Gauja

Mazliet ne pa tēmu, par to sorry.
Bet ko Tu domā par to kā viņi Fly vs Jerk cilā lielās līdakas? Man jau liekas, ka diezgan bieži aiz žaunas ceļ visu svaru...

irganviens, 25.februāris 2023, 15:12


Nav jau daudz citu iespēju ka to zivi paņemt! Protams humānisti teiks ka tā var zarnas atraut utt., bet pēc fakta nekas tai līdakai nenotiek, ja ar uztveramo tīkliņu iecelsi laivā viņa ārdoties pati sev nodarīs lielāku kaitējumu!
25.februāris 2023, 16:09 | links
 
Davis-Di [24.02.23]: Te tik daudz vietas vēl kur iemest! :D

Abavnieks, 24.februāris 2023, 18:04

Ir jau, ir.
Man vēlviens faktors FHM siltai jakai rāvējslēdzējs saplīsa. Un tiko ieleju rumiņu, bet lūpas vēl neesmu saslapinājis.
Nekas paskatīšos FLY vs Jerk un pasapņošu par siltāku laiku, pēc Madeiras divām nedēļām šis liekās baigi pretīgs.
Mazliet ne pa tēmu, par to sorry.
Bet ko Tu domā par to kā viņi Fly vs Jerk cilā lielās līdakas? Man jau liekas, ka diezgan bieži aiz žaunas ceļ visu svaru...
25.februāris 2023, 15:12 | links
 
Vai kāds mēģināja šodien?
Kāds ūdens?
25.februāris 2023, 14:43 | links
 
Varbūt carnikavā +1m bet tuvak Siguldai limenis tāds pats kā pirms pacelšanās.Šodien kolēģis 2 dabūja.Protams viss slapjš un kūst,bet nauktis aukstas.
24.februāris 2023, 22:17 | links
 
Šodien joka pēc uzmetu aci Gaujai Ādažos un iemetu 3x bleķi. Ko jūs tur gribat darīt, man nav skaidrs, jo ūdens ir 1+ metrs stabili un riktīgi nes zāli, stipri šaubos vai ar vobleri vispār varēs normāli pastrādāt, jo bleķis katrā metienā ar skaistu palu kūsi uz āķa. :)
24.februāris 2023, 19:36 | links
 
Davis-Di [24.02.23]: Atrunas var izdomāt vienmēr! :D

Abavnieks, 24.februāris 2023, 18:47

Neapstrīdu!
Vienkārši, pašam nevelk un nav kas reāli pierunā. Puikam ar laiks neuzrunā un Mēmelē liels līmenis, Gaujā ap Siguldu labs Slapdraņķis 0 -1.
Nu tas gan, bez entuziasma ar nav jēgas. Plus ne apstākļi ne laiks nav tuvu patīkami
24.februāris 2023, 19:28 | links
 
Atrunas var izdomāt vienmēr! :D

Abavnieks, 24.februāris 2023, 18:47


Neapstrīdu!
Vienkārši, pašam nevelk un nav kas reāli pierunā. Puikam ar laiks neuzrunā un Mēmelē liels līmenis, Gaujā ap Siguldu labs Slapdraņķis 0 -1.
24.februāris 2023, 18:53 | links
 
Davis-Di [24.02.23]: Te tik daudz vietas vēl kur iemest! :D

Abavnieks, 24.februāris 2023, 18:04

Ir jau, ir.
Man vēlviens faktors FHM siltai jakai rāvējslēdzējs saplīsa. Un tiko ieleju rumiņu, bet lūpas vēl neesmu saslapinājis.
Nekas paskatīšos FLY vs Jerk un pasapņošu par siltāku laiku, pēc Madeiras divām nedēļām šis liekās baigi pretīgs.
Atrunas var izdomāt vienmēr! :D
24.februāris 2023, 18:47 | links
 
Te tik daudz vietas vēl kur iemest! :D

Abavnieks, 24.februāris 2023, 18:04


Ir jau, ir.
Man vēlviens faktors FHM siltai jakai rāvējslēdzējs saplīsa. Un tiko ieleju rumiņu, bet lūpas vēl neesmu saslapinājis.
Nekas paskatīšos FLY vs Jerk un pasapņošu par siltāku laiku, pēc Madeiras divām nedēļām šis liekās baigi pretīgs.
24.februāris 2023, 18:27 | links
 
Davis-Di [24.02.23]: Cik bildēs, video redzēju, nav tik traki. Protams, ne tuvu kam ideālam

Abavnieks, 24.februāris 2023, 15:52

Nezinu mazajās upēs vēl varbūt ko var mēģināt, bet Gaujā domāju ka būs daudz svaiga gaisa un mitrums no augšas.
Es šoreiz laikam izlaidīšu, lai arī bija doma iezagusies laist.
Te tik daudz vietas vēl kur iemest! :D
24.februāris 2023, 18:04 | links
 
Cik bildēs, video redzēju, nav tik traki. Protams, ne tuvu kam ideālam

Abavnieks, 24.februāris 2023, 15:52


Nezinu mazajās upēs vēl varbūt ko var mēģināt, bet Gaujā domāju ka būs daudz svaiga gaisa un mitrums no augšas.
Es šoreiz laikam izlaidīšu, lai arī bija doma iezagusies laist.



24.februāris 2023, 17:58 | links
 
Rikko [24.02.23]: Duļķis nav?
Cik bildēs, video redzēju, nav tik traki. Protams, ne tuvu kam ideālam
24.februāris 2023, 15:52 | links
 
Duļķis nav?
24.februāris 2023, 14:34 | links
 
raimondsL [24.02.23]: Kā Gauja izskatās pēc vakardienas saliem?
Pagaidām vēl kūkas ir, bet uz rītdienu cerīgi. Vismaz es ceru :D
24.februāris 2023, 11:57 | links
 
Kā Gauja izskatās pēc vakardienas saliem?
24.februāris 2023, 11:49 | links
 
aluspinte [23.02.23]: Gaujā vimbu nav? Es neveiksme kam jāķer vimba nevis pumpainie? Pupainos tāpat bik noķēru.
Kas tur rakstīts?
23.februāris 2023, 23:01 | links
 
Gaujā vimbu nav? Es neveiksme kam jāķer vimba nevis pumpainie? Pupainos tāpat bik noķēru.
23.februāris 2023, 22:04 | links
 
Karlis_K [Vakar]: Joks bet tā nu sanāk ka veselībai drošāk ēst mazsālītu Norges lasi no audzētavas :) tiem lašiem praktiski nav iespēju saķert šos platos lenteņus, jo barojas ar granulām. Savvaļā jūrā lasīts ēd gan vēzīšus gan mazās zivteles, kuras ir lenteņa pirmais saimnieks apēdot tā oliņas ūdenī, kuras tur savukārt nonāk ar galasaimnieka, roņu un citu jūras zīdītāju sūdiem.Iemesls par ko padomāt tiem, kas ēd svaigās lašmaizītes turpat upes krastā.

eerks, 13.februāris 2023, 17:50

Uzreiz jānoskalo, var ar biškrēsliņu tēju, varbūt šnapss arī līdz, gan jau vēlkautkas :D
14.februāris 2023, 17:21 | links
 
Karlis_K [13.02.23]: Joks bet tā nu sanāk ka veselībai drošāk ēst mazsālītu Norges lasi no audzētavas :) tiem lašiem praktiski nav iespēju saķert šos platos lenteņus, jo barojas ar granulām. Savvaļā jūrā lasīts ēd gan vēzīšus gan mazās zivteles, kuras ir lenteņa pirmais saimnieks apēdot tā oliņas ūdenī, kuras tur savukārt nonāk ar galasaimnieka, roņu un citu jūras zīdītāju sūdiem.
Iemesls par ko padomāt tiem, kas ēd svaigās lašmaizītes turpat upes krastā.
13.februāris 2023, 17:50 | links
 
Joks bet tā nu sanāk ka veselībai drošāk ēst mazsālītu Norges lasi no audzētavas :) tiem lašiem praktiski nav iespēju saķert šos platos lenteņus, jo barojas ar granulām. Savvaļā jūrā lasīts ēd gan vēzīšus gan mazās zivteles, kuras ir lenteņa pirmais saimnieks apēdot tā oliņas ūdenī, kuras tur savukārt nonāk ar galasaimnieka, roņu un citu jūras zīdītāju sūdiem.
13.februāris 2023, 16:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager