Gauja

Nu kungi, badenes gatavībā vimbu startam? :)
14.marts 2018, 12:57 | links
 
.Var apsekot up ietekviets.Akmeņainas vietas a var but.Faktiski vis mal no Saļūzen līdz Vitrup un uz priekš.Sav viet neteiks,es i skops :)Ideāla varianta uztrāpit,ka zveijniek skat tīkl.Tad redzams ,šamie ir vai nav
20.februāris 2018, 21:32 | links
 
Pēc spožajiem uz līc jālaiž.Piekrastē nupat šie i daudz.Izmērs gan ,nu tāds :( Ūdens a ka plieķs,pats kaifs

ezers, 20.februāris 2018, 13:17

Kurā vietā līcī ja nav noslēpums. Gribās kādu spošu padzenāt :)
20.februāris 2018, 21:12 | links
 
Nu man Gauja patīk tieši ar savu nelielo aizaugumu (par augšteci šoreiz nerunāju), starp mūsu lielajām upēm tomēr vismazāk zāles. Ja paskatās kas darās ar Ventu vai Salacu vasaras beigās, atšķirība ir jūtama. Un tad vēl švakā ledus iešana, nelielie pali jau kuro gadu un visa tā vecās zāles un sakņu sega apakšā tik pieņemas biezumā. Nosedz vairumu braslu, lūk tas man nepatīk abās pārējās lielajās lašupēs. Gaujā tas mazāk izteikti, tikai atsevišķās vietās, pārsvarā gultne tīra. Un ūdens dzidrība patīkama, ja kādu laiku nav bijusi pali. Septembrī tā atšķirība īpaši izceļas. Ar Salacu ir bijis tā ka rudenī aicina kāds līdzi, es prasu kāds ūdens, sūds šie atbild, nu tad neko es labāk uz Gauju.

Sulla, 20.februāris 2018, 14:15

Kārli, man jau tā Gauja ir pavisam jauna bilde...
Redzi, V-pilī dzīvojot, nekur jau dikti tālu nebija jābrauc. Ventā bija un ir viss, kam nu ko kārojas :) I cēlā zive, i asaris no ledus, i stinte, i vimba, pēdējos gados pat sīgas sāka regulāri lomos trāpīties, vēdzele no ledus...
Eh, nostaļģija bik rauj :)
20.februāris 2018, 14:38 | links
 
a iebarošanai?es kādus piecus pirms copes iemetu,palīdz :)

ezers, 20.februāris 2018, 14:19


Es jau arī šad tad iemetu... :)
20.februāris 2018, 14:31 | links
 
a iebarošanai?es kādus piecus pirms copes iemetu,palīdz :)
20.februāris 2018, 14:19 | links
 
vaita neesi visus aprāvis?

ezers, 20.februāris 2018, 13:57


Vai ta pirmo gadu šamos ķeru, ka jāprauj pa 10-20 sezonā? :)
20.februāris 2018, 14:16 | links
 
Nu man Gauja patīk tieši ar savu nelielo aizaugumu (par augšteci šoreiz nerunāju), starp mūsu lielajām upēm tomēr vismazāk zāles. Ja paskatās kas darās ar Ventu vai Salacu vasaras beigās, atšķirība ir jūtama. Un tad vēl švakā ledus iešana, nelielie pali jau kuro gadu un visa tā vecās zāles un sakņu sega apakšā tik pieņemas biezumā. Nosedz vairumu braslu, lūk tas man nepatīk abās pārējās lielajās lašupēs. Gaujā tas mazāk izteikti, tikai atsevišķās vietās, pārsvarā gultne tīra. Un ūdens dzidrība patīkama, ja kādu laiku nav bijusi pali. Septembrī tā atšķirība īpaši izceļas. Ar Salacu ir bijis tā ka rudenī aicina kāds līdzi, es prasu kāds ūdens, sūds šie atbild, nu tad neko es labāk uz Gauju.
20.februāris 2018, 14:15 | links
 
vaita neesi visus aprāvis?
20.februāris 2018, 13:57 | links
 
Māri pašlaik svaigos meklē pašā apakšā Carnikava - Ādaži. Man gan tur nepatīk, zemāk par Murjāņiem jau cik gadus vairs neprovēju. Jo apakša kā reiz ir vienmuļie smilšainie posmi, es tos saucu par smilžu tuksnešiem. Nezinātājs pie duļķaināka ūdens tādos var pa tukšo nomētāt mēnešiem un domāt ka Gauja ir izkāsta :) Vissmukākās vietas ap Līgatni. Lai gan arī zem Siguldas ir dažas tā neko.

Sulla, 20.februāris 2018, 13:27

Es jau esmu tagadiņās akurāt sem Siguldas :)
Ir, ir vietas... bet tas nav tas, pie kā esmu pieradis (Venta)... tāpat pārsvarā smilts.
Vakar uzgāju vienu skaistu vietu, visdrīzāk pāris akmeņi gultnē, no kuriem viens liels... no sākuma domāju, ka liels baļķis smiltīs ieskalots...uzliku bleķi, ko nav žēl noraut un nomētāju, sajutu raksturīgo "dinkš"- tomēr akmeņi.
Nopuļķēju to vietu kādu pusotru stundu, vienu "striķi" ar dēlēm apaugušu, rumpī uz kādi 65cm izkacēju... nu papumpēja jau viš tur biki un pakūleņoja... bet tas nav tas, ko gribās... :)
Ezers, Tavi darinājumi arī Gaujā strādā :)
20.februāris 2018, 13:49 | links
 
Māri pašlaik svaigos meklē pašā apakšā Carnikava - Ādaži. Man gan tur nepatīk, zemāk par Murjāņiem jau cik gadus vairs neprovēju. Jo apakša kā reiz ir vienmuļie smilšainie posmi, es tos saucu par smilžu tuksnešiem. Nezinātājs pie duļķaināka ūdens tādos var pa tukšo nomētāt mēnešiem un domāt ka Gauja ir izkāsta :) Vissmukākās vietas ap Līgatni. Lai gan arī zem Siguldas ir dažas tā neko.
20.februāris 2018, 13:27 | links
 
Pēc spožajiem uz līc jālaiž.Piekrastē nupat šie i daudz.Izmērs gan ,nu tāds :( Ūdens a ka plieķs,pats kaifs
20.februāris 2018, 13:17 | links
 
Izlepis,Tu Marčello esi.Paņem pīppauzi un viss atkal būs bumbās.:)
20.februāris 2018, 13:11 | links
 
Kur tad lejtecē tagad var iemest vispār? Biju pāris vietās Carnikavā un Ādažos piebraucis - bez variantiem - ledlauzis sākumā jāsūta pa priekšu...

RobisRobis, 19.februāris 2018, 17:08


Posms Vangaži- Sigulda vismaz vakar bija vaļā...
20.februāris 2018, 13:03 | links
 
Man palīdzēja upi saprast vasaras nobraucieni ar laivu. Pieleca kāpēc sēžot no krasta bija priekšnojauta, ka sēžu stadionā. :D

Odekoleonids, 19.februāris 2018, 16:25


Līmenis tagad labi pakritis, dzidrs, var upi lasīt pat īpaši nepazīstot.
Ja Venta ir nobombīta n-tos gadus, tad te tagad bik savādāk- tā īpaši nav kur "piedurties". Gultne smilšaina, kas mainās, man šķiet tā upe vienmuļa.
Vietas jau it kā atkostas, bet nav svaigās zivs...
Tie pērnie mani neinteresē :)
20.februāris 2018, 13:00 | links
 
eMKa [19.02.18]: Grūti atzīties, lai gan viegli, jo jauna pieredze, bet nemāku tai Gaujā neko noķert.
"Neko" man saistās ar jūras foreli, krītošais lasis neintersē, kā arī "caur žogu izrautās" jūras foreles, kas jau nonārstojušas.
It kā vajadzētu būt svaigajai zivij no jūras, bet neir... kaut kādi pērnie "striķi" tik piesakās...
Kā citiem Gaujas pātagotājiem?
Tūliņ jau atkal aizraus ciet un būs kirdik...
Nu tagad jau nav īstais laiks. Pavasarī, tad būs. Varam aizbraukt kādreiz, ja esi no Rīgas. Uzsūti pm.
19.februāris 2018, 17:58 | links
 
Kur tad lejtecē tagad var iemest vispār? Biju pāris vietās Carnikavā un Ādažos piebraucis - bez variantiem - ledlauzis sākumā jāsūta pa priekšu...
19.februāris 2018, 17:08 | links
 
Man palīdzēja upi saprast vasaras nobraucieni ar laivu. Pieleca kāpēc sēžot no krasta bija priekšnojauta, ka sēžu stadionā. :D
19.februāris 2018, 16:25 | links
 
Grūti atzīties, lai gan viegli, jo jauna pieredze, bet nemāku tai Gaujā neko noķert.
"Neko" man saistās ar jūras foreli, krītošais lasis neintersē, kā arī "caur žogu izrautās" jūras foreles, kas jau nonārstojušas.
It kā vajadzētu būt svaigajai zivij no jūras, bet neir... kaut kādi pērnie "striķi" tik piesakās...
Kā citiem Gaujas pātagotājiem?
Tūliņ jau atkal aizraus ciet un būs kirdik...
19.februāris 2018, 15:30 | links
 
Paldies par pieredzes apmaiņu. Būs vien jāpamēģina kaut kur uz dullo aizšaut.
18.februāris 2018, 22:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager