Gauja

p.s.
Par laivotājiem (dikariem) šajā valstī vispār neviens nedomā. Pat tauvas josla vairumā vietu nav pieejamas. Šis tūrisma paveids drīzumā var izzust.

urmaas, 24.marts 2017, 23:02


Neizzudīs tik ātri. Liela daļa laivu, jau, uz šo sezonu ir rezervētas. Drīzāk kāds gudrinieks atkal izdomās kā varētu mēģināt no laivotājiem ko iekasēt.
24.marts 2017, 23:04 | links
 
p.s.
Par laivotājiem (dikariem) šajā valstī vispār neviens nedomā. Pat tauvas josla vairumā vietu nav pieejamas. Šis tūrisma paveids drīzumā var izzust.
24.marts 2017, 23:02 | links
 
Skutans
Daudzi būtu priecīgi, ja kaut par sakarīgu ciparu varētu atrast teltsvietu. Kur nu vēl na haļavu viesumāju. ;)
Kad sapņo tad actiņas piever. Neaizmirsti kādā Valstī dzīvo.

urmaas, 24.marts 2017, 22:58


Es zinu kur tas ir, pats biju viegli šokēts. Rudenī nobrauksim, 6ais posms šķiet, moš arī drusku augstāk:)
24.marts 2017, 23:01 | links
 
Skutans
Daudzi būtu priecīgi, ja kaut par sakarīgu ciparu varētu atrast teltsvietu. Kur nu vēl na haļavu viesumāju. ;)
Kad sapņo tad actiņas piever. Neaizmirsti kādā Valstī dzīvo.
24.marts 2017, 22:58 | links
 
Varbūt nu sakops laivotāju atpūtas vietas LV pusē, kurās nekad arī nenakšņosim..., reiz septembrī blandījamies pa Koivu, biju uz pakaļas vienā no Igauņu naktsmītnēm gaujmalā, smuka divstāvu ēka, vairākas mangāļu vietas ar sacirstu malciņu, lielajā mājā, kamīns, pirts utt., un viss par baltu velti. Brauc un atpūties laivotāj, biju patiesi izbrīnīts.

Igaunijas Valsts Meži. Piemirsu. A mums ...:)?
skutans, 24.marts 2017, 22:55
24.marts 2017, 22:57 | links
 
Varbūt nu sakops laivotāju atpūtas vietas LV pusē, kurās nekad arī nenakšņosim..., reiz septembrī blandījamies pa Koivu, biju uz pakaļas vienā no Igauņu naktsmītnēm gaujmalā, smuka divstāvu ēka, vairākas mangāļu vietas ar sacirstu malciņu, lielajā mājā, kamīns, pirts utt., un viss par baltu velti. Brauc un atpūties laivotāj, biju patiesi izbrīnīts.
24.marts 2017, 22:55 | links
 
Skutaans
DUMJI ir atbalstīt projektu kurš ierobežo pašus! ;)
Brīvību villijam. :)

urmaas, 24.marts 2017, 22:16

Urmaas ar tādu domu jau ir viss šis projekts bīdīts. Ierobežot visādus...

micuks, 24.marts 2017, 22:29

Būtu labāk pašvaldības par vietējo uzņēmēju nodokļu atvieglojumiem parūpējušās. Tā ilgtermiņā vairāk nopelnītu.
24.marts 2017, 22:43 | links
 
Ar varu neviens nespiež pirkt licenzes! :)

urmaas, 24.marts 2017, 22:26


Arī nepirkšu.
1. Tajā posmā Gauja ir nabadzīga, pumpainie ir liels retums.
2. Mērķa zive ir zaļais, protams arī attiecīgs inventārs.
24.marts 2017, 22:30 | links
 
Skutaans
DUMJI ir atbalstīt projektu kurš ierobežo pašus! ;)
Brīvību villijam. :)

urmaas, 24.marts 2017, 22:16


Urmaas ar tādu domu jau ir viss šis projekts bīdīts. Ierobežot visādus...
24.marts 2017, 22:29 | links
 
Ar varu neviens nespiež pirkt licenzes! :)
24.marts 2017, 22:26 | links
 
Tad jau par vimbu copi ar varēja ieplēst kādu rubli,jeb to nakamajā piegājienā.
24.marts 2017, 22:25 | links
 
Skutaans
DUMJI ir atbalstīt projektu kurš ierobežo pašus! ;)
Brīvību villijam. :)

urmaas, 24.marts 2017, 22:16


Lai tad gudrās galvas ievieš laika (TIME) kartes, nu to 1eur arī samaksātu par to 1-2/h pavadot pie upes. BET kāpēc šajā gadījumā ,kā likumpaklausīgam pilsonim man būtu jāpērk licence??? J
24.marts 2017, 22:24 | links
 
Un kādi līdzekļi ir vajadzīgi ,lai šo kaut cik pakontrolētu..., atrodoties Valmierā, man patīk reizēm aizstaigāt uz pāris stundām izvēdināt pauri, "nodzīt asumu" trenkājot zaļo. Nu kas var būt labāk, 0.5/h caur mežu pastaiga un 1-2/h pavizbuļot gaujmalā. LAI IET IESKRIETIES ! Šādam pasākumam licenci NEPIRKŠU.

skutans, 24.marts 2017, 21:52


Cik es saprotu viņi ir ņēmuši lielo lašupju pieredzi, un licencēm ir jābūt piestiprinātām pie jakas redzemā vietā, tā lai no attāluma ar binokli redz, esi pārkāpējs, vai nē.
24.marts 2017, 22:24 | links
 
Skutaans
DUMJI ir atbalstīt projektu kurš ierobežo pašus! ;)
Brīvību villijam. :)
24.marts 2017, 22:16 | links
 
Un kādi līdzekļi ir vajadzīgi ,lai šo kaut cik pakontrolētu..., atrodoties Valmierā, man patīk reizēm aizstaigāt uz pāris stundām izvēdināt pauri, "nodzīt asumu" trenkājot zaļo. Nu kas var būt labāk, 0.5/h caur mežu pastaiga un 1-2/h pavizbuļot gaujmalā. LAI IET IESKRIETIES ! Šādam pasākumam licenci NEPIRKŠU.

skutans, 24.marts 2017, 21:52
Tu neesi LOJĀLS valdībai! Par kādu naudu pašvaldība iegādāsies hilux auto, ja visi būs kā Tu? :D

urmaas, 24.marts 2017, 22:03


Ar Hilux jau braukā netālu no ...:) to kantori tu labi zini. LAi mauc ar zazu, tas būtu DUMI manā gadījumā pirkt licenci, sevišķi vietās kur copēju zaļo, kuru arī vairums gadījumos arī ataižu pavadot to 1 vai 2h pie ūdentiņa staipīdamies.
5posms nu iznāk:(
24.marts 2017, 22:12 | links
 
Un kādi līdzekļi ir vajadzīgi ,lai šo kaut cik pakontrolētu..., atrodoties Valmierā, man patīk reizēm aizstaigāt uz pāris stundām izvēdināt pauri, "nodzīt asumu" trenkājot zaļo. Nu kas var būt labāk, 0.5/h caur mežu pastaiga un 1-2/h pavizbuļot gaujmalā. LAI IET IESKRIETIES ! Šādam pasākumam licenci NEPIRKŠU.

skutans, 24.marts 2017, 21:52

Tu neesi LOJĀLS valdībai! Par kādu naudu pašvaldība iegādāsies hilux auto, ja visi būs kā Tu? :D
24.marts 2017, 22:03 | links
 
Un kādi līdzekļi ir vajadzīgi ,lai šo kaut cik pakontrolētu..., atrodoties Valmierā, man patīk reizēm aizstaigāt uz pāris stundām izvēdināt pauri, "nodzīt asumu" trenkājot zaļo. Nu kas var būt labāk, 0.5/h caur mežu pastaiga un 1-2/h pavizbuļot gaujmalā. LAI IET IESKRIETIES ! Šādam pasākumam licenci NEPIRKŠU.
24.marts 2017, 21:52 | links
 
Īstenībā jau tāpat nekas būtiski pie upes nemainīsies, vienīgi daļa mētās ar rozi pie krūts, pārējie ar gruntenes sistēmu kabatā:) Uznāks lietiem bagāts rudens un agra ziema- ko tad ? Kādas tad zivis upē laidīs par sapelnīto naudu-lašus taimiņus-tos jau tāpat katru gadu laiž.

uldeens, 24.marts 2017, 19:28
Tu par šo šedevru;
Iegādājoties licenci elektroniskā vidē makšķernieka pienākums ir to izdrukāt un piestiprināt pie ārējā apģērba no attāluma redzamā vietā.
Tā kā tādus izmērus izdrukāt nevar nāksies pirms copes pasūtīt plakātus māksliniekiem. Divus, priekšā un pakaļā.;)

Brusis, 24.marts 2017, 21:10

Ja Tu aizbrauktu uz SWE vai Kanādu, tad tur ir tieši tāda prakse- licenze jāpiestiprina pie apģērba redzamā vietā, lai inspektors tevi īpaši netraucējot var to apskatīt. Nekā pazemojoša... Parasta prakse
24.marts 2017, 21:36 | links
 
Igi,es iedotu pat desmitnieku, lai liek mieru upei.Bet,manuprāt šie purni ir gatavi pat krastmalas zāli un akmentiņus pārdot.
24.marts 2017, 21:22 | links
 
Paskaidrošu copmaņiem, kas mazliet to nesaprot. Es regulāri copēju Gaujā, un NEVIENU! raibo bez tauku spuras neesu noķēris. Arī Jums tas nespīd. Tā tad. Lai apēst to zivi par neadekvāti dārgu licenci, Jums būs jāuzgaida tikai 8 gadus vismaz. Piemēram, (šaubos gan) šogad ielaidīs upē iekšā raibo mazuļus (bez spuras). Tie tikai pēc četriem gadiem atgriezīsies(ja atgriezīsies tieši Gaujā) nārstot. Lielāka daļa no tiem nebūs sasniegusi 60cm garumu (minimālais izmērs). Jālaiž vaļā. Bet šī zivtiņā atgriezīsies atkal tikai pēc 4 gadiem nārstot. Un tad pēc astoņiem gadiem Tu apēdīsi to,samaksājot šausmīgu naudu par licencēm (8 GADI!) ar naivu cerību noķert mēra zivi bez tauku spuras! Cienījamie pensionāri! Ejiet pie savām omītēm! Nejauciet galvu normāliem copmaņiem! Ja vajag naudu, es iedošu kādu piecīti. Bet ja nopietni, atsūkāsiet jūs ar to projektu! Būtu nokaunējušies sev atlaides zīmēt! Kauns! PS. Māri, es par tevi biju labākās domās. FUCK!

igis190, 24.marts 2017, 21:09
24.marts 2017, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager