Gauja

Bebrs
Pie mums mēdz būt šādas. :)


urmaas, 24.marts 2017, 23:46
Krāsa, tāda divdomīga :D
P.s Bauskā vimba jem, gan pluds, gan pīders

Bebrs, 24.marts 2017, 23:48

Paļdes. Pašlaik daudz šeptes. :)
24.marts 2017, 23:50 | links
 
Ieteiktu kādreiz pameiģināt 3dienniekā pa Ventu, redzu ,tumša bilde Bebr tev šai lietā...

Savas domas atstāj pie sevis draugs.

skutans, 24.marts 2017, 23:36

Kāpēc Tu te raksti un izklāsti savas domas, bet es nevaru? Es jau nerakstu, ka Tu personīgi cūko. Rakstu kādi ir mani ilgadēji novērojumi manā pusē. Kā pie Tevis, "platā" galā es nezinu, varbūt vizbulītes zied rozā un debesis lillā :)
24.marts 2017, 23:41 | citēt | ziņot | links

Lai nu paliek, platais vakars:)

Redzi, kad esi vismaz 3dienas pie dabas, sāc pamazām saprast,sajēgt kas ir kas. Par mēsliem- mēs pamanāmies norakt tikai skārda bundžas noteiktās nakšņošanas vietās,kuras tu nekad neatradīsi bez metāla detektora:)

Vai tad tavā pusē ir tik skumīgi?
24.marts 2017, 23:49 | links
 
Bebrs
Pie mums mēdz būt šādas. :)


urmaas, 24.marts 2017, 23:46

Krāsa, tāda divdomīga :D
P.s Bauskā vimba jem, gan pluds, gan pīders
24.marts 2017, 23:48 | links
 
Bebrs
Pie mums mēdz būt šādas. :)
24.marts 2017, 23:46 | links
 
Kungi. Neķeriet kreņķi. Kamēr varat, tikmēr atpūšaties. Kas zin-rītdienas var nebūt.

24.marts 2017, 23:44 | links
 
Lai vai kā es LM neatbalstu, tomēr ar LM regulē makšķernieku skaitu un kontrole ir lielāka. Dotajā brīdī var, piemēram pie Ventas redzēt kāda ir atšķirība kā ir LM un kā ir kad nav.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:16

Redzi Bebr, ne katrs ir dzimis Cūkas gadā, mēs savus mēslus uzrokam virsū pērnajiem un aizpērnajiem laivojot pa Gauju, un tie posmi no Strenčiem uzzzz- krietni uz augšu tādi arī paliks, kādus mēs tos atstāsim. Tāpēc arī nakšņojam tikai un vienīgi "savās" nakšņošanas vietās, mēslus nebraucam baudīt.

skutans, 24.marts 2017, 23:29
Forši ir norakt kādā privātā zemē plastmasu un stiklus, kas raāli nesadalās. Pēc manām domām, ja bija spēks līdz upei aizstiept, tad arī jāpietiek spēkam aiztransportēt uz kādu konteineru.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:32

Ieteiktu kādreiz pameiģināt 3dienniekā pa Ventu, redzu ,tumša bilde Bebr tev šai lietā...

Savas domas atstāj pie sevis draugs.

skutans, 24.marts 2017, 23:36

Kāpēc Tu te raksti un izklāsti savas domas, bet es nevaru? Es jau nerakstu, ka Tu personīgi cūko. Rakstu kādi ir mani ilgadēji novērojumi manā pusē. Kā pie Tevis, "platā" galā es nezinu, varbūt vizbulītes zied rozā un debesis lillā :)
24.marts 2017, 23:41 | links
 
Lai vai kā es LM neatbalstu, tomēr ar LM regulē makšķernieku skaitu un kontrole ir lielāka. Dotajā brīdī var, piemēram pie Ventas redzēt kāda ir atšķirība kā ir LM un kā ir kad nav.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:16

Redzi Bebr, ne katrs ir dzimis Cūkas gadā, mēs savus mēslus uzrokam virsū pērnajiem un aizpērnajiem laivojot pa Gauju, un tie posmi no Strenčiem uzzzz- krietni uz augšu tādi arī paliks, kādus mēs tos atstāsim. Tāpēc arī nakšņojam tikai un vienīgi "savās" nakšņošanas vietās, mēslus nebraucam baudīt.

skutans, 24.marts 2017, 23:29
Forši ir norakt kādā privātā zemē plastmasu un stiklus, kas raāli nesadalās. Pēc manām domām, ja bija spēks līdz upei aizstiept, tad arī jāpietiek spēkam aiztransportēt uz kādu konteineru.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:32


Ieteiktu kādreiz pameiģināt 3dienniekā pa Ventu, redzu ,tumša bilde Bebr tev šai lietā...

Savas domas atstāj pie sevis draugs.
24.marts 2017, 23:36 | links
 
Lai vai kā es LM neatbalstu, tomēr ar LM regulē makšķernieku skaitu un kontrole ir lielāka. Dotajā brīdī var, piemēram pie Ventas redzēt kāda ir atšķirība kā ir LM un kā ir kad nav.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:16

Redzi Bebr, ne katrs ir dzimis Cūkas gadā, mēs savus mēslus uzrokam virsū pērnajiem un aizpērnajiem laivojot pa Gauju, un tie posmi no Strenčiem uzzzz- krietni uz augšu tādi arī paliks, kādus mēs tos atstāsim. Tāpēc arī nakšņojam tikai un vienīgi "savās" nakšņošanas vietās, mēslus nebraucam baudīt.

skutans, 24.marts 2017, 23:29

Forši ir norakt kādā privātā zemē plastmasu un stiklus, kas raāli nesadalās. Pēc manām domām, ja bija spēks līdz upei aizstiept, tad arī jāpietiek spēkam aiztransportēt uz kādu konteineru.
24.marts 2017, 23:32 | links
 
Lai vai kā es LM neatbalstu, tomēr ar LM regulē makšķernieku skaitu un kontrole ir lielāka. Dotajā brīdī var, piemēram pie Ventas redzēt kāda ir atšķirība kā ir LM un kā ir kad nav.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:16


Redzi Bebr, ne katrs ir dzimis Cūkas gadā, mēs savus mēslus uzrokam virsū pērnajiem un aizpērnajiem laivojot pa Gauju, un tie posmi no Strenčiem uzzzz- krietni uz augšu tādi arī paliks, kādus mēs tos atstāsim. Tāpēc arī nakšņojam tikai un vienīgi "savās" nakšņošanas vietās, mēslus nebraucam baudīt.
24.marts 2017, 23:29 | links
 
Jā, par Ventu runājot, tomēr cenas laikam celsies. Dzirdēju variantu dienas licence 7 jevro(1 vimba-1 jevro), spožajiem laikam 15. Negausība. Redzēs kāds būs galīgais variants.
24.marts 2017, 23:25 | links
 
Lai vai kā es LM neatbalstu, tomēr ar LM regulē makšķernieku skaitu un kontrole ir lielāka. Dotajā brīdī var, piemēram pie Ventas redzēt kāda ir atšķirība kā ir LM un kā ir kad nav.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:16

Es tieši par to pašu- var jau cīnīties par komunisma uzvaru pasaulē, bet realitātē strādā tikai kapitālisms! Visi socorojekti ir izgāzušies kopā ar visiem to aizstāvjiem!( Urmaas, jā, tas bija tev domāts)
24.marts 2017, 23:21 | links
 
Ja vēlaties taisīt LM, tad taisiet to uz svēto zivi. Bet neierobežojiet pārējos makšķerniekus!
24.marts 2017, 23:20 | links
 
Lai vai kā es LM neatbalstu, tomēr ar LM regulē makšķernieku skaitu un kontrole ir lielāka. Dotajā brīdī var, piemēram pie Ventas redzēt kāda ir atšķirība kā ir LM un kā ir kad nav.
24.marts 2017, 23:16 | links
 
Raihs
Es neesmu mazohists! Ja tev patīk, ka tevi "drāž", tad tik ļaujies un gūsti baudu. :)
24.marts 2017, 23:16 | links
 
p.s.
Par laivotājiem (dikariem) šajā valstī vispār neviens nedomā. Pat tauvas josla vairumā vietu nav pieejamas. Šis tūrisma paveids drīzumā var izzust.

urmaas, 24.marts 2017, 23:02


Tā arī izskatās, gadus 10 laivotāja/spiningotāja stāžs. Cenšamies braukt vismaz nedēļu, bet kā nu kuro reizi sanāk. Tie ceļi kur kādreiz varēja piebraukt, praktiski ir izzuduši, daļeji arī saimnieku ieinteresētības/neieinteresētības dēļ, daļeji arī...(to kantori zini:)) Tas ir redzams...
24.marts 2017, 23:13 | links
 
Skutans
Daudzi būtu priecīgi, ja kaut par sakarīgu ciparu varētu atrast teltsvietu. Kur nu vēl na haļavu viesumāju. ;)
Kad sapņo tad actiņas piever. Neaizmirsti kādā Valstī dzīvo.

urmaas, 24.marts 2017, 22:58

Bik jau sāk apriebties, urmaas- viss tev slikti, visi tev par kaut ko parādā, vai atņem! Viņam redz viesu māju pie upes par brīvu nedodot ! Līdz ko kaut kur forumā ir runa par LM, tā tu momentā esi klāt ar savu vaimanāšanu!
24.marts 2017, 23:11 | links
 
Laivotāji diemžēl ir vislielākie cūkotāji, kur piestāj, atstāj musoru, Ventā, pie Abavsgala kur kāpj ārā, Lielajā Nabā, kur ielaižās no Ventas rudenspusē ir laivotāju atstātie ārprātīgās musoru kaudzes. Riktīga cūkkūts. Atpūsties grib bet savus mēslus nejēdz savākt.

Bebrs, 24.marts 2017, 23:08

Tu tikkai ne.irs ja! :D Pēc mumsīm pat benčiki nepaliek! :)
Par jūsējiem nemācēšu stāstīt.
24.marts 2017, 23:11 | links
 
Micuks
Es nerunāju par īres laivām. Patīkamāk ir sēsties savējā un bez laika ierobežojuma pludināties pa upi! :)
Ja kāds uztaisīs biznesiņu teltsvietai ar mangalīti, es nemaz nebūšu pret. Lielākā problēma ir loģistika. Jāiesaista vēl kāds kurš aizdzen autiņu no ielaisšanās vietas un pēčāk atbrauc pakaļ.
24.marts 2017, 23:09 | links
 
Īstenībā jau tāpat nekas būtiski pie upes nemainīsies, vienīgi daļa mētās ar rozi pie krūts, pārējie ar gruntenes sistēmu kabatā:) Uznāks lietiem bagāts rudens un agra ziema- ko tad ? Kādas tad zivis upē laidīs par sapelnīto naudu-lašus taimiņus-tos jau tāpat katru gadu laiž.

uldeens, 24.marts 2017, 19:28
Tu par šo šedevru;
Iegādājoties licenci elektroniskā vidē makšķernieka pienākums ir to izdrukāt un piestiprināt pie ārējā apģērba no attāluma redzamā vietā.
Tā kā tādus izmērus izdrukāt nevar nāksies pirms copes pasūtīt plakātus māksliniekiem. Divus, priekšā un pakaļā.;)

Brusis, 24.marts 2017, 21:10
Ja Tu aizbrauktu uz SWE vai Kanādu, tad tur ir tieši tāda prakse- licenze jāpiestiprina pie apģērba redzamā vietā, lai inspektors tevi īpaši netraucējot var to apskatīt. Nekā pazemojoša... Parasta prakse

raihs, 24.marts 2017, 21:36

Negribu meklēt bet ticu.Pumpainos neķeru.Bet....es ķeru vimbas un vēdzeles.Un interesanti, kāda tur ir parastā prakse un noteikumi - šiem nelicenzēto zivju ķērājiem?Brīvi? Viss pakārtots peļņai?
24.marts 2017, 23:09 | links
 
Laivotāji diemžēl ir vislielākie cūkotāji, kur piestāj, atstāj musoru, Ventā, pie Abavsgala kur kāpj ārā, Lielajā Nabā, kur ielaižās no Ventas rudenspusē ir laivotāju atstātie ārprātīgās musoru kaudzes. Riktīga cūkkūts. Atpūsties grib bet savus mēslus nejēdz savākt.
24.marts 2017, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager