Gauja

Pora ,Borik ,pora..)
14.decembris 2019, 01:25 | links
 
He,he apskatieties uz pulksteni....pilnmèness,nja
14.decembris 2019, 01:24 | links
 
DSV [14.12.19]: Urmaas,ko tu te ņemies,Zviedros tak zivju gana..)

Malgomajfisk, 14.decembris 2019, 01:16

Uz Zviedriju ir jàpèrk biĺete,a ßeit viss tepat na haljavu,D
Es neesmu no tiem uz kuriem attiecināms teiciens-naš jebut i mi krepčajem!
14.decembris 2019, 01:23 | links
 
Urmaas,ko tu te ņemies,Zviedros tak zivju gana..)

Malgomajfisk, 14.decembris 2019, 01:16


Uz Zviedriju ir jàpèrk biĺete,a ßeit viss tepat na haljavu,D
14.decembris 2019, 01:21 | links
 
mga [14.12.19]: kaupo [9m]: Nelielu finansiālu labumu gūs valsts kopumā, bet makšķerniekiem agrāk vai vēlāk būs lielāki lomi.

kaupo, 14.decembris 2019, 00:31

Lūdzu precizēt. Kā palielināsies to makšķernieku lomi, kuriem lašveidīgie nav mērķa zivs?
Ar 1.janvāri liegums spiningot Gaujā palielināsies no 3 uz 7 mēnešiem. Plus vēl zandartu liegums līdz 31.maijam.
Tātad, faktiski 8 mēnešus Gauja ir "ciet".
Ak jā, tik jānopērk jūsu licence un tad gan drīkstēs spiningot arī citas zivis.

Un nesakiet ka lašu spiningošana ziemā kautkā radikāli atšķiras no citu zivju spiningošanas. Abos gadījumos vajadzīgs vaļējs ūdens. Abos gadījumos salst nagi, salst šnores un apledo kāti.

Palasiet copes atskaites tepat CL forumā no citām upēm. Spiningo arī ziemā (kāda nu mums viņa ir).

Raimis202, 14.decembris 2019, 00:57


Es ticu, ka atsevišķi indivīdi janvārī - aprīlī Gaujā mērķtiecīgi spiningo arī citas zivis - asarus, sapalus, zandartus, līdakas u.tml. Šai forumā gan īpaši daudz ierakstus par to neredz (ja precīzi, tādu nav gandrīz nemaz). Tāpat zinu vairākus gadījumus, ka ejot spiningot lašveidīgos pieķeras lielas līdakas (īpaši tas gadās martā, aprīlī, kad līdz ar nēģiem no līča ieceļo liels daudzums līdaku).

Protams, ka varētu ieviest licencēto makšķerēšanu uz konkrētu sugu zivīm - lasi un taimiņu, bet pārējās drīkstētu spiningot bez licences. Godīgi - par to diskutējām, bet mums neizdevās atrast nevienu piemēru pasaulē, kur upēs kaut kas tāds tiktu realizēts.
Bija iespēja būt pirmajiem pasaulē ;) kur problēma, tie kas vēlas ķert lašveodīgo un paturēt, pērk licenci dārgo. Tie kas pārējās zivis, neko nepērk, vai 1 eur un ieņēmumi, iespējams, būtu lielāki. Bet laikam jau tā 99% pārliecība neļāva ko tadu:D[/quote]Ja atceraties. Tad kādreiz bij iniciatīva par MK "zelta" kartēm un pārējām. Ja nemaldos tad gadu 5 atpakaļ varēja būt. Tā sistēma nebij peļama. Jo "zelta" MK īpašnieki drīkstētu paturēt lomā lašveidīgo. Pārējie ne. Es joprojām nesaprotu KĀPĒC tas neizgāja cauri!
14.decembris 2019, 01:20 | links
 
Par ko arì runa,par mèrkaķoßanos....
Mès esam mès nevis cita pasaule.
Man gribètos vèl paķert zandartu uz Dshot arì oktobrì,bet skaitàs spiningoßana.
Arì asari paķert.
Neesmu dzirdèjis ne arì redzèjis,ka kàdam bùtu izdevies noķert lasi vai taimiñu uz Dshot.
Nejaukt ar Jig vai atvadu.
14.decembris 2019, 01:19 | links
 
Urmaas,ko tu te ņemies,Zviedros tak zivju gana..)
14.decembris 2019, 01:16 | links
 
Nožēlojama ir jūsu rīcība.šeit ir tikai sekas!
14.decembris 2019, 01:16 | links
 
>Bildes aprakstā ir minēti 12kg. Šeit jau figurē 11kg! Nodila? Kārtīgs makšķernieks! :)

urmaas, 14.decembris 2019, 01:05


11kg ir forßiiiii.Man ir zinàmi daźi makßķernieki,kas katru gadu pieaudzè,D
ßis ir nebijis gadìjums,nudien.

DSV, 14.decembris 2019, 01:09[/quote]


Neatceros, tas bija vairāk kā 10 gadus atpakaļ. Varbūt arī 12. (:
14.decembris 2019, 01:16 | links
 
kaupo [14.12.19]: Nelielu finansiālu labumu gūs valsts kopumā, bet makšķerniekiem agrāk vai vēlāk būs lielāki lomi.

kaupo, 14.decembris 2019, 00:31

Lūdzu precizēt. Kā palielināsies to makšķernieku lomi, kuriem lašveidīgie nav mērķa zivs?
Ar 1.janvāri liegums spiningot Gaujā palielināsies no 3 uz 7 mēnešiem. Plus vēl zandartu liegums līdz 31.maijam.
Tātad, faktiski 8 mēnešus Gauja ir "ciet".
Ak jā, tik jānopērk jūsu licence un tad gan drīkstēs spiningot arī citas zivis.

Un nesakiet ka lašu spiningošana ziemā kautkā radikāli atšķiras no citu zivju spiningošanas. Abos gadījumos vajadzīgs vaļējs ūdens. Abos gadījumos salst nagi, salst šnores un apledo kāti.

Palasiet copes atskaites tepat CL forumā no citām upēm. Spiningo arī ziemā (kāda nu mums viņa ir).

Raimis202, 14.decembris 2019, 00:57



Es ticu, ka atsevišķi indivīdi janvārī - aprīlī Gaujā mērķtiecīgi spiningo arī citas zivis - asarus, sapalus, zandartus, līdakas u.tml. Šai forumā gan īpaši daudz ierakstus par to neredz (ja precīzi, tādu nav gandrīz nemaz). Tāpat zinu vairākus gadījumus, ka ejot spiningot lašveidīgos pieķeras lielas līdakas (īpaši tas gadās martā, aprīlī, kad līdz ar nēģiem no līča ieceļo liels daudzums līdaku).

Protams, ka varētu ieviest licencēto makšķerēšanu uz konkrētu sugu zivīm - lasi un taimiņu, bet pārējās drīkstētu spiningot bez licences. Godīgi - par to diskutējām, bet mums neizdevās atrast nevienu piemēru pasaulē, kur upēs kaut kas tāds tiktu realizēts.[/quote]Bija iespēja būt pirmajiem pasaulē ;) kur problēma, tie kas vēlas ķert lašveodīgo un paturēt, pērk licenci dārgo. Tie kas pārējās zivis, neko nepērk, vai 1 eur un ieņēmumi, iespējams, būtu lielāki. Bet laikam jau tā 99% pārliecība neļāva ko tadu:D
14.decembris 2019, 01:15 | links
 
umaas un kaupo, tad kā beigās paliek ar attiecībām starp biedrību un VVD? Sadarbības partneri vai katrs pats par sevi?

Chevalier, 14.decembris 2019, 01:07



GIAB un VVD attiecībā uz zivju resursu aizsardzību, ir vienoti mērķi, un runa ir tikai par ciešu sadarbību. Tas, ka Valsts institūcijām (VVD un DAP) trūkst resursu visaptverošas kontroles nodrošināšanai, nav nekāds noslēpums. Tāpēc šai darbā iesaistās sabiedriskie inspektori, Valsts un pašvaldību policiju amatpersonas. Un mums ir liela cerība, ka ieviešot "atklātās" vai pie apģērba piestiprinātās licences, ar laiku arī Latvijā, līdzīgi kā citviet pasaulē, kur tāda pati prakse, kontrolē iesaistīsies arī paši makšķernieki.

Urmaas komentāru nevaru un netaisos komentēt! tas ir nožēlojams!
14.decembris 2019, 01:14 | links
 
Protams, ka varētu ieviest licencēto makšķerēšanu uz konkrētu sugu zivīm - lasi un taimiņu, bet pārējās drīkstētu spiningot bez licences. Godīgi - par to diskutējām, bet mums neizdevās atrast nevienu piemēru pasaulē, kur upēs kaut kas tāds tiktu realizēts.

Būtu izbīdījuši tad būtu celmlauži. Bet nē, jāmērkaķojas citiem pakaļ! Redz nekur citur tā neesot! :)
14.decembris 2019, 01:13 | links
 
Chevalier [14.12.19]: umaas un kaupo, tad kā beigās paliek ar attiecībām starp biedrību un VVD? Sadarbības partneri vai katrs pats par sevi?
Nemācēšu atbildēt. Neesmu GIAB biedrs! :)
14.decembris 2019, 01:10 | links
 
>Bildes aprakstā ir minēti 12kg. Šeit jau figurē 11kg! Nodila? Kārtīgs makšķernieks! :)

urmaas, 14.decembris 2019, 01:05[/quote]

11kg ir forßiiiii.Man ir zinàmi daźi makßķernieki,kas katru gadu pieaudzè,D
ßis ir nebijis gadìjums,nudien.
14.decembris 2019, 01:09 | links
 
umaas un kaupo, tad kā beigās paliek ar attiecībām starp biedrību un VVD? Sadarbības partneri vai katrs pats par sevi?
14.decembris 2019, 01:07 | links
 
Nelielu finansiālu labumu gūs valsts kopumā, bet makšķerniekiem agrāk vai vēlāk būs lielāki lomi.

kaupo, 14.decembris 2019, 00:31


Lūdzu precizēt. Kā palielināsies to makšķernieku lomi, kuriem lašveidīgie nav mērķa zivs?
Ar 1.janvāri liegums spiningot Gaujā palielināsies no 3 uz 7 mēnešiem. Plus vēl zandartu liegums līdz 31.maijam.
Tātad, faktiski 8 mēnešus Gauja ir "ciet".
Ak jā, tik jānopērk jūsu licence un tad gan drīkstēs spiningot arī citas zivis.

Un nesakiet ka lašu spiningošana ziemā kautkā radikāli atšķiras no citu zivju spiningošanas. Abos gadījumos vajadzīgs vaļējs ūdens. Abos gadījumos salst nagi, salst šnores un apledo kāti.

Palasiet copes atskaites tepat CL forumā no citām upēm. Spiningo arī ziemā (kāda nu mums viņa ir).

Raimis202, 14.decembris 2019, 00:57[/quote]


Es ticu, ka atsevišķi indivīdi janvārī - aprīlī Gaujā mērķtiecīgi spiningo arī citas zivis - asarus, sapalus, zandartus, līdakas u.tml. Šai forumā gan īpaši daudz ierakstus par to neredz (ja precīzi, tādu nav gandrīz nemaz). Tāpat zinu vairākus gadījumus, ka ejot spiningot lašveidīgos pieķeras lielas līdakas (īpaši tas gadās martā, aprīlī, kad līdz ar nēģiem no līča ieceļo liels daudzums līdaku).

Protams, ka varētu ieviest licencēto makšķerēšanu uz konkrētu sugu zivīm - lasi un taimiņu, bet pārējās drīkstētu spiningot bez licences. Godīgi - par to diskutējām, bet mums neizdevās atrast nevienu piemēru pasaulē, kur upēs kaut kas tāds tiktu realizēts.
14.decembris 2019, 01:07 | links
 
Bet tas ir tikai mans viedoklis. Un atkal, kādam tas var patikt, kādam nepatikt!

kaupo, 14.decembris 2019, 00:59[/quote]

Lab,lab vismaz ir ĺoti apsveicami,ka nebàz pirkstus acìs tàm lìdakàm.
Vnk,man uz vecumu paliek zivtiñu źèl,jo tà tak ir dzìva radìba.....
14.decembris 2019, 01:05 | links
 
DSV [14.12.19]: Kad izñemsi bildi ar to nabaga lìdaku,kas uzkarinàta uz velosipèda ragiem,tad iespèjams,ka Tev noticèßu.....ar cerìbu,ka esi ìsts dabas draugs
Bildes aprakstā ir minēti 12kg. Šeit jau figurē 11kg! Nodila? Kārtīgs makšķernieks! :)
14.decembris 2019, 01:05 | links
 
Kad izñemsi bildi ar to nabaga lìdaku,kas uzkarinàta uz velosipèda ragiem,tad iespèjams,ka Tev noticèßu.....ar cerìbu,ka esi ìsts dabas draugs

DSV, 14.decembris 2019, 00:49


Ja par mani personīgi, tad neesmu ne īstais dabas draugs (kā daudzi sev to cenšas piedēvēt), ne naidnieks. Esmu vienkāršs cilvēks. Cits bildē savu kilograma līdaku izstieptās rokās, es savu vienpadsmitnieci uzliekot uz Spārītes. Citiem patīk citiem nē. Netaisos mainīties tikai tāpēc, ka kādam tas šķiet nepieņemami. Bet tas par manu personību, kā saka - neesmu piecītis, kas visiem patīk! Un vēl man nav īsti pieņemami, ka personīgo jauc ar profesionālo. Bet tas ir tikai mans viedoklis. Un atkal, kādam tas var patikt, kādam nepatikt!
14.decembris 2019, 00:59 | links
 
Nelielu finansiālu labumu gūs valsts kopumā, bet makšķerniekiem agrāk vai vēlāk būs lielāki lomi.

kaupo, 14.decembris 2019, 00:31[/quote]

Lūdzu precizēt. Kā palielināsies to makšķernieku lomi, kuriem lašveidīgie nav mērķa zivs?
Ar 1.janvāri liegums spiningot Gaujā palielināsies no 3 uz 7 mēnešiem. Plus vēl zandartu liegums līdz 31.maijam.
Tātad, faktiski 8 mēnešus Gauja ir "ciet".
Ak jā, tik jānopērk jūsu licence un tad gan drīkstēs spiningot arī citas zivis.

Un nesakiet ka lašu spiningošana ziemā kautkā radikāli atšķiras no citu zivju spiningošanas. Abos gadījumos vajadzīgs vaļējs ūdens. Abos gadījumos salst nagi, salst šnores un apledo kāti.

Palasiet copes atskaites tepat CL forumā no citām upēm. Spiningo arī ziemā (kāda nu mums viņa ir).
14.decembris 2019, 00:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager