Gauja

Es jūs saprotu. :)

Jūs esat lasījuši MK 799, MK 800 un tas laikam arī viss. :)

Parazuti, kuras institucijas parvaldībā ir BIOR? ZM? Pareizi? Nu tad kādi vēl ir jautājumi?

irseejs, 19.decembris 2019, 22:36

Un par tālāko LM ieviešanu var diskutēt ar kaupo, jo tā ir viņa atbildība. Bet kā jau redzējām, tad tur diezgan bezjēdzīga diskusija.
19.decembris 2019, 22:38 | links
 
Es jūs saprotu. :)

Jūs esat lasījuši MK 799, MK 800 un tas laikam arī viss. :)

Parazuti, kuras institucijas parvaldībā ir BIOR? ZM? Pareizi? Nu tad kādi vēl ir jautājumi?
19.decembris 2019, 22:36 | links
 
Chevalier, mani ļoti interesē, kurš "gudrinieks" esat jūs.

Par kādiem normatīviem aktiem jūs runājat? Jūsu iekšējie normatīvie akti uz makšķerniekiem neattiecās.

Demokrātiskā valsts iekārtā cilvēkam jāpakļaujas tikai tādām normām, kuras viņš pats, piedaloties vēlēšanās vai citos demokrātiski politiskajos procesos, var ietekmēt.

Latvijā likumdošanu regulē:
Saeima
Ministru Kabinets
vēlētas Pašvaldības.

Jūsu normatīvie akti mums ir vienkārši izsakoties - pie bumbiņām :)

irseejs, 19.decembris 2019, 22:09

Savu personību laikam pagaidām neatklāšu.
Vienkārši gribēju norādīt uz to, ka ne jau institūcijas, kuras saskaņo izstrādātos nolikumus ir atbildīgas par to ieviešanu dzīvē. Likumdošanā orientējos.

Gaujas sakarā varu pieminēt sava drauga iztekto sašutumu par to, ka diezgan dīvaini lašveidīgās zivis aizsargāt, atļaujot viņu makšķerēšanu un paturēšanu. Arī pats piekrītu šim viedokli, ka diezgan absurdas darbības notiek ap Gauju.
19.decembris 2019, 22:36 | links
 
Jums kaut kas samisējās. Neesmu es ierēdnis, jo strādāju zinātniskā institūtā. Zinātnieki nav ierēdņi.
19.decembris 2019, 22:21 | links
 
Chevalier, mani ļoti interesē, kurš "gudrinieks" esat jūs.

Par kādiem normatīviem aktiem jūs runājat? Jūsu iekšējie normatīvie akti uz makšķerniekiem neattiecās.

Demokrātiskā valsts iekārtā cilvēkam jāpakļaujas tikai tādām normām, kuras viņš pats, piedaloties vēlēšanās vai citos demokrātiski politiskajos procesos, var ietekmēt.

Latvijā likumdošanu regulē:
Saeima
Ministru Kabinets
vēlētas Pašvaldības.

Jūsu normatīvie akti mums ir vienkārši izsakoties - pie bumbiņām :)

irseejs, 19.decembris 2019, 22:09

Un saistībā ar licencēto makšķerēšanu viss tiek skaņots atbilstoši MK Nr. 799.
19.decembris 2019, 22:21 | links
 
Chevalier, mani ļoti interesē, kurš "gudrinieks" esat jūs.

Par kādiem normatīviem aktiem jūs runājat? Jūsu iekšējie normatīvie akti uz makšķerniekiem neattiecās.

Demokrātiskā valsts iekārtā cilvēkam jāpakļaujas tikai tādām normām, kuras viņš pats, piedaloties vēlēšanās vai citos demokrātiski politiskajos procesos, var ietekmēt.

Latvijā likumdošanu regulē:
Saeima
Ministru Kabinets
vēlētas Pašvaldības.

Jūsu normatīvie akti mums ir vienkārši izsakoties - pie bumbiņām :)
19.decembris 2019, 22:09 | links
 
Protams, Parazuti. Jūsu kantorim ir konts Valsts Kasē. :)

Tatad jūs esat ierēdnis, bet jūsu kantoris ir valsts institūcija. Tātad makšķernieki jums algu maksā.

Jūs kaut reizi mūžā esat lasījis tiesību aktu ar nosaukumu "Valsts iekārtas pārvaldes likums"?

Mums jums arī sagatavot iesniegumu par informācijas sniegšanu GIAB lietas sakarā?

Ja jūs dodat zaļo gaismu pretrunīgiem projektiem, kuri ir vērsti pret kādu sabiedrības daļu, tātad neesat lasījis Valsts iekārtas pārvaldes likumu.
19.decembris 2019, 22:00 | links
 
Info:

Lietotājs Parazutis = Didzis Ustups

BIOR zivju resursu pētniecības departamenta vadītājs. Arī ieinteresētā persona - piedalas GIAB mahinācijā.

irseejs, 19.decembris 2019, 19:47
Jūs kaut ko būsiet sajaucis. BIOR nav ieinteresētā puse, bet viena no trim instancēm, kas saskaņo visus (!) Latvijas licenzētās makšķerēšanas nolikumus. Tiklab var teikt, ka esmu ieinteresēts Salaca, Baļodes ezera, Āsteres ezera "mahinācijās", ko esam saskaņojuši pēdējā laikā

parazutis, 19.decembris 2019, 21:20

Cilvēki piemirst, ka institūcijām ir jāsaskaņo nolikumi, ja ir sagatavoti atbilstoši normatīvajiem aktiem. Kā tālāk rīkojas pašvaldības un organizētāji ir pilnīgi kas cits.
19.decembris 2019, 21:24 | links
 
Info:

Lietotājs Parazutis = Didzis Ustups

BIOR zivju resursu pētniecības departamenta vadītājs. Arī ieinteresētā persona - piedalas GIAB mahinācijā.

irseejs, 19.decembris 2019, 19:47

Jūs kaut ko būsiet sajaucis. BIOR nav ieinteresētā puse, bet viena no trim instancēm, kas saskaņo visus (!) Latvijas licenzētās makšķerēšanas nolikumus. Tiklab var teikt, ka esmu ieinteresēts Salaca, Baļodes ezera, Āsteres ezera "mahinācijās", ko esam saskaņojuši pēdējā laikā
19.decembris 2019, 21:20 | links
 
Parazuti, kurā vietā Čehijā audzē stikla zutīšus? Un kā vecajam ābramam Joffem ar veselību? Silda vecos kaulus Kanareikās?
19.decembris 2019, 20:07 | links
 
Info:

Lietotājs Parazutis = Didzis Ustups

BIOR zivju resursu pētniecības departamenta vadītājs. Arī ieinteresētā persona - piedalas GIAB mahinācijā.
19.decembris 2019, 19:47 | links
 
irseejs [19.12.19]: Eesti pois, GIAB facebook lapā nav jēgas plosīties. Aināra kungs dzēš pilnīgi visus viņaprāt nevēlamos komentārus. Kā īsts deviņdesmito gadu darbonis.
Netaisos šamam slavas dziesmas dziedāt!
19.decembris 2019, 19:39 | links
 
Eesti pois, GIAB facebook lapā nav jēgas plosīties. Aināra kungs dzēš pilnīgi visus viņaprāt nevēlamos komentārus. Kā īsts deviņdesmito gadu darbonis.
19.decembris 2019, 19:35 | links
 
Pm
19.decembris 2019, 18:48 | links
 
irseejs [19.12.19]: Ja gribi piedalīties raksti man feisbukā.
Tīko Roberta iesniegumu izlasīju.
19.decembris 2019, 18:45 | links
 
Ja gribi piedalīties raksti man feisbukā.
19.decembris 2019, 18:45 | links
 
irseejs [19.12.19]: irseejs [14m]: Apstiprināts tur nekas nav. Dokumentu neviens nav parakstījis. Gribi parakstīt? Uz priekšu! Tikai pēc tam nevaimanā lūdzu :)Tu zini tik pat cik es?

urmaas, 19.decembris 2019, 18:23

Urmass ja tu zini tik par cik Lāčuks, tad varu Tev pateikt, ka jautrība tikai sākās :)
Jā. Ar Robčiku arī runāju.
19.decembris 2019, 18:42 | links
 
Uz doto momentu nolikuma pieņemšana oficiāli ir apturēta (līdz atbildes saņemšanai) divās pašvaldībās. Līgatnes novada pašvaldībā un Amatas novada pašvaldībā.

Rītdien iesniegsim Ādažu pašvaldībā.

Iesaku citiem arī nekautrēties un uzrakstīt elektroniski parakstītu pretenziju pašvaldībām.
19.decembris 2019, 18:38 | links
 
Vienigi par kārtību un norisēm pašvaldības teritorijā esošajiem pašvaldības īpašumiem. Jā, Gauja pašvaldibas teritorijā, bet ne pašvaldības īpašumā.

BrunoL, 19.decembris 2019, 18:31[/quote]

Aga,Bruno,par ko arì visu laiku saku....
Zilupes paßvaldìba nolems,ko Tev darìt Rìgà,D.
Un ìpaßumà upe,hi,hi,hi
19.decembris 2019, 18:35 | links
 
Es to negribu parakstīt, jo tas man nav jādara. Bet es redzu, ka 20. novembrī deputāti nobalsojuši par.

parazutis, 19.decembris 2019, 18:25

Par ko tiesīgi balsot deputāti? Vienigi par kārtību un norisēm pašvaldības teritorijā esošajiem pašvaldības īpašumiem. Jā, Gauja pašvaldibas teritorijā, bet ne pašvaldības īpašumā.
19.decembris 2019, 18:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager