.
Vienīgais pajolis esi tu ,ķer savas karpas un audzini bārdu
13.decembris 2018, 19:56 | links
 
kristers24@inbox.lv [13.12.18]: Es nerunāju par Spiningošanu. Uz grunteni arī var veiksmīgi ķert. Bet Paldies. :D
Nuja, pa durvīm nelaiž, jāpamēģina pa logu ielīst. Pajoļu loģika.
13.decembris 2018, 19:48 | links
 
kristers24@inbox.lv [13.12.18]: Es nerunāju par Spiningošanu. Uz grunteni arī var veiksmīgi ķert. Bet Paldies. :D
Var gan uz pavadinjas fīderim peldošo vobleriti un Aīda,neviens neredz
13.decembris 2018, 19:47 | links
 
Es nerunāju par Spiningošanu. Uz grunteni arī var veiksmīgi ķert. Bet Paldies. :D
13.decembris 2018, 18:31 | links
 
Gaujinieks [13.12.18]: Tā bija atbilde uz kristers24 interesi par pumpaino aktivitāti..:)
Tad loģisks būtu punkts, vai izsaukuma zīme.
;)
13.decembris 2018, 16:44 | links
 
Tā bija atbilde uz kristers24 interesi par pumpaino aktivitāti..:)
13.decembris 2018, 14:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager