Gauja

ivarings

taa preciizi ko Tev noteikti nems nevar ieteikt. katrai vietai ir kkas savs.

man gaujaa labi neem Relax gumiju, balta ar sarkanu muguru. vai arii orandza ar melnu muguru. bet nem jau visu ko, blekus, rotinus voblerus utt.
21.jūnijs 2010, 09:28 | links
 
ir doma aizbraukt liidz aadazhiem ar feederi padeedeet. Uz to kraju braucu 1. reizi varbuut kaads var ieteikt PM kaadu konkreetu vietu lai vismaz plichus vareetu atvilkties sporta peec treninjam.
2.jūlijs 2010, 09:51 | links
 
pie korandes paprovē
2.jūlijs 2010, 15:36 | links
 
biju gaujaa pafeedereet pie aadazhiem, ne pie korandes. Secinaaju, ka mans Taifuuns 80 ir stingri par knapu tai straumei :( liku 70g barotavu + 1oz (30g) svinu, bet arii pamatsraumee nefikseejaas+ nevareeja taadu smagumu preteejaa krasta atstraumee arii iemest :( however stundas laikaa dazhus plichukus izmaaniiju
2.jūlijs 2010, 16:54 | links
 
lietus
ko ta Tu brīnies, ūdens līmenis šodien Carnikavā +130 cm
2.jūlijs 2010, 19:13 | links
 
siluro, paldies par info. njemsim veeraa, ka taa nav sisteema ar to straumes aatrumu. Tu pa Gauju biezhi njemies?
2.jūlijs 2010, 23:48 | links
 
kaa ar to liimeni un straumi, ir pamainiijies uz labo pusi?
6.jūlijs 2010, 12:08 | links
 
Vienkārši skaisti :(((((

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/337517-laivosana_gauja_par_maksu
6.jūlijs 2010, 12:40 | links
 
Līmenis gaujā ir nokrities.
6.jūlijs 2010, 13:45 | links
 
Apskatījos Gaujas ceļvežos.Upes krastā ir apmetnes.Vietu,kur man baidoties sabojāt savu īpašumu,pašam pa akmeņiem un smiltīm ir jāvelk laiva,par piestātni nosaukt nevar.Tas ir upes krasts.Tā kā domāju nav ko saspringt,kad būs piestātnes,tad arī maksāsim.
6.jūlijs 2010, 13:56 | links
 
Redz GNP nav piķis par ko uzturēt, tīrīt apmetnes un shamie atdod privātajam,kurš protams naudu ņems par visu:), vienīgi nenonāksim līdz brīdim ka parks pateiks ka nav naudas par ko kopt un uzturēt upes krastu un atdos upi ar kādam expertam apsaimniekošanā:((
Tas vienkārši ir pii,vakar tāpat Siguldā pie tūristbāzes piebraucu uzskatīt upes līmeni, ūdens stāvokli,kā viens tirliņš jau klāt kā varu palīdzēt-telti gribi celt,ugunskuru kurināt:))davai tūlīt maksāsim.:)
6.jūlijs 2010, 14:09 | links
 
esmu šokā!! kur mūsu valsts iet??!! tagad kāpsim krastā kur varēs un cirtīsim kokus malkai!!! idiotisms un stūlbums!!!
6.jūlijs 2010, 19:25 | links
 
interesanti, upes vidustecē ūdens zems, bet augštecē un lajtecē augsts.
6.jūlijs 2010, 23:22 | links
 
nu es ar svēdien šokā!!!

Siguldā pie tūristenes izkāpjot tirliņš prasa naudu par to ka es lūk šeit esu izdomājis kāpt krastā!!

pilnīgs sviests, manuprāt var prasīt naudu par iekārtotām apmetnes vietām utt, bet par izkāpšanu krastā!!!

kur mēs ejam???

un cope svedien ar galīgā pakaļā:(
7.jūlijs 2010, 08:59 | links
 
gauja valmieraa sogad dabuju divas mezenes, 70 cm un 60 cm pie kraaceem...
10.jūlijs 2010, 12:30 | links
 
es šodien trāpīju Gaujā uz riktīgu aplauzienu, baigā duļķe, tā aŗ neko prātīgu nenoķēru:((((((((
Laiciņš gan Ok.
10.jūlijs 2010, 19:25 | links
 
 
biju vakar ar feederi. bariiba sasauca miljonu siikalju uz kuriem peec kaada laiga pleeseeji saaka mediibas un iebarotajaa vietaa gaaja valjaa njigu njegu. kaut kas bija panjeemis manu plici, paarvilku paari visai upei, bet augshaa taa arii nedabuuju un peec nelielas ciiksteeshanaas, kad kjeeros jau pie sachoka nezinaamais izspljaava sadriskaatu plici aaraa un pazuda taalees zilajaas :( Peecaak turpinaaju liidz riebumam skaldiit siikaljas :(
14.jūlijs 2010, 22:57 | links
 
To Lietus
Tiehi taada pat bilde man bija pagaajusho nedeelj, kad biju Gaujaa. Peec treshaa imetiena sakaas taada uudens vaarishanaas. Knaabaaja jau pa grimstoshu eesmu. Ar slieku, balto, makaaroniem nebija iespeejms kjert. Uzliku kukuruuzu itkaa pierimaa, bet vareeja just, ka meegjina raustiit.Ir doma meegjinaat ar naktstarpu.
15.jūlijs 2010, 10:43 | links
 
kaads risinaajums? mekleet citu vietu, truli gaidiit lielaaku sugasmaasu/braalju uznaacienu?
15.jūlijs 2010, 11:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager