Gauja

Nudien, pēc riepas spriežot onkuls jau gados, bet kā puiškāns lepojas ar noķertiem asarēniem!

Juris_O, 15.septembris 2018, 00:59


Paklau, cilvēk- ja tu esi copes profs un tādus, kā bildē, nicīgi met atpakaļ, tas nenozīmē, ka tev kāds devis tiesības šo puisi apdirst. Šeit info liek dažādi cilvēki ar dažādām copes iemaņām, pieredzi un paradumiem- respektē, ja jau te grozies. Es šorīt priecājos arī par mazākiem asarēniem Lielupē, jo labi atpūtos rīta cēlienā un galvu izvēdināju
15.septembris 2018, 14:58 | links
 
Juris_O [15.09.18]: Nudien, pēc riepas spriežot onkuls jau gados, bet kā puiškāns lepojas ar noķertiem asarēniem!
Noķer pats un tā pļūti ka nekas Gauja neķeras
15.septembris 2018, 08:43 | links
 
BrunoL [15.09.18]: Ko var plātīties ar kaut kādu herņu? Šobrīd citas prioritātes!
Lašus jau nevar te likt jāliek kas cits
15.septembris 2018, 08:42 | links
 
Normāls loms, izmērs labs.
15.septembris 2018, 07:06 | links
 
BrunoL [15.09.18]: Ko var plātīties ar kaut kādu herņu? Šobrīd citas prioritātes!
Vai tad tās citas prioritātes jau ir ienākušas?
15.septembris 2018, 06:54 | links
 
Nudien, pēc riepas spriežot onkuls jau gados, bet kā puiškāns lepojas ar noķertiem asarēniem!
15.septembris 2018, 00:59 | links
 
Ko var plātīties ar kaut kādu herņu? Šobrīd citas prioritātes!
15.septembris 2018, 00:37 | links
 

Un atkal sliekas drpšots:)
14.septembris 2018, 22:07 | links
 
Bralitis [13.09.18]: Biju pie Gaujas visu pēcpusdienu. Esmu dzimis pie Gaujas,audzis . Esmu ašukus,līdakas ķēris gadu desmitiem. Protams ka nevar sajaukt vai mūk mailes no ašukiem vai salūtē virs ūdens no līdakas. Sajaukt var tikai ja mazais līdacēns trenkā mailes ,tad gan tracis ir vienāds ar ašuku uzbrukumu. šodien ašuki dzenāja mailes .Mans mērķis bij kaķiem saķert mailes un paspiningot. Mailes pat līdz Gaujas vidum jutās droši visas pēcpusdienas laikā - pilnīgi neviens viņas netraucēja. Izcila maiļu cope bij :) Neviena pieskāriena ,uzsitiena vai jebkura aktivitēte no plēsoņām nebij. Copmaņu ar bij daudz .Nevienam nekā. Viena mežene pa vidu visiem ik pa brīdim uzdauzīja bet viņai bij po tie poperi,vobleri un rotiņi - viņai dabīgās ēsmas gana daudz.
Vakar viens uz grunduļi pludināja pilnig0..man Fišeru sēžot slieka 16 asari lielākie redzami iepriekšējā bildes...bet līdakas tic varijas redzēju bieži kā žokļus klabinaja pāris metru no kājām ..a uz spini neskaitījās virsū laikam dzīvais jauzliek
13.septembris 2018, 22:25 | links
 
Biju pie Gaujas visu pēcpusdienu. Esmu dzimis pie Gaujas,audzis . Esmu ašukus,līdakas ķēris gadu desmitiem. Protams ka nevar sajaukt vai mūk mailes no ašukiem vai salūtē virs ūdens no līdakas. Sajaukt var tikai ja mazais līdacēns trenkā mailes ,tad gan tracis ir vienāds ar ašuku uzbrukumu. šodien ašuki dzenāja mailes .Mans mērķis bij kaķiem saķert mailes un paspiningot. Mailes pat līdz Gaujas vidum jutās droši visas pēcpusdienas laikā - pilnīgi neviens viņas netraucēja. Izcila maiļu cope bij :) Neviena pieskāriena ,uzsitiena vai jebkura aktivitēte no plēsoņām nebij. Copmaņu ar bij daudz .Nevienam nekā. Viena mežene pa vidu visiem ik pa brīdim uzdauzīja bet viņai bij po tie poperi,vobleri un rotiņi - viņai dabīgās ēsmas gana daudz.
13.septembris 2018, 21:21 | links
 
Gaujā pašlaik vasaras līmenis un arī tempers vēl augsts tā ka sapali turpina ierasto blākšņināšanos vakaros. Asaru barošanos, kad tie čāpstinādami rij vīkes pie ūdens virsmaz, manuprāt nevar sajaukt ne ar ko citu. Tāpat kā meženu apdullinošos sitienus ar asti vai raibo lēkāšanu.
13.septembris 2018, 21:05 | links
 
Man šķiet ka tie kas vāra ūdeni ir ašuki. Tie gan diezgan aktīvi ,bet uz spini baigi negribīgi kožas - tiem milzīga barības bāze. Ūdens ļoti zems ,visas mailes pa bedrēm.Vajag tikai ielekt bedrē atvērtu muti :)
13.septembris 2018, 21:01 | links
 
Bralitis [12.09.18]: Es svētdien nokuģoju pa Gauju un garīgais beigās bij apmēram šāds:https://www.facebook.com/sergei.smorodin.3/videos/608717842855570/UzpfSTEwMDAxMzU2OTg0NTE2NDo1MTEwNTIwMDYwMjM3OTA/?id=100013569845164
Vakar līdakas vienkārši vārīja ūdeni bet uz spiņa tas pats kas vidio
13.septembris 2018, 09:28 | links
 
Es svētdien nokuģoju pa Gauju un garīgais beigās bij apmēram šāds:https://www.facebook.com/sergei.smorodin.3/videos/608717842855570/UzpfSTEwMDAxMzU2OTg0NTE2NDo1MTEwNTIwMDYwMjM3OTA/?id=100013569845164
12.septembris 2018, 23:48 | links
 

Slieka
12.septembris 2018, 23:22 | links
 
Šodien Valmierā ar viens pa krācēm liida augšā.

Meģinaju uz kastmasteriiti paņemt.
Bet necopē.
12.septembris 2018, 15:11 | links
 
Jau pirmie ir uz maizītes pabijuši
12.septembris 2018, 07:37 | links
 
Godīgam cilvēkam, kurš ievēro likumu un lieguma laikā tāpat vien gar upi nemīl staigāties vai kādam kurš nedzīvo upes krastā, varētu būt grūti iedomāties kāds presings ir no maluzvejniekiem lieguma laikā. Un tas dažreiz liek aizdomāties vai tiešām tas liegums nāk par labu!
12.septembris 2018, 01:01 | links
 
Tāpat neviens neko neredz, ja vien kāds tūrists var noziņot par kādu nelikumību, kas tāpat nekādu labumu nedod.
Pat konkrētu vietu, laiku, tīklā esošo zivju skaitu, tīklu skaitu utt, noziņojot bieži vien nav iespējas nevienam atbraukt uz konkrēto vietu..tā vienkārši ir un būs, un lielākajā daļā gadījumu tīklus likvidēju pats, taču diezko omulīgi tas nav..
12.septembris 2018, 00:52 | links
 
Ir jau gan a kursu to redz..bet lasi labi var izkacinat
11.septembris 2018, 23:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager