Gauja

Hi,hi,dīvaina jums sapratne par tiem murdiem un tīkliem,ka jau Andreiko teica....
Varbūt vēl trali kāds ir redzējis?
Piezvaniet tam pašam Strautiņam,izstāstīs.
Ja ir tāda interese piebrauciet,izstāstīsim arī par to kāds izskatās kaut vai stāvvads.
Pats esmu strādājis zvejas flotē 11 gadus tālajā padlaikā.
7.aprīlis 2019, 22:39 | links
 
šodien divas pirmas vimbas sogad,paneme uz garneles un sliekas maisijuma. bet copes ir tadas,ka vel pa agru prieks gaujas,udens ir pa vesu
7.aprīlis 2019, 22:39 | links
 
Joptvai micīt, tev to šoferi pateica? Pats esi gatavs aiziet un ar pirkstu parādīt?
7.aprīlis 2019, 22:33 | links
 
andreiko [07.04.19]: Jozi, vai tu dzīvo Gaujā, vai nu tomēr es? Bambaki, ja jūs varētu atšķirt tīklus no murdiem, tad jau arī būtu diezgan. Murdus uz nēģiem liek pirmajā augustā, un ārā ņem pirmajā februārī. Tīklus uz lašu mammām liek BIors, pagājušo rudenī netika likti.
Vēl pasaki ka tur līdz Ādažu tiltam nav ne viena tikla vai murda
7.aprīlis 2019, 22:24 | links
 
Jozi, vai tu dzīvo Gaujā, vai nu tomēr es? Bambaki, ja jūs varētu atšķirt tīklus no murdiem, tad jau arī būtu diezgan. Murdus uz nēģiem liek pirmajā augustā, un ārā ņem pirmajā februārī. Tīklus uz lašu mammām liek BIors, pagājušo rudenī netika likti.
7.aprīlis 2019, 22:22 | links
 
Carnikavas tīkli vainīgi. Zivju nav. 2% kas tiek garām nevar nodrošināt ne copi, ne turpmāko populāciju.

Tigris, 7.aprīlis 2019, 11:14

Mēs tikai sūdzēties varam forumā, kad beidzot būs laiks rīkoties? Vismaz parakstījāties pret tīklu aizliegšanu iekšējos ūdeņos?

visumaisaa, 7.aprīlis 2019, 11:54

Parakstījos jau sen, bet tīkli kā stāv, tā stāv. Šur tur protams atrod kādu nelegāli ar, bet legālie ar piešprici šur un tur.
Nez kā tam entuziastam ar tiem tūkstošiem nēģu murdiem Daugavā, ir darbam kāda jēga, vai jau norakts?
7.aprīlis 2019, 22:01 | links
 
Un runa iet tipa par oficiāliem ..nevis to kur kāds uz stundiņu pa kluso
7.aprīlis 2019, 21:59 | links
 
andreiko [07.04.19]: Khe, khe... Par tiem tīkliem Carnikvas pusē. Nevajag pirst debesīs pret vēju. Dzīvoju šeit kopš 1991.gada. Esmu copmanis un tīkli man nepatīk. Kaut kādas vaimanas par to Gauja pašreiz pilna ar tīkliem, ir murgs. Pats tajā copēju, pazīstu visus vietējos copmaņus, neviens neko tādu nav manijis (to, kuru Carnikavas dulburi attekā ielika, nākamajā rītā izrāva ārā, pie ķepiņas tika nogrābti). Lūdzu - forumu nepiesārņojiet ar melīgu informāciju, ja redzat tīklus, zvaniet inspektoram. Andris Strautiņš -26462316
No šosejas tilta šoferi teica ka visur murdi vai tīkli pilns
7.aprīlis 2019, 21:59 | links
 
Khe, khe... Par tiem tīkliem Carnikvas pusē. Nevajag pirst debesīs pret vēju. Dzīvoju šeit kopš 1991.gada. Esmu copmanis un tīkli man nepatīk. Kaut kādas vaimanas par to Gauja pašreiz pilna ar tīkliem, ir murgs. Pats tajā copēju, pazīstu visus vietējos copmaņus, neviens neko tādu nav manijis (to, kuru Carnikavas dulburi attekā ielika, nākamajā rītā izrāva ārā, pie ķepiņas tika nogrābti). Lūdzu - forumu nepiesārņojiet ar melīgu informāciju, ja redzat tīklus, zvaniet inspektoram. Andris Strautiņš -26462316
7.aprīlis 2019, 21:55 | links
 
Ja kāds tur var uztaisīt bildes lai visi redz un saprot pa ko iet runa ..ka jābrauc griezt kopā
7.aprīlis 2019, 16:46 | links
 
Carnikavas tīkli vainīgi. Zivju nav. 2% kas tiek garām nevar nodrošināt ne copi, ne turpmāko populāciju.

Tigris, 7.aprīlis 2019, 11:14

Mēs tikai sūdzēties varam forumā, kad beidzot būs laiks rīkoties? Vismaz parakstījāties pret tīklu aizliegšanu iekšējos ūdeņos?

visumaisaa, 7.aprīlis 2019, 11:54

Esmu parakstijies, bet ticība ka jautājums izkustēsies no vietas negarantē to ka tie murdi un tīkli tur pazudīs, jo carnikava un murdi ir simbioze. Jebšu var parādīties paralēla iniciatīva ka ".... vēsturiski tā ir iegājies ka nēģu murdi ir carnikavas sirds" un murdiem tur ir jābūt. (Tas ka murdos iet iekšā viss kas peld ar galvu pret straumi- tas tiek noklusēts.)
7.aprīlis 2019, 16:05 | links
 
visumaisaa [07.04.19]: Carnikavas tīkli vainīgi. Zivju nav. 2% kas tiek garām nevar nodrošināt ne copi, ne turpmāko populāciju.

Tigris, 7.aprīlis 2019, 11:14

Mēs tikai sūdzēties varam forumā, kad beidzot būs laiks rīkoties? Vismaz parakstījāties pret tīklu aizliegšanu iekšējos ūdeņos?
Es vismaz burtnieka šad tad sagriezu speciāli ievelcejot ..būs jābrauc uz carņikavu arī
7.aprīlis 2019, 14:54 | links
 
Carnikavas tīkli vainīgi. Zivju nav. 2% kas tiek garām nevar nodrošināt ne copi, ne turpmāko populāciju.

Tigris, 7.aprīlis 2019, 11:14


Mēs tikai sūdzēties varam forumā, kad beidzot būs laiks rīkoties? Vismaz parakstījāties pret tīklu aizliegšanu iekšējos ūdeņos?
7.aprīlis 2019, 11:54 | links
 
Carnikavas tīkli vainīgi. Zivju nav. 2% kas tiek garām nevar nodrošināt ne copi, ne turpmāko populāciju.
7.aprīlis 2019, 11:14 | links
 
Vakar Gaujā trīs raudiņas un pieci stiepači.Ņēma ļoti negribīgi.Valkas pusē.

kaasis1985, 7.aprīlis 2019, 09:09
Kas ir stiepači?

Baltais sapals,teiba,tulcis.Tā visa ir viena zivs.
veteraans, 7.aprīlis 2019, 09:36
7.aprīlis 2019, 09:39 | links
 
Vakar Gaujā trīs raudiņas un pieci stiepači.Ņēma ļoti negribīgi.Valkas pusē.

kaasis1985, 7.aprīlis 2019, 09:09

Kas ir stiepači?
7.aprīlis 2019, 09:36 | links
 
Vakar Gaujā trīs raudiņas un pieci stiepači.Ņēma ļoti negribīgi.Valkas pusē.
7.aprīlis 2019, 09:09 | links
 
Jābrauc laikam griezt kopā tie tīkli un murdi ..savad stulba copes valdība nekā nevar panākt ..
6.aprīlis 2019, 21:50 | links
 
Vakar vangazju rajons.no 12-18 viena raudinja.vairs ne copes.
6.aprīlis 2019, 21:15 | links
 
Vakar vangazju rajons.no 12-18 viena raudinja.vairs ne copes.
6.aprīlis 2019, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager