Gauja

Brencis21 [01.09.19]: uldeens [21m]: Tad jau lietus ūdeni ar nevar izmantot savām vajadzībāmhttps://youtu.be/RMyjJXV-7To
Ir uz ko tiekties, nebūtu jau brīnums!
1.septembris 2019, 22:08 | links
 
uldeens [01.09.19]: Tad jau lietus ūdeni ar nevar izmantot savām vajadzībām
https://youtu.be/RMyjJXV-7To
:DDD
1.septembris 2019, 21:48 | links
 
Atrod likumi lv punktu, kur tas ir aizliegts?
Kā jau iepriekš minēju-aizliegts ir novadīt upē sūdus.
1.septembris 2019, 21:46 | links
 
Tad jau lietus ūdeni ar nevar izmantot savām vajadzībām
1.septembris 2019, 21:44 | links
 
Jautajums un doma cik es sapratu,bija vai var izmantot dabas resursu tas ir upes udeni savam vajadzibam.
1.septembris 2019, 21:38 | links
 
Piebilde: labojums - neattaisno./ ja nu kāds tomēr skolā ne tikai gājis, bet arī mācijies latviešu valodu/.
1.septembris 2019, 21:33 | links
 
No elektrības nejēdzu pilnīgi neko! :)
1.septembris 2019, 21:28 | links
 
urmaas [01.09.19]: Tūlīt te sāksies elektro zinību pamati, pieslēguma shēmas, noplūdes automāti utt! :)
Tu tak zini, ka elektrība ir tumša lieta, kas gaiši spīd.
Tikai tas nekādi neataisno to tupumu , ko te raksta par ūdens ņemšanu un sūkņiem.
1.septembris 2019, 21:27 | links
 
Tūlīt te sāksies elektro zinību pamati, pieslēguma shēmas, noplūdes automāti utt! :)
1.septembris 2019, 21:20 | links
 
jankelis [01.09.19]: Gan jau atradīs par ko piesieties.. :(
Es arī nesaredzu kautkādu kaitējumu.. ja nu vienīgi sūknis kautkā sāk iet uz īso un slaktē zivis nost :D
Domāju ka politikas sadaļā, kaut kāds daunu salidojums, te skatos vēl ,, jautrāk,,.
Pēc būtības:
Publisks ūdens tas ir lietošanā visiem pēc vajadzības.
Ja sūknis iet uz īsso, izsit korķus/ drošinātājus/ nevis dauza zivis.
:DDDD
Vajag vai nu ar galvu draudzēties, vai skolā fiziku mācīties.
1.septembris 2019, 21:16 | links
 
Tiešām pavļiks morozovs! Pastaigā tur pat un pa fotogrāfē trubas pa kurām sūdus novada upē. Tas gan ir aizliegts.
1.septembris 2019, 21:15 | links
 
ainx113 [01.09.19]: Jautajums tads.. griezos pie vides dienesta bet tie dunduki nemaceja man teikt.. vai gauja vispar ir atlauts ielikt sukni privatmajai lai laistitu darzinu??? Kads zin tas ir atlauts vai nau?
Ārprāts! Gaujā ūdens līmenis taču kritīsies!
1.septembris 2019, 21:13 | links
 
Gan jau atradīs par ko piesieties.. :(
Es arī nesaredzu kautkādu kaitējumu.. ja nu vienīgi sūknis kautkā sāk iet uz īso un slaktē zivis nost :D
1.septembris 2019, 21:03 | links
 
Manuprāt atļauts viss, kas nav aizliegts. :)

Kāpēc lai būtu aizliegts sūknēt ūdeni no ūdenstilpnes vispār un it īpaši no lielas upes kā Gauja?? ...kautkāds "pavļika" sindroms...

uzziņai, kas ir "pavļiks" https://lv.wikipedia.org/wiki/Pav%C4%BCiks_Morozovs
1.septembris 2019, 19:15 | links
 

Jautajums tads.. griezos pie vides dienesta bet tie dunduki nemaceja man teikt.. vai gauja vispar ir atlauts ielikt sukni privatmajai lai laistitu darzinu??? Kads zin tas ir atlauts vai nau?
1.septembris 2019, 19:06 | links
 
Labvakar.Kāds varētu pateikt, kā labāk atrast ceļu uz Vijas ieteku Gaujā-Vijciemā.

PALDIES!

breksis99, 30.augusts 2019, 21:49

Vijciemā gar veco bērndārzu pa kreisi.tad kāds gabals jābrauc taisni un vienā mežiņā ceļš aizies pa kreisi.tur arī zīme privātīpašums.Ja izdomāsi ,kā zīmi apiet,upe būs tava.lai precīzāk zinatu vietu kur nogriezties pa kreisi skaties google maps.
30.augusts 2019, 22:20 | links
 
Labvakar.Kāds varētu pateikt, kā labāk atrast ceļu uz Vijas ieteku Gaujā-Vijciemā.

PALDIES!
30.augusts 2019, 21:49 | links
 
Droši vien tur iet karsti, kopš NG pafilmēja. Paziņa teica, ka tagad tur esot trakāk kā uz vimbām pavasarī. Tā kā barotavas tajā seklumā lido baisā daudzumā, tad zivis gan jau īpaši laimīgas nav.
30.augusts 2019, 10:05 | links
 
Šodien Gauja kā pa brīvības ielu pilni krasti
30.augusts 2019, 08:31 | links
 

Zive ira
29.augusts 2019, 23:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager