Gauja

irseejs [14m]: Apstiprināts tur nekas nav. Dokumentu neviens nav parakstījis. Gribi parakstīt? Uz priekšu! Tikai pēc tam nevaimanā lūdzu :)Tu zini tik pat cik es?

urmaas, 19.decembris 2019, 18:23


Urmass ja tu zini tik par cik Lāčuks, tad varu Tev pateikt, ka jautrība tikai sākās :)
19.decembris 2019, 18:30 | links
 
Es to negribu parakstīt, jo tas man nav jādara. Bet es redzu, ka 20. novembrī deputāti nobalsojuši par.
19.decembris 2019, 18:25 | links
 
irseejs [19.12.19]: Apstiprināts tur nekas nav. Dokumentu neviens nav parakstījis. Gribi parakstīt? Uz priekšu! Tikai pēc tam nevaimanā lūdzu :)
Tu zini tik pat cik es?
19.decembris 2019, 18:23 | links
 
parazutis [19.12.19]: Ir, ir Amata saskañojusi
Amata skaitās tajā biedrībā un esot "pilnvarojusi" biedrību. Amata nav vienīgā pašvaldība kura pat "nezin" kas īsti notiek.
19.decembris 2019, 18:22 | links
 
Apstiprināts tur nekas nav. Dokumentu neviens nav parakstījis. Gribi parakstīt? Uz priekšu! Tikai pēc tam nevaimanā lūdzu :)
19.decembris 2019, 18:16 | links
 
Ir, ir Amata saskañojusi

parazutis, 19.decembris 2019, 17:56

No šodienas vairs nav, tici man :(

irseejs, 19.decembris 2019, 18:04

Redzu, ka 20. novembrī ir apstiprināts. Neredzu, vai šodien tie ir atcelti
19.decembris 2019, 18:07 | links
 
Ir, ir Amata saskañojusi

parazutis, 19.decembris 2019, 17:56


No šodienas vairs nav, tici man :(
19.decembris 2019, 18:04 | links
 
Ir, ir Amata saskañojusi
19.decembris 2019, 17:56 | links
 
Šteins savā facebook lapā turpina izplatīt dezinformāciju.

Es šodien zvanīju uz Amatas novada domi un nekādi saistošie noteikumi, kā bija iepriekš rakstīts, nav parakstīti un nav spēkā. Nevienam nav pautu uzlikt savu parakstu uz Šteina sastādīta šaubīga dokumenta. Neviens negrib uzņemties atbildību par tiesiskajām sekām, kādas iestāsies vēlāk. Neviena pašvaldība nekādus nolikumus nav parakstījusi un tie nav un nebūs spēkā, jo neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai.
19.decembris 2019, 15:03 | links
 
irseejs [18.12.19]: Šajā situācijā sekojoši viss notiks:
A. Šteins un pēc viņa teiktā arī vēl viena novada dome vienas tantes personā, sasauc sapulcīti 23. decembrī un pieņem lēmumu - nolikumu par licencēto copi Gaujā. Ne vēlāk kā trīs mēnešu laikā materiāli iesniedzami tiesā. 31. martā kāds advokāts elektroniski parakstītus savāktos dokumentus ar prettiesisku rīcību nodod pirmajai instancei.

Tikmēr AŠ ir prettiesiski iekasējis licenču naudu.

Tiesa lemj par labu pieteicējam, jo AŠ nav ievērojis vairākus tiesību aktus.

Rezultāts: aprīlī AŠam Līgatnes domes deputati izsaka neuzticību un atbrivo no amata. :)

Laimīga stāsta beigas :)
Ļoti skaisti! Nu "tauta" sarosās, lai tā lieta sāk kustēt! Aizsargāsim arī savas tiesības!
18.decembris 2019, 14:06 | links
 
urmaas [18.12.19]: Jebkurš "mana bals" var izveidot aptauju. Tad balstoties uz šiem datiem ZM iesniegt aptaujas rezultātus ar prasību apturēt LM.
Ja ir kāds nepacietīgāks, tad "zvans draugam" - "bez tabu". Ar izrakstiem par AŠ iepriekšējām nejēdzībām, tā lieta ātrāk iekustēsies.
Nu tad uz priekšu!
18.decembris 2019, 14:02 | links
 
Šajā situācijā sekojoši viss notiks:
A. Šteins un pēc viņa teiktā arī vēl viena novada dome vienas tantes personā, sasauc sapulcīti 23. decembrī un pieņem lēmumu - nolikumu par licencēto copi Gaujā. Ne vēlāk kā trīs mēnešu laikā materiāli iesniedzami tiesā. 31. martā kāds advokāts elektroniski parakstītus savāktos dokumentus ar prettiesisku rīcību nodod pirmajai instancei.

Tikmēr AŠ ir prettiesiski iekasējis licenču naudu.

Tiesa lemj par labu pieteicējam, jo AŠ nav ievērojis vairākus tiesību aktus.

Rezultāts: aprīlī AŠam Līgatnes domes deputati izsaka neuzticību un atbrivo no amata. :)

Laimīga stāsta beigas :)
18.decembris 2019, 14:00 | links
 
ivars67 [18.12.19]: Gan jau no mūsu copmaņu brālības ir kāds, kas labāk orientējas likumos un varētu uzrakstīt Tiesībsargam, lai apturētu šo "bezpriģelu". Savādāk visi "cepās" un ar to arī viss, vajadzētu kādas reālākas darbības. Varētu arī ierosināt copmaņu balsošanu.
Tiesībsargs ir rekomendējoša "iestāde". Tiesībsarga adresētai vēstulei Līgatnes novada domei nebūs nekāda tiesiska spēka. Nolikumu atceļ ar tiesas lēmumu.
Pilnībā pietiks, ja kāds Līgatnes pašvaldībai aizsūtīs pretenzijas vēstuli. Parakstītu. Elektroniski/ uz papīra ierakstīta vēstulē.
18.decembris 2019, 13:37 | links
 
Jebkurš "mana bals" var izveidot aptauju. Tad balstoties uz šiem datiem ZM iesniegt aptaujas rezultātus ar prasību apturēt LM.
Ja ir kāds nepacietīgāks, tad "zvans draugam" - "bez tabu". Ar izrakstiem par AŠ iepriekšējām nejēdzībām, tā lieta ātrāk iekustēsies.
18.decembris 2019, 12:56 | links
 
Gan jau no mūsu copmaņu brālības ir kāds, kas labāk orientējas likumos un varētu uzrakstīt Tiesībsargam, lai apturētu šo "bezpriģelu". Savādāk visi "cepās" un ar to arī viss, vajadzētu kādas reālākas darbības. Varētu arī ierosināt copmaņu balsošanu.
18.decembris 2019, 12:15 | links
 
Atvainojos, Ainārs Šteins.
18.decembris 2019, 11:11 | links
 
Aivars Šteins jau ir saņēmis dažādus sodus un aizliegumus realizēt savus kreisos projektus arī iepriekš.
Piemēram, viņš no valsts izkrāpa nodokļus Līgatnes pārceltuves sakarā, par ko viņam Valsts Ieņēmumu dienests uzlika sodu. Ir vēl daudzas citas epizodes, kuras raksturo šo 90to gadu šeptmanīti :)
18.decembris 2019, 11:11 | links
 
aiso_s [18.12.19]: Nekur nevaru atrast Valmieras pilsētas iesaisti šajā "projektā", lai gan sestā zona ir līdz Abulas ietekai.
Valmieras mājaslapā ar nekur neko neatrodu.
Tas tāpēc, ka šis viss ir vienas personas - Līgatnes novada pašvaldības priekšnieķeļa Aivara Šteina mahinācija un slimās fantāzijas auglis. :)
18.decembris 2019, 11:08 | links
 
Nekur nevaru atrast Valmieras pilsētas iesaisti šajā "projektā", lai gan sestā zona ir līdz Abulas ietekai.
Valmieras mājaslapā ar nekur neko neatrodu.
18.decembris 2019, 10:57 | links
 
R2RS [18.12.19]: Ja pareizi sapratu, tad licencētā makšķerēšana attieksies uz lašveidīgo zivju makšķerēšanu?
Nē. Tur ta lieta. Tāpēc jau te visi šūmējās.
18.decembris 2019, 09:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager