Gauja

Vienkar, nekā tur tāda nav,bet katrā vietā tie noteikmi var atšķirties.Taisnības labad jāatzīst,ka ja gadus 10 atpakaļ dienas licenze maksāja ap 10 eiro,tad tagad ap 25...
13.decembris 2019, 19:49 | links
 
Kaupo, visi Jūsu apgalvojumi baltiem diegiem šūti un tik tiešām priekš, kā teicāt, glupiem.

BrunoL, 13.decembris 2019, 19:15


Tāpēc, ka ir piegriezies klausīties glupības par "upes privatizāciju", par iedzīvošanos, par naudas kāšanu u.tml. Ja to izsaka pohains gaļenieks, tad es saprotu, ka tā ir diagnoze, ja šādas frāzes gvelž inteliģenti cilvēki, tad īsti citu vārdu nav. (un, starp citu, tas ir latviski).

kaupo, 13.decembris 2019, 19:19
Zoniņ, ne tik strauji! Ja latviski, tad paģiras!!!
Šeit nerunājam par gaļu, bet gan par to, ka Gauja ir PUBLISKA upe. Ne katram sūnu ciemam lemt, ko un kā visas sabiedrības vārdā.

BrunoL, 13.decembris 2019, 19:30



Tad nu paņemiet un palasiet gan Zvejniecības likumu, gan MK noteikumus Nr.799. Cerams, ka radīsies priekšstats par Publiskajiem un privātajiem ūdeņiem. Vēl vērts ieskatīties Civillikumā publicēto Publisko ūdeņu sarakstu.
13.decembris 2019, 19:47 | links
 
Laikam tikai pie mums tādas blēdibas var izdomāt.
13.decembris 2019, 19:46 | links
 
A pie mums grib lai cilvēki maksā 10eur kaut kādiem zvaniem un vienkārši par spiningošanu.Gan jau ka ir tak veikta kaut kāda izpēte cik ir noķerti bez tauk spuras.FB gan cilvēki saka ka ļoti maz ir tādu noķerti
13.decembris 2019, 19:45 | links
 
Nu re. A te "ar ideju apsēsti" grib 10€ ar 0 celih hui desjatih varbūtību ka drīkstēs paturēt, ja noķersiet! :)
13.decembris 2019, 19:44 | links
 
Zviedrijā Indālas upē uz vienu licenzi var noķert 5 lašus .To vidējais izmērs parasti svārstās ap 10 kg...

Malgomajfisk, 13.decembris 2019, 19:35

Tā pat Kimmi joki 5€ =5zivis(laši un jūras foreles)
Pie tam kāpjošās.
13.decembris 2019, 19:41 | links
 
Kāds pienesums dabas resursiem un sabiedrībai no šī projekta?
Kad un kur notiks projekta publiska apspriešana? Tik nesakat, ka mēs jau Līgatnē. Kādām tiesībām jūs, dažos novados, izrīkojaties ar visas valsts resursiem un īpašumu?
Mani, kā Latvijas pilsoni un nodokļu maksātāju tas interesē!
13.decembris 2019, 17:44 | citēt | ziņot | links

Ceru, ka būsit tik inteliģents un spēsit atbildēt, gan man, gan pārējiem diskusijas dalibniekiem, gan sabiedrībai un nodokļu maksātājiem!
13.decembris 2019, 19:38 | links
 
Malgomajfisk un vai tad arī tikai bez tauk spuras var ņemt kā pie mumste taisās,kuri nemaz tādi upē nav.
13.decembris 2019, 19:38 | links
 
Zviedrijā Indālas upē uz vienu licenzi var noķert 5 lašus .To vidējais izmērs parasti svārstās ap 10 kg...
13.decembris 2019, 19:35 | links
 
Raihs
Starp citu, swe ir upju posmi kuros bez lucenzes lasi varat copēt kamēr nelabi paliek. Tajās pa#ās upēs ir ražīgāki posmi. Tie ir lucenzēti. Meklējiet kuri tie ir un tiksiet atalgoti! :)
13.decembris 2019, 19:35 | links
 
kaupo [13.12.19]: kaupo [10m]: Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:51

Nevienā brīdī neteicu, ka urmaas ir gaļenieks. Bet daudzi upei saskata tieši šādu jēgu, un tikpat daudzi, kuru kļūst aizvien vairāk, saprot, ka tas nevar turpināties mūžīgi.Tad kāda velna pēc tādi kā tu, attiecībā pret copi, mani un man līdzīgos ierobežojat?

urmaas, 13.decembris 2019, 19:06



Uramaas, esmu gatavs atmaksāt ceļa izdevumus, ja Tu mani aizvedīsi uz Skandināviju, kur kādā labā lašupē bez licences legāli varēsim paķert lašus.[/quote]:)
Es biežāk esmu swe kā tu vari iedomāties! :)
Lasi, tā pat kā LV, vari ķert jūrā! Cik reizes tev JĀATGĀDINA-LAŠI MANI NEINTERESĒ!
13.decembris 2019, 19:31 | links
 
Tāpēc, ka ir piegriezies klausīties glupības par "upes privatizāciju"

Varbūt tad met mieru
13.decembris 2019, 19:30 | links
 
Kaupo, visi Jūsu apgalvojumi baltiem diegiem šūti un tik tiešām priekš, kā teicāt, glupiem.

BrunoL, 13.decembris 2019, 19:15


Tāpēc, ka ir piegriezies klausīties glupības par "upes privatizāciju", par iedzīvošanos, par naudas kāšanu u.tml. Ja to izsaka pohains gaļenieks, tad es saprotu, ka tā ir diagnoze, ja šādas frāzes gvelž inteliģenti cilvēki, tad īsti citu vārdu nav. (un, starp citu, tas ir latviski).

kaupo, 13.decembris 2019, 19:19

Zoniņ, ne tik strauji! Ja latviski, tad paģiras!!!
Šeit nerunājam par gaļu, bet gan par to, ka Gauja ir PUBLISKA upe. Ne katram sūnu ciemam lemt, ko un kā visas sabiedrības vārdā.
13.decembris 2019, 19:30 | links
 
Mums jau pietiekoši lašupēs ir licenzētā cope,un visi tak zin kāds tur bardaks notiek.
13.decembris 2019, 19:30 | links
 
raihs [13.12.19]: kaupo [12m]: kaupo [10m]: Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:51

Nevienā brīdī neteicu, ka urmaas ir gaļenieks. Bet daudzi upei saskata tieši šādu jēgu, un tikpat daudzi, kuru kļūst aizvien vairāk, saprot, ka tas nevar turpināties mūžīgi.Tad kāda velna pēc tādi kā tu, attiecībā pret copi, mani un man līdzīgos ierobežojat?

urmaas, 13.decembris 2019, 19:06


Uramaas, esmu gatavs atmaksāt ceļa izdevumus, ja Tu mani aizvedīsi uz Skandināviju, kur kādā labā lašupē bez licences legāli varēsim paķert lašus.
Urmaas, šis bija labs danks:) Ir, ko likt pretī?[/quote]Ir. Mani personīgi laši NEINTERESĒ! :)
13.decembris 2019, 19:28 | links
 
Kaupo, visi Jūsu apgalvojumi baltiem diegiem šūti un tik tiešām priekš, kā teicāt, glupiem.

BrunoL, 13.decembris 2019, 19:15



Tāpēc, ka ir piegriezies klausīties glupības par "upes privatizāciju", par iedzīvošanos, par naudas kāšanu u.tml. Ja to izsaka pohains gaļenieks, tad es saprotu, ka tā ir diagnoze, ja šādas frāzes gvelž inteliģenti cilvēki, tad īsti citu vārdu nav. (un, starp citu, tas ir latviski).
13.decembris 2019, 19:19 | links
 
Urmaas, šis bija labs danks:) Ir, ko likt pretī?
13.decembris 2019, 19:19 | links
 
kaupo [13.12.19]: kaupo [10m]: Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:51

Nevienā brīdī neteicu, ka urmaas ir gaļenieks. Bet daudzi upei saskata tieši šādu jēgu, un tikpat daudzi, kuru kļūst aizvien vairāk, saprot, ka tas nevar turpināties mūžīgi.Tad kāda velna pēc tādi kā tu, attiecībā pret copi, mani un man līdzīgos ierobežojat?

urmaas, 13.decembris 2019, 19:06



Uramaas, esmu gatavs atmaksāt ceļa izdevumus, ja Tu mani aizvedīsi uz Skandināviju, kur kādā labā lašupē bez licences legāli varēsim paķert lašus.[/quote]Urmaas, šis bija labs danks:) Ir, ko likt pretī?
13.decembris 2019, 19:18 | links
 
kaupo [13.12.19]: kaupo [10m]: Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:51

Nevienā brīdī neteicu, ka urmaas ir gaļenieks. Bet daudzi upei saskata tieši šādu jēgu, un tikpat daudzi, kuru kļūst aizvien vairāk, saprot, ka tas nevar turpināties mūžīgi.Tad kāda velna pēc tādi kā tu, attiecībā pret copi, mani un man līdzīgos ierobežojat?

urmaas, 13.decembris 2019, 19:06



Uramaas, esmu gatavs atmaksāt ceļa izdevumus, ja Tu mani aizvedīsi uz Skandināviju, kur kādā labā lašupē bez licences legāli varēsim paķert lašus.[/quote]Urmaas, šis bija labs danks:) Ir, ko likt pretī?
13.decembris 2019, 19:18 | links
 
kaupo [10m]: Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:51

Nevienā brīdī neteicu, ka urmaas ir gaļenieks. Bet daudzi upei saskata tieši šādu jēgu, un tikpat daudzi, kuru kļūst aizvien vairāk, saprot, ka tas nevar turpināties mūžīgi.
Tad kāda velna pēc tādi kā tu, attiecībā pret copi, mani un man līdzīgos ierobežojat?

urmaas, 13.decembris 2019, 19:06[/quote]


Uramaas, esmu gatavs atmaksāt ceļa izdevumus, ja Tu mani aizvedīsi uz Skandināviju, kur kādā labā lašupē bez licences legāli varēsim paķert lašus.
13.decembris 2019, 19:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager