Gauja

kaupo [13.12.19]: [quote=597480]kaupo [28m]: Tas ka top jauna ir jauki, bet info svaigu var mierīgi likt vecajā lapā! Kaut jauno, pēdējo nolikumu.
Un asarus janvārī, ja laikapstākļi ļauj, var labi pavilkt bet saprotu ka tajā laikā, katru ar kātu pie upes, redz kā laša izslāpušo

mga, 13.decembris 2019, 22:33

Nesaku, ka nevar, bet 99% "asarotāju" mērķa zivs ir spožie. Un to nekautrēdamies apgalvo paši makšķernieki. Atšķirība ir tikai tā, ka absolūtais mazākums šīs zivis ķer, lai pacīnītos, bet vairākums gaļai. Ja es nedzīvotu pie Gaujas un ikdienā netiktos ar šādiem copmaņiem, tad man varētu iestāstīt jebko.
Kur ir pētījumi par tiem 99%? Kur ar tiem varu iepazīties?
13.decembris 2019, 22:44 | links
 
kaupo [13.12.19]: [quote=597480]kaupo [28m]: Tas ka top jauna ir jauki, bet info svaigu var mierīgi likt vecajā lapā! Kaut jauno, pēdējo nolikumu.
Un asarus janvārī, ja laikapstākļi ļauj, var labi pavilkt bet saprotu ka tajā laikā, katru ar kātu pie upes, redz kā laša izslāpušo

mga, 13.decembris 2019, 22:33

Nesaku, ka nevar, bet 99% "asarotāju" mērķa zivs ir spožie. Un to nekautrēdamies apgalvo paši makšķernieki. Atšķirība ir tikai tā, ka absolūtais mazākums šīs zivis ķer, lai pacīnītos, bet vairākums gaļai. Ja es nedzīvotu pie Gaujas un ikdienā netiktos ar šādiem copmaņiem, tad man varētu iestāstīt jebko.
Jebkurš likums strādā tikai uz likumpaklausīgo. Tie kas neievēroja arī turpinās neievērot lai kadus noteikumus izdomātu. Arī esu labu laiku pie Gaujas nodzīvojis, dzīvē inspektoru nav nācies sastapt. Protams iesp~jams ka tas dēļ tā ka eju tik atļautajā laikā pie upes ar spini.
13.decembris 2019, 22:43 | links
 
Būs jāiekopē un jānosūta šī sarakste laikam iesaistītām pašvaldībām kā GIAB pārstāvis komunicē ar cilvēkiem.Vienkārši kaut kāds murgs

edvinss, 13.decembris 2019, 22:41



Jā, un vēlas visu saraksti, ne tikai atsevišķus izvilkumus.
13.decembris 2019, 22:43 | links
 
KAUPO
Esiet, lūdzu, tik laipns un ievērojiet elementāru pieklājību. Protams, ja vien neesat super ārsts un spējat uzstādīt diagnozi, tikai no viena ieraksta CL forumā.
Jūsu komunikācija, diemžēl, neveicina nedz cieņu pret jums kā pret personu, nedz raisa uzticību GIB deklarētajiem mērķiem.

Raimis202, 13.decembris 2019, 22:36


Pieklājība vairo pieklājību, tāpat kā rupjība rupjību. Ievērosim to visi kopā, tad būs mazāk problēmu.
13.decembris 2019, 22:42 | links
 
Būs jāiekopē un jānosūta šī sarakste laikam iesaistītām pašvaldībām kā GIAB pārstāvis komunicē ar cilvēkiem.Vienkārši kaut kāds murgs
13.decembris 2019, 22:41 | links
 
kaupo [13.12.19]: Kurš jūs ir pilnvarojis?

urmaas, 13.decembris 2019, 22:25



Par kādu pilnvarojumu runā? Arī Jums un visai sabiedrībai ir tiesības darīt. Lai darītu, pilnvarojums nav vajadzīgs, tikai atsevišķām darbībām saskaņojumi.[/quote]Pilnvarojis ierobežot makšķerniekiem brīvu piekļuvi publiskai ūdenstilpnei, Gaujai?
13.decembris 2019, 22:40 | links
 
kaupo [13.12.19]: vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09

Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.
*ūds ar jūsu dokumentāciju, sakiet, kā LM izmainīs lašu/taimiņu populāciju un apsaimniekošanu Gaujā?
13.decembris 2019, 22:39 | links
 
Plāni grandiozi! No Jūsu teiktā izriet, ka vēlaties Gauju pārvērst akvakultūras audzētavā un finansēšanā iesaistī makšķernieku vulgaris.
13.decembris 2019, 22:38 | links
 
[quote=597480]kaupo [28m]: Tas ka top jauna ir jauki, bet info svaigu var mierīgi likt vecajā lapā! Kaut jauno, pēdējo nolikumu.
Un asarus janvārī, ja laikapstākļi ļauj, var labi pavilkt bet saprotu ka tajā laikā, katru ar kātu pie upes, redz kā laša izslāpušo

mga, 13.decembris 2019, 22:33


Nesaku, ka nevar, bet 99% "asarotāju" mērķa zivs ir spožie. Un to nekautrēdamies apgalvo paši makšķernieki. Atšķirība ir tikai tā, ka absolūtais mazākums šīs zivis ķer, lai pacīnītos, bet vairākums gaļai. Ja es nedzīvotu pie Gaujas un ikdienā netiktos ar šādiem copmaņiem, tad man varētu iestāstīt jebko.
13.decembris 2019, 22:37 | links
 
KAUPO
Esiet, lūdzu, tik laipns un ievērojiet elementāru pieklājību. Protams, ja vien neesat super ārsts un spējat uzstādīt diagnozi, tikai no viena ieraksta CL forumā.
Jūsu komunikācija, diemžēl, neveicina nedz cieņu pret jums kā pret personu, nedz raisa uzticību GIB deklarētajiem mērķiem.
13.decembris 2019, 22:36 | links
 
Mums visiem,ceru,ka interesè kà izdarìt tà lai bùtu vairàk zivju.
Tad kàpèc Salacu slèdz ciet?
Tur bija taçu mèrķis tàds pats.
Vari nepùlèties atbildèt,jo tàpat visiem klàtesoßajiem ir skadrs tàpat.
Kaut kà ieskatijos Tava profila bildès,nju neatbilsti Tu zivju mìlim,nu nemaz
13.decembris 2019, 22:36 | links
 
[quote=597480]kaupo [13.12.19]: Tas ka top jauna ir jauki, bet info svaigu var mierīgi likt vecajā lapā! Kaut jauno, pēdējo nolikumu.
Un asarus janvārī, ja laikapstākļi ļauj, var labi pavilkt bet saprotu ka tajā laikā, katru ar kātu pie upes, redz kā laša izslāpušo
13.decembris 2019, 22:33 | links
 
Normāls cilvēks otru par slimu nesauc antiņ.

vienkars, 13.decembris 2019, 22:31


Normāls cilvēks, attiecībā uz citiem, nemētājas ar paša izdomātiem murgiem...
13.decembris 2019, 22:33 | links
 
Kurš jūs ir pilnvarojis?

urmaas, 13.decembris 2019, 22:25[/quote]


Par kādu pilnvarojumu runā? Arī Jums un visai sabiedrībai ir tiesības darīt. Lai darītu, pilnvarojums nav vajadzīgs, tikai atsevišķām darbībām saskaņojumi.
13.decembris 2019, 22:32 | links
 
Normāls cilvēks otru par slimu nesauc antiņ.
13.decembris 2019, 22:31 | links
 
kaupo.Ar tādiem vārdiem palūgšu nemētāties

vienkars, 13.decembris 2019, 22:26



Paskat, cik pieklājīgs paliki.... Pats izvēlies frāzes ar kurām grābsties!
13.decembris 2019, 22:29 | links
 
kaupo.Ar tādiem vārdiem palūgšu nemētāties
13.decembris 2019, 22:26 | links
 
kaupo,Ideāls upes saimnieks tu esi
13.decembris 2019, 22:25 | links
 
kaupo [13.12.19]: Jūsu biedrīda būs tā īstenotāja?

BrunoL, 13.decembris 2019, 22:14

Vai jautājums man, un par pētījumā minēto uzdevumu realizāciju? Ja jā, tad atbildu apstiprinoši - GIAB ir šī plāna realizētājs jau kopš dibināšanas - 2015. gadā. Tas gan, diemžēl, īpaši daudzus neinteresē, ja nu vienīgi aiz ziņkārības, bet ne lai iesaistītos.
Kurš jūs ir pilnvarojis?
13.decembris 2019, 22:25 | links
 
Skaidrs veči audzēs zušus un nēģus,Kārtējā izdomātā blēdība.Mums jau ar zušiem piemeri ir

vienkars, 13.decembris 2019, 22:20



Tu esi slims... Nopietni slims....
13.decembris 2019, 22:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager