Gauja

TIMBERS [26.09.19]: Asaris taads kuutrs mj. Valka-Vireši
Uz atvadnoj viss notiek
26.septembris 2019, 16:51 | links
 
Asaris taads kuutrs mj. Valka-Vireši
26.septembris 2019, 16:12 | links
 
Puma4ka [21.09.19]: Padalaties ar kādu labu vietu,Gaujas krastā uz spiningu... Vēlas kāda laba vieta Ādažu apkaimē...
Pie Tallinas šosejas Gaujas tilta ir kur mētāt gan uz vienu pusi gan uz otru pusi.
21.septembris 2019, 21:00 | links
 
Padalaties ar kādu labu vietu,Gaujas krastā uz spiningu... Vēlas kāda laba vieta Ādažu apkaimē...
21.septembris 2019, 19:02 | links
 
cupix [03.09.19]: Beidziet,no bildes ,ko ielika jautātājs var redzēt ka mazais sūknis.

sapalens, 3.septembris 2019, 10:08

o, tik tiešām ir bilde no telefona nelādēja. Njā dēļ šī tēmu gan neceltu =)
Tad pirksti paliek tādi, kādi ir.
:DDDDDD
3.septembris 2019, 11:30 | links
 
Beidziet,no bildes ,ko ielika jautātājs var redzēt ka mazais sūknis.

sapalens, 3.septembris 2019, 10:08


o, tik tiešām ir bilde no telefona nelādēja. Njā dēļ šī tēmu gan neceltu =)
3.septembris 2019, 10:46 | links
 
Beidziet,no bildes ,ko ielika jautātājs var redzēt ka mazais sūknis.
3.septembris 2019, 10:08 | links
 
cupix [Vakar]: Kas tur sevišķs ja upes ūdens veicot pārsimt metrus atgriežas grunts ūdenī, kam tur kaitējums,dabai diezvai un valstij ne tik.

kutis, 2.septembris 2019, 17:10

kaitējums liels vai mazs noteikti, bet viņš noteikti ir ! Teiksim ,Svētes upē netālu no Jelgavas , posmā starp Zemgali-Viesturiem ir sūkņā māja , tiklīdz tā ieslēdzas viss tālākais posms ir duļķī.

Tālāk visi krasti ir pārpurvoti un principā nepieiejami, virs tās nav. Neapgalvoju ka pie vainas ir sūknis , bet nu iespaids jau no tā ir.Tu tagad nejauc atkal pirkstu ar kaut ko citu: sūkņu māja un dārza sūknis.
Vai tu zināji ka pats katru dienu nodari kaitējumu zemeslodes atmosfērai , palaižot savas tvana gāzītes. Tātad tu arī esi kaitnieks!!!!!
:DDDDD

Brencis21, 2.septembris 2019, 18:39


Brenci, cik no konteksta var izsmelt , tad runa diez vai gāja par mazu šļauku ar kuru var auto kanpi nomazgāt.
P.s Norvēģijā izmanto "dārza šļaukas" kuras principā ir lielākas nekā sūkņu stacijas pie mums, lai ar ūdeni 24/7 kartupeļu laukus samitrinātu no Vormas upes. Tad vot šeit tiešām sanāk nevajag jaukt "atkal pirkstu ar kaut ko citu".
3.septembris 2019, 09:54 | links
 
ainx113 [01.09.19]: Jautajums tads.. griezos pie vides dienesta bet tie dunduki nemaceja man teikt.. vai gauja vispar ir atlauts ielikt sukni privatmajai lai laistitu darzinu??? Kads zin tas ir atlauts vai nau?
Kāpēc nerunājām par copi?ja neatbild uz tik gudriem jautājumiem,tad nau arī diskusija.
2.septembris 2019, 21:48 | links
 
raihs [02.09.19]: Vot ja tas "ments" pasēdētu naktīs Gaujmalas krūmos un šāvējus pačekotu, tad gan es šim roku paspiestu. A tā- sūknītis redz, nelikumīgs, ibio...
Kāpēc nelikumīgs? Policistiem jau vēl jāpierāda, ka tas tāds ir un ar spaiņiem jāizmēra, cik tad pilsonis no Gaujas ūdens bagātības atļāvies pasmelt! :)
2.septembris 2019, 20:11 | links
 
Vot ja tas "ments" pasēdētu naktīs Gaujmalas krūmos un šāvējus pačekotu, tad gan es šim roku paspiestu. A tā- sūknītis redz, nelikumīgs, ibio...
2.septembris 2019, 20:05 | links
 
Vismaz Gauja tiek uzraudzīta! Nekas netiks nepamanīts! :)
2.septembris 2019, 19:57 | links
 

Es šo "labvēli" redzu aptuveni šādi.
2.septembris 2019, 19:51 | links
 
Droši vien kaimiņš neiedeva uzlāpīties! :)
2.septembris 2019, 19:36 | links
 
Es ta skatos uz manu jautajumu nau nevienas logiskas vai normalas atbildes.. tik 10 gadigu bernu atbildes.. piedodat mazie berni bet ta ir.. telojat no sevis nez ko.. gudraki par gudri.. bet diemzel suknis kas tika gauja ielikt , aizgaja uz iso. Diemzel gudrie elektriki jusu teorija nepalidzeja ar gudrajiem automatiem...... tagad darbojas uz vietas policija..

ainx113, 1.septembris 2019, 23:15

Vai vajadzēja vakar reģistrēties lai apsaukātu foruma dalībniekus par maziem bērniem.
Droši vien uzmanības trūkums pieaugušam vīram.
2.septembris 2019, 19:27 | links
 
cope71 [02.09.19]: Bjorgvins [30m]: paldies Dievam,ka foruma ir cilveki kas nopietni un ar izpratni pieiet tam sukna jautajumam.protams ar sadzives sukni Gauju neviens neizsuknes.es pats ejot gar upem esmu pietiekosi daudz redzejis sos suknus.nekad parto nebiju aizdomajies.kur nu vel zvanit.bet principa kaa jau bija komentets, si irigacija pie vasarnicu kooperativiem mazajam upem var radit zinamas problemas.un vel sada sausa vasara ka sii.iespejams kadreiz klimata izmainu iespaida kausies par dzeramo udeni un dalis ar kruzitem ari Latvija.nav runa par to.foruma dalibnieks uzdeva pilnīgi nopietnu jautajumu.vai tik tiesam vajadzeja taa apnirgt ?Jā vajadzēja!
Ja tas butu bijis ugunsdzēsēju sūknis ar ražību 2000 l/min un vairāk, tad cita lieta. Šajā gadījumā tas vis bija smieklīgi.
Un kungam, par cik pašam vārds google ir svešs, tika atbilde sniegta arī atbilde: ir mk noteikumi kuros viss rakstīts,... ja diennaktī patērē mazāk par 10 m³, ne kadu atļauju vai saskaņošanu nevajag!
Punkts! Viss pārējais ir demagoģija! Ja kādu tas neapmierina, ejiet valdībā un mainiet likumus!
10m3 patēriņš vidēji ir ģimenei dzīvoklī - MĒNESĪ!
:)
Kaut gan ja nu tur ķīnieši szīvo un ierīkojuši rīsa laukus, tad gan Gauja cietīs.
:DDDD
2.septembris 2019, 19:24 | links
 
Bjorgvins [02.09.19]: paldies Dievam,ka foruma ir cilveki kas nopietni un ar izpratni pieiet tam sukna jautajumam.protams ar sadzives sukni Gauju neviens neizsuknes.es pats ejot gar upem esmu pietiekosi daudz redzejis sos suknus.nekad parto nebiju aizdomajies.kur nu vel zvanit.bet principa kaa jau bija komentets, si irigacija pie vasarnicu kooperativiem mazajam upem var radit zinamas problemas.un vel sada sausa vasara ka sii.iespejams kadreiz klimata izmainu iespaida kausies par dzeramo udeni un dalis ar kruzitem ari Latvija.nav runa par to.foruma dalibnieks uzdeva pilnīgi nopietnu jautajumu.vai tik tiesam vajadzeja taa apnirgt ?
Jā vajadzēja!
Ja tas butu bijis ugunsdzēsēju sūknis ar ražību 2000 l/min un vairāk, tad cita lieta. Šajā gadījumā tas vis bija smieklīgi.
Un kungam, par cik pašam vārds google ir svešs, tika atbilde sniegta arī atbilde: ir mk noteikumi kuros viss rakstīts,... ja diennaktī patērē mazāk par 10 m³, ne kadu atļauju vai saskaņošanu nevajag!
Punkts! Viss pārējais ir demagoģija! Ja kādu tas neapmierina, ejiet valdībā un mainiet likumus!
2.septembris 2019, 19:21 | links
 
var jau būt ka viņi to ūdeni pumpē un pārdod uz āfriku
2.septembris 2019, 19:00 | links
 
paldies Dievam,ka foruma ir cilveki kas nopietni un ar izpratni pieiet tam sukna jautajumam.protams ar sadzives sukni Gauju neviens neizsuknes.es pats ejot gar upem esmu pietiekosi daudz redzejis sos suknus.nekad parto nebiju aizdomajies.kur nu vel zvanit.bet principa kaa jau bija komentets, si irigacija pie vasarnicu kooperativiem mazajam upem var radit zinamas problemas.un vel sada sausa vasara ka sii.iespejams kadreiz klimata izmainu iespaida kausies par dzeramo udeni un dalis ar kruzitem ari Latvija.nav runa par to.foruma dalibnieks uzdeva pilnīgi nopietnu jautajumu.vai tik tiesam vajadzeja taa apnirgt ?
2.septembris 2019, 18:51 | links
 
cupix [02.09.19]: Kas tur sevišķs ja upes ūdens veicot pārsimt metrus atgriežas grunts ūdenī, kam tur kaitējums,dabai diezvai un valstij ne tik.

kutis, 2.septembris 2019, 17:10

kaitējums liels vai mazs noteikti, bet viņš noteikti ir ! Teiksim ,Svētes upē netālu no Jelgavas , posmā starp Zemgali-Viesturiem ir sūkņā māja , tiklīdz tā ieslēdzas viss tālākais posms ir duļķī.

Tālāk visi krasti ir pārpurvoti un principā nepieiejami, virs tās nav. Neapgalvoju ka pie vainas ir sūknis , bet nu iespaids jau no tā ir.
Tu tagad nejauc atkal pirkstu ar kaut ko citu: sūkņu māja un dārza sūknis.
Vai tu zināji ka pats katru dienu nodari kaitējumu zemeslodes atmosfērai , palaižot savas tvana gāzītes. Tātad tu arī esi kaitnieks!!!!!
:DDDDD
2.septembris 2019, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager