Gauja

Mans ar šodien nedaudz pasēdēja upmalā Siguldas apkārtnē,pāris 700 un 800g sapalus vakariņām paturēju pārīti amnestēju vēl pāris tukšās copītes.
20.maijs 2010, 22:53 | links
 
nu es šonakt patusēšu pie gaujas:)


a ar tām maijvabolēm ir viekārši, izgāju pagājušo nakt pēc 11 vakarā pa parku pastaigāt un zem laternām 1h laikā pāri pa 100 salasīju, neko nepurinot nekādus palagus nesmērējot, un mana pieredze rāda, ka ozoli šīm patīk vislabāk:)
21.maijs 2010, 08:47 | links
 
Šonakt uz Gauju.
Mājvabole, baltais, naktslieka... mēģinās atstraumē.

kā arī pie nogāzes. Kādreiz biju dabūjis trīs brekšus 1m attālumā no krasta jau gandrīz pašā dienas laikā (nejauši iekrita gruntene pie krasta). ceturtais atlieca āķi, pamāja ar asti un ar to cope beidzās.

pipec visām zivīm, es eju :D
21.maijs 2010, 11:27 | links
 
Da nu Gauju,šodien limens vel pa aukstu un klusums baigs ne sapalu,ne meženu ! Odi za to 10000000,iesaku bez odu airesola neiet tuvuma Gaujai....;)
21.maijs 2010, 18:53 | links
 
Sestdien pie Siguldas - līdaciņa 55 cm uz Myran rotiņa bez pavadas :) Un brālim smuks sapals 44 cm uz 4. numura rotiņa :D
24.maijs 2010, 09:55 | links
 
Sakiet ludzu ka zivis keraas pie Carnikavas? Breksi lielie ir? Ka a parejam zivtinjaam?
24.maijs 2010, 16:41 | links
 
armiss
Gaujā zivis-bija,ir un būs.neviens priekšā neteiks,kurā līkumā sēdēt un pie kura cera mest!neesi slinks,pasēdi un savas vietas atkodīsi!:)))
p.s.Gaujas lejtece tiešām ir bagāta ar zivīm.tik jāprot piemānīt.
24.maijs 2010, 17:17 | links
 
bijām 22. maijā uz Carnikavu. Brekšu vēl ļoti maz es tikai vienu dabuju un to pašu mazu, čomakam 3gb. Var just ka vel nav uznakuši, toties 4 vimbas bija un smuki izmēri. Kā arī vesels lērums ar pličiem!
24.maijs 2010, 18:43 | links
 
Vakar vakarā biju aizgājis uz Gauju uz pludiņa pasēdēt. Pēc kādas pusstundas vairs nevarēju noskatīties, kā Meženes ārdās ... izvilku spini un pirmajā metienā jau galā!
28.maijs 2010, 16:08 | links
 
... nepateicu, ka svars ~3kg!
28.maijs 2010, 16:11 | links
 
kas ar līmeni??? krītas beidzot, ir iegājis vasaras gultnē vai nē???


rīt no rīta braukšu, bet kāds varēja pateikt, no tā izrietot zinātu kur braukt:)
29.maijs 2010, 13:34 | links
 
šodien izmētājos pie Korandes gumijas zivi nekā.... aizvakar pie Carnikavas viena uz dzīvo gruntene,otra slieku pušķis! rezultāts 1 tukša cope uz dzīvo un daži ķīši!
29.maijs 2010, 22:02 | links
 
Jurka78
http://www.meteo.lv/public/udens_temp.html
te Tev būs ūden ziņas pa visu Latviju
29.maijs 2010, 22:14 | links
 
Šorīt aizbraucu uz Gauju J-piebalgas pusē pie Jēcu tilta, kaķim pusdienas būs bagātīgas.
Satiku vienu vietējo, kurš teica, ka lai uz neko necerot, jo augšpus tilta notiekot gandrīz vai rūpnieciska zveja, tinas, vismaz piecas, stāvot upē cauru diennakti . Zivis tiekot pārdotas vairumpircējim, kuri regulāri paši braucot pakaļ. Nekādi inspektori neesot redzēti gadiem. Pilnīga patvaļa.
3.jūnijs 2010, 14:00 | links
 
Tajā pusē jau nav makšķernieku,nedēļas laikā trīs reizes braucu uz Murjāņiem turpu-šurpu,nevienu pat līdzīgu pie un uz ūdens neredzēju!!!!!!!!!
3.jūnijs 2010, 14:06 | links
 
Sveiki kolegas! Kas notiek Gaujā,šodien iegā'dājos beidzot Fīderi,gribas pase'det,doma ir pie Cēsu tilta tai apkaimē,varbūt kāds ir provējis!? Paldies ieprikš...
5.jūnijs 2010, 18:09 | links
 
Moteliti
Šogad mēģinājuši neesam,bet pagājušgad pie Cēsu tilta draugam bija kaudze ar baltajiem sapaliem,3 parastie sapali-divi kilogramīgi un viens 700g,vēl bija kāds breksis un plicēni :))
7.jūnijs 2010, 09:32 | links
 
Tas pa 2 copes reizēm. Gruntene ar barotavu
7.jūnijs 2010, 09:33 | links
 
vai kāds ir bijis uz gauju pie Murjaņiem??? kādi lomi???
man vairāk interesetu līdakas, sapali un meženes.
paldies
8.jūnijs 2010, 11:40 | links
 
Sveiki! Uz jāņiem doma braukt paspiningot pa Gauju. Iesakiet uz kādu vizuli un kas labāk ņem? :)
21.jūnijs 2010, 08:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager