Gauja

Jūsu biedrīda būs tā īstenotāja?

BrunoL, 13.decembris 2019, 22:14


Vai jautājums man, un par pētījumā minēto uzdevumu realizāciju? Ja jā, tad atbildu apstiprinoši - GIAB ir šī plāna realizētājs jau kopš dibināšanas - 2015. gadā. Tas gan, diemžēl, īpaši daudzus neinteresē, ja nu vienīgi aiz ziņkārības, bet ne lai iesaistītos.
13.decembris 2019, 22:21 | links
 
Skaidrs veči audzēs zušus un nēģus,Kārtējā izdomātā blēdība.Mums jau ar zušiem piemeri ir
13.decembris 2019, 22:20 | links
 
Jūsu biedrīda būs tā īstenotāja?
13.decembris 2019, 22:14 | links
 
vienkars [20:57]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajāsArgumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...

raihs, 13.decembris 2019, 21:09


Ja ir patiesa vēlme izzināt loģisku argumentāciju iedziļinoties problēmjautājumos, varu piedāvāt iepazīties ar zinātnisko pētījumu par Gaujas baseinu un tajā esošajiem lašu, taimiņu, alatu, strauta foreļu, zušu un nēģu resursiem, to attīstības perspektīvu, upes ekosistēmu un rīcības plānu. Dokuments ir visai apjomīgs un detalizēts.
13.decembris 2019, 22:11 | links
 
Kaupo, sens latviešu tautas sakāmvārds: Kā mežā sauc, tā atsaucas!
13.decembris 2019, 22:11 | links
 
Kas kontrolēs Gauju?
13.decembris 2019, 22:08 | links
 
Nekur nepazūdu un mani neuztrauc "neērti" jautājumi.

Un kā vēl uztrauc
13.decembris 2019, 22:07 | links
 
Skaisti tikai murmulē te,brauc reāli pa ausīm
13.decembris 2019, 22:06 | links
 
Tā pazušana un neatbildēšana uz ne ērtiem jautājumiem ir raksturīga šīs biedrības pārstāvjiem arī FB... Nerunāsim par Web lapu, tur izskatās ka tas kantoris sen nosprādzis. Vienīgais ko ironizējot saka viņi, nu tik nediršat ka uz Gauju braucat asarus, līdakas, zandartu ķert! Ja kas nepatīko, tin uz citurieni, esot LV šīm zivīm labākas upes, kur ķert

mga, 13.decembris 2019, 21:55


Nekur nepazūdu un mani neuztrauc "neērti" jautājumi. Uz nekorektiem neatbildu, bet konstruktīva diskusija, lūdzu. Web lapa top jauna, par to nevajag satraukties. Bet par tiem asariem un sapaliem janvārī - tā arī ir.
13.decembris 2019, 22:06 | links
 
mga [13.12.19]: Tā pazušana un neatbildēšana uz ne ērtiem jautājumiem ir raksturīga šīs biedrības pārstāvjiem arī FB... Nerunāsim par Web lapu, tur izskatās ka tas kantoris sen nosprādzis. Vienīgais ko ironizējot saka viņi, nu tik nediršat ka uz Gauju braucat asarus, līdakas, zandartu ķert! Ja kas nepatīko, tin uz citurieni, esot LV šīm zivīm labākas upes, kur ķert
Piekrītu, FB tas pats...
13.decembris 2019, 22:05 | links
 
Tā pazušana un neatbildēšana uz ne ērtiem jautājumiem ir raksturīga šīs biedrības pārstāvjiem arī FB... Nerunāsim par Web lapu, tur izskatās ka tas kantoris sen nosprādzis. Vienīgais ko ironizējot saka viņi, nu tik nediršat ka uz Gauju braucat asarus, līdakas, zandartu ķert! Ja kas nepatīko, tin uz citurieni, esot LV šīm zivīm labākas upes, kur ķert
13.decembris 2019, 21:55 | links
 
Arī par LM, tikai un vienīgi zinātniski izpētītu un pamatotu valsts mēroga programmu ihtiofaunas atražošanā, pavairošanā un sakārtotu, kompetentu VVD kontroli.
13.decembris 2019, 21:35 | links
 
Toties sasipta cope simtiem copmaņu.
13.decembris 2019, 21:33 | links
 
vienkars [13.12.19]: Viens bars grib naudu ,bet reāli neizskaidro par ko.It kā kaut kādu mistisku lašupi būvēs.
Kāda par licenzēm tur nauda. Ja nu vienīgi eiropiķi iežurkot.
13.decembris 2019, 21:32 | links
 
Viens bars grib naudu ,bet reāli neizskaidro par ko.It kā kaut kādu mistisku lašupi būvēs.
13.decembris 2019, 21:19 | links
 
vienkars [13.12.19]: kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajās
Argumenti beidzās. Principā es esmu par LM, bet ar loģisku argumentāciju un izskaidrošanu. Nekā no tā neesmu redzējis. Nevilšus un negribot pie šāda klusuma gribas nostāties tā zvērinātā zociķa urmaasa pusē...
13.decembris 2019, 21:09 | links
 
kaupo. Tā arī pazudi tālēs zilajās
13.decembris 2019, 20:57 | links
 
raihs [13.12.19]: Es neko nesaku- copi Salacā jāsakārto bija, īpaši leišu-kolhoznieku invāzija tracināja! Bet ne jau aizliegums!!! Elementāra zonu sakārtošana, licenžu dienas limita izveidošana pa zonām, un viss! Ok, dies ar viņu, lai nu būtu- licenžu cenu paaugstināšana! Bet ne jau aizliegt vispār!
Esmu PAR kārtību un PRET idiotismu.
13.decembris 2019, 20:35 | links
 
Es neko nesaku- copi Salacā jāsakārto bija, īpaši leišu-kolhoznieku invāzija tracināja! Bet ne jau aizliegums!!! Elementāra zonu sakārtošana, licenžu dienas limita izveidošana pa zonām, un viss! Ok, dies ar viņu, lai nu būtu- licenžu cenu paaugstināšana! Bet ne jau aizliegt vispār!
13.decembris 2019, 20:31 | links
 
Kautkā gali neiet kopā! Gaujā paši krītot uz āķa, A Salacā ejot mazumā! :)
13.decembris 2019, 20:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager