Gauja

Pusstundas cope, viena vimba, uz nakstārpu. Ta kā apukša kautkas ir, vējš kā uz kuģa.
27.marts 2017, 16:56 | links
 
Vimbu laiks taču bija, kad ievas zied. Nez, tagad klimats mainās, varbūt drusku agrāk
27.marts 2017, 12:35 | links
 
Kas notiek Valmieras pusē ar lomiem?

Kris, 26.marts 2017, 23:49
Pa vimbiņai ir zēniem. Citi saka ka vēl pa aukstu.

valters, 27.marts 2017, 00:12



Man ar liekas, ka vēl ču ču pa vēsu..
27.marts 2017, 11:18 | links
 
Vējšš nomainijās cope beidzās.
27.marts 2017, 07:44 | links
 
Kas notiek Valmieras pusē ar lomiem?

Kris, 26.marts 2017, 23:49

Pa vimbiņai ir zēniem. Citi saka ka vēl pa aukstu.
27.marts 2017, 00:12 | links
 
Kas notiek Valmieras pusē ar lomiem?
26.marts 2017, 23:49 | links
 
Pofig tie kangari un tt neviens ta pat te irshot neko nemainis tapat esam eiropas dirsas galaa..priecajies ka vel pa gaisu nav jamaksa ..mosk pietiek te irstst un kads ar uzrakstis kadu atskaiti
26.marts 2017, 22:42 | links
 
Turpmāk vajag ieviest licenzes arī par gumijniekiem. Un ja gumijas zābaks ir lidz celim tad ieviest specialu licenzes koriģējošu koeficientu - 1.75. Atrasties pie upes ar gumijas zābakiem bez licenses- strikti aizliegts. Lai inspektori varetu atpazīt licenzes nēsātājus tiem pie cepures jāpiesprauž dzeltena roze. Tas tā - smaidam. Bet ja nopietni visa tā licenžu padarīšana ir no dažu subjektu nekaunības kuriem kārtīgi derētu padomāt par saviem kangaru izgājieniem.
26.marts 2017, 13:58 | links
 
Kapec ta tikai lidz Abuls ietekai varej tak lidz galam ar uztaisit licenzeto..Savu laik i Melnupe i Kracupee i durti lashi ta jau tur ar visu vaig ierobezot.. Imbam vaig ar uztaisit un mosk laivojot ar vel vaig biljetes sak pardot a to baigi te udens turisms izplatijies vasara nevar pat normali pafiderot.hihi...vaidzetu ieviest negju lasisanas licences ar rokam pie katram lielakam kracitem ..re cik butu eksklizivi..skt ka arzemnieki brauktu lasit ..i tantinjas nopelnitu tirgojot vilnas cimdus un maisinju kur lasit i pirtnieki nopelnitu slotinjas tirgojot..kapec to nevar ieviest ..nevis fufeli dzit
25.marts 2017, 20:31 | links
 
protams, ka vajag licenzes, veel uz vimbaam arii dereetu vinas, pietiek dziivosim, kaa dzilaa eiropaa!
25.marts 2017, 19:19 | links
 
Gaujā vēl 15 gadus atpakaļ pa takām gar kreiso krastu varēja no Ādažiem līdz Vangažiem ar makšķeri izstaigāt. Pamēģiniet tagad...... Ko es ar to gribu teikt? Tikai to ka visi slinki un grib ar mašīnu ātri piebraukt un ķert. Nav vairs intereses staigāt gar krastu lielus gabalus un meklēt, un līdz ar to tās licenzes pirks iebraucēji, bet vietējais, kurš labi pārzin Gaujas krūmus un pie neesošajām takām varēs droši licenzi nepirkt, jo kurš viņu tur ganīs bezceļā! Katrā ziņā tās licenžu cenas attiecībā pret to cik Gaujā ir lašu salīdzinājumā ar Salacu vai Ventu izskatās stipri pārspīlētas. Man jau liekas, ka tas licenžu tirgošanas process būtu daudz veiksmīgāks ar zemām cenām nekā pārspīlēti augstām, kur daudzi izvēlēsies riskēt un nepirkt.
25.marts 2017, 17:01 | links
 
Lielupē veči vimbas vel..... pie Gaujas pjanijs bazars ar noliekšanos. Vīri! Cik jums gadi?
25.marts 2017, 15:00 | links
 
Raih,lūdzu iekopē,kaut vienu, slavinājuma postu!

BrunoL, 25.marts 2017, 11:24
Raih,lūdzu iekopē,kaut vienu, slavinājuma postu!

BrunoL, 25.marts 2017, 11:24
Ej uz politikas sadaļu un lasi pats savus saldas nostaļģijas piesātinātos postus!

raihs, 25.marts 2017, 11:48

Beidzot forumam uzradies kārtīgs komsorgs! Piekārs izkārtni katram,kurš neglauda pa spalvai,izrihtēs visus pēc savas saprašanas un gribas! Gluži kā mans runcis Fricis(profila bilde)! Viņam arī liekas,ka pac lielākais priekšinieks!
Kalpo tik režīmam un pieliecies vēl zemāk!
25.marts 2017, 13:48 | links
 
Jā,tie bija grūti laiki!Copē kur gribi,nekas nav nevienam jāmaksā.Visu jaunību nobraukāju pa Gauju.Tagad svētie privātīpašumi,iebraukt aizliegts.Pat uz Peipi pa 1rubli varēja aizbraukt.Benzīnu lēja grāvī!
25.marts 2017, 12:25 | links
 
Raih,lūdzu iekopē,kaut vienu, slavinājuma postu!

BrunoL, 25.marts 2017, 11:24

Raih,lūdzu iekopē,kaut vienu, slavinājuma postu!

BrunoL, 25.marts 2017, 11:24

Ej uz politikas sadaļu un lasi pats savus saldas nostaļģijas piesātinātos postus!
25.marts 2017, 11:48 | links
 
Raih,lūdzu iekopē,kaut vienu, slavinājuma postu!
25.marts 2017, 11:24 | links
 
Atnāks lota-lota guru Bračiņš. Ne viens vien te dabūs iekšās! :)
25.marts 2017, 11:23 | links
 
Raihs
Visi kas nav ar mani ir pret mani. Pareiz i, dod tik mizā! :)
25.marts 2017, 11:22 | links
 
Raihs
Es neesmu mazohists! Ja tev patīk, ka tevi "drāž", tad tik ļaujies un gūsti baudu. :)

urmaas, 24.marts 2017, 23:16
Nevaru nepiekrist Urmaasam.
Večuki,kas ar jums un mums notiek? Zudis brīvības gars? Jāceļas reiz pakaļkājās un par savām tiesībām,brīvību un dažu pārgudru indivīdu iedzīvošanās kāri uz līdzpilsoņu rēķina jācīnās!
Mēģiniet reiz saprast,ka šādi,soli pa solim,zaudējam brīvu piekļuvi mūsu Valsts kopīpašumam- publiskajiem ūdeņiem.
Nav lieta kapeikā. Ne viss ir naudā mērāms. Lieta principā!
Za ribalku!

BrunoL, 25.marts 2017, 10:08

Un tu būsi tas, kas runās par brīvību??? Tu, kurš pie katra izdevīga momenta slavini padomju režīmu??? Būtu nu klusējis!
25.marts 2017, 11:13 | links
 
Nu ja. Vācieši, Poļi, skandināvi utt jau ieņēmuši zemo startu. :)

urmaas, 25.marts 2017, 10:56


Vē takl ir interesanta prasïba ugunskuru vietām, būtu naivi cerēt ,ka es piestāšu tajās praktiski neesošajās pieķēzītajās vietās un tur nu sākšu izpildīties un šmorēt kopīgi ar bariņu aptesušos cittautiešu. Šis protams var tikai uzjautrināt:)
25.marts 2017, 11:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager