Gauja

Un tāpēc es braucu pārsvarā tik uz Igauniju copet ..nevaig domāt te jāmaksā vai ne..un zivis varu ņemt cik gribu un vajag ...
4.februāris 2019, 08:53 | links
 
Paši radam nekārtības, lai pēčāk ar tām "varonīgi cīnītos"!
4.februāris 2019, 07:48 | links
 
Redz,visas kūtis,kas man pieder ir izmēzstas....
Man ir svarīgi,lai mani neviens netraucē ar savām muļķībām.
3.februāris 2019, 22:32 | links
 
Jāņem cecumi rokā un kūts jāizmēž! Laimes lācis,vai princis baltā zirgā to nedarīs.
3.februāris 2019, 22:28 | links
 
Nu,lūk tad.....
Tā kā makšķernieki ir mazākumā,tad nevienam tur īpaši mūsu vēlmes neinteresē.
Savākt naudu par licenzēm makšķerēšanai,tīkliem jūrā,noplēst par manu īpašumu 14 reizes lielāku summu nekā LT,noplēst OIK(ko gan nedara pašvaldība,bet man no tā labāk nepaliek)un daudz vēl visāda veida cūcību.
3.februāris 2019, 22:23 | links
 
Tās,tomēr,ir publiskas ūdenstilpes,kuras nedrīkst pārvērst sīkās barotnēs,jo ar ieņēmumiem no licenzēm,nav iespējams segt apsaimniekošanas izdevumus.Sausais atlikums-darīts netiks nekas,bet rubuļi grozīsies lieli.
3.februāris 2019, 22:21 | links
 
Viņi,jau arī dara savu darbu.Vienīgi nav informēti par vairākuma vēlmēm.Domāju,virzot šādus projektus,būtu jāapzin vēlētāju viedoklis.
3.februāris 2019, 22:15 | links
 
Manā pašvaldībā ir tikai viens makšķernieks,tas pats ir svētdienas.....protams viņi nakad neatteiksies,jo nauda guļ tepat.
A vaimanas...es uzskatu,ka katram ir jādara savs darbs.Manā darbā neviens man nepalīdz no pašvaldības,ne no kurienes.
Cik tad ilgi viņi visi būs jāstutē,koe?
3.februāris 2019, 22:07 | links
 
Ko tad vaimanājam?Mūs pašu vēlēti tautas priekšstāvji.Tad arī jāpanāk,lai tiktu ieverotas vairākuma intereses.Varbūt vairākums ar visām četrām par licenzēm?
3.februāris 2019, 21:59 | links
 
Ģenerātoru šeit ir pietiekami,ka tik naudinšj nāk.
Blj,izrociet savu dīķi,ielaižiet zivis,kas būtu pat ļoti apsveicami.
Un tad plēsiet,cik tik pašiem sirdsapziņa atļauj.
Ja sirdsapziņas naf,tad neko.....
3.februāris 2019, 21:47 | links
 
Jautājums:Kurš ģenerē šo bulshitu? Pašvaldības.Tā tad mūsu vēlēti deputāti(lasi tautas kalpi) mūsu interešu aizstāvji un pārstāvji.
3.februāris 2019, 21:44 | links
 
Jo licence būs uz vietu nevis tikai uz konkrētu zivi. Un tā jau ir .AUCĪBA!

urmaas, 3.februāris 2019, 21:37[/quote]

Vo,taisnība!
Man varbūt nah to lasi nevajaga,kad es gribu noķert zandartu pēc 1.datuma.
Vai ir daudzi,kas ķer kaut vai tās pašas līdakas.....
3.februāris 2019, 21:44 | links
 
raihs [03.02.19]: urmaas [40m]: Uz ko tad cerēji?!
Tur nav nekā personīga-tikai bizness!Es arvien ceru uz ideāliem. Sūds no tā biznesa, ja paskaita. Pluss licenzēm būtu kaut neliela presinga samazināšanās pie upes
Jebkurā gadijumā tas ir apgrūtinājums makšķerniekam vulgaris. Jo licence būs uz vietu nevis tikai uz konkrētu zivi. Un tā jau ir .AUCĪBA!
3.februāris 2019, 21:37 | links
 
BrunoL [03.02.19]: Dubultā morāle-svētā zivs(arī nēģi),bet ja samaksā dažus Jūdasa grašus,pārvēršas parastā.
Vēl,joprojām,ceru,ka VVD sāks strādāt un pildīt savas funkcijas,kā tas notiek mūsu kaimiņos Igaunijā.
Tieši manas domas. Ja samaksā peso, eh, tad jau drīkst... :)
3.februāris 2019, 21:32 | links
 
Dubultā morāle-svētā zivs(arī nēģi),bet ja samaksā dažus Jūdasa grašus,pārvēršas parastā.
Vēl,joprojām,ceru,ka VVD sāks strādāt un pildīt savas funkcijas,kā tas notiek mūsu kaimiņos Igaunijā.
3.februāris 2019, 21:28 | links
 
Labākajā gadījumā uzbūvēs WC pie Murjāņu tilta,tas ja paveiksies.
Ko tās licenzes dos,ja tāpat zivīm neaiziet nekas?
Drīz beigsies visas Eu naudas un vispār kuij ko redzēsim.
Arī vairs nebūs gribētāju,kas lasa lekcijas,D
3.februāris 2019, 21:21 | links
 
Np tā presinga jau arī nekā nav cik dienas gadā sanāk .cik laikapstāklis ļauj un cik tie enuziasti ir ,sadalot uz cilvēkdienām gadā,sūds vien tur sanāk no tā presinga
3.februāris 2019, 21:10 | links
 
urmaas [12m]: Uz ko tad cerēji?!
Tur nav nekā personīga-tikai bizness!Es arvien ceru uz ideāliem. Sūds no tā biznesa, ja paskaita. Pluss licenzēm būtu kaut neliela presinga samazināšanās pie upes

raihs, 3.februāris 2019, 21:04

Kura vieta ir tas presings?
3.februāris 2019, 21:05 | links
 
Uz ko tad cerēji?!
Tur nav nekā personīga-tikai bizness!

urmaas, 3.februāris 2019, 20:53

Piekritu.
3.februāris 2019, 21:04 | links
 
urmaas [03.02.19]: Uz ko tad cerēji?!
Tur nav nekā personīga-tikai bizness!
Es arvien ceru uz ideāliem. Sūds no tā biznesa, ja paskaita. Pluss licenzēm būtu kaut neliela presinga samazināšanās pie upes
3.februāris 2019, 21:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager