Gauja

Tās ir cerības uz pašvaldību naudas izzagšanu ,kautkādas licenzes cenas nesedz pašizmaksu sāksies pašvaldību reforma un šitie visi sūdi aizmirsīsies
3.februāris 2019, 21:01 | links
 
Uz ko tad cerēji?!
Tur nav nekā personīga-tikai bizness!
3.februāris 2019, 20:53 | links
 
Kuha [03.02.19]: Vai kādam ir nojauta par licenzētajiem posmiem? Un par datumiem, kad drīkstēs? Paldies!
https://m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfSTIxMDUzMzM1MjYxNTA4Mzo3NzI4ODI4ODk3MTM0NTc%3D
3.februāris 2019, 20:47 | links
 
Vai kādam ir nojauta par licenzētajiem posmiem? Un par datumiem, kad drīkstēs? Paldies!
3.februāris 2019, 20:43 | links
 
Licenzes briest. Mani vairāk biedē, ka licenžu aktīvistu darbības ar to arī apsīksies. Jo visi viņu programmas punkti sastāv no tādiem vispārinātiem atslēgvārdiem kā "panākt, veicināt, nodrošināt" , utt. Bulšits, karoče...
3.februāris 2019, 20:39 | links
 
Šodien daudz potenciālo trupiku staigāja gar ūdens malu. Mēs ar čomu ilgi gaidījām kad kāds aizies pa burbuli -tas pie tilta. Skatījamies un spriedelējām -ja tas bumbieris ielūzīs tur tad tur ir betona bluķi apakšā ar armatūras stieņiem - tam pizģec uzreiz, ja tas -tad vēl ir izredzes neaizķerties kaut kur zem ūdens. 5 pašnāvnieki vienlaicīgi figurēja pa to posmu. Mans ieteikums - nelieniet tur ... vai arī lienat lai var redzēt kā kāds aiziet pa burbuli. Virs tilta ir drošāk -tur nav krāces .

Bralitis, 2.februāris 2019, 18:41

Pilnigas mukibas,ledus tur bij drosh!
3.februāris 2019, 20:25 | links
 
Šodien uz četriem tik viena zive nofočēta ~1-1,2kg, ledus labs, bet ar sniegu un ūdeni pa virsu...stiagāt bik mīzīgi...divās vietās no pretējā krasta džekiem gan patrāpījās kas brangāks...vienā posmā ~2-2,5kg un otrā 5-6kg zivtele...būs pa darba nedēļu jāaizmauc...
3.februāris 2019, 19:32 | links
 
edijs...lai strādā ātrāk,es gribu maksāt!
3.februāris 2019, 15:43 | links
 
Cik zinu, tad būs licenzes. Darba grupa strādā.
3.februāris 2019, 14:57 | links
 

Šodienas 2h cope Gaujā, zināmā vietā. Rīki vakardienas. Tikai nebija motiļi ar ko piebarot. Lielākais485g. Labi ķērās baltās zivis. Visas baltās amnestētas.
3.februāris 2019, 14:18 | links
 
DSV [Vakar]: Gribēju noskaidrot kas tur īsti ar tām īpašajām posmu licencēm?
reali ja negribu lomu paturēt man tāpat jāpērk tā special licence, vai pietiek ar parasto?

ar4aa, 2.februāris 2019, 23:23

Gauja,pagaidām, neskaitās licenzētā upe.....
Makšķernieka karti vajadzēs ganŠogat pazistamu inspektoru satiku un ta man isteicas ka gauja ar busot licenzeta upe bet kad bus nemaceja pateikt.

Jefins, 3.februāris 2019, 11:07


Pagaidām tikai lēnām tas tiek skaņots, un licences būs uz pumpainajiem no 1.01. Līdz 30.04.
3.februāris 2019, 13:37 | links
 
DSV [02.02.19]: Gribēju noskaidrot kas tur īsti ar tām īpašajām posmu licencēm?
reali ja negribu lomu paturēt man tāpat jāpērk tā special licence, vai pietiek ar parasto?

ar4aa, 2.februāris 2019, 23:23

Gauja,pagaidām, neskaitās licenzētā upe.....
Makšķernieka karti vajadzēs gan
Šogat pazistamu inspektoru satiku un ta man isteicas ka gauja ar busot licenzeta upe bet kad bus nemaceja pateikt.
3.februāris 2019, 11:07 | links
 
Gribēju noskaidrot kas tur īsti ar tām īpašajām posmu licencēm?
reali ja negribu lomu paturēt man tāpat jāpērk tā special licence, vai pietiek ar parasto?

ar4aa, 2.februāris 2019, 23:23


Gauja,pagaidām, neskaitās licenzētā upe.....
Makšķernieka karti vajadzēs gan
2.februāris 2019, 23:26 | links
 
Gribēju noskaidrot kas tur īsti ar tām īpašajām posmu licencēm?
reali ja negribu lomu paturēt man tāpat jāpērk tā special licence, vai pietiek ar parasto?
2.februāris 2019, 23:23 | links
 
Vai visur Siguldas apkaimē Gauja ar ledu gar malām? Brīvu posmu nav?
Bija doma rīt aizšaut,bet Brālītis sabiedēja...
2.februāris 2019, 21:48 | links
 
Tiešām esiet prātīgi. Tagad pat Ziemeļvidzemē sniegs virsū tikko pārvilktam ūdenim. Pie manis zināmā vietā 30 līdz 40cm biezs.
2.februāris 2019, 19:12 | links
 
Mans pilsoņa pienākums ir pabrīdināt par briesmām. Rīt vispār ieteiktu kāju nespert uz Gaujas. Te lietus līst .
2.februāris 2019, 18:55 | links
 
Pēc otrās ielūšanas Gaujā (arī visai veiksmīgi, straume apakšā bija stipra, bet ne tik dziļš lai parautu zem ledus) kaut kā vairs nevelk vazāties gar ledus malām.
2.februāris 2019, 18:53 | links
 
Šodien daudz potenciālo trupiku staigāja gar ūdens malu. Mēs ar čomu ilgi gaidījām kad kāds aizies pa burbuli -tas pie tilta. Skatījamies un spriedelējām -ja tas bumbieris ielūzīs tur tad tur ir betona bluķi apakšā ar armatūras stieņiem - tam pizģec uzreiz, ja tas -tad vēl ir izredzes neaizķerties kaut kur zem ūdens. 5 pašnāvnieki vienlaicīgi figurēja pa to posmu. Mans ieteikums - nelieniet tur ... vai arī lienat lai var redzēt kā kāds aiziet pa burbuli. Virs tilta ir drošāk -tur nav krāces .
2.februāris 2019, 18:41 | links
 

Kopsvarā ap 2.5kg. Lielākie līdz 300g.
2.februāris 2019, 15:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager