Gauja

kaupo [13.12.19]: Jau gadus 4 atpakaļ vienā no diskusijām, šeit CL forumā, kaupo solīja ka licenzētā makšķerēšana skars tikai lašu un taimiņu tīkotājus! Kā izrādās tie bij salti meli! Palasot GIAB izstrādātos noteikumus, ir skaidrs ka par asaru, līdaku, sapalu un vēdzeļu copi, ja neizmanto dabīgo ēsmu, var aizmirst!

urmaas, 13.decembris 2019, 17:59

Nekļūsti nu smieklīgs! Karini janvārī uz āķa tārpu un copē asarus uz nebēdu, un varu galvot - rezultāti būs daudz labāki. Jā, tikai žēl - spožo izķeksēt būs sarežģītāk (bet arī ne neiespējami).
Neesmu tārpinieks. Es ķēru uz mākslīgajām ēsmām! Ja jūs man nemācīsies kā ķert zivis es neteikšu kur jums jāiet!
13.decembris 2019, 18:46 | links
 
Viņš dzied tik savu dziesmu cik viss būs labi.Divus sezonas iekasēs piķi un aiztīsies un ko tad
13.decembris 2019, 18:45 | links
 
Un kāpēc jūs tik īdzīgi visu gribat sev?
Tos 70% ?!
Labdari,padomajiet par zivtiņām.
13.decembris 2019, 18:44 | links
 
[A kas tad notiek? Upe slīkst smiltīs! Nārsta vietu kļūst arvien mazāk. Kas pie tā ir vainīgs? Domāju, tikai daba.

raihs, 13.decembris 2019, 18:39[/quote]

Gan daba - siltās bezledus ziemas un iztrūkstošie pali, gan bebri, kas apstrādājuši visus Gaujas krastus, iznīcinot augāju saknes un pastiprināti sekmējot eroziju. Šo problēmu risinājumi ir biedrības plānu sarakstā.
13.decembris 2019, 18:44 | links
 
Kungi. Nav jēgas ar "Tautas kalpu" diskutēt! Jo viņaprāt Gaujā uz mākslīgo ēsmu, DS, MJ, ATVADA, JIG, KAROLIN ut, citas zivis kā tikai "svētajā kārtā" iecelts taimiņus un lašus! Nākamajās pašvaldības vēlēšanās aizdomājieties par to kurus vēlaties redzēt vietvaldē!
13.decembris 2019, 18:42 | links
 
Bez tam...noķert lasi ar nogrieztu tauku spuru ir gauźàm grùti.
Nauda vèjà,ko maksàsiet pat licenzi.

DSV, 13.decembris 2019, 18:35



Piekrītu, bet šī ir BIOR prasība, lai vispār varētu runāt par iespējām legāli ķert lašveidīgās zivis. Labā ziņa ir tā, ka BIOR solījis nākamajā periodā, ņemot vērā rezultātus, šo normu pārskatīt, kā arī - ja Gaujā tiks uzsākta licencētā makšķerēšana, ievērojami palielināt mākslīgi ataudzēto lašu un taimiņu smoltu skaitu, ko valsts ik gadus izlaiž Gaujas baseinā.
13.decembris 2019, 18:40 | links
 
kaupo [13.12.19]: Bùtu vismaz parunàjußi ar Gaujas vietèjiem zvejniekiem.
Tie zin pastàstìt cik laßu ir tagad un cik viñu bija agràk.
A,cik bija agràk,to esmu redzèjis pats savàm acìm.

DSV, 13.decembris 2019, 18:31


Jā, arī es zinu, jo visu mūžu esmu dzīvojis pie Gaujas. Un ar Carnikavas un piekrastes zvejniekiem esmu ticies un runājis neskaitāmas reizes. Un tieši notiekošais man licis piekrist un iesaistīties šais procesos, jo es ceru un dzīvoju ar pārliecību, ka, ja ne manā mūžā, tad mani mazbērni varēs redzēt Gauju tādu, kāda tā bija mana vecātēva laikā. To ir iespējams panākt, bet ne man vienam un ne vienā vai desmit gados.
A kas tad notiek? Upe slīkst smiltīs! Nārsta vietu kļūst arvien mazāk. Kas pie tā ir vainīgs? Domāju, tikai daba.
13.decembris 2019, 18:39 | links
 
Nju,stipri šaubos,ka ar 30% varēs ko panākt.
Ja vēl tie procenti visi aizietu tieši zivīm.....
13.decembris 2019, 18:39 | links
 
Bùtu vismaz parunàjußi ar Gaujas vietèjiem zvejniekiem.
Tie zin pastàstìt cik laßu ir tagad un cik viñu bija agràk.
A,cik bija agràk,to esmu redzèjis pats savàm acìm.

DSV, 13.decembris 2019, 18:31



Jā, arī es zinu, jo visu mūžu esmu dzīvojis pie Gaujas. Un ar Carnikavas un piekrastes zvejniekiem esmu ticies un runājis neskaitāmas reizes. Un tieši notiekošais man licis piekrist un iesaistīties šais procesos, jo es ceru un dzīvoju ar pārliecību, ka, ja ne manā mūžā, tad mani mazbērni varēs redzēt Gauju tādu, kāda tā bija mana vecātēva laikā. To ir iespējams panākt, bet ne man vienam un ne vienā vai desmit gados.
13.decembris 2019, 18:35 | links
 
Bez tam...noķert lasi ar nogrieztu tauku spuru ir gauźàm grùti.
Nauda vèjà,ko maksàsiet pat licenzi.
13.decembris 2019, 18:35 | links
 
Bùtu vismaz parunàjußi ar Gaujas vietèjiem zvejniekiem.
Tie zin pastàstìt cik laßu ir tagad un cik viñu bija agràk.
A,cik bija agràk,to esmu redzèjis pats savàm acìm.
13.decembris 2019, 18:31 | links
 
Kā var kāda cilvēka viedokli zināt deputāts.Kas tas ir par murgu

vienkars, 13.decembris 2019, 18:25


Vai pašvaldības deputāts nav cilvēks? Vai ejot uz pašvaldību vēlēšanām un balsojot par konkrētiem kandidātiem mēs nodomājam, ka viņi pārstāvēs vietējās kopienas intereses?
13.decembris 2019, 18:28 | links
 
Pats ar to nodarbojos un rezultatìvi.
Netici,uzprasi Andreiko,kas ir vietèjais iedzìvotàjs Gaujas lejtecè.
Bez tam,ja par laßiem......mès zinàm tàdas vietas,kur neviens inspektors nav kàju spèris

DSV, 13.decembris 2019, 18:17[/quote]

Es ticu, ka tā ir. Un zinu, ka lejtecē tiešām var noķert zandartus. Un Carnikavas posmā to bez problēmām varēs darīt arī turpmāk bez jebkādām licencēm no 1. janvāra līdz 30.septembrim (izņemot lieguma laiku). Taču Gauja nekad nav bijusi un nebūs zandartu upe. Gauja ir bijusi, un es ļoti ceru, drīzā laikā atgūs kādreizējo lašupes titulu.
13.decembris 2019, 18:26 | links
 
Kā var kāda cilvēka viedokli zināt deputāts.Kas tas ir par murgu
13.decembris 2019, 18:25 | links
 
Da,vienreiz sañemieties un noprivatizèjiet Mildu.
Kam staigàt tai apkàrt,kam ne ar visiem saistoßajiem noteikumiem.
13.decembris 2019, 18:22 | links
 
kaupo Kā organizētājam var nebūt rezūltāti,tu tiešām visu pa lohiem uzskati.

vienkars, 13.decembris 2019, 18:10



Nevajag kļūt rupjam. Nevienam neko nepārmetu un katram ir sava taisnība, un nekad nevienu neesmu uzskatījis par lohu vai vēl kaut kā....

GIAB, pamatojoties uz pašvaldību izsniegtiem pilnvarojumiem, organizēja lašveidīgo zivju licencētās makšķerēšanas Nolikuma izstrādi un saskaņošanu, kā arī uz šī Nolikuma bāzes organizēs licencēto makšķerēšanu. Biedrībai ir saistoši pašvaldību lēmumi, bet tos pašvaldības pieņem pamatojoties uz saviem apsvērumiem. Siguldas gadījumā tika rīkota sabiedrības aptauja, citos gadījumos pašvaldības apzin sabiedrības viedokli caur saviem deputātiem vai vēl kā savādāk.
13.decembris 2019, 18:20 | links
 
Kautkā baigi neesmu dzirdējis, ka Dshot būtu iecienītais makšķerēšanas veids Gaujā mērķtiecīgi ķerot zandartus.

kaupo, 13.decembris 2019, 18:13[/quote]

Pats ar to nodarbojos un rezultatìvi.
Netici,uzprasi Andreiko,kas ir vietèjais iedzìvotàjs Gaujas lejtecè.
Bez tam,ja par laßiem......mès zinàm tàdas vietas,kur neviens inspektors nav kàju spèris
13.decembris 2019, 18:17 | links
 
Siguldieši varētu apspriest lietas savā pilsētā vai pašvaldības īpašumā, bet Gauja, pagaidām, PUBLISKA ŪDENSTILPE, un viedokli tiesīgi izteikt visas valsts nodokļu maksātāji!

BrunoL, 13.decembris 2019, 18:12[/quote]

Nu,tießi tà,par ko arì runa iet.
13.decembris 2019, 18:14 | links
 
Ir cilvèki,kam tie laßi nemaz neinteresè.
Kaut kà neesmu dzirdèjis,ne arì redzèjis,ka uz Dshot,ķerot zandartus ir noķerts kàds raibais

DSV, 13.decembris 2019, 18:06[/quote]

Kautkā baigi neesmu dzirdējis, ka Dshot būtu iecienītais makšķerēšanas veids Gaujā mērķtiecīgi ķerot zandartus.
13.decembris 2019, 18:13 | links
 
Apsprießana,starp citu,jau bija.
Siguldas màjas lapà.
Notika tà klusi un àtri,ka zinàja tikai daźi,D
Es paspèju.
Rezultàti ir kaut kur nopublicèti????
Un vèlriez pasaku,ka zivju ķerßana nàrsta laikà ir NOZIEGUMS par naudu.

DSV, 13.decembris 2019, 18:00

Siguldieši varētu apspriest lietas savā pilsētā vai pašvaldības īpašumā, bet Gauja, pagaidām, PUBLISKA ŪDENSTILPE, un viedokli tiesīgi izteikt visas valsts nodokļu maksātāji!
13.decembris 2019, 18:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager