Gauja

Kaupo, visi Jūsu apgalvojumi baltiem diegiem šūti un tik tiešām priekš, kā teicāt, glupiem.
13.decembris 2019, 19:15 | links
 
DSV [13.12.19]: Es varu atnākt pie jums par kasieri pastrādāt,idejas vārdā.Man neko nevajag,daitje toljko pistoljet.
Tu ja te sāc kā "nazis". Bij te tāds personāžs-dod tik pašaut!
13.decembris 2019, 19:09 | links
 
kaupo [13.12.19]: Kaupo. Izlasi likumi. LV par pašvaldībām. Lai vieglāk meklēt pačukstēšu par ko-kā interesēs ir jā darbojās pašvaldībām?

urmaas, 13.decembris 2019, 18:57


Šo likumu, un daudzus citus, zinu no galvas... (:
Neizskatās
13.decembris 2019, 19:07 | links
 
kaupo [13.12.19]: Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:51


Nevienā brīdī neteicu, ka urmaas ir gaļenieks. Bet daudzi upei saskata tieši šādu jēgu, un tikpat daudzi, kuru kļūst aizvien vairāk, saprot, ka tas nevar turpināties mūžīgi.[/quote]Tad kāda velna pēc tādi kā tu, attiecībā pret copi, mani un man līdzīgos ierobežojat?
13.decembris 2019, 19:06 | links
 
kaupo Un pa piķi vienu paņemot tad būs slavena lašupe.
13.decembris 2019, 19:06 | links
 
Kaupo. Izlasi likumi. LV par pašvaldībām. Lai vieglāk meklēt pačukstēšu par ko-kā interesēs ir jā darbojās pašvaldībām?

urmaas, 13.decembris 2019, 18:57



Šo likumu, un daudzus citus, zinu no galvas... (:
13.decembris 2019, 19:04 | links
 
Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:51[/quote]

Nevienā brīdī neteicu, ka urmaas ir gaļenieks. Bet daudzi upei saskata tieši šādu jēgu, un tikpat daudzi, kuru kļūst aizvien vairāk, saprot, ka tas nevar turpināties mūžīgi.
13.decembris 2019, 19:03 | links
 
usis [13.12.19]: Bez atalgojuma kvalitatīvi strādāt ilgtermiņā var tik pļāpas utopistikomunisti, pārējie kas to slavina, bezkaunīgi melo.
Tieši tā.
13.decembris 2019, 19:00 | links
 
Es varu atnākt pie jums par kasieri pastrādāt,idejas vārdā.Man neko nevajag,daitje toljko pistoljet.
13.decembris 2019, 18:59 | links
 
Pārējiem diskusijas dalībniekiem:
Rakstiet uz pašvaldībām vēstules par LM "lietderību" un uzdodiet jums interesējošos jautājumus.
13.decembris 2019, 18:59 | links
 
Kaupo, esi vecis un beidz locīties kā zutis, saki: Piedodat tautieši, bet zahoķelos na čužom h..u v raj zajehaķ.

BrunoL, 13.decembris 2019, 18:52



Neturu sevi par pārāku, bet Tevis izteiktie spriedelējumi ir muļķīgi, lai neteiktu glupi.
13.decembris 2019, 18:59 | links
 
Bez atalgojuma kvalitatīvi strādāt ilgtermiņā var tik pļāpas utopistikomunisti, pārējie kas to slavina, bezkaunīgi melo.
13.decembris 2019, 18:58 | links
 
Kaupo. Izlasi likumi. LV par pašvaldībām. Lai vieglāk meklēt pačukstēšu par ko-kā interesēs ir jā darbojās pašvaldībām?
13.decembris 2019, 18:57 | links
 
Un kāpēc jūs tik īdzīgi visu gribat sev?
Tos 70% ?!
Labdari,padomajiet par zivtiņām.

DSV, 13.decembris 2019, 18:44



Ko nozīmē sev? Biedrībā nav neviena algota darbinieka vai administrācijas u.t.t. Līdz šim, un tā nosaka gan biedrības Statūti, gan likums, visi ieņēmumi tiek ieguldīti biedrības mērķus sasniegšanai. GIAB gadījumā tā ir vides aizsardzība un Gauja. Saprotu, ka daudziem nav izprotams kā cilvēki var veltīt daļu sava laika strādājot idejas vārdā bez atalgojuma.
13.decembris 2019, 18:55 | links
 
DSV [13.12.19]: Ha,ha Urmass beidzot gaļinieku kārtā.
Cik zinu,tad shis mūžīgi sūdzas,ka nemaz tik daudz neapēdot tās zivis.It sevišķi viņam ir dusmas uz līdakām,tāpat kā man.
Līdakai ir ļaunas acis....
Kā redzi, ir cilvēki kuri pat nezin kā zivis uzturā lietoju ļoti reti! :)
13.decembris 2019, 18:52 | links
 
Kaupo, esi vecis un beidz locīties kā zutis, saki: Piedodat tautieši, bet zahoķelos na čužom h..u v raj zajehaķ.
13.decembris 2019, 18:52 | links
 
kaupo [13.12.19]: Kungi. Nav jēgas ar "Tautas kalpu" diskutēt! Jo viņaprāt Gaujā uz mākslīgo ēsmu, DS, MJ, ATVADA, JIG, KAROLIN ut, citas zivis kā tikai "svētajā kārtā" iecelts taimiņus un lašus! Nākamajās pašvaldības vēlēšanās aizdomājieties par to kurus vēlaties redzēt vietvaldē!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:42

Urmass nomierinies, Tu jau to skandēji pirms četriem gadiem. Tev par nelaimi, sabiedrībā ir gana daudz cilvēku, kas upi saskata daudz plašāk kā tikai vietu, kur iegūt gaļu...
Man personīgi cope nav gaļas ieguve! Primāri esmu copmanis vulgaris atpūtnieks. Ne piedēvē savu savtīgo interesi citiem!
13.decembris 2019, 18:51 | links
 
Ha,ha Urmass beidzot gaļinieku kārtā.
Cik zinu,tad shis mūžīgi sūdzas,ka nemaz tik daudz neapēdot tās zivis.It sevišķi viņam ir dusmas uz līdakām,tāpat kā man.
Līdakai ir ļaunas acis....
13.decembris 2019, 18:50 | links
 
Nākamajās pašvaldības vēlēšanās aizdomājieties par to kurus vēlaties redzēt vietvaldē!

Par to tiešām jāaizdomājas
13.decembris 2019, 18:48 | links
 
Kungi. Nav jēgas ar "Tautas kalpu" diskutēt! Jo viņaprāt Gaujā uz mākslīgo ēsmu, DS, MJ, ATVADA, JIG, KAROLIN ut, citas zivis kā tikai "svētajā kārtā" iecelts taimiņus un lašus! Nākamajās pašvaldības vēlēšanās aizdomājieties par to kurus vēlaties redzēt vietvaldē!

urmaas, 13.decembris 2019, 18:42


Urmass nomierinies, Tu jau to skandēji pirms četriem gadiem. Tev par nelaimi, sabiedrībā ir gana daudz cilvēku, kas upi saskata daudz plašāk kā tikai vietu, kur iegūt gaļu...
13.decembris 2019, 18:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager