Gauja

Kamēr nav skaitļu, tikmēr nav pamatojuma. Statistika maita ir nežēlīga!
14.decembris 2019, 00:22 | links
 
Par mazo HES likvidēšanu parūpēsies OIK samazināšana/atcelšana, kaut kā šaubos, ka ar šo biedrībai kāds sakars.

Plus piekritīšu urmaas par sadarbību ar VVD. Cik saprotu pēc biedrības soc aktivitātēm un zīmēm pie upes, tad sadarbība vairāk ir ar DAP nevis VVD.
14.decembris 2019, 00:22 | links
 
kaupo [11m]: Domāju kā mazos HES sāksiet kustināt, tā norausieties ka i copēt negribēsiet :D

Un kā LM ieviešana stimulēs gibistus cīnīties ar roņiem piekrastē? Šausiet vai vinjus? Dzīvnieku aizstāvji apēdīs jūs.
Tur vēl opcija kaklā dabūt kaķu tantes, kuras ir arī ļoti ietekmīgās valsts iestādes.

mga, 14.decembris 2019, 00:01

Mēs labi saprotam, ka šādas un līdzīgas problēmas nevar atrisināt vienā dienā vai vienā gadā. Bet daudzos jautājumos jau šodien ir sasniegt zināms progress, un valsts institūcijas, kas ir lēmumu pieņēmēji, aizvien vairāk ieklausās un ir ieinteresētas risinājumos. Ar spēku un skaļu bļaustīšanos neko īpaši panākt nevar!Kuri ir tie daudzie jautājumi kuros panākts progress un kāds, konkrēti par mazajiem HES
Ar roņiem visiem iet bēdīgi, zināms somu zvejnieks ar lādējas par šiem lopiņiem... Cīnās kā nu māk ;)

mga, 14.decembris 2019, 00:11



Par HESiem kaut tas, ka kontrolētāji un lēmumu pieņēmēji šais problēmu jautājumos beidzot sāk ieklausīties, un agri vai vēlu sekos rīcība pēc rīcības. GIAB nevarēs likt ierīkot zivju ceļus vai nojaukt aizsprostus, bet mūsu spēkos ir akcentēt šo problēmu esamību augstākajos varas gaiteņos, un neļaut lēmumu pieņēmējiem to "paslaucīt pagultē". Līdzīgi ar roņiem, līdzīgi ar tīkliem, līdzīgi ar degradētajām ūdenstecēm u.t.t.
14.decembris 2019, 00:21 | links
 
kaupo
Man tiešām šķiet neticami, ka tu nesaskati šajā skricelējumā neko "nepareizu"!? Būs īsi, jo man reāli ir slinkums runāt ar nejēgām:
1. Termins " tāpat kā šobrīd" - tātad nemainās nekas!
2.Kādā sakarībā lai es palīdzētu kaut kam, kad man uzlicis maksu par msn (tautai) piederošu upi ??? Argumentē!
3.Termins - "apņemšanās" - ļoti juridisks termins! :))) Jums pašiem smiekli nenāk?
4. "paver iespējas" - Cik tiks tīrīts? Cik un kam skaidrots? Kā tu taisies atjaunot nārsta vietas Gaujā??? Smiltis ar lāpstu metīsi no upes laukā?? Tas ir neiespējami, vismaz Gaujā!
5. "papildu argumentācija"... Bez vārdiem....
Ejam tālāk, vai pietiks? Grūti nekļūt rupjam!

raihs, 14.decembris 2019, 00:10


Jā, saprotu, ka RR nācies tērēt pāris stundas, lai kaut nedaudz pārliecinātu...
Arī es necentīšos to darīt, vien atbildēšu, ka jau šobrīd GIAB nopietni iesaistās kontroles pasākumos. Un varbūt vērts atzīmēt, ka ne viss mērāms skaitļos un izskaidrojams ar juridiskiem terminiem. Un smiekli nemaz man nenāk, drīzāk žēl....
14.decembris 2019, 00:16 | links
 
kaupo [14.12.19]: Domāju kā mazos HES sāksiet kustināt, tā norausieties ka i copēt negribēsiet :D

Un kā LM ieviešana stimulēs gibistus cīnīties ar roņiem piekrastē? Šausiet vai vinjus? Dzīvnieku aizstāvji apēdīs jūs.
Tur vēl opcija kaklā dabūt kaķu tantes, kuras ir arī ļoti ietekmīgās valsts iestādes.

mga, 14.decembris 2019, 00:01

Mēs labi saprotam, ka šādas un līdzīgas problēmas nevar atrisināt vienā dienā vai vienā gadā. Bet daudzos jautājumos jau šodien ir sasniegt zināms progress, un valsts institūcijas, kas ir lēmumu pieņēmēji, aizvien vairāk ieklausās un ir ieinteresētas risinājumos. Ar spēku un skaļu bļaustīšanos neko īpaši panākt nevar!
Kuri ir tie daudzie jautājumi kuros panākts progress un kāds, konkrēti par mazajiem HES
Ar roņiem visiem iet bēdīgi, zināms somu zvejnieks ar lādējas par šiem lopiņiem... Cīnās kā nu māk ;)
14.decembris 2019, 00:11 | links
 
kaupo
Man tiešām šķiet neticami, ka tu nesaskati šajā skricelējumā neko "nepareizu"!? Būs īsi, jo man reāli ir slinkums runāt ar nejēgām:
1. Termins " tāpat kā šobrīd" - tātad nemainās nekas!
2.Kādā sakarībā lai es palīdzētu kaut kam, kad man uzlicis maksu par msn (tautai) piederošu upi ??? Argumentē!
3.Termins - "apņemšanās" - ļoti juridisks termins! :))) Jums pašiem smiekli nenāk?
4. "paver iespējas" - Cik tiks tīrīts? Cik un kam skaidrots? Kā tu taisies atjaunot nārsta vietas Gaujā??? Smiltis ar lāpstu metīsi no upes laukā?? Tas ir neiespējami, vismaz Gaujā!
5. "papildu argumentācija"... Bez vārdiem....
Ejam tālāk, vai pietiks? Grūti nekļūt rupjam!
14.decembris 2019, 00:10 | links
 
Par punktu Nr-1
Sabiedriskie inspektori-uz redzēšanos!
Nav nekāda juridiskā pilnvarojuma. Nekādas starpības ar garāmgājēju!
Policija-pārbaudīs manu identitāti. OK.
VVD:
Šeit sākās pats interesantākais! Visu cieņu VVD inspektoriem. Viņu ir tik cik ir. Cik man zināms pat regulāri rīko reidus. Bet KĀ GIAB, kurš vaino VVD impotencē vai bezdarbībā, lūdz VVD palīdzību?
Punkts Nr-2
Būtiski samazinās godīgo makšķernieku skaitu pie upes!
Vai tādējādi GIAB cer uz makšķernieku atbalstu? Jo mazāk makšķernieku pie upes, jo brīvākas rokas brakaniem.
Punkts Nr-3
Lasīt Parazutis komentāru
Punkts Nr-4
Nav obligāti jābūt biedrībai lai to realizētu. To var darīt jebkurā pašvaldība. Tā saucamie subotņiki!
Punkts Nr-5
Kāds sakars GIAB biedrībā iesaistītajām pa#valdībām ar roņiem? Tālāk par Tallinas šosejas tiltu roņus Gaujā neesmu manījis. Kur nu vēl Siguldā, Cēsīs, Valmierā utt.
Punkts Nr-6
Nav komentāru.
Punkts Nr-7
50% atlaidi saņem Juris, Pēteris, Anniņa kaupo utt? Tās nav fiziskās personas?
Punkts Nr-8
Augstprātība lien laukā pa visām šķirbām!
14.decembris 2019, 00:08 | links
 
Kàdu dienu,staigàjot gar jùras malu,redzèju vienu no BIOR pètijumiem.
Zèl gan,ka nebiju pañèmis lìdzi fotoaparàtu.
Nju,skats bija fantastisks.
Vietèjais zvejnieks,kam bija speciàlà atĺauja veda laßus taçkàm.
Es paspèju tikai saskaitìt tos,kas gulèja smiltìs,tikai 28gab.
Ko nozìmè spec atĺauja...a,to,ka ir tiesìbas ķert,kad pàrèjie zvejnieki ar to nodarboties nedrìkst.Kad lasis sàk nàrstot.
Moràle?!
14.decembris 2019, 00:07 | links
 
Domāju kā mazos HES sāksiet kustināt, tā norausieties ka i copēt negribēsiet :D

Un kā LM ieviešana stimulēs gibistus cīnīties ar roņiem piekrastē? Šausiet vai vinjus? Dzīvnieku aizstāvji apēdīs jūs.
Tur vēl opcija kaklā dabūt kaķu tantes, kuras ir arī ļoti ietekmīgās valsts iestādes.

mga, 14.decembris 2019, 00:01


Mēs labi saprotam, ka šādas un līdzīgas problēmas nevar atrisināt vienā dienā vai vienā gadā. Bet daudzos jautājumos jau šodien ir sasniegt zināms progress, un valsts institūcijas, kas ir lēmumu pieņēmēji, aizvien vairāk ieklausās un ir ieinteresētas risinājumos. Ar spēku un skaļu bļaustīšanos neko īpaši panākt nevar!
14.decembris 2019, 00:05 | links
 
Domāju kā mazos HES sāksiet kustināt, tā norausieties ka i copēt negribēsiet :D

Un kā LM ieviešana stimulēs gibistus cīnīties ar roņiem piekrastē? Šausiet vai vinjus? Dzīvnieku aizstāvji apēdīs jūs.
Tur vēl opcija kaklā dabūt kaķu tantes, kuras ir arī ļoti ietekmīgās valsts iestādes.
14.decembris 2019, 00:01 | links
 
Zinàms paradokss ir tas,ka pie manis tiek ielaisti smolti.Pats esmu to redzèjis savàm acìm.Cik bieźi,to gan neesmu prasijis.To uzraksta vietèjà avìzè.
Lašu,taimiñu paliek arvien mazàk,ko paßi izjùtam.
Ielaiź nelielu kannu vienà upìtè,tad nelielu otrà un treßajà.
Vietèjais zvejnieks pèc katras tàdas laißanas reizes ñirdz.
A,viñi man ir pilni stàvvadi.
Tiek arì protams filmèts,lai mums bùtu par ko tìksminàties.
Kas viñus tur patiesìbà skaita,neviens nezin.
A,roñi,tie mierìgi iepeld arì upè un viñi tiek aizsargàti.
Tas ìsumà

DSV, 13.decembris 2019, 23:56[/quote]

Es ieteiktu sazināties ar Kārļu un Braslas zivjaudzētavas direktoru J. Balodi, un sarunāt, lai Jūs uzaicina līdz reizēs, kad tiek upēs pavairoti zivju resursi. Piekrītu, ka grūti noticēt, ja pats neesi redzējis savām acīm.
14.decembris 2019, 00:00 | links
 
Tev neizdodas nekas no augstākminētā!

raihs, 13.decembris 2019, 23:47[/quote]

Nu nevajag visus vērtēt pēc sevis...
13.decembris 2019, 23:57 | links
 
Kaupo, jautāšu vēlreiz - kurā brīdī BIOR jums apsolīja palielināt smoltu skaitu? To nosaka Valsts plāns un BIOR to jums nav solījis iekļaut jaunajā plānā!

parazutis, 13.decembris 2019, 23:44


Zinàms paradokss ir tas,ka pie manis tiek ielaisti smolti.Pats esmu to redzèjis savàm acìm.Cik bieźi,to gan neesmu prasijis.To uzraksta vietèjà avìzè.
Lašu,taimiñu paliek arvien mazàk,ko paßi izjùtam.
Ielaiź nelielu kannu vienà upìtè,tad nelielu otrà un treßajà.
Vietèjais zvejnieks pèc katras tàdas laißanas reizes ñirdz.
A,viñi man ir pilni stàvvadi.
Tiek arì protams filmèts,lai mums bùtu par ko tìksminàties.
Kas viñus tur patiesìbà skaita,neviens nezin.
A,roñi,tie mierìgi iepeld arì upè un viñi tiek aizsargàti.
Tas ìsumà
13.decembris 2019, 23:56 | links
 
Ak dies, sāksim? Pa punktiem??? Un man šim skricelējumam ir jānotic? Gribi apspriest katru no tiem???

raihs, 13.decembris 2019, 23:53



Labprāt! Un kas gan tur uzrakstīts nepareizi?
13.decembris 2019, 23:54 | links
 
kaupo & co
Es jau pašā jūsu LM projekta sākumā teicu- ir jābūt argumentācijai, ir jābūt izskaidrojošajam darbam, jo būs negāciju plūdi! Un negācijas būs argumentētas! Un kas notiek- tāds kaupo ne tikai neizskaidro LM nepieciešamību, viņš ar savu nekompetenci pat pastiprina negācijas! Nonsenss! Saprotoša sabiedrotā vietā tiek iegūts ienaidnieks, kurš izmantos jebkuru iespēju, lai nemaksātu un pārkāptu!

Vienu gan Jūs spējat - ja nav spēja konstruktīvai diskusijai, tad ir iespēja uzbrukt personībai. Tas gan ir bērnudārza līmenis!

raihs, 13.decembris 2019, 23:43
13.decembris 2019, 23:53 | links
 

Ak dies, sāksim? Pa punktiem??? Un man šim skricelējumam ir jānotic? Gribi apspriest katru no tiem???
13.decembris 2019, 23:53 | links
 
1.tieši tas pats kas tagad, gandrīz nekas.
2.Laikam jokojas.
3.Valsts dos naudu? pašiem ko finansēt īsti jau nebūs.
4.5.Kurš to darīs, pašvaldības jau tā mokās ar savu tiešo pienākumu pildīšanu,ak jā bezmaksas palīgi bija minēti, tad būs kvalitatīvi nu jā.
6.7.8.9.10.kaut 30.viss skaidrs.
13.decembris 2019, 23:52 | links
 
kaupo & co
Es jau pašā jūsu LM projekta sākumā teicu- ir jābūt argumentācijai, ir jābūt izskaidrojošajam darbam, jo būs negāciju plūdi! Un negācijas būs argumentētas! Un kas notiek- tāds kaupo ne tikai neizskaidro LM nepieciešamību, viņš ar savu nekompetenci pat pastiprina negācijas! Nonsenss! Saprotoša sabiedrotā vietā tiek iegūts ienaidnieks, kurš izmantos jebkuru iespēju, lai nemaksātu un pārkāptu!


Vienu gan Jūs lieliski pieprotat - ja nav spēja argumentēti diskutēt, tad ir iespēja uzbrukt personībai. Tas gan ir bērnudārza līmenis!
raihs, 13.decembris 2019, 23:43
13.decembris 2019, 23:51 | links
 
Jautājums Kaupo. Kāpēc Carnikavas pašvaldība nepiedalās? Mūsu Daigucis jūs pasūtīja tālāk?

andreiko, 13.decembris 2019, 23:47



Mums nav bijis tāds mērķis. Bet ar Carnikavu ir ļoti laba sadarbība.
13.decembris 2019, 23:49 | links
 
kaupo
Tavs ieliktais links ir totāls bulšits ar vispārinātiem terminiem! Es katru punktu varētu sasvītrot kā skolotājs pirmklasnieka burtnīcu! Pretīgi pat lasīt- bērnudārza līmeņa skricelējums!

raihs, 13.decembris 2019, 23:46


Visas tiesības uzrakstīt labāk... Nezinu, kas esat, bet ar PR publisko komunikāciju, gan šķiet neesat saistīts.
13.decembris 2019, 23:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager