Gauja

Visas GIAB aktivitātes ir zem katras kritikas, ja pat mani kā LM atbalstītāju var pārvērst par tās ienaidnieku!
raihs, 28.decembris 2019, 00:04


Atliek tik pievienoties, licences nepirkšu, bet uz Braslu un Gauju braukšu spiningot kā agrāk. Nu ko atcerēšos 90.tos :)
28.decembris 2019, 00:12 | links
 
Uz visiem šiem jautājumiem atbildes būs vēlākais līdz 23. janvārim.
28.decembris 2019, 00:11 | links
 
mga [27.12.19]: Bet licences epakalpojumi nav pagaidām. Vai tas ir vēlamais uzdots par esošu, neņemos spriest. Bet info izziņošana ir zem katras kritikas...
Visas GIAB aktivitātes ir zem katras kritikas, ja pat mani kā LM atbalstītāju var pārvērst par tās ienaidnieku! Nupat aizvakar runāju ar vienu giabistu- prasu, kur jūsu naudas sadalījuna tabulas- cik tiks atražošanai, cik tiks inspektoriem, cik- sistēmas uzturēšanai, cik-valstij, utt! Atbilde bija- "A kas tev bagātam cilvēkam, 10€ žēl vai?" Un ņirdz vēl! Goda vārds, gribējās maukt...
Es jau pirms diviem gadiem viņiem skaidroju, ka bez izskaidrošanas sabiedrībai viņi iegūs tikai ienaidniekus! Reku ir! Idioti!
28.decembris 2019, 00:04 | links
 
Bet licences epakalpojumi nav pagaidām. Vai tas ir vēlamais uzdots par esošu, neņemos spriest. Bet info izziņošana ir zem katras kritikas...
27.decembris 2019, 23:52 | links
 
vienkars [27.12.19]: Vairs te neko nevar saprast ir no 1.Janvāra jamaksā vai nav.
Info ko viņi FB liek

Informējam, ka lašveidīgo zivju licencētā makšķerēšana Gaujā, Ādažu novada administratīvajā teritorijā, tiks uzsākta 1. februārī.

Lašveidīgo zivju licencētā makšķerēšana ar 2020. gada 1. janvāri tiks organizēta Cēsu novada administratīvā teritorijā Gaujas kreisajā krastā no (57.338849, 25.227510) līdz (57.297007, 25.213923)
Gaujas labajā krastā (6 un 5 zonā - Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā) licencētā makšķerēšana tiks ieviesta no 2020. gada 1. februāra.
Braslā (abos upes krastos) licencētā makšķerēšana tiks ieviesta no 2020. gada 1. februāra.


Pašvaldības turpina pieņemt un saskaņot Saistošos noteikumus par "Lašveidīgo zivju licencēto makšķerēšanu Gaujā un Braslā". Šodien, 16. decembrī esam informēti, ka licencētā makšķerēšana sākot ar 1. janvāri būs Amatas un Līgatnes novadu administratīvajās teritorijās - Gaujas kreisajā krastā no Cīrulīšu strauta ietekas 57.297001, 25.213925 (6. zona) līdz Līgatnes novada rietumu robežai 57.216724, 24.902490 (3. un 5. zona).

Informējam, ka lašveidīgo zivju licencētā makšķerēšana Gaujā, Ādažu novada administratīvajā teritorijā, tiks uzsākta 1. februārī.
27.decembris 2019, 23:51 | links
 
Tiem, kuri nesaprot, kā strādā tiesību normu hierarhija Latvijā.

Satversme;

likumi;

Ministru kabineta noteikumi;

pārējie Ministru kabineta noteikumi;

Vietējo pašvaldību noteikumi.

Par pēdējiem man vairumā gadījumu nav šaubu, ka tiem nav nekāda tiesiska spēka.

Bet nu ja vēlaties kādam par kaut ko maksāt, to jūs droši varat darīt.
27.decembris 2019, 23:17 | links
 
Vairs te neko nevar saprast ir no 1.Janvāra jamaksā vai nav.
27.decembris 2019, 23:12 | links
 
lote71 [27.12.19]: Cope72(71):irseejs 2:0 :)
irseejs- vienmēr 0... Pie tam totāla...
27.decembris 2019, 23:09 | links
 
No 20 pašvaldību reformas! Dažas apvienojas!
27.decembris 2019, 22:53 | links
 
MartinsFR [21:31]: Naits [17m]: Vai kādreiz pienāks tā diena, kad varēs forumu palasīt bez šitām stulbām jēlībām. Reāli sāk apnikt ka visās tēmās jālasa kaut kāds sviests. Makšķernieku forumi jau tā ir vieni no ar visvairāk skarbo diskusiju daudzumu, pārējos parasti tāda diršsanās nav. Patīk palasīt par vietām kur pats copēju vai plānoju, bet nu šis jau sāk reāli apnikt.Admini šitos murgus varētu padzēst vai uzlikt banu uz kādu laiku.Piekritu!
Bet es gan Tev ieteiktu neklausīt dirseeju un pirms dosies copēt nākamgad uz Gauju, pārliecinies par to, ka licence nav vai ir vajadzīga. Tas ko te irseejs kladzina vairāku nedēļu garumā ir pielīdzināma maza bērna šļupstiem. Vairāk izskatās ka viņam tas pašvaldības džeks kādā zaļumballē ir meiču nocēlis un atstājis divvientulībā ar kreiso roku!:)))

Cope72, 27.decembris 2019, 21:42


Cope72(71):irseejs 2:0 :)
27.decembris 2019, 22:46 | links
 

Noteikumi ir apstiprināti un 18.12.2019.nopublicēti Ligatnes novada ziņās!
27.decembris 2019, 22:34 | links
 
MartinsFR [27.12.19]: Naits [17m]: Vai kādreiz pienāks tā diena, kad varēs forumu palasīt bez šitām stulbām jēlībām. Reāli sāk apnikt ka visās tēmās jālasa kaut kāds sviests. Makšķernieku forumi jau tā ir vieni no ar visvairāk skarbo diskusiju daudzumu, pārējos parasti tāda diršsanās nav. Patīk palasīt par vietām kur pats copēju vai plānoju, bet nu šis jau sāk reāli apnikt.Admini šitos murgus varētu padzēst vai uzlikt banu uz kādu laiku.
Piekritu!
Bet es gan Tev ieteiktu neklausīt dirseeju un pirms dosies copēt nākamgad uz Gauju, pārliecinies par to, ka licence nav vai ir vajadzīga. Tas ko te irseejs kladzina vairāku nedēļu garumā ir pielīdzināma maza bērna šļupstiem. Vairāk izskatās ka viņam tas pašvaldības džeks kādā zaļumballē ir meiču nocēlis un atstājis divvientulībā ar kreiso roku!:)))
27.decembris 2019, 21:42 | links
 
Naits [27.12.19]: Vai kādreiz pienāks tā diena, kad varēs forumu palasīt bez šitām stulbām jēlībām. Reāli sāk apnikt ka visās tēmās jālasa kaut kāds sviests. Makšķernieku forumi jau tā ir vieni no ar visvairāk skarbo diskusiju daudzumu, pārējos parasti tāda diršsanās nav. Patīk palasīt par vietām kur pats copēju vai plānoju, bet nu šis jau sāk reāli apnikt.
Stulbeņi bija, ir un diemžēl arī būs
27.decembris 2019, 21:37 | links
 
Naits [27.12.19]: Vai kādreiz pienāks tā diena, kad varēs forumu palasīt bez šitām stulbām jēlībām. Reāli sāk apnikt ka visās tēmās jālasa kaut kāds sviests. Makšķernieku forumi jau tā ir vieni no ar visvairāk skarbo diskusiju daudzumu, pārējos parasti tāda diršsanās nav. Patīk palasīt par vietām kur pats copēju vai plānoju, bet nu šis jau sāk reāli apnikt.
Admini šitos murgus varētu padzēst vai uzlikt banu uz kādu laiku.
27.decembris 2019, 21:31 | links
 
irseejs [27.12.19]: Tu drīksti mani uzrunāt sekojoši: "Mans kungs". Vai. "Jūsu augstība".

Paldies.
Un kas būs, ja es tevi tā neuzrunāšu?
27.decembris 2019, 21:26 | links
 
irseejs [27.12.19]: Tu drīksti mani uzrunāt sekojoši: "Mans kungs". Vai. "Jūsu augstība".

Paldies.
Mārtiņ,
Nu kura laika šinderi ir kungi un augstības!?:)))
Ak jā, sapratu! Laikam vienīgā grāmata ko esi lasījis ir par antiņu zelta zirgā!:)))
Nē Mārtiņ. Tev līdz kungam ir kā līdz zvaigznēm! Nereāli! Bet pasapņot protams tu vari. Un tas tev ļoti labi padodas!:)
27.decembris 2019, 21:25 | links
 
Tu drīksti mani uzrunāt sekojoši: "Mans kungs". Vai. "Jūsu augstība".

Paldies.
27.decembris 2019, 21:20 | links
 
irseejs [27.12.19]: Protams. :) Man prieks ka tev prieks. Bet tagad marš uz gurķuvagu pie virpas, citādi rižais šiftmenedžeris būs neapmierināts :)
Kur tu gurķuvagā virpu esi redzējis?:)
Martiņ, tu esi lohs ne tikai likumu un noteikumu pārzināšanā, bet arī tehniskajās un lauksaimniecības lietās? Ko tad tu vispār zini, māki vai saproti?:)
27.decembris 2019, 21:18 | links
 
Vai kādreiz pienāks tā diena, kad varēs forumu palasīt bez šitām stulbām jēlībām. Reāli sāk apnikt ka visās tēmās jālasa kaut kāds sviests. Makšķernieku forumi jau tā ir vieni no ar visvairāk skarbo diskusiju daudzumu, pārējos parasti tāda diršsanās nav. Patīk palasīt par vietām kur pats copēju vai plānoju, bet nu šis jau sāk reāli apnikt.
27.decembris 2019, 21:18 | links
 
Cope72 [27.12.19]: Vai Licencetā makšķerēšana Burtnieku ezerā, Alūksnes ezerā utt, arī ir pieejama www.likumi.lv?
Tu mārtiņ uz šo man atbildēji, ka jā, ir..
Kur tieši ir? Iemet linku! Tu tak te nelej ūdeni visu laiku vai ne?!
27.decembris 2019, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager