Gauja

Es ar tiem mazajiem grauzējiem daru tā ka mainu vietu - meklēju vietas kur ir straumes robežas un dziļumi.Tur lielā zive mēdz uzturēties -maziem no tām vietām ir baile. Breksi esmu izvilinājis ar uz tādām vietām.airāk mērķa zie ir sapals. Piem šorīt ūdins Gaujā ir nokritis pa apm 15 cm salīdzinot ar vakardienu.Aizbridu līdz pus gaujai .Tagad var baigi labi visas bedres un dziļumus redzēt.Kur vēlnedēļu atpakaļ vēlķērās tagad jau saliņa upes vidū.Jāmeklē.
15.jūlijs 2010, 12:35 | links
 
Vienu breksiti ap 700 gr. dabuuju, bet izbesiija tas, ka copee nepaartruaukti un vairs negribaas piecirst, jo zinaams, ka aplauziens. Peec tam nomainiiju vietu, saakumaa izvilku dazjus sapaleenus(viens uz gramiem 400), un tad saaks atkal tas pats. Tie siikie sanaak uz to paikas mutuli. Itkaa jau, ja pienaak lielaas, tad mazajaam japamuuk, bet es to laikam nesagaidiiju.
15.jūlijs 2010, 23:10 | links
 
Bralitis, es pa taam straumes kanteem njemos, bet no siikajiem tur ne atkauties.
risinaajumus, dodiet vechi risinaajumus!!!

p.s.
ja kaads super labveelis ieteiktu PM kaadu vietu gaujaa pie aadazhiem kur var piebraukt un miit, kas gruntiigaaks par pusspriizha plizhiem buutu neizmeerojami laimiigs!!!
16.jūlijs 2010, 00:10 | links
 
risinājums ir ļoti vienkārš: mazie iet gulēt ap 22:00, un tad arī sākas breksīši!!!
16.jūlijs 2010, 10:11 | links
 
Lietus
Es arii tajaa pashaa rajonaa mekleeju un meegjinu. Itkaa viena perspektiiva vieta ir kur var piebraukt, bet svakri tur ar kanteem, daudz seeklju.
Kaa jua mineeju tuvaakajaa laikaa izmeegjinaashu ar naktstaarpiem, jo domaaju,, ka to sikie pliceeni mutee nedabuus, tikai, vai brekseeni to gribees...
16.jūlijs 2010, 17:34 | links
 
es ar vakar Gaujā ar maili nocīnījos, pirmajā distancē maile visos līmeņos, vienīgais glābiņš kukurūza, trāpās pa kādai raudiņai. Pēc laiciņa nomainu distanci, metu tieši grāvī, maile tikai virsējā slāni, apakšā plicis, bet kūtrs.Domāju, ka bija tur arī nopietnāka zivs, nu bet siltais laiks dara savu. Nu bet var būt ka arī nekā tur prātīga nebija:)))))))))
16.jūlijs 2010, 23:19 | links
 
aizvakar gaujaa dabuuju, 2vas lidakas, viena 1,2kg otra 48cm, kas peec 10 reanimaacijas diemzel neatguvaas, pa smagu bij ierijusi rotinu. un veel asari ar dabuju.
17.jūlijs 2010, 10:25 | links
 
naf ko pārdzīvot.būs līdaķu kokletes!:)))
17.jūlijs 2010, 10:31 | links
 
Andreasltd, padalies PM ar taas vietas lokaaciju, varbuut par vienu un to pashu vietu runaajam
19.jūlijs 2010, 09:57 | links
 
Aizvakar un vakar netālu no grīvas pasēdējām ar gruntenēm uz zanderīti, rezultāti nu jau švakāki kā pirms nedēļas, vairāki zemmēri un viens tik mēra (47 cm), vismaz uz maili pavilkām nelielus okunenus (100-250 g), un uz slieķi pieteicās daži breksēni viens ap 800 g, pārējie mazāki.
Daži "labi" kadri pie Gaujas grīvas (nedaudz jau iekšā līcī) skalda gan mēra, gan zemmēra zanderīšus maisiem, draņķi tādi, it kā inspektori pa brīdim parādās, bet veči jau pa krūmiem slapstās!!!
Cik dzirdēju no kolēģiem copmaņiem, šad tad kādam trāpās tādi ap 3, 4 un 5 kg eksemplāri...
22.jūlijs 2010, 11:16 | links
 
Grabis
kā ar šo tēmu???
18.augusts 2010, 21:25 | links
 
shodien pilniigs aplauziens. ar feederi pie aadazhiem vakaraa noseedeeju stundu un neredzeeju neviena piesitiena, man kaut kas taads 1. reizi gaujaa, ka pat neviens siicis negrabina :( Kas tam vareetu buut par iemeslu?!?!!?!?
18.augusts 2010, 21:51 | links
 
sorre
man iepriekšējai koments bij domāts->baigais!
18.augusts 2010, 22:00 | links
 
copei Gaujā der DERĪGA makšķernieku karte.
18.augusts 2010, 22:02 | links
 
lietus
Arī man pēdējā laikā Gaujā ar grunteni un barotavu copes ir ļoti reti vai vispār nav. Es domāju,tas ir dēļ karstuma un dēļ tā,ka līmenis pārāk zems,laikam tas kautkā iespaido copi,tagad nogāza lietus un līmenis mazliet pacēlās un domāju,ka tagad jābūt copei,neskatoties uz duļķi. Rīt jāiet :)
19.augusts 2010, 10:30 | links
 
Sveiki, vai kāds nevarētu bik palīdzēt ar padomu? Kā pašlaik ir ar vimbām gaujā, gulbenes pusē, ir doma uz pāris dienām nobāzēties kautkur pie gaujas, un pacopēt uz grunteni, tik nevaru saprast vai tajā galā vel ir kas ko var mēģināt noķert? Informācījai, es vel ir jauniņais šajā jomā un vel mācos, tāpēc būšu pateicīgs par katru padomu, un ieteikumu, un ja vel kāds varētu atrakstīt kur pie gūlbenes vai lejasciema var ar telti nobarikādēties uz divām dienām, un kur varētu arī ko noķert, būtu ļoti pateicīgs!
21.augusts 2010, 16:39 | links
 
Nu nezinu vai Tev būtu pratīgi šaja rajona cerēt uz kadu vimbu, jo cik man zināms viņu te vairs nav, protams gadas kads izņēmums, bet uzskatu ka šim pasākumam tieši uz vimbu var sanākt "švakas vakariņas". Bet dabu gan vari pabaudit šaja rajonā
24.augusts 2010, 11:30 | links
 
Tapir ja esi no tā gala gaidi ciemos rudenī.Būs tev mums vēdzeļu vietas jārāda - zinu ka tur viņu daudz :))
24.augusts 2010, 11:49 | links
 
Tās puses takas jau minu, bet par vēdzelēm, tālak par vēlmi viņu noķer un pasēdēt pie ugunskura neesu ticis, vairāk aizrauj citas zivis
24.augusts 2010, 12:35 | links
 
Kā pašlaik Gaujā ir ar ūdeni? Man te stāsta ka pēc lietiem baigais duļķis uzsists, gribās rīt aizbraukt pacopēt..
25.augusts 2010, 15:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager