Gauja

vakar gauja sapalu aktivitate mazliet lielaka,rezultata divi sapali ar maniem akiem peld talak:((:((:((
10.jūlijs 2017, 09:49 | links
 
Limenis nedaudz pacelies, uz grunti var pacopet, tik jamekle sogad kur zivis nolidushas. Vakar meginaju uz kukuruzu, viena copite un viss.
9.jūlijs 2017, 09:58 | links
 
kāda šobrīd situācija Gaujā? uz grunti ir iespējams pacopēt, zāles traucē?
8.jūlijs 2017, 09:09 | links
 
Vakar pavadītas 3h Gaujā, uz līdakām. Situācija ļoti bēdīga, viens zīmulis atrādijāāāš, i vsjo!
28.jūnijs 2017, 13:27 | links
 
Pašlaik cope ar fīderi iepretim Carnikavai. Cope katrā metienā. Sīkie finieri. Lielākie ap 300 gr. P. S. zāles dzen pa nopietno
22.jūnijs 2017, 20:38 | links
 
Gauja limenis pacelies nedaudz, udens ar ka kafijas nogulsnes, no rita meginats tika uz sapaliem, bet dziviba praktiski nekada,laikam jadodas uz vakara copi,varbutbus pamodusies.
17.jūnijs 2017, 16:38 | links
 
Gauja duļķaina, bet mazo sapalu aktivitāte nemainās... :)
16.jūnijs 2017, 23:30 | links
 
kā ar copi gaujā? (Valmierā)
12.jūnijs 2017, 08:33 | links
 
Šodien ar fīderi no 16 - 21 vien pāris nieka copītes un viens mazs plicēns. Ēsmas dažādība bija liela. Laikam pievīla vietas izvēle, un varbūt arī barības. Varbūt breksis vienkārši tagad nebarojās!
9.jūnijs 2017, 21:27 | links
 
zunchy
Kurā posmā mētā Gaujā vai pierīgā?
Varētu kopā aizgāzt pamētāt. Eksperts galīgi neesmu bet gan jau šo to varēšu pastāstīt.
8.jūnijs 2017, 10:37 | links
 
Biju vakar iegajis makšķernieku veikalā. Šoreiz paveicās ar pārdevēju. Viņš parādīja visvienkāršāko mezglu, kas ir pietiekami efektīvs un tagad ar to nav problēma. Īsumā atbildēja uz maniem jautājumiem, patiešām atsaucīgs.
Biju no 21.00 - 22.30. Rezultātā viens asaris sprīža garumā, protams atlaists atpakaļ, un viens palielāks asaris, kurš peldēja līdzi rotiņam, bet pie paša krasta nepaņēma.

Makšķerēšanā ir tik daudz nianses un metodes, ka komentāros visu uzrakstīt būtu grūti. Silti iesaku nopirkt elementārāko makšķernieku grāmatu un pastudēt. Arī internetā visu var atrast nejau visu kāds Tev šeit ar karotīti mutē ielies. Parunā ar večiem pie upes....
Iesācējam, manuprāt, ja negrib ar spiningu noķert ko konkrētu, bet vispār kaut ko, tad labākais variants varētu būt 2 - 3 numura rotiņš, ar to spiningojot lielu mākslu nevajag un grābj viņu principā visas plēsīgās zivis ko nu uz spiniga vispār var noķert. Man vislabāk patīk un šķiet, ka arī zivīm patīk sudrabkrāsas un zelta krāsas rotiņi nevis melni sarkani vai kā citādi krāsoti.

nitaurietis, 6.jūnijs 2017, 14:33
7.jūnijs 2017, 09:06 | links
 
Čau, visiem! Esmu galīgi zaļš un neko nezinošs makšķernieks, kurš tikko ir sācis pievērties šai lietai. Biju svētdien aizgājis uz Gauju.

Jautājumi sekojošie
1. Vai var kaut ko noķer tādās vietās kur redz grunti, jeb jāmeklē tāds vietas, kur ir dziļāks?
2. Kāds ir populārākais/universālākais veids, ar ko ķert? Man makšķernieku veikalā ieteica tādu vizuli, kurš esot pretzāļu (āķi tiek aizsargāti ar metāla drāts gabaliem). Viņš bija diezgan pasmags līdz ar to varēja patālu aizmest, bet tik cik es tur pie Gaujas biju, noķēru tikai ūdenszāles. Tā kā netēmēju uz nevienu konkrētu zivi, ka tik zivi, tad ko jūs ieteiktu likt auklas galā?
3. Biju dzirdējis/zināju, ka ja spiningo, tad jāliek klāt pavadiņa. Ar pavadiņu nomainīt vizuļus forši un elementāri, bet kā pareizi pavadiņu jāstiprina pie auklas? Ir kaut kādi pamācošie video pieejami, kur parāda kā siet mezglus? Man bija pilnīga pašdarbība un šo pavadiņu piesēju kā kurpju šņori, diena beidzās ar to, ka metot iekšā man notrūka pavadiņa un vizulis aizlidoja ūdenī.
4. Kāds ir pareizākais laiks, kad iet mētāt? No rīta, vakarā, pa dienu? Es biju pa dienu no 14:00-17:00 apmēram. Tajā laikā redzēju, ka garām pabrauca divi makšķernieki laikā, kuri arī spiningoja. Pēc tā nosecināju, ka dienas vidū copēt arī drīkst.

Paldies jau iepriekš!

zunchy, 6.jūnijs 2017, 14:14




Pilns internets - tik iegooglē vai ej Yotoobē. Ja māki krieviešu valodu, tad ir papilnam video par dažādiem copes veidiem, mezgliem, pričendāļiem un sazin vēl par ko. Veikalā Tev pamatus diez vai kāds gribēs mācīt, jo pa veikala darba laiku visu neapgūsi. Tā kā pasēdi netā un uz veikalu dodies, kad jau tuvāk saproti, kas tev vajadzīgs.
6.jūnijs 2017, 15:37 | links
 
Čau, visiem! Esmu galīgi zaļš un neko nezinošs makšķernieks, kurš tikko ir sācis pievērties šai lietai. Biju svētdien aizgājis uz Gauju.

Jautājumi sekojošie
1. Vai var kaut ko noķer tādās vietās kur redz grunti, jeb jāmeklē tāds vietas, kur ir dziļāks?
2. Kāds ir populārākais/universālākais veids, ar ko ķert? Man makšķernieku veikalā ieteica tādu vizuli, kurš esot pretzāļu (āķi tiek aizsargāti ar metāla drāts gabaliem). Viņš bija diezgan pasmags līdz ar to varēja patālu aizmest, bet tik cik es tur pie Gaujas biju, noķēru tikai ūdenszāles. Tā kā netēmēju uz nevienu konkrētu zivi, ka tik zivi, tad ko jūs ieteiktu likt auklas galā?
3. Biju dzirdējis/zināju, ka ja spiningo, tad jāliek klāt pavadiņa. Ar pavadiņu nomainīt vizuļus forši un elementāri, bet kā pareizi pavadiņu jāstiprina pie auklas? Ir kaut kādi pamācošie video pieejami, kur parāda kā siet mezglus? Man bija pilnīga pašdarbība un šo pavadiņu piesēju kā kurpju šņori, diena beidzās ar to, ka metot iekšā man notrūka pavadiņa un vizulis aizlidoja ūdenī.
4. Kāds ir pareizākais laiks, kad iet mētāt? No rīta, vakarā, pa dienu? Es biju pa dienu no 14:00-17:00 apmēram. Tajā laikā redzēju, ka garām pabrauca divi makšķernieki laikā, kuri arī spiningoja. Pēc tā nosecināju, ka dienas vidū copēt arī drīkst.

Paldies jau iepriekš!

zunchy, 6.jūnijs 2017, 14:14
6.jūnijs 2017, 15:34 | links
 
kā Gaujā ar brekšiem,ēstgriba šamiem parādījusies?
6.jūnijs 2017, 15:13 | links
 
ja sanaak iebrauc Salmo piedrujas ielas veikalaa tur varu Tev izstastiit ko kaa labaak buutu jadara,svadaak sanaaktu pagari visu rakstiit,resp arii mezglus vienkarsaak paradiit nekaa izstastiit.

rio., 6.jūnijs 2017, 14:24


Droši vien, ka tas būtu vispareizāk, bet tik cik pāris reizes, tagad, kad esmu šo padarīšanu iesācis, esmu iegriezies, maksķernieku veikalos ne pārāk grib tērēt laiku un stāstīt tādas lietas. Biju vienā (sev tuvākajā) veikālā iegājis un tur pārdevējs bija galīgi īgns. Protams, varbūt tā bija tikai sakritība.
Lai nu kā, priecāšos ja kāds dos ziņu uz kādu no jautājumiem.
6.jūnijs 2017, 14:34 | links
 
Makšķerēšanā ir tik daudz nianses un metodes, ka komentāros visu uzrakstīt būtu grūti. Silti iesaku nopirkt elementārāko makšķernieku grāmatu un pastudēt. Arī internetā visu var atrast nejau visu kāds Tev šeit ar karotīti mutē ielies. Parunā ar večiem pie upes....
Iesācējam, manuprāt, ja negrib ar spiningu noķert ko konkrētu, bet vispār kaut ko, tad labākais variants varētu būt 2 - 3 numura rotiņš, ar to spiningojot lielu mākslu nevajag un grābj viņu principā visas plēsīgās zivis ko nu uz spiniga vispār var noķert. Man vislabāk patīk un šķiet, ka arī zivīm patīk sudrabkrāsas un zelta krāsas rotiņi nevis melni sarkani vai kā citādi krāsoti.
6.jūnijs 2017, 14:33 | links
 
ja sanaak iebrauc Salmo piedrujas ielas veikalaa tur varu Tev izstastiit ko kaa labaak buutu jadara,svadaak sanaaktu pagari visu rakstiit,resp arii mezglus vienkarsaak paradiit nekaa izstastiit.
6.jūnijs 2017, 14:24 | links
 
Čau, visiem! Esmu galīgi zaļš un neko nezinošs makšķernieks, kurš tikko ir sācis pievērties šai lietai. Biju svētdien aizgājis uz Gauju.

Jautājumi sekojošie
1. Vai var kaut ko noķer tādās vietās kur redz grunti, jeb jāmeklē tāds vietas, kur ir dziļāks?
2. Kāds ir populārākais/universālākais veids, ar ko ķert? Man makšķernieku veikalā ieteica tādu vizuli, kurš esot pretzāļu (āķi tiek aizsargāti ar metāla drāts gabaliem). Viņš bija diezgan pasmags līdz ar to varēja patālu aizmest, bet tik cik es tur pie Gaujas biju, noķēru tikai ūdenszāles. Tā kā netēmēju uz nevienu konkrētu zivi, ka tik zivi, tad ko jūs ieteiktu likt auklas galā?
3. Biju dzirdējis/zināju, ka ja spiningo, tad jāliek klāt pavadiņa. Ar pavadiņu nomainīt vizuļus forši un elementāri, bet kā pareizi pavadiņu jāstiprina pie auklas? Ir kaut kādi pamācošie video pieejami, kur parāda kā siet mezglus? Man bija pilnīga pašdarbība un šo pavadiņu piesēju kā kurpju šņori, diena beidzās ar to, ka metot iekšā man notrūka pavadiņa un vizulis aizlidoja ūdenī.
4. Kāds ir pareizākais laiks, kad iet mētāt? No rīta, vakarā, pa dienu? Es biju pa dienu no 14:00-17:00 apmēram. Tajā laikā redzēju, ka garām pabrauca divi makšķernieki laikā, kuri arī spiningoja. Pēc tā nosecināju, ka dienas vidū copēt arī drīkst.

Paldies jau iepriekš!
6.jūnijs 2017, 14:14 | links
 
Vakar cope no 19-22.30 Uz dzīvo, ne copes, cik skatijos līdakas neaktīvas, uz vaboli, divas smukas copes, bet bez turpinājuma.
29.maijs 2017, 09:55 | links
 
Pie jūras vēl asaru nav, tādi sīki ir pie vecupes (1,5 km no jūras). Mikrodžiga kāts, dropšots ar slieku. Reizēm paņem arī uz mazu gumiju.
Pie jūras (starp salām) uz fīderi kaudze ar pličiem, viens 250 asaris un divu breksēnu shods. Aizvakar aptuveni tas pats plus četras vimbas.
26.maijs 2017, 10:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager