Gauja

2. Atbilstoši Civillikuma 1.pielikumam (1102. pantam) Gauja un Brasla ir publiskas upes, kurās zvejas tiesības pieder valstij.

Valsts ir arī tās iedzīvotāji
Sanāk ,ka valsts ir nozagusi saviem iedzīvotājiem
makšķerēšanas un spiningošanas prieku 8 mēnešu garumā.
Bet Gaujā ar spiningu var tik lielu prieku gūt-
līdakas,asari ,sapali,vimbu esmu noķēris,alatu,foreli.
Viss šis prieks iet secen 8 mēnešu garumā, dēļ vienas karaļzivs un naudas dēļ

ivars61, 29.decembris 2019, 08:27



Atbilstoši Civillikuma 1.pielikumam (1102. pantam) Venta un Salaca arī ir publiskas upes.!!
29.decembris 2019, 08:42 | links
 
2. Atbilstoši Civillikuma 1.pielikumam (1102. pantam) Gauja un Brasla ir publiskas upes, kurās zvejas tiesības pieder valstij.

Valsts ir arī tās iedzīvotāji
Sanāk ,ka valsts ir nozagusi saviem iedzīvotājiem
makšķerēšanas un spiningošanas prieku 8 mēnešu garumā.
Bet Gaujā ar spiningu var tik lielu prieku gūt-
līdakas,asari ,sapali,vimbu esmu noķēris,alatu,foreli.
Viss šis prieks iet secen 8 mēnešu garumā, dēļ vienas karaļzivs un naudas dēļ
29.decembris 2019, 08:27 | links
 
Es atkal neredzu pamatojumu, lai kādam maksātu!
Pašvaldības tiesīgas lemt par to teritorijā esošajiem pašvaldību īpašumiem. Pie tam vēl biedrība. Neesmu nevienas biedrības biedrs, lai uz mani attiektos kādi biedrību normatīvie akti.
Nekur nav atrodams OFICIĀLS paziņojums, par LM ieviešanu Gaujā!
28.decembris 2019, 14:10 | links
 
Cope72 [28.12.19]: irseejs [47m]: Tas veidojums ko Radeks zem tilta no plēves un nomaļiem ir uzslējis, tā nav nekāda pirtiņa. ;)

Un treileris nav māja :)

Bet tas ir cits jautājums...Nu ne kāds šedevrs protams nav, bet maza omulīga pirtiņa mājas pagalmā, paša rokām būveta. Iemetu albumā bildīti, irsej.!
3:1 :)
28.decembris 2019, 12:50 | links
 
irseejs [28.12.19]: Tas veidojums ko Radeks zem tilta no plēves un nomaļiem ir uzslējis, tā nav nekāda pirtiņa. ;)

Un treileris nav māja :)

Bet tas ir cits jautājums...
Un manā mājā, iespējams ietilpu kādi četri tavi treileri, dirsejmārtiņ!:)))
28.decembris 2019, 12:19 | links
 
Tā jau arī ir.
Piemēram mediķu likums
Un tie miljonāri kas pirks licenzes-tie nesabojās lasim muti ar āķiem?
28.decembris 2019, 11:31 | links
 
Šādus pretlikumīgus lēmumus, pretēji visas Latvijas sabiedrības interesēm, iespējams pieņemt un īstenot, kamēr tauta būs kā aunu bars un ticēs rakstītajam katrā lauku tenku lapelē.
Vienīgā vietne, kur publicē oficiālus paziņojumus, lēmumus un likumu izmaiņas- Latvijas vēstnesis.
Gauja, vēl pagaidām, publiska ūdnstilpe, ne pašvaldību īpašums, un šādu lēmumu apspriešanā jāpiedalās visas valsts sabiedrībai. Nepietiek, ka mēs jau Līgatnē vai Mazpisānos.
28.decembris 2019, 11:30 | links
 
:( Cope72, ko tik rupji?
Es vai tad tevi aizskāru? Es tev piedāvāju atraut pļauku pa vaigu sīkais šmuli, a tu šitā :(
28.decembris 2019, 11:30 | links
 
Visu laiku nedrīkstēja lomā paturēt ,pēkšņi par 10 eiro drīkst'
Es vēl nevienu lasi ar nogrieztu taukspuru neesmu redzējis'
Nevajag muļķot tautu.
28.decembris 2019, 11:24 | links
 
LM
28.decembris 2019, 11:20 | links
 
ivars61 [28.12.19]: Tā nauda aiziet
1. ZM
2.Zivju fondam
3.BIOR
4.GIAB

Un tikai tāpēc tapa šāds pretlikumīgs likums
Kads likums..?
28.decembris 2019, 11:18 | links
 
Tā nauda aiziet
1. ZM
2.Zivju fondam
3.BIOR
4.GIAB

Un tikai tāpēc tapa šāds pretlikumīgs likums
28.decembris 2019, 11:16 | links
 
ivars61 [28.12.19]: cope72

Tās smirdīgās naudas dēļ tiek slaukti vaislinieki
Vai tad lasis pats to nevar izdarīt daudz labāk'
Kāpēc vajag iejaukties dabas procesos?
Un Tu cope72 esi viens no tiem ,kam šī nauda pielīp.Tu esi Šteina pakalpiņš
Ivariņ, mudak!
Nesāc tu vēl te! Man nav ne kāda sakara ar šo procesu un tam naudām! Izguli dzērumu, idiot! Es tikai oponēju apgalvojumam, ka šis pašvaldības pueņemtais licencētās makšķerēšanas nolikums ir pretlikumīgs! Nav viņš pretlikumīgs! Tas ir izstrādāts un aktualizēts atbilstoši mk noteikumiem! Tas arī viss! Tas, kurš tur un kādu naudu pec tam slauks, tas jau ir pavisam cits jautājums!
28.decembris 2019, 11:08 | links
 
cope72

Tās smirdīgās naudas dēļ tiek slaukti vaislinieki
Vai tad lasis pats to nevar izdarīt daudz labāk'
Kāpēc vajag iejaukties dabas procesos?
Un Tu cope72 esi viens no tiem ,kam šī nauda pielīp.Tu esi Šteina pakalpiņš
28.decembris 2019, 11:03 | links
 
irseejs [28.12.19]: Ak Dievs.

Cope72, lūdzu pietaupi savus sacerējumus :)

Atšķirībā no tevis, es kaut ko daru lietas labā.

Kāda man jēga tev kaut ko skaidrot. Tu taču esi Īrijā un Gaujā savu mūžu nemakšķerēsi...
Ja es esmu īrijā, tad tu esi dziļi pakaļā, idiņ!:)))
Un kādas lietas labā tu kaut ko dari! Tevi doļā nepaņēma? :)
Tu te vairākas nedēļas skrebelē, ka tas ko Līgatnes pašvaldība dara šai sakarā ir nelikumīgi!
Kas tieši ir nelikumīgi!? Tas, ka ar irsējmārtiņu nepakonsultējās? Dunduks tu esi! Lasi likumus un nerunā blēņas!
Tas, kur pēc tam tā nauda aiziet, tas jau ir pavisam cits stāsts un cita tēma!
Un tu dirseej, neatbildeji, kur tieši www.likumi.lv ir atrodami noteikumi par licencēto makšķerēšanu Burtnieku vai Alūksnes ezerā! Teici ka tādi tur ir! Iemet linku, ja nēsi samelojis! Vari arī par Salacu vai Ventu iemest, ja tev tā ērtāk!:)
28.decembris 2019, 10:04 | links
 
Ja piemēram Alūksnes gadījumā PA ALJA ir valsts pārvaldes institūcija un tur vairāk vai mazāk viss ir sakārtots, tad GIAB gadījumā runa ir par privātu uzņēmumu, kuru ir nodibinājuši pašvaldību pārstāvji. Būtibā Biedrība no SIA ne ar ko neatšķirās. Atšķirība ir tikai tā, ka no biedrības kontā ienākošās naudas nedrīkst izmaksāt dividendes. Toties drīkst pieņemt "darbā", drīkst maksat par pakalpojumiem, iegādaties mantu utt. Ar vārdu sakot, var maksāt sev algas un pirkt pribambasus pēc sirds patikas. Galvenais, lai gada beigās bilancē ir 0.00
28.decembris 2019, 09:43 | links
 
Starp citu, man rodas loģisks jautājums. Tu Cope72, esi tiešām tāds cirvis vai tikai izliecies? :)

Kā tev pašam šķiet. Kur paliks par licencēm samaksātā nauda, ja to pārvalda un ar to rīkohās UR reģistrēta biedrība, pēc būtibas privāta juridiska persona, nevis valsts pārvaldes institūcija, kā tam būtu jābūt.

Vēl labāk. Biedrības valdes priekšsēdetājs ir Līgatnes pagastvecis. Būtībā viņš ar licenču naudu var rīkoties kā grib. Un viņam nevienam, izņemot Valsts Ieņēmumu Dienestu nav jāatskaitās. Tas savukārt nozīmē - var shēmot pēc sirds patikas. Fiktīvs "brivprātīgais darbs", par ko drīkst maksāt sev un saviem cilvēkiem algas pēc sirds patikas. Un neviens neko nevarēs nokontrolēt. Tā lūk šī shēma strādās.
28.decembris 2019, 09:36 | links
 
Ak Dievs.

Cope72, lūdzu pietaupi savus sacerējumus :)

Atšķirībā no tevis, es kaut ko daru lietas labā.

Kāda man jēga tev kaut ko skaidrot. Tu taču esi Īrijā un Gaujā savu mūžu nemakšķerēsi...
28.decembris 2019, 09:17 | links
 
irseejs [27.12.19]: Tiem, kuri nesaprot, kā strādā tiesību normu hierarhija Latvijā.

Satversme;

likumi;

Ministru kabineta noteikumi;

pārējie Ministru kabineta noteikumi;

Vietējo pašvaldību noteikumi.

Par pēdējiem man vairumā gadījumu nav šaubu, ka tiem nav nekāda tiesiska spēka.

Bet nu ja vēlaties kādam par kaut ko maksāt, to jūs droši varat darīt.
Izskātas, ka Nr.1 esi tiesi tu, irseej, kas šo visu nesaprot!
Ko tieši izstrādajot, apstiprinot un publicējot šo nolikumu pašvaldība ir pārkāpusi!?
Šis nolikums bija jāapstiprina Saimā, var būt?:))
Ir mk nr.799, ja esi tādus redzējis un lasijis. Tur viss smuki un saprotami ir uzrakstīts un pašvaldība savā nolikumā uz tiem arī atsaucās. Visi nepieciešamie saskaņojumi, kas noteikti šajos mk arī ir saņemti! Tu tiešām esi tāds idiots, kā sevi te rādi?
Un kas tas par zīmīgo 23.janvāri!? Līdz tam datumam tu panāksi, ka šos likumīgā veidā ieviestos noteikumus atceļ? :)))
Tu un vēl daži uzrakstīja vestuli uz pašvaldību un tg visi tur sarosisies un atcels nolikumu, jo redziet dirseejs ir pret? :))
Beidz te mulsināt tautu!
Cita lieta, vai makšķerniekiem tas patīk vai nē, šāds nolikums. Protams, ka nepatīk! Bet kuru tas interesē! Nākamreiz ievēliet citus deputātus, kas šo atcels!
Lasiet noteikumus un domājiet ar savu galvu, nevis klausieties ko te viens kalnu gāzējs-dirsējs kladzina!
28.decembris 2019, 09:11 | links
 
raihs [28.12.19]: mga [22m]: Bet licences epakalpojumi nav pagaidām. Vai tas ir vēlamais uzdots par esošu, neņemos spriest. Bet info izziņošana ir zem katras kritikas...Visas GIAB aktivitātes ir zem katras kritikas, ja pat mani kā LM atbalstītāju var pārvērst par tās ienaidnieku! Nupat aizvakar runāju ar vienu giabistu- prasu, kur jūsu naudas sadalījuna tabulas- cik tiks atražošanai, cik tiks inspektoriem, cik- sistēmas uzturēšanai, cik-valstij, utt! Atbilde bija- "A kas tev bagātam cilvēkam, 10€ žēl vai?" Un ņirdz vēl! Goda vārds, gribējās maukt...
Es jau pirms diviem gadiem viņiem skaidroju, ka bez izskaidrošanas sabiedrībai viņi iegūs tikai ienaidniekus! Reku ir! Idioti!
Man arī nekas nav pret LM, tikai ja tas viss tiesam dod kādu labumu visai upei un makšķerniekiem. Bet ja nāk ārā texti " vai tev žēl 10 eur"...... Tas parāda īsto seju tam visam
28.decembris 2019, 00:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager