Gauja

vienkars [13.12.19]: raihs Tev kā lašu spečukam ,cik tu esi Gaujā bez taukspuras noķēris lašus.Vienkārši gribaszināt vēl kāda spečuka viedokli.
Jau n-tos gadus man tas viss ir pie kājas. Par ko tiek runāts! Par lohu ķeršanu! (nepatīk gan man šis apzīmējums- ok, ķeltu ķeršana). Nekur pasaulē ķeltus par zivīm neuzskata, ja pat tu 20 gab dienā noķersi, tā būs tukša skaņa! Tikai pie mums copmaņi lepojas ar pelēkzaļām izstīdzējušam lašmammām kaut kādā mistiskā "lašu kausā"! Tas ir "lohu kauss", nekas vairāk! Nezinu, vai jūs ir aplidojusi "priecīgā" ziņa, ka Salaca būs slēgta no 01.09.2020? Superidiotisma kalngals!!! Kaut kāds BIORa idiots, kur pat taimiņu no laša neatšķir, ir izlēmis, ka populācija, redz, samazinoties, un vainīgi ir makšķernieki!
Tādēļ jau pašreiz meklēju alternatīvas Kolas pussalā... Maksā tik, un copē mierīgi...
13.decembris 2019, 20:19 | links
 
Kā reiz, kad Gaujā aizsala, ķēru vēdzeles ar šūpiņu. Kuram uz āķa bij zivs fileja. Ļoti interesanta nodarbe. :)
13.decembris 2019, 20:16 | links
 
kaupo Nezkapēc jūs šeit neuztaisijāt par savu ieceri aptauju,tad redzētu patiesos rezūltātus.
13.decembris 2019, 20:16 | links
 
KAUPO
Ziema kļuvusi diezgan nosacīts jēdziens. Precizēšu. Gauja aizsalst arvien īsāku periodu.
Otrkārt. Nerunāju par makšķerēšanas noteikumiem. Lai nu būtu. Laši iet uz nārstu. Netraucēsim. Lai gan. Varbūt lašu paradumu pārzinātāji var padalīties pieredzē, cik bieži laši ķeras uz džigu, DS, vai pavadiņu sistēmu un visādiem gumijas ķinķēziņiem. Manuprāt noteikumos pietiktu ar aizliegumu paturēt noķerto lašveidīgo, kā tas ir līdz šim un neierobežot citu zivju ķeršanu (neizplūdīšu liegumos, izmēros un skaitā).
Treškārt. Ja uzskatat, ka visi kas atrodas pie upes grib ķert tikai lašus, tad neķeriet kreņķi ka GIB iniciatīvas tiek uztvertas kā shēma.
Ceturtkārt, ļoti iespējams, ka, ja neiestāsies kārtīgi mīnusi un Gauja neaizsals, tad 1.janvārī būšu pie upes ar spiningu un mākslīgajiem mānekļiem.
Lai baudītu svaigu gaisu, dabas skatus, aktivitāti un pilnai laimei varbūt arī noķertu kādu zandartu vai asari.

Diemžēl GIBistu "rūpes" par Gauju patreiz vairāk izskatas pēc naudas iegūšanas plāna.
13.decembris 2019, 20:12 | links
 
Nav nozīmes ko un kā, bet lieta principā, ka daži avantūristi uzrodas ar apšaubāmām idejām, atļaujas lemt par visas valsts nodokļu maksātāju tiesībām izmantot kopējus resursus. Tai pat laikā izplatot pretvalstiskas baumas par valsts resoru nespēju apsaimniekot un kontrolēt Latvijas lašupes!
13.decembris 2019, 20:12 | links
 

.
13.decembris 2019, 20:12 | links
 
vienkars [13.12.19]: urmaas.Pie mums ka tik piķi iešņaukt nāsīs,Tad jau pie reizes uz vimbām ar taisat pavasaros pilni krasti copmaņi sēž.
Apetīte rodas ēdot!
13.decembris 2019, 20:10 | links
 
urmaas.Pie mums ka tik piķi iešņaukt nāsīs,Tad jau pie reizes uz vimbām ar taisat pavasaros pilni krasti copmaņi sēž.
13.decembris 2019, 20:06 | links
 
Jau 4 gadus atpakaļ izteicu variantu-ja taisiet LM, tad taisiet uz zivi nevis uz copes veidu!
13.decembris 2019, 20:03 | links
 
Var arī pie brangām līdakām tikt. Bet tās mani "interesē" tik pat daudz cik laši un taimiņi.
13.decembris 2019, 20:02 | links
 
Pēdejos gados pie zemā līmeņa var sapalus dabūt
13.decembris 2019, 19:58 | links
 
Un tas jau ir Ādažu, Garkalnes, Raganas administratīvajā teritorijā! Zandartus gan tikai Carnikava un Ādaži.
13.decembris 2019, 19:56 | links
 
raihs Tev kā lašu spečukam ,cik tu esi Gaujā bez taukspuras noķēris lašus.Vienkārši gribaszināt vēl kāda spečuka viedokli.
13.decembris 2019, 19:56 | links
 
raihs [13.12.19]: Raimis202 [4m]: Hei GIBIisti.
Pēc jūsu loģikas sanāk ka spiningi un mākslīgā ēsma tiek ražota un tirgota TIKAI lašu ķeršanai.
Hei, Man ir jaunumi jums Gaujā mīt arī citas zivis.
Es arī esmu no tiem "frīkiem" kurus neinteresē lašveidīgie.
Tad kāda mārutka man jāpērk jūsu licence? Pretējā gadījumā legāli ar spiningu pie Gaujas nevaru rādīties (neiespringšu uz licencētā makšķerēša perioda norādīšanu).
7 mēnešus, atrašanās pie Gaujas ar spiningu un mākslīgo ēsmu, būs noziegums.
Gribot negribot jāatceras veca anekdote, ka katru vīrieti potenciāli var apsūdzēt par izvarošanu, jo "instruments" taču līdzi.Vai varētu precizēt, kādu sugu zivis Gaujā ķerat uz mākslīgo ēsmu ziemā?
Personīgi es ASARUS, nevis asarīšus, un zandartus.
13.decembris 2019, 19:55 | links
 
kaupo [13.12.19]: Kaupo, visi Jūsu apgalvojumi baltiem diegiem šūti un tik tiešām priekš, kā teicāt, glupiem.

BrunoL, 13.decembris 2019, 19:15


Tāpēc, ka ir piegriezies klausīties glupības par "upes privatizāciju", par iedzīvošanos, par naudas kāšanu u.tml. Ja to izsaka pohains gaļenieks, tad es saprotu, ka tā ir diagnoze, ja šādas frāzes gvelž inteliģenti cilvēki, tad īsti citu vārdu nav. (un, starp citu, tas ir latviski).

kaupo, 13.decembris 2019, 19:19
Zoniņ, ne tik strauji! Ja latviski, tad paģiras!!!
Šeit nerunājam par gaļu, bet gan par to, ka Gauja ir PUBLISKA upe. Ne katram sūnu ciemam lemt, ko un kā visas sabiedrības vārdā.

BrunoL, 13.decembris 2019, 19:30


Tad nu paņemiet un palasiet gan Zvejniecības likumu, gan MK noteikumus Nr.799. Cerams, ka radīsies priekšstats par Publiskajiem un privātajiem ūdeņiem. Vēl vērts ieskatīties Civillikumā publicēto Publisko ūdeņu sarakstu.
Konkrēti kuram:
Jurim
Pēterim
Kārlim
Jānim
Rudītei
Anniņai
Vitai
Līgai
............
pieder Gauja?
13.decembris 2019, 19:54 | links
 
Raimis202 [13.12.19]: Hei GIBIisti.
Pēc jūsu loģikas sanāk ka spiningi un mākslīgā ēsma tiek ražota un tirgota TIKAI lašu ķeršanai.
Hei, Man ir jaunumi jums Gaujā mīt arī citas zivis.
Es arī esmu no tiem "frīkiem" kurus neinteresē lašveidīgie.
Tad kāda mārutka man jāpērk jūsu licence? Pretējā gadījumā legāli ar spiningu pie Gaujas nevaru rādīties (neiespringšu uz licencētā makšķerēša perioda norādīšanu).
7 mēnešus, atrašanās pie Gaujas ar spiningu un mākslīgo ēsmu, būs noziegums.
Gribot negribot jāatceras veca anekdote, ka katru vīrieti potenciāli var apsūdzēt par izvarošanu, jo "instruments" taču līdzi.
Vai varētu precizēt, kādu sugu zivis Gaujā ķerat uz mākslīgo ēsmu ziemā?
13.decembris 2019, 19:53 | links
 
Bet cena atkarīga no zonām,ir arī pa 5 eiro...
13.decembris 2019, 19:51 | links
 
Kaupo, es arī labprāt uzzinātu atbildi uz šo jautājumu!
Kāds pienesums dabas resursiem un sabiedrībai no šī projekta?
Kad un kur notiks projekta publiska apspriešana? Tik nesakat, ka mēs jau Līgatnē. Kādām tiesībām jūs, dažos novados, izrīkojaties ar visas valsts resursiem un īpašumu?
Mani, kā Latvijas pilsoni un nodokļu maksātāju tas interesē! Ceru, ka būsit tik inteliģents un spēsit atbildēt, gan man, gan pārējiem diskusijas dalibniekiem, gan sabiedrībai un nodokļu maksātājiem!"
13.decembris 2019, 19:50 | links
 
Hei GIBIisti.
Pēc jūsu loģikas sanāk ka spiningi un mākslīgā ēsma tiek ražota un tirgota TIKAI lašu ķeršanai.
Hei, Man ir jaunumi jums Gaujā mīt arī citas zivis.
Es arī esmu no tiem "frīkiem" kurus neinteresē lašveidīgie.
Tad kāda mārutka man jāpērk jūsu licence? Pretējā gadījumā legāli ar spiningu pie Gaujas nevaru rādīties (neiespringšu uz licencētā makšķerēša perioda norādīšanu).
7 mēnešus, atrašanās pie Gaujas ar spiningu un mākslīgo ēsmu, būs noziegums.
Gribot negribot jāatceras veca anekdote, ka katru vīrieti potenciāli var apsūdzēt par izvarošanu, jo "instruments" taču līdzi.
13.decembris 2019, 19:50 | links
 
Kuri inspektori sargās Gauju?
13.decembris 2019, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager