Gauja

Paskaidrošu copmaņiem, kas mazliet to nesaprot. Es regulāri copēju Gaujā, un NEVIENU! raibo bez tauku spuras neesu noķēris. Arī Jums tas nespīd. Tā tad. Lai apēst to zivi par neadekvāti dārgu licenci, Jums būs jāuzgaida tikai 8 gadus vismaz. Piemēram, (šaubos gan) šogad ielaidīs upē iekšā raibo mazuļus (bez spuras). Tie tikai pēc četriem gadiem atgriezīsies(ja atgriezīsies tieši Gaujā) nārstot. Lielāka daļa no tiem nebūs sasniegusi 60cm garumu (minimālais izmērs). Jālaiž vaļā. Bet šī zivtiņā atgriezīsies atkal tikai pēc 4 gadiem nārstot. Un tad pēc astoņiem gadiem Tu apēdīsi to,samaksājot šausmīgu naudu par licencēm (8 GADI!) ar naivu cerību noķert mēra zivi bez tauku spuras! Cienījamie pensionāri! Ejiet pie savām omītēm! Nejauciet galvu normāliem copmaņiem! Ja vajag naudu, es iedošu kādu piecīti. Bet ja nopietni, atsūkāsiet jūs ar to projektu! Būtu nokaunējušies sev atlaides zīmēt! Kauns! PS. Māri, es par tevi biju labākās domās. FUCK!

igis190, 24.marts 2017, 21:09
24.marts 2017, 21:11 | links
 
Īstenībā jau tāpat nekas būtiski pie upes nemainīsies, vienīgi daļa mētās ar rozi pie krūts, pārējie ar gruntenes sistēmu kabatā:) Uznāks lietiem bagāts rudens un agra ziema- ko tad ? Kādas tad zivis upē laidīs par sapelnīto naudu-lašus taimiņus-tos jau tāpat katru gadu laiž.

uldeens, 24.marts 2017, 19:28

Tu par šo šedevru;
Iegādājoties licenci elektroniskā vidē makšķernieka pienākums ir to izdrukāt un piestiprināt pie ārējā apģērba no attāluma redzamā vietā.
Tā kā tādus izmērus izdrukāt nevar nāksies pirms copes pasūtīt plakātus māksliniekiem. Divus, priekšā un pakaļā.;)
24.marts 2017, 21:10 | links
 
Paskaidrošu copmaņiem, kas mazliet to nesaprot. Es regulāri copēju Gaujā, un NEVIENU! raibo bez tauku spuras neesu noķēris. Arī Jums tas nespīd. Tā tad. Lai apēst to zivi par neadekvāti dārgu licenci, Jums būs jāuzgaida tikai 8 gadus vismaz. Piemēram, (šaubos gan) šogad ielaidīs upē iekšā raibo mazuļus (bez spuras). Tie tikai pēc četriem gadiem atgriezīsies(ja atgriezīsies tieši Gaujā) nārstot. Lielāka daļa no tiem nebūs sasniegusi 60cm garumu (minimālais izmērs). Jālaiž vaļā. Bet šī zivtiņā atgriezīsies atkal tikai pēc 4 gadiem nārstot. Un tad pēc astoņiem gadiem Tu apēdīsi to,samaksājot šausmīgu naudu par licencēm (8 GADI!) ar naivu cerību noķert mēra zivi bez tauku spuras! Cienījamie pensionāri! Ejiet pie savām omītēm! Nejauciet galvu normāliem copmaņiem! Ja vajag naudu, es iedošu kādu piecīti. Bet ja nopietni, atsūkāsiet jūs ar to projektu! Būtu nokaunējušies sev atlaides zīmēt! Kauns! PS. Māri, es par tevi biju labākās domās. FUCK!
24.marts 2017, 21:09 | links
 
Galigi traki palikuši. Drīz būs licenzes vajadzīgas arī asariem un grunduļiem. Vispār uz reiz jau varēja to dienas kārtībā izskatīt, teiksim ieviest licenzes grunduļiem pa 500 euro dienā. Limits - 3 grunduļi. Sods par makšķerēšanu bez licenzes vai ar auklu kas nav rozā krāsā - nošaušana uz vietas. :)
24.marts 2017, 20:40 | links
 
Ko tu vecais pajoli te jaucies? Tu kaut Gauju( un te es nedomāju tavu govi) esi dzīvē redzējis?

raihs, 24.marts 2017, 19:01[/quote]

Vai dieniņ kads aplauziens :( Ne ta tema un ne par to temu ;)
Pazemigi izludzos piedošanu JUSU karaliska , lašu bendes augstiba ;)

Tris gadus sargajot lašu narsta vietas licenzeta zona :( atskatijos uz alkatigajiem ;)

LABI , LABI vairak netraucešu ;)
24.marts 2017, 19:44 | links
 
Īstenībā jau tāpat nekas būtiski pie upes nemainīsies, vienīgi daļa mētās ar rozi pie krūts, pārējie ar gruntenes sistēmu kabatā:) Uznāks lietiem bagāts rudens un agra ziema- ko tad ? Kādas tad zivis upē laidīs par sapelnīto naudu-lašus taimiņus-tos jau tāpat katru gadu laiž.
24.marts 2017, 19:28 | links
 
Raihs
Katrs ir tik vecs cik jūtās. :)
24.marts 2017, 19:20 | links
 
raihs,bišku nolaidies uz zemes.

vienkars, 24.marts 2017, 18:55
Cilvēks vispār ir egoistiska būtne, kas vadās pēc savām interesēm. Gluži kā tu vai Urmaas, noliedzot šo projektu. Tā ka nevajag liekuļot, ja!?

raihs, 24.marts 2017, 19:06
Tieši tā Raih. Jo tieku ierobežots brīvā piekļuvē pie publiskajiem ūdeņiem! Man ir savas intereses, tev savas.

urmaas, 24.marts 2017, 19:12

Ak Tu vecais zociķis:)
24.marts 2017, 19:12 | links
 
Raihs,ja nopietni, tu esi dzirdējis ka kāds uz zivs gabaliņa ir raibo dabujis.

vienkars, 24.marts 2017, 19:09

Nu bet tādēļ jau es teicu, ka šis . ir garām!
24.marts 2017, 19:12 | links
 
raihs,bišku nolaidies uz zemes.

vienkars, 24.marts 2017, 18:55
Cilvēks vispār ir egoistiska būtne, kas vadās pēc savām interesēm. Gluži kā tu vai Urmaas, noliedzot šo projektu. Tā ka nevajag liekuļot, ja!?

raihs, 24.marts 2017, 19:06

Tieši tā Raih. Jo tieku ierobežots brīvā piekļuvē pie publiskajiem ūdeņiem! Man ir savas intereses, tev savas.
24.marts 2017, 19:12 | links
 
Raihs,ja nopietni, tu esi dzirdējis ka kāds uz zivs gabaliņa ir raibo dabujis.
24.marts 2017, 19:09 | links
 
Visā šajā padarīšanā nav ņemtas vērā ATPŪTNIEKU intereses-man nav ne mazākās vēlēšanās laivot pa Gauju bez makšķerēm. tobiš bez spininga. Kāpēc gan man kā atpūtniekam tiek radīti tādi paši apstākļi kā Salacā? Vienvārd sakot-kārtējais neapdomātais solis!
24.marts 2017, 19:09 | links
 
raihs,bišku nolaidies uz zemes.

vienkars, 24.marts 2017, 18:55

Cilvēks vispār ir egoistiska būtne, kas vadās pēc savām interesēm. Gluži kā tu vai Urmaas, noliedzot šo projektu. Tā ka nevajag liekuļot, ja!?
24.marts 2017, 19:06 | links
 
Auklu ierobežojumi ar ir garām- būs tikai vairāk zivju ar āķiem žaunās
24.marts 2017, 19:03 | links
 
Ir bijuši gadi ,kad arī septembrī laižamies pa Gauju laivodami, protams trenkājot zives. Man kā reizi iznāk 5tais un 6tais lic. posms...:)
24.marts 2017, 19:03 | links
 
Mani ieguvumi(iespējamie):
1)mazāk tautas pie upes
2)nākotnē vairāk zivju
3)Garāks atļautais copes laiks-līdz 15.10 un no 15.12
P.S. Par pārējiem, kam tas nepatīk, man kaut kā pofig

raihs, 24.marts 2017, 18:37

Lasit precizi ;)

1) Mazak tautas - lielaka bribiba maliķiem - šavejiem , durejiem , cemmeretajiem un tt .(Kapec - lasit( P.S. ) )
2) Stipri apšaubami ;)
3) Garaks copes laiks ;) Skumji , gribam ka labak bet sanak ka vienmer , jo kas notiek ar parejiem , un ko DARA parejie :( dažam labam " kaut ka pofig " ;)

:D

plesigais, 24.marts 2017, 18:58

Ko tu vecais pajoli te jaucies? Tu kaut Gauju( un te es nedomāju tavu govi) esi dzīvē redzējis?
24.marts 2017, 19:01 | links
 
LM vispār nav pareizi. Jo tā ierobežo kādu no makšķerniekiem!(Makšķerēšanas veidiem)!
Taimiņu vieglāk ir noķert uz nakteniekā, kā uz zivs gabaliņiem vai filejas.
24.marts 2017, 19:01 | links
 
Par to auklas izturību ar nedaudz smieklīgi,turpāk uz vēdzeli jaiet ar 0.15
24.marts 2017, 19:01 | links
 
Kāds var paskaidrot,kāpēc nedrīkst copēt uz zivs gabaliņiem rudenī,lai noķertu vēdzeli.

vienkars, 24.marts 2017, 18:54
6.4.3. Visos licencētas makšķerēšanas upes posmos aizliegts makšķerēšanai izmantot dzīvu vai beigtu ēsmas zivi vai zivs gabalus.

urmaas, 24.marts 2017, 18:56

Nu tas laikam gan nav pareizi.
24.marts 2017, 18:59 | links
 
Nav kaut kā dzirdēt kā svētās zivis ķertos uz raudas vai nēģa gabala
24.marts 2017, 18:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager