Gauja

kaupo [13.12.19]: kaupo
Ok, linki nestrādā, izlasīju. Tātad kopš kura laika "pētījums" ir kļuvis par juridisku pamatojumu maksas ieviešanai? Un kā ir izvērtējams ir jūsu nosacītais ieguldījums "no darba brīvajā laikā"? Tas ir tikpat juridiski "spēcīgs" arguments kā "šad tad", "savlaicīgi", "iespēju robežās",utt.
Pazūdiet labāk no šejienes nekavējoties, lai nu jau neatgriezeniski neiznīcinātu jau tā iedragāto reputāciju! Es jau sen RR teicu- mainiet cilvēku, kas komunicē FB un šeit, viņš nekur neder! Tādēļ jums arī ņi*uja nesanāk!!! Jo nevarat pat argumentēt!

raihs, 13.decembris 2019, 22:54


Kādus argumentus Jūs vēlaties dzirdēt? Ja spējat uzdot konkrētus jautājumus, iespējams sniegt konkrētas atbildes. Jūs ļoti labi zināt, kas ir juridiskie argumenti licencētas makšķerēšanas ieviešanai. ja nē, tos var izlasīt MK noteikumos 799. Savukārt "no darba brīvajā laikā" ir atbilde visiem tiem, kas iedomājas, ka licencētās makšķerēšanas mērķis ir kāst naudu. Kādi vēl argumenti?
Arguments no darba brīvajā laikā, kā reiz liek domāt par naudas kāšanu :D un ja nebūs no darba brīva laika? Nauda par licencēm ienāks tā pat tik būs mazāk izdevumi ;) tātad... Es jutīšos ap... jāts jo gan kādu reizi nāksies nopirkt to licenci, ja protams to ieviesīs vispar
13.decembris 2019, 23:06 | links
 
kaupo [12m]: raihs [10m]: kaupo [32m]: vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09

Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.*ūds ar jūsu dokumentāciju, sakiet, kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?Ja viss tiek plānots tikai no LM saņemtiem līdzekļiem tad nez vai inspektoriem bendžai pietiks kur nu vēl upei

mga, 13.decembris 2019, 22:48

Tad Jūsuprāt nedarīt neko? Atstāt visu tāpat kā ir, ar domu - man jau manam mūžam pietiks? Es personīgi tā nedomāju.Kā ierasts, sāk ar to ko vieglāk čakarēt, makšķernieku godīgo. Nārsta laikā vajag nopietnākus reidus, tīklus prom no grīvas. Visos pie Gaujas miestos ir pa kādam malikjim, Līgatne laikam Meka skaitās šai nodarbei. Ņemat talkā zemessardzi, lai mauc gar krastiem pārgājienus. Pie reizes aprīkojumu varēs patestēt. Nakts redzamības, termokameras.
Un nestāsti ka nevar, pats esu kādu laiku atpakaļ ar MM kluba biedriem nārsta laikā apbraukajis nārsta vietas pievakteet. Zinu cik tas izmaksā un uz entuazismu ilgi nepavilksi

mga, 13.decembris 2019, 22:59


Jūs lieliski ieskicējāt mazu daļu no darāmajiem darbiem ar ko GIAB nodarbojas jau ilgāku laiku. Jā, biedrība koordinē un arī finansē kontroles pasākumus, tai skaitā ar kamerām un termokamerām u.t.t.. Un Jūs pareizi sakāt, ka tam vajadzīgi līdzekļi.
13.decembris 2019, 23:05 | links
 
Gribēju uzjautāt cik apmēram noķer lašus vai taimiņus bez tās spuras pa sezonu.
13.decembris 2019, 23:04 | links
 
kaupo
Ok, linki nestrādā, izlasīju. Tātad kopš kura laika "pētījums" ir kļuvis par juridisku pamatojumu maksas ieviešanai? Un kā ir izvērtējams ir jūsu nosacītais ieguldījums "no darba brīvajā laikā"? Tas ir tikpat juridiski "spēcīgs" arguments kā "šad tad", "savlaicīgi", "iespēju robežās",utt.
Pazūdiet labāk no šejienes nekavējoties, lai nu jau neatgriezeniski neiznīcinātu jau tā iedragāto reputāciju! Es jau sen RR teicu- mainiet cilvēku, kas komunicē FB un šeit, viņš nekur neder! Tādēļ jums arī ņi*uja nesanāk!!! Jo nevarat pat argumentēt!

raihs, 13.decembris 2019, 22:54



Kādus argumentus Jūs vēlaties dzirdēt? Ja spējat uzdot konkrētus jautājumus, iespējams sniegt konkrētas atbildes. Jūs ļoti labi zināt, kas ir juridiskie argumenti licencētas makšķerēšanas ieviešanai. ja nē, tos var izlasīt MK noteikumos 799. Savukārt "no darba brīvajā laikā" ir atbilde visiem tiem, kas iedomājas, ka licencētās makšķerēšanas mērķis ir kāst naudu. Kādi vēl argumenti?
13.decembris 2019, 23:02 | links
 
Pazūdiet labāk no šejienes nekavējoties, lai nu jau neatgriezeniski neiznīcinātu jau tā iedragāto reputāciju! Es jau sen RR teicu- mainiet cilvēku, kas komunicē FB un šeit, viņš nekur neder! Tādēļ jums arī ņi*uja nesanāk!!! Jo nevarat pat argumentēt!

Šito tu raihs labi pateici.
13.decembris 2019, 23:00 | links
 
kaupo [13.12.19]: raihs [10m]: kaupo [32m]: vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09

Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.*ūds ar jūsu dokumentāciju, sakiet, kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?Ja viss tiek plānots tikai no LM saņemtiem līdzekļiem tad nez vai inspektoriem bendžai pietiks kur nu vēl upei

mga, 13.decembris 2019, 22:48

Tad Jūsuprāt nedarīt neko? Atstāt visu tāpat kā ir, ar domu - man jau manam mūžam pietiks? Es personīgi tā nedomāju.
Kā ierasts, sāk ar to ko vieglāk čakarēt, makšķernieku godīgo. Nārsta laikā vajag nopietnākus reidus, tīklus prom no grīvas. Visos pie Gaujas miestos ir pa kādam malikjim, Līgatne laikam Meka skaitās šai nodarbei. Ņemat talkā zemessardzi, lai mauc gar krastiem pārgājienus. Pie reizes aprīkojumu varēs patestēt. Nakts redzamības, termokameras.
Un nestāsti ka nevar, pats esu kādu laiku atpakaļ ar MM kluba biedriem nārsta laikā apbraukajis nārsta vietas pievakteet. Zinu cik tas izmaksā un uz entuazismu ilgi nepavilksi
13.decembris 2019, 22:59 | links
 
Licencētās makšķerēšanas nauda neies zivju atražošanai. To dara BIOR par valsts naudu atražošanas plāna ietvaros. Lai arī BIOR ir 400 cilvēki, neticu, ka kāds (kuram to ir pilnvaras darīt) ir solījis nākotnē Gaujā laist vairāk lašus un taimiņus. Interesanti, kurš Kaupo ir to sasolījis?
13.decembris 2019, 22:58 | links
 
kaupo [13.12.19]: raihs [10m]: kaupo [32m]: vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09

Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.*ūds ar jūsu dokumentāciju, sakiet, kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?Ja viss tiek plānots tikai no LM saņemtiem līdzekļiem tad nez vai inspektoriem bendžai pietiks kur nu vēl upei

mga, 13.decembris 2019, 22:48

Tad Jūsuprāt nedarīt neko? Atstāt visu tāpat kā ir, ar domu - man jau manam mūžam pietiks? Es personīgi tā nedomāju.
"interesants" viedoklis!
Kas kontrolēs?
Kurš jūs ir pilnvarojis ierobežot makšķerniekiem brīvu piekļuvi Gaujai?
Uz Raiha jautājumu arī atbildes vēl nav!
Kur varu iepazīties ar pētījumiem par tiem 99%?
13.decembris 2019, 22:58 | links
 
Darìt vajag,bet ne ar tàdiem pañèmieniem.
Es personìgi samaksàtu par ikgada makßķerkarti pat i 100Eu,ja zinàtu,ka konkrèti zivìm,uzsveru vèlreiz,konkrèti zivìm aizietu vismaz 80%.
A to mès ar Urmasu izdomàsim,ka vienà Rigas j.lìça dalà kopsim,piemèram kaut vai asarus,a jums pàrèjiem nekas nebùs.Varèsiet pagaidìt,pastàvèt pie ratiem.
Ar asariem arì,starp citu ir lielas problèmas,jo to vnk ir palicis nju ĺoti maz
13.decembris 2019, 22:57 | links
 
Tāda pat komunikācija bija pirms gadiem 5, oj mēs blblabla ko tik visu, bet neko konkrētu. Komunisti. Punkts.
13.decembris 2019, 22:57 | links
 
kaupo
Ok, linki nestrādā, izlasīju. Tātad kopš kura laika "pētījums" ir kļuvis par juridisku pamatojumu maksas ieviešanai? Un kā ir izvērtējams ir jūsu nosacītais ieguldījums "no darba brīvajā laikā"? Tas ir tikpat juridiski "spēcīgs" arguments kā "šad tad", "savlaicīgi", "iespēju robežās",utt.
Pazūdiet labāk no šejienes nekavējoties, lai nu jau neatgriezeniski neiznīcinātu jau tā iedragāto reputāciju! Es jau sen RR teicu- mainiet cilvēku, kas komunicē FB un šeit, viņš nekur neder! Tādēļ jums arī ņi*uja nesanāk!!! Jo nevarat pat argumentēt!
13.decembris 2019, 22:54 | links
 
Un tā, atkārtošos-kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?

raihs, 13.decembris 2019, 22:46



Šķiet es atbildēju - ja ir patiesa vēlme izzināt detaļas, labprāt varam tikties un iepazīstināt ar detalizētu plānu. Ja klausījāties interviju SWH, tur pamata lietas ieskicēju. Tomēr viens gan skaidrs - licencētā makšķerēšana pati par sevi populāciju neizmainīs (varbūt izglābs dažus simtus noslaktēto zivju).
13.decembris 2019, 22:54 | links
 
raihs [10m]: kaupo [32m]: vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09

Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.*ūds ar jūsu dokumentāciju, sakiet, kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?Ja viss tiek plānots tikai no LM saņemtiem līdzekļiem tad nez vai inspektoriem bendžai pietiks kur nu vēl upei

mga, 13.decembris 2019, 22:48


Tad Jūsuprāt nedarīt neko? Atstāt visu tāpat kā ir, ar domu - man jau manam mūžam pietiks? Es personīgi tā nedomāju.
13.decembris 2019, 22:50 | links
 
Par kontroli. Atļaušos nepiekrist. Šad tad nācies ar Dzidras kundzi aprunāties.
13.decembris 2019, 22:49 | links
 
kaupo [8m]: [quote=597480]kaupo [28m]: Tas ka top jauna ir jauki, bet info svaigu var mierīgi likt vecajā lapā! Kaut jauno, pēdējo nolikumu.
Un asarus janvārī, ja laikapstākļi ļauj, var labi pavilkt bet saprotu ka tajā laikā, katru ar kātu pie upes, redz kā laša izslāpušo

mga, 13.decembris 2019, 22:33

Nesaku, ka nevar, bet 99% "asarotāju" mērķa zivs ir spožie. Un to nekautrēdamies apgalvo paši makšķernieki. Atšķirība ir tikai tā, ka absolūtais mazākums šīs zivis ķer, lai pacīnītos, bet vairākums gaļai. Ja es nedzīvotu pie Gaujas un ikdienā netiktos ar šādiem copmaņiem, tad man varētu iestāstīt jebko.Jebkurš likums strādā tikai uz likumpaklausīgo. Tie kas neievēroja arī turpinās neievērot lai kadus noteikumus izdomātu. Arī esu labu laiku pie Gaujas nodzīvojis, dzīvē inspektoru nav nācies sastapt. Protams iesp~jams ka tas dēļ tā ka eju tik atļautajā laikā pie upes ar spini.

mga, 13.decembris 2019, 22:43


Agrāk vai vēlāk sabiedrība mainīsies arī šai jomā. Ja 90- to gadu sākumā maluzvejniecība bija plaši izplatīta visā Gaujas baseinā, tad šodien tā ir mazinājusies līdz minimumam. Mainās un mainīsies arī makšķernieku paradumi.
13.decembris 2019, 22:49 | links
 
D,tießi tàpat kà Salacà.
Atßķirìba ir tikai tajà,ka Europas nauda
13.decembris 2019, 22:48 | links
 
raihs [13.12.19]: kaupo [32m]: vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09

Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.*ūds ar jūsu dokumentāciju, sakiet, kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?
Ja viss tiek plānots tikai no LM saņemtiem līdzekļiem tad nez vai inspektoriem bendžai pietiks kur nu vēl upei
13.decembris 2019, 22:48 | links
 
Un tā, atkārtošos-kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?
13.decembris 2019, 22:46 | links
 
kaupo [32m]: vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09

Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.*ūds ar jūsu dokumentāciju, sakiet, kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?

Tieši tas šai pētījumā ir aprakstīts, un tieši tas, kas tur aprakstīts ir mūsu darba ikdiena (cik nu katram spējas no pamatdarba brīvajā laikā).

raihs, 13.decembris 2019, 22:39
13.decembris 2019, 22:45 | links
 
Kà tad ßis var komunicèt,ja pats uzkarina lìdaku uz velosipèda un lielàs ar to,ka ßì pozè...
Manos màjas albumos nav nevienas ßadas bildes,pat nevaru iedomàties,ka tà vajadzètu darìt.
Nju,tàdi zivjumìĺi mums aug
13.decembris 2019, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager